15 ממשחקי ה- Co-op FPS הטובים ביותר ולהשוות מחירים

Contents

.

משחקי FPS של Co-op עם סיפור/עלילה נהדר

אתה משתמש בדפדפן לא מעודכן. יתכן שהוא לא להציג אתרים אלה או אחרים בצורה נכונה.
עליך לשדרג או להשתמש בדפדפן אלטרנטיבי.

Notneps

נִכבָּד

5 בספטמבר 2014 129 0 18,680

אני ואשתי נהנים משחקי שיתוף פעולה. אני מחפש משהו עם סיפור/קמפיין נהדר שאנחנו יכולים לשחק זה לצד זה. לרוב המשחקים שמצאתי שיש להם סיפור נהדר, בדרך כלל יש לו את המצב של שחקן יחיד, ויש להם מרובי משתתפים שהוא לעומת, או שאתה צריך להשתמש באיזה מוד של צד שלישי באגי כדי לשחק את הקמפיין כעל לול.

מחפש משהו כמו:
השאיר 4 Dead, פורטל 2, משחקי ביו-סוק (Storywise, זה היה נהדר אם היה לו קמפיין שיתופי פעולה)

אני לא מחפש:
פגיעות מרובות משתתפים ענקיות כמו CS/Fortress Team. גם לא מחפש MMO בעולם מתמשך.

חידות נהדרות, אבל גם יורים זומבים חסרי מחשבה יהיו בסדר. והצעות אחרות לגבי משחקי לול מדהימים שאינם בדיוק FPS יוערכו גם הם.

רציונל

Borderlands 2
מיועד למשחק שיתופי בכל היבט. זה ממש גדול, ממש יפה, ויש לו סיפור מספיק מפתיע. מוכר באופן נרחב כקלע השיתופי הטוב ביותר. הדירוג שלי – 9/10

התנגשות זנו 2
משחק שיתופי, משחק ייחודי, כיוון אמנות טוב וסיפור מיסטי מוזר. הבעיה היא שזה לא הרבה זמן וזה לא מלוטש במיוחד. דרוש גיימר טוב למדי רק כ 6 שעות כדי להשלים, ויש לו משחק נוקשה שלא היית רואה במשחק תקציב גדול יותר. ובכל זאת, בדרך כלל היה לי כיף עם זה. הדירוג שלי – 8/10

אי מת 1 או 2
לא הרבה סיפור בזה, ו- IMO המשחק הופך להיות מייגע לאחר זמן מה. ובכל זאת, זה משחק הגון וזה משתף פעולה לחלוטין לאורך כל הדרך. הדירוג שלי – 6/10.

PINHEDD

אַלוּף

7 באוגוסט, 2007 10,344 20 56,965

[quotemsg = 14691334,0,1755215] אני ואשתי נהנים משחקי Co-op. אני מחפש משהו עם סיפור/קמפיין נהדר שאנחנו יכולים לשחק זה לצד זה. לרוב המשחקים שמצאתי שיש להם סיפור נהדר, בדרך כלל יש לו את המצב של שחקן יחיד, ויש להם מרובי משתתפים שהוא לעומת, או שאתה צריך להשתמש באיזה מוד של צד שלישי באגי כדי לשחק את הקמפיין כעל לול.

מחפש משהו כמו:
השאיר 4 Dead, פורטל 2, משחקי ביו-סוק (Storywise, זה היה נהדר אם היה לו קמפיין שיתופי פעולה)

אני לא מחפש:
פגיעות מרובות משתתפים ענקיות כמו CS/Fortress Team. גם לא מחפש MMO בעולם מתמשך.

חידות נהדרות, אבל גם יורים זומבים חסרי מחשבה יהיו בסדר. והצעות אחרות לגבי משחקי לול מדהימים שאינם בדיוק FPS יוערכו גם הם.[/quotemsg]

לסדרת Halo תמיד הייתה שיתוף פעולה מצוין. יש לי כמה זיכרונות חביבים מאוד מלהשמיע אותם על קושי אגדי עם החברים שלי. אל תדחה עד גיל המשחקים, הם איכותיים!

ל- Call of Duty היו כמה רכיבי שיתוף פעולה עזר. המשימות של Spec-Ops בלוחמה מודרנית 2 ולוחמה מודרנית 3 היו המון כיף, כאשר חלק ממצבי המשחק היו חדשניים להפליא וקשים למדי. במשימה אחת, שחקן אחד מקבל לאנש ספינת אקדח AC130 ומכסה את השחקן האחר מהאוויר בזמן שהוא רודף ברגל. ל- Black Ops יש מצב זומבים נאצי שהוא כביכול כיף.

סדרות Gears of War אינן משחקי FPS, אבל יש להם שיתוף פעולה מצוין והם די מהנים.

Vynavill

כָּבוּד

30 בנובמבר 2013 1,555 0 12,460

+1 עבור Halo, מכיוון שקו העלילה נחמד לעקוב אחר כל הפרקים שלה, וערך הקואופרטי הוא מדהים לחלוטין.
אני די לא מסכים על קודