האם יש vr fortnite

חלק מהשחקנים מצאו דרך לשחק Fortnite ב- VR, אך זה לא מצב רשמי ועלול להוביל לחולי תנועה, ואינו חווית VR אותנטית.

Fortnite VR לא קורה, אומר מנכ”ל אפי טים סוויני

הוא לא חושב שהתנועה של המשחק תעבוד טוב באוזניות.

9 בדצמבר 2022, 1:26 בבוקר UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

אם אתה קונה משהו מקישור של סף, Vox Media עשויה להרוויח עמלה. עיין בהצהרת האתיקה שלנו.

אם אתה מחכה Fortnite ב- VR, אל תעצור את נשימתך: למשחקי אפי “אין תוכניות” לבנות את זה, מספר המנכ”ל טים סוויני הסף בראיון החדש שלנו. הסיבה? סוויני פשוט לא חושב שזה יעבוד טוב. “הדבר שאנחנו עושים ב Fortnite כל יום כגיימרים עובר במהירות סביבה, וזה סוג החוויה הכרוכה בתנועה אינטנסיבית ואינו עובד טוב ב- VR,” הוא אומר.

סוויני גם אומר כי EPIC תשמח לשתף פעולה עם חברה כמו מטא בפרויקטים מטאברס אחרים, אם כי נראה כי מארק צוקרברג לא יסכים על אודות א Fortnite-כמו שמשחק לא מתאים למציאות מדומה. בשנה שעברה רכשה מטא את המפתחים של אוכלוסייה: אחת, משחק ל- Oculus הכולל הרבה ריצה, ירי, מבני בנייה וגנרל פארקור. ובעוד שיש בהחלט ביקורות על המשחק המציינות את הצורך בבטן חזקה (יחד עם הדמיון שלו Fortnite) נראה שאנשים נהנים מזה בסך הכל. המשחק אפילו מקבל מצב יצירתי, מה שהופך אותו עוד יותר כמו Fortnite, .

לא הופך להיות קל יותר להיכנס ל- VR.

ובכל זאת, מובן מדוע Epic עצמו לא תרצה לצאת על הגפה עצמה עבור, בואו נהיה כנים, מעט מאוד תועלת. . .

הקפד לבדוק את הראיון המלא של חברי אלכס הית ‘עם סוויני, המכסה את המריבות של אפי עם אפל וגוגל, חקיקה סביב חנויות אפליקציות ועוד.

האם יש vr fortnite?

דמות Fortnite העומדת לצלם עוד דמות פורטנית עם רובה ציד

. זה צבר מעקב מאסיבי, עם שחקנים מכל העולם. .

אז האם יש דרך לשחק vr fortnite?

אתה יכול לשחק Fortnite ב- VR?

. למשחקי Epic אין שום תוכניות להוסיף תמיכה ב- VR לפורטניט בזמן הנוכחי הזה. המפתחים הצהירו כי הם מתמקדים בשיפור חוויית המשחק עבור כל השחקנים ולא להשקיע בטכנולוגיית VR. לעת עתה, השחקנים יצטרכו ליהנות מפורטניט במתכונתה הנוכחית ללא תמיכה ב- VR.

חלק מהשחקנים מצאו דרך לשחק Fortnite ב- VR, אך זה לא מצב רשמי ועלול להוביל לחולי תנועה, ואינו חווית VR אותנטית.

אם כי השמועה היא שמגיעה לפי היפקס.

ציוץ של היפקס דליפת Fortnite הידועה, בטענה שתמיכה ב- VR מגיעה

אתה יכול לשחק Fortnite ב- Oculus Quest 2?

כן, אפשר לשחק Fortnite ב- Oculus Quest 2, אבל זה דורש קצת מאמץ. ראשית, תצטרך להתקין תוכנית בשם שולחן עבודה וירטואלי. תוכנית זו תשקף את מסך המחשב שלך על אוזניות ה- VR שלך, ותאפשר לך לחוות את כל אותן התכונות כמו שהיו מסורתיות על הצג והמקלדת שלך. אבל עכשיו, תוכלו ליהנות מאותה חוויה באופן אלחוטי.

היו שמועות כי Fortnite יתמוך בקרוב במטא (Oculus) Quest 2, אוזניות VR עצמאיות שפותחה על ידי Meta. . עם זאת, משחקי Epic לא אישרו זאת, ועדיין לא ברור אם Fortnite יתמוך באופן רשמי באופן רשמי ב- VR.

איך לשחק Fortnite ב- Oculus Quest 2

שיטות שונות תלויות במכשיר כדי לשחק את Fortnite באוזניות ה- VR שלך. עבור סמארטפונים, טעינה צדדית של המשחק ובקר Bluetooth נחוצה לחוויית משחק טובה יותר. זה יאפשר לך ליהנות מהמשחק במסך הטלפון שלך, בדומה למשחקי VR הנתמכים רשמית.

  • הורד את שולחן עבודה וירטואלי אפליקציה במחשב המשחקים שלך ו- Oculus Quest 2.
  • חבר את שלך Oculus או Meta Quest 2 אוזניות למחשב האישי שלך.
  • התחל להזרים את המחשב שלך למחשב שלך Oculus (Meta) Quest 2 אוזניות.
  • לְהַשִׁיק Fortnite במחשב האישי שלך כדי להתחיל לשחק את המשחק.

שימו לב. זו לא חווית VR אמיתית. אתה פשוט משחק את המשחק באופן קבוע אבל ב- Oculus Quest 2 שלך. אם אתה מחפש חדשות, מדריכים, קודים ומקור, הישאר על N4G לא נעול, כפי שכיסית!