פורטניט פרק 4 עונה 2 שינויים במפה: ביומה חדשה, אופניים סוררים ועוד

כפי שהייתם מצפים מעונה הנושאת סביב ארגון סודי חדש, רבים מהמיקומים החדשים הם מסוג הדברים שהייתם רואים בסרט ריגול. .

פורטניט פרק 4 עונה 2 מיקומי תווים

ג’וליה לי (היא/ה) היא מפיקה מדריכים, כותבת מדריכים למשחקים כמו אגדת זלדה: דמעות הממלכה וכן השפעה על גנשין. היא עזרה להשיק את Rift Herald בשנת 2016.

Fortnite בפרק 4 עונה 2 יש כרגע 17 תווים סביב המפה לרכישת פריטים מהם, לקיים אינטראקציה, ועלולים לשכור להצטרף לצוות שלך. אם אתה סיום, תרצה לתפוס את כל 17 לאוסף שלך.

הדמויות נמצאות כולן בנקודות עניין שונות, שאנו ממפות להלן. . המפה שלנו מצביעה על המיקום הכללי שלהם, אך תצטרך למצוא אותם באופן ספציפי, מכיוון שהם מסתובבים.

אם אתה פונה לשם והדמות חסרה, יתכן שהם הודחו או נשכרו לפני שהגעת לשם. אם אתה מנסה לתפוס את כל 17 הדמויות לקולקציה שלך, אנו ממליצים להיפטר עליהם כדי להבטיח שתקבל הזדמנות לשוחח לפני שהם יתפוצצו.

מפה של המפה של פורטניט פרק 4 עונה 2 בשבוע 5, כולל כל מיקומי ה- NPC כמו המיסטיקה החדשה שנוספה לאחרונה

הדמויות הן כדלקמן:

 1. CRZ-8
 2. חֵיל הַמַצָב
 3. סכוי קלוש
 4. מיזוקי
 5. P33ly
 6. סיור קוטבי
 7. תְרוּפָה
 8. לִסְטוֹת
 9. Triage Trooper
 10. רֶפֶשׁ
 11. מומחה לתחמושת
 12. תוֹבָנָה
 13. מיסטיקה

לאורך כל העונה ניתן להוסיף או להעביר תווים סביב המפה. אנו נעדכן מדריך זה אם שינויים אלה מתרחשים.

פורטניט פרק 4 עונה 2 שינויים במפה: ביומה חדשה, אופניים סוררים ועוד

יש עיר חדשה לגמרי לבקר בה. הנה הכל חדש שתראה כשאתה חוקר את כל המגה שינויים באי בעונה 2.

על ידי s.ה. דוסטר ב -10 במרץ 2023 בשעה 11:01 בבוקר PST

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

פורטניט פרק 4 עונה 2 הגיעה, והעונה החדשה הזו מביאה שפע של שינויים מפת פורטניט טריים. הנושא של העונה היא מגה, ומביאה את הגעת הביומה העתידנית החדשה “מגה” עם נקודות עניין חדשות, כמו מגה סיטי ומעיינות מהבילים. כאן נספק סיור מלא במפת העונה 2, ונדגיש את ההובלה החדשה לשייט עם החוליה שלך.

הביומים הצפוניים והמערביים של האי ישמרו על הרבה שטח מוכר, והשינויים הבולטים ביותר לעונה 2 קיימים במגה ביומה החדשה. הנוף של האי התרחב מעט באזור הדרום -מזרחי של המפה, ונסיעה מחוות שדות שופעים של שדות תזזית יכניסו אותך במהירות לאחת מארבע המפות של המפה? נקודות עניין עיקריות חדשות.

לחץ כדי לבטל את ההשתקה

 • מתחיל ב:
 • נגמר ב:
 • הפעלה אוטומטית
 • לוּלָאָה

רוצה שנזכור את ההגדרה הזו לכל המכשירים שלך?

.
לסרטון זה יש פורמט קובץ לא חוקי.
סליחה, אך אינך יכול לגשת לתוכן זה!

אנא הזן את תאריך הלידה שלך לצפייה בסרטון זה

על ידי לחיצה על ‘Enter’, אתה מסכים ל- Gamespot
תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

עכשיו משחק: Fortnite: ברוך הבא לטריילר מגה מבוא

Pois עיקרי חדש

הפיצולים הפגומים של עונה 1 הוסרו מהמפה, אך ארבעה פוסים עיקריים חדשים מוצגים בתוך הביומה החדשה לעונה 2. באופן קולקטיבי נראה כי מגה ביומה זו מרחיבה את הגודל הכללי של המפה, שהוא פרט נחמד לשחקנים שלא העריכו את המפה להתכווץ מעט בעונה שעברה.

מגה סיטי היא העיר החדשה והסגנון הסייבר-פונק המשתרע של האי. המיקום העיקרי הזה נמצא ישירות ממזרח לשדות התזזית. מגה סיטי לא ממש מגדלים משובצים, אבל זה נותן לך מטרופוליס חדש צבעוני לעורר קצת הרס.

נמצא ממש דרומית -מזרחית לשדות התזזית הוא החדש מעיינות מהבילים נקודת עניין. לברוח מהזוהר הניאון של מגה סיטי, ובדוק את כל עצי פריחת הדובדבן היפים בנוף הסגנון היפני השלווה הזה. ישנם גם גייזרים שבהם תוכלו להשתמש בכדי לנוע סביב המפה מהר יותר.

