מדריך עונה 7 של פורטניט: מיקומי פסנתר פלאזנט פארק ולודלי לודג ‘

אתה יכול למצוא את הפסנתר ליד Lonely Lodge ב- J5, ממש ליד צוק מעל האוקיאנוס:

אתגר ‘Fortnite’: היכן לנגן את המוזיקה בגיליון על פסנתר ליד Lonely Lodge

כאן למצוא את הפסנתר ליד פלאזנט פארק ב’פורטניט: קרב רויאל ‘ואיך לשחק את . [+] גיליון מוזיקה שם.

כשחג המולד מתקרב, Fortnite’s של Fortnite העונה השביעית יוצאת לדרך מלאה. סנטות עם חרב, אנשי שלג מרושעים, להבי אינסוף, מטוסים שואגים וביומה מושלגת חדשה שינו לחלוטין את המראה והתחושה של המשחק.

לרוב, השינויים הללו היו די מגניבים. השבוע יש לנו חבורה חדשה של אתגרים, ושוב חלקם הם מוזיקלים באופיים. לראשונה הוטלנו על מנגינת גיליון על פסנתרים בחזרה בעונה 6. באותה תקופה היינו צריכים למצוא את המוזיקה.

בעונה 7, האתגרים של שבוע 2 אנחנו רק צריכים למצוא את הפסנתרים. המוזיקה של הגיליון מוכנה לנגן. במדריך זה, אראה לך היכן ואיך לשחק את הפסנתר ליד Lonely Lodge.

אתה יכול למצוא את הפסנתר ליד Lonely Lodge ב- J5, ממש ליד צוק מעל האוקיאנוס:

הפסנתר ליד לודג ‘בודד

קרדיט: אפי / אריק קין

מתקרב פנימה, אתה יכול לראות את הפסנתר שנמצא ממש צפונית לאחוזת הגיבור הנטושה:

הפסנתר ליד לודג ‘בודד

קרדיט: אפי / אריק קין

זה קצת יותר מסובך מהפסנתר ליד פארק הנעים. תצטרך לשחק את ההערות: C, C, C, F, F, F, E, F, G, A, A#, G ו- A (אם כי שחקני פסנתר בחוץ אולי ירצו להתייחס ל- A# AS A BB, אבל לא משנה.)

ברגע שתשחק את התווים כמו שצריך, הם ישוחקו אליך בתזמון הנכון שהוא הכל בלתי אפשרי כשאתה מקפץ על מפתחות הענק.

הרגישו את החגיג. תוכלו לקרוא מדריך שימושי זה כדי לגלות לאן ללכת ואיך לשחק.

חג שמח וחג שמח לכולכם Fortnite שחקנים שם בחוץ! אם מצאת את המדריך הזה מועיל או רוצה לתמוך בעבודתי, אני יוצר תוכן בתוכנית התמיכה של EPIC. פשוט בחר “Doggfaceboy” בחנות הפריטים או בחנות משחקי Epic ואני מקבל חתך זעיר מכל רכישות קוסמטיקה שנעשתה .

תודה רבה! ואל תשכח את זה אותי בטוויטר או בפייסבוק!

מדריך עונה 7 של פורטניט: מיקומי פסנתר פלאזנט פארק ולודלי לודג ‘

נאבק עם מיקומי הפסנתר בפורטניט עונה 7? הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

ברנדן ווייט · 13 בדצמבר 2018

פסנתרים פורטניט

לאלה הפעילים סביב עונה 6, תזהו את האתגר הזה די מהר. זה בעצם אותו אתגר כמו העונה הקודמת, אך כבר לא אתגר רב-שלבי המחייב אותך למצוא את המוזיקה תחילה. ככאלה, כל מה שאתה צריך לעשות עם האתגר הזה הוא לשחק את הפסנתרים עצמם וזהו.

לאלה שלא היו בסביבה או שכחו, הפסנתרים המדוברים הם מפתחות פסנתר ענקיים (בערך פי שלושה מגובה דמות השחקן) המוטמעים באדמה הנמצאים. כל מה שאתה צריך לעשות זה לצעוד (או לקפוץ) למפתח כדי לשחק אותו. הפעל אותם ברצף שמוצג על ידי גיליון המוזיקה ממש מאחורי המפתחות ותקבל אשראי.

אתה יכול להשלים את האתגר הזה בכמה משחקים שנדרשים, וזה גם כן, כמו כרגע אזורים אלה הם תגרה פיקסית חופשית לכולם. אה, והבחור המזדמן שנוחת במיקום שנקרא הסמוך, מרים אקדח ומגיע להרוג את כולם כך שהוא לא יטריד את המיזמים המוזיקליים שלו.

להלן תמונה של המפה עם שני מיקומי הפסנתר המפותלים באדום.

Fortnite עונה 7 מיקומי פסנתר

כפי שאתה יכול לראות, הפסנתרים לא מוסתרים במיוחד מכיוון שאתה יכול אפילו לראות אותם (קלוש, אכפת לך) מהמפה הראשית אם אתה יודע לאן להסתכל. אם אינך מוכן לעסוק בקרבות פיקסיה ממושכים, אתה תמיד יכול לנחות במחסני הסטורמינג, לתפוס אקדח ולעוף אליהם ולהבריח את כולם מכיוון שרוב האנשים נוחתים שם היישר מאוטובוס הקרב ולא חמוש לחלוטין.

מיקום פסנתר פארק נעים

מיקומי פסנתר פורטניט

הפסנתר הזה נמצא באותו מיקום כמו בעונה שעברה. תוכלו למצוא את זה על גבעה ממש מערבית לפלאזנט פארק, שהוא B3 ברשת המפה הראשית. הגיליון עצמו פשוט עם חמש תשומות בלבד נדרשות.

מיקום פסנתר לודג ‘בודד

מיקומי פסנתר פורטניט

תוכלו למצוא את הפסנתר הזה דרומית -מזרחית ללודג ‘לודג’, ממש צפונית לאחוזת ‘גיבורי העל’ הישנה שננטשת כעת (אך משמשת לאתגר נוסף השבוע). זה ממוקם ממש על שפת המנדסה של המפה ב- J5 ברשת המפה הראשית.

זה קצת יותר מסובך מהגיליון הקודם. UOU צריך 10 תשומות וחלקן הן ממפתחות עם אותה אות, אך צורה שונה. לדוגמה, זה דורש שלושה סוגים של כניסות, A A בכיכר, A במעגל ו- A עם סמל ה- hash (#). רק וודא שאתה שם לב לסוג המכתב כמו גם למכתב עצמו כשאתה מנסה לשחק את הגיליון.

זה כל מה שיש לאתגר הזה והאתגר האמיתי היחיד דורש קצת כיוונים נוספים שהסקירה השבועית הטיפוסית שלנו לא יכולה לספק. אם אתם מחפשים את סקירה כללית האתגר השבועי שלנו תוכלו למצוא אותו כאן. בהצלחה עם הדו -קרב הבלתי נמנע.

חלק מהסיקור שתמצאו על נשרים מתורבתים מכיל קישורי שותפים, המספקים לנו עמלות קטנות על בסיס רכישות שנעשו מביקור באתר שלנו. אנו מכסים חדשות משחקים, ביקורות על סרטים, היאבקות ועוד הרבה.