חיים גבוהים: כיצד לשנות את FOV

גבוה על החיים הוא יורה קומיקס מגוף ראשון שפורסם על ידי Squanch Games, בעיקר שנוסד על ידי ריק ומורטי שחקן קול ומנהל עבור ריק ומורטי. אם כי לא המוצר הראשון של משחקי Squanch, גבוה על החיים הוא ללא ספק התואר השאפתני ביותר של האולפן הצעיר עד כה.

כיצד לשנות FOV לחיים גבוהים במחשב

גבוה על החיים הוא יורה קומיקס מגוף ראשון שפורסם על ידי Squanch Games, בעיקר שנוסד על ידי ריק ומורטי שחקן קול ומנהל עבור ריק ומורטי. אם כי לא המוצר הראשון של משחקי Squanch, גבוה על החיים הוא ללא ספק התואר השאפתני ביותר של האולפן הצעיר עד כה.

למרות שלמשחק המרחיב יש אפשרויות התאמה אישית של וידאו שונות לשחקנים, אין מחוון FOV מובנה במשחק עצמו. מאז גבוה על החיים דוקטורט. 13 שחרור, שחקנים מרובים דיווחו על תחושת מחלת תנועה תוך כדי משחק דרך המשחק. במקור, שחקנים סגרו את תיקון המחשב שראה שחקנים משנים את קבצי המשחק, אך יכולת זו הושבתה על ידי משחקי Squanch.

לשחקנים עם חששות לגבי FOV יש כעת אפשרות חדשה, מכיוון ששחקנים יצרו פיתרון של צד שלישי לנושא לכאורה. בעוד שרבים היו ביקורתיים על משחקי Squanch בגין אי כלול מחוון FOV, אפשרות התאמה אישית שהפכה נפוצה במשחקי מחשב רבים, השחקנים לכאורה עשו דרך לעקיפת הבעיה.

כיצד לשנות FOV עבור גבוה על החיים

אין דרך מובנית לשינוי שדה הראייה של השחקן במשחקי Squanch ‘ גבוה על החיים. האפשרות היחידה שיש לשחקנים כרגע היא להוריד MOD מתוצרת נגן ב- Steam. שחקנים יכולים להסתכן בדף הקיטור של המוד ולהוריד אם יש להם בעיות עם גבוה על החיים ברירת מחדל FOV.

בהתחשב בכך שהמשחק לא הראה שום אינדיקציה לכך שהוא עשוי לכלול מחוון FOV מובנה בכל עת בעתיד הקרוב, ככל הנראה יותר מצבים ושיפורים בתיקוני צד ג ‘יתגלגלו בימים הקרובים. נכון לעכשיו, תיקון זה זמין רק לשחקני מחשב, שכן אלה ב- Xbox או PlayStation יצטרכו להתמודד עם ה- FOV של המשחק לפני המשחק.

כאחד המשחקים הנמכרים ביותר ב- Steam בזמן יציאתו, שחקנים צריכים גם לפקח על עמוד ה- MOD של המשחק עבור כל עדכונים נוספים של איכות החיים שיכולים להוסיף על ידי הקהילה על ידי הקהילה.

כותב צוות של Dot Esports. גיימר מושבע במשך שני עשורים וכותב גיימינג במשך שלוש שנים. אני חובב של כל דבר כמו נשמות מאז 2011. אני מכסה הכל, החל מ- RPG של שחקן יחיד ועד MMOS.

חיים גבוהים: כיצד לשנות את FOV

חיים גבוהים: כיצד לשנות את FOV

האם אתה רוצה לדעת לשנות את ה- FOV שלך גבוה על החיים? גבוה על החיים הוא משחק יורה בגוף ראשון והרפתקאות שאתה צריך כדי להציל את העולם מחייזרים. ה- FOV או שדה הראיה שלך הוא חלק בלתי נפרד מהמשחק, מכיוון שהוא קובע את רמת החזון שלך ואיך אתה נוקט בפעולה. שינוי ה- FOV שלך יכול לתת לך את הקצה שאתה צריך לנצח. מדריך זה יגיד לך כיצד לשנות את ה- FOV שלך גבוה על החיים.

מה FOV High on Life?

התאמה אישית של תחום הראייה של המשחק היא דרך מדהימה לחוש מעורבות ב גבוה על החיים ניסיון. שליטה על היקף החזון שלך יכולה להציע יתרונות עוצמתיים במשחק בכך שהיא מאפשרת לך לקחת יותר מהמפה ואולי גם לאויב אויבים לפני שהם מגלים אותך. ה- FOV המשתנה מאפשר לכולם להתאים אישית את חווית המשחק שלהם ולשפר את המודעות שלהם על המסך. לכן, עם FOV רחב יותר, תיהנו מסקירה מלאה של הסביבה המרהיבה של המשחק ותנצל באופן מלא את יכולות המשחק שלך.