המעבר לדרום -מזרח מ- Steam Springs הוא החדש מעבר קנג’וטסו מקום. אזור חדש זה מציע מקדשים ועיצוב אחר שמתאים יפה לנושאים היפניים של קפיצים מהבילים.

היא נקודת עניין עיקרית חדשה בסמוך לחוף המזרחי של המפה. .

קרע פוי

דאג להביט בשמיים, עונה 2 מחזירה את גרסת האי הצפה של הבקתה האייקונית של לייק לייק. האי ישולל על המפה באקראי, כך שלעולם לא תדע היכן הוא עשוי להופיע. יש שם רזיפות שיעזרו לך להגיע למיקום הזה, ויש הרבה שלל לחפש.

תמונת גלריה 1

דרכים חדשות לחצות את המפה

יש נושא עתידני בסגנון Cyberpunk שלם העונה, וכצפוי, יש דרכים חדשות פאנקיות להסתובב במפה.

אופניים סוררים

סביר להניח שתרצה לרדת ולתפוס כמה גלגלים חדשים כדי לחקור את שינויי האי. הניצחון החדש קראון Rogue Rogue, המכונה “האופניים הסוררים”, הוא אופני רחוב דו-מושבים עתידניים עתידניים. רכב זה מתהדר בהאצה גבוהה, מפנה חד וכולל דחיפה אופציונלית שתעזור לך להגיע ליעד שלך עוד יותר מהר.

אין כיתוב מסופק

אם אתה משחק בחוליות ורוצה לשייט במפה עם חבריך, ה- Nitro Drifter הוא המכונית החדשה של עונה 2 של ארבעה מושבים של עונה 2. זה נותן לך מקום לכולם, והנהג יכול ליהנות מפעולה נסחפת באמצעות בלם היד סביב פינות.

אין כיתוב מסופק

מסילות טחון

טחינה היא מכונאי תנועה חדש שנמצא במגה סיטי, המאפשרת לך לקפוץ ולטחון מסילות ברחבי העיר, והוויב כאן דומה למכניקת התנועה המהנה של שקיעה אוברדרייב.

. גם חיות הבר הניתנות לרכבת (חזירים וזאבים) הוקפצו.

בדוק את כל השאר על פורטניט פרק 4 עונה 2 ממש כאן.

פורטניט עונה 2 פרק 2 מפה

אחרי מה שהיה עד כה אחת העונות הארוכות ביותר של Fortnite, פרק 2 עונה 2 מתחיל היום והעולם הסתנן על ידי ארגון סודי. עם זה, כמה ציוני דרך חדשים הופיעו על מפת המשחק. אם אתה רוצה ללכת לבדוק את כולם, הנה הכל חדש במפה של פורטניט בפרק 2 עונה 2.

כפי שהייתם מצפים מעונה הנושאת סביב ארגון סודי חדש, רבים מהמיקומים החדשים הם מסוג הדברים שהייתם רואים בסרט ריגול. להלן כל ציוני הדרך והמיקומים החדשים, ובזכות @guille_gag על כמה תמונות אחרות.

הכל חדש במפה של פורטניט בפרק 2 עונה 2

ראשית, הנה מבט על המפה המלאה של עונה 2 בפרק 2, דרך @Hypex, והוא נראה די דומה למפה של העונה שעברה. עם זאת, ישנם ציוני דרך שבולטים ואנחנו נגיע לאלה אחר כך.

פורטניט עונה 2 פרק 2 מפה

הנה המקומות שעליכם להשגיח עליהם כשאתם חוקרים את המפה החדשה. אנו נעדכן את המיקומים בשמות רשמיים ברגע שנכיר אותם.

חלקם נראים די מגניבים, כמו אסדת השמן המסיבית שתראו למטה. ללא ספק הם יתמלאו בחזה לפתיחה, ובתחילת העונה שחקנים אחרים לקחת על עצמם.

 • אסדת שמן – B7

פרק 2 עונה 2, Fortnite, מפה

 • המטה – האי המרכזי – E4

Fortnite, עונה 2, פרק 2, מפה

 • בסיס תת קרקעי

Fortnite, עונה 2, פרק 2, מפה

 • יאכטה – H1 – לצאת לים בראש המפה. נראה כי מיקומים חדשים רבים במפת Fortnite עונה 2 מחוברים לדרכי מים או לים.

Fortnite, עונה 2, פרק 2, מפה

 • .

אנו נמשיך לעדכן את היצירה הזו עם מיקומים חדשים ברגע שהשעה תסתיים.

זה כל מה שאתה צריך לדעת עליו הכל חדש במפה של פורטניט בפרק 2 עונה 2. לקבלת טיפים וטריקים נוספים במשחק, הקפד לבדוק את מדריך הוויקי שלנו ברגע שהוא חי או חיפש את Twinfinite.

על הסופר

טום הופקינס

טום היה סגן עורך מדריכי Twinfinite לאחר שכתב לאתר משנת 2015 עד 2021 כשעזב להמשיך במשחקי הווידיאו שלו כתיבת במקום אחר בענף. טום הוא סרט ובוגר אנגלית מלונדון שמשחק יותר מדי פיפ”א. טום שיחק משחקים מאז 1999 והז’אנרים האהובים עליו הם חוויות פעולה, מירוץ ומונעות עלילתיות בגוף שלישי.