Spiderman Fortnite Crossovers and Skins – רשימה מלאה

מקור: משחקי אפי

קרוסאובר של Fortnite Spider-Man-מצא מיתוס חדש ו -2 עורות

קרוסאובר של Fortnite Spider-Man-מצא מיתוס חדש ו -2 עורות

זה מה שבא לפורטניט עם האירוע החדש ביותר של Crossover/ Fortnite Spider-Man Miles Morales עם עורות ומיתיקים חדשים.

לפורטניט היו הרבה קרוסאוברים לאחרונה. אנו עשויים להיות בשבועות האחרונים של העונה הנוכחית, אבל יש לנו עוד קרוסאובר לראות אותנו דרך פורטניט פרק 4 עונה 3. הקרוסאובר של Spider-Man Fortnite חוזר! הפעם, זה חוגג את יציאתו של רחוב העכביש עם תוכן הנושא את הסרט החדש של מיילס מוראלס.

התוכן החדש של Fortnite כבר ממש היה במשחק כבר קצת. . .40. פשוט לא ממש מופעל. . תוכן ה- Fortnite Spider-Man חוזר כעת למשחק! יש לנו חבורה של עורות חדשים, המיתוס של ספיידרמן מחזיר. אבל גם, שורה שלמה של משימות ספיידרמן של פורטניט.

זה די מאוחר בעונה, אבל אם אתה רוצה לחזור לאחת המטרות הטובות ביותר של פורטניט לפני שהוא מתמלא בפנסי אורות, אז התוכן של Fortnite Spider-Man מוכן לקפוץ לתוכו.

 • 1 Fortnite Spider-Man חוזר
 • 2 Fortnite Spider-Man Mythic-Spider-Verse Shooters
  • 2.1 איפה ניתן להשיג את המיתוס של Spider-Man Fortnite
  • 3.1 מיילים מוראלס עור
  • 3.2 ספיידרמן 2099
  • .

  עונת Fortnite החדשה קיבלה קרוסאובר נוסף עם תוכן של Fortnite Spider-Man שחזר. אבל אלה לא בדיוק חדשות. . נוסף. הסרט נדחף לאחור, אך עונה ישנה כבר הכילה אחת על עור העכביש-פסוק שעשוי להתחבר לתאריך ההפצה המקורי ההוא.

  לתוכן החדש עדיין יש הרבה מה להציע. יש גרסה חדשה של יורה ברשת, מספר עורות פורטניט חדשים של ספיידרמן, וכמה משימות לעבור. .

  Fortnite Spider-Man Mythic-Spider-Verse Shooters

  מיתוס ה- Fortnite Spider-Man חוזר לסיבוב נוסף! מכשירי האינטרנט נקראו למשחק. בעוד שעדיין יש לנו את ציוד ה- ODM בפורטניט, אך העכביש-וויבס מציעים כוח ניידות דומה.

  הפריט החדש זמין בפרק 3 פורטניט; ספיידרמן

  העכביש-וויבס הם דרך נהדרת לעקוף את המפה במהירות. הם עובדים באופן דומה לאופן שבו הם עשו בפרק 3. אתה יכול להשתמש בהם כדי להניע את עצמך מעצים ונוף אחר. בזמן השימוש בהם, לא תקבל נזק לסתיו. אתה יכול אפילו לקפוץ מקצה הנדנדה כדי להסתובב הרבה יותר מהר.

  לאלה אין שימוש פוגעני. אתה לא יכול להתנגד לרשת מול קירות לצערי! עם זאת, הם אחד מפריטי הניידות המובילים EPIC אי פעם כללה. .

  ההבדל האמיתי היחיד עם המיתיק החדש של Fortnite Spider-Man הוא שמם. ! היו להם שמות שונים בכל הופעות העבר אך אין להם שינויים פונקציונליים הפעם. האייקון כולל גם סוג של אנטנה יותר מבט יחד עם מכשירי האינטרנט. זה התברר שזה לא פריט נפרד. מיתוס ה- Spider-Man Fortnite החדש הוא פחות או יותר מה שהיה לנו בעבר.