כיצד לשנות את ה- FOV שלך ב- High On Life

חיים גבוהים: כיצד לשנות את FOV

גבוה על החיים אינו מאפשר לך לשנות את ה- FOV מההגדרות שלו. עם זאת, יש דרך שתוכל לשנות את ה- FOV במשחק עבור שחקני מחשב. לרוע המזל, שחקני Xbox לא יכולים לשנות את ה- FOV שלהם בשלב זה.

 1. הורד את ה- UUU
 2. פתח את התוכנה ועבור לכרטיסייה הכללית.
 3. בחר את גבוה על החיים ולהזריק את ה- DLL. לאחר מכן, תקבל הודעה שאומרת שהמסוף לא נעול, ותראה את הקונסולה בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 4. התחל את המשחק ולחץ על מקש ‘~’ כדי לפתוח את המסוף. אם אתה רוצה לשנות את FOV ל- 90, הזן ‘FOV90’, ואם זה 120, הזן ‘FOV120’. המשחק ישנה את ה- FOV שלו. אבל זה ישתנה חזרה ל- FOV המקורי שלו בכמה רגעים.

קָשׁוּר:

איך להשתיק את התותחים והנשק שלך גבוה על החיים

איך לנעול את ה- FOV שלך ב- High On Life

עליך לבצע את הצעדים שלהלן כדי לנעול את ה- FOV פנימה גבוה על החיים. אתה צריך להריץ את מנוע הרמאות כדי להשלים את הצעד הזה. אך אנו ממליצים לך לא להריץ את זה כשאתה משחק את המשחק.

 1. הורד את מנוע הרמאות.
 2. פתח את המשחק והשתתף במשחק השמור.
 3. צמצם את חלון המשחק והלך למנוע רמאות.
 4. בחר את המשחק ועליך לבחור “Oregon-Wingddk Shipping.exe ”על מעבר המשחק.
 5. שנה את הערך ל’מערך בתים ‘ואז קבע את הסריקה לחיפוש אחר מערך זה.’
 6. הפעל ‘ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccf לתיבת החיפוש וחפש אותו.
 7. לחץ פעמיים על תוצאת החיפוש. זה יפיל לתחתית.
 8. לחץ פעמיים שוב על ערך זה בתחתית.
 9. שנה את הערך ל- ‘F3 0F 11 89 3C 02 00 00 C3 ″ עד “90 90 90 90 90 90 90 90 C3.’אז אתה תנעל את ה- FOV.

אז כך תוכלו לשנות ולנעול את ה- FOV שלכם גבוה על החיים. שינוי ה- FOV שלך ייתן לך יתרון מול אויבי המשחק ויעזור לך לנצח. נסה FOVs שונים עד שתמצא אחד שמתאים ביותר לסגנון המשחק שלך, ותהנה לשחק!

גבוה על החיים שינוי FOV | כיצד לשנות את שדה הראייה

בחיים גבוהים, ייתכן שתרצה להתאים את שדה הראייה שלך (FOV) שיתאים להעדפותיך או לשפר את חווית המשחק שלך. ה- FOV קובע את היקף החזון שלך במשחק, והתאמתו יכולה להשפיע על האופן בו אתה תופס את הסביבה ולהגיב לאיומים. אם אתה מחפש לשנות את ה- FOV שלך ב- High On Life, אתה יכול לבצע את הצעדים ב- High On Change Change FOV.

שינוי שדה הראיה שלך גבוה בחיים

גבוה על החיים שינוי FOV

החדשות האומללות הן שאתה לא יכול לשנות את שדה הראיה שלך ב- High On Life – לפחות המשחק לא נועד לשחק בצורה כזו. אתה יכול להשתמש ב- Universal Unreal Engine 4 Unlocker (UUU) כדי לבצע את השינוי הזה אם אתה משחק במחשב האישי. אין אפשרות לשנות את ה- FOV שלך אם אתה משחק ב- Xbox. בצע את הצעדים הבאים:

 1. הורד והתקן את תוכנת UUU.
 2. פתח את התוכנה ועבור לכרטיסייה הכללית.
 3. בחר באפשרות “להזריק” את ה- DLL. תקבל הודעה המציינת כי הקונסולה לא נעולה.
 4. התחל את המשחק ולחץ על מקש ‘~’ כדי לפתוח את המסוף.
 5. כדי לשנות את ה- FOV ל- 90, הזן “FOV90” בקונסולה. כדי לשנות את ה- FOV ל -120, הזן את “FOV120”.
 6. ה- FOV של המשחק ישונה באופן זמני, אך הוא עשוי לחזור לערכו המקורי לאחר זמן קצר.

חשוב לציין שלשינוי ה- FOV של משחק יכול להיות בעל תוצאות לא מכוונות, כמו להשפיע על האיזון או היציבות של המשחק. יתכן גם ששימוש בתוכנת צד שלישי כדי לשנות את המשחק עשוי להיחשב כהפרה של תנאי השירות של המשחק ועלול לגרום לכך שחשבונך נאסר או מושעה.

ראה גם:

 • פארק החלקה על החיים הגבוה
 • גבוה על החיים שני שחקנים
 • דיסקי עיוות חיים גבוהים