  יום ההולדת השישי של פורטניט – כל המשימות הבלעדיות 26.10 תיקונים חמים

  . עם זאת, הרבה יותר קל למצוא אותם מאשר מיתוסים אחרים במשחק. הרבה שחקנים שונים יכולים למצוא אותם בכל משחק, זה לא אחד הפריטים האחד מסוג. .

  הנפוצים ביותר הם התרמילים של ספיידרמן. אלה מכולות שניתן לחפש אותו ניתן למצוא בכל המפה. הם מעוצבים ממש כמו התרמילים ספיידרמן מסתתרים ברחבי העיר, כמו שתראו במשחק PS4 Spider-Man.

  מכולות אלה חוזרות. הם היו המיקום העיקרי עבור מכשירי אינטרנט בפרק 3 של Fortnite Mapfor הישן, הם לעתים קרובות מתנדנדים בקצת מהסביבה כל כך הרבה יותר קל לאתר מרחוק. אלה לפעמים נמצאים במקומות שקשים להגיע אליהם, אז השגיחו עין. כמו עם פריטי שלל אחרים, אין שיעור שרצים של 100%. המשמעות היא שאולי תצטרך ללמוד כמה מקומות כדי למצוא את המיתיים של Spider-Man Fortnite ולא רק להסתמך על מקום אחד.

  מקום נוסף שתוכלו למצוא אותם הוא על ידי ביטול שחקני אויב. בניגוד לפריטים אחרים הם צונחים קצת באופן מוזר. אם תבזבז אחד את מישהו שאתה מבטל, תוכל לתפוס את מכשירי האינטרנט של עכביש פסוק אך עם כל 80 החיובים שממלאים מחדש. כל אחד שתאסוף יבוא עם כל החיובים.

  עורות Fortnite הכי מזיע - עכביש גוון

  . NPC חדש של Spider-Gwen נמצא סביב המפה. עבור אליה ורכוש את הפריט. . עם זאת, זה הולך להסתכם אם אתה רוכש את מכשירי האינטרנט בכל משחק כך שתרמילים עשויים לעבוד טוב יותר.

  עורות ספיידרמן חדשים של Fortnite

  הקרוסאובר של Fortnite Spider-Man עובר רק להחזיר את מכשירי האינטרנט. יש גם כמה עורות חדשים ומגניבים שמגיעים למשחק! אלה לא רק עורות הקרב העתיקים של Fortnite Pass. . .

  העורות החדשים מושכים באופן ספציפי את הסרט העכביש-פסוק. נראה כי קרוסאובר פורטניט קושר לעלילה. בסצנת מרדף בסרט הקרוב, ספיידרמן 2099 רודף אחרי מיילס מוראלס. נראה שהוא רודף אחריו על מספר יקומים. בסופו של דבר, הוא אפילו נתקל בעולם הפורטניט. שני העורות הולכים להיות זמינים לרכישה בחנות הפריטים Fortnite בקרוב.

  מיילס מוראלס עור

  הפריט החדש של הכותרת למעבר קרוסאובר ספיידרמן של Fortnite הוא מיילס מוראלס. במקרה זה, הוא פשוט מכונה ספיידרמן עם מספר היקום שלו. לעור החדש יש גרסת מצוירת של הדמות כפי שהוא מופיע בסדרת הסרטים של עכביש-פסוק. יש כבר המון עורות של ספיידרמן במשחק ואחד אפילו חלק מעורות הפורטניט המזיעים ביותר. זה תמיד כיף לראות גרסה אחרת של הדמות צצה.

  Spiderman Fortnite Crossovers and Skins – רשימה מלאה

  עורות Spiderman Fortnite הם חלק מהפופולריים ביותר במשחק, ופריטים שקשורים לכוחותיו של מארוול גיבור הם כמה מהכיפים ביותר בבריכת השלל!

  קרוסאובר Fortnite X Spiderman נמצא שם למעלה עם Fortnite Goku כאחד המעבר הפופולרי ביותר שהיה לנו.

  . . יש גם שיתוף פעולה חדש לגמרי בדרך! זה מה שקיבלנו עם תוכן ספיידרמן בעבר, ומה שיגיע בקרוב עם הקרב רויאל.

  ספיידרמן פורטניט

  ספיידרמן היה אחד ממסלולי מארוול שלקחנו זמן להשיג. עונת מארוול המלאה של Fortnite הייתה אחת הגדולות. . היינו צריכים לחכות עד פרק 3 כדי לראות סוף סוף את Webslinger בפעולה!

  הקרוסאובר של Fortnite X Spiderman התחיל אז, כאשר לעונה 1 היו הרבה תוכן ספיידרמן. לעונות מאוחרות יותר בפרק 3 באותה מידה היו מעט תוכן חדש, כאשר פריטים ועורות חזרו. לא בפרק 4 אנו עומדים להשיג אצווה נוספת.

  ספיידרמן פורטניט

  מקור: משחקי אפי

  Spiderman Fortnite Skins

  . אלה עורות הספיידרמן של Fortnite שהיו לנו.

  • ספיידרמן
  • אין דרך הביתה ספיידרמן
  • גובלין ירוק
  • ספיידרמן אפס
  • אין דרך הביתה מרי ג’יין ווטסון
  • ספיידרמן (1066)
  • ספיידרמן 2099

  עורות אלה הופיעו בכל עונות הפורטניט. קיבלנו ספר קומיקס כללי Spidey ו- MJ, אחד מהסרט בשום דרך הביתה, יותר מסרטי ספיידרמן האחרונים, ואפילו עורות מקוריים כמו ספיידרמן אפס.

  נוסף על כך, קיבלנו הרבה גרסאות שונות לעור הספיידרמן. ישנם סגנונות ניתנים לבחירה המכסים ספיידרמן שלילי, חליפת סימביוט, חליפת יסוד עתידית, הפסקת סקרלט ומציאות מוזהבת.

  Spiderman תוכן במשחק

  עורות ה- Fortnite Spiderman הם מהנים, אך גם ספיידרמן קיבל את חלקו ההוגן בתוכן במשחק במשחק במשחק. היו לנו פריטים במשחק שקרוסאובר עם ספיידרמן. .

  קלעי הרשת של איש עכביש

  . זה התחיל לראשונה בפרק 3. עם זאת, זה חוזר לאורך כמה עונות שונות.

  קלעי הרשת של ספיידרמן עובדים באמת פשוט. אתה לוחץ על הכפתור כדי לפטר רשת ממנו אתה יכול להניף. .

  קורים אלה הותאמו בעונות השנה. הם היו מוגבלים יותר, כך שאתה לא יכול להקפיץ לנצח לנצח. .

  בוגל יומי

  מאפיין אחד עיקרי של קרוסאובר פורטניט של ספיידרמן היה POI, The Daily Bugle. אמנם זה היה רק ​​POI אחד, זה היה ענק עם המון שלל ומרחב פנימי. זו הייתה תכונה מרכזית במפת פרק 3 למשך זמן מה.

  הרבה שחקנים הניחו שהבוגל היומי לא יסתובב, אבל זה למעשה נשאר על המפה יותר מכפי שקלעי האינטרנט עשו.

  הקרוסאובר הקרוב של מיילס מוראלס ספיידרמן פורטניט הוא אחד הגדולים לזכיינית. אנו מקבלים יותר פריטים במשחק כמו Slingers, אבל גם תווים כ- NPCs ומשימות מיוחדות לפתיחת הקוסמטיקה. חלק מהעורות החדשים עשויים להיות התלבושות הטובות ביותר של Fortnite. זה הולך להיות קרוסאובר מהנה ברגע שהוא יגיע מאוחר יותר בפרק 4 עונה 2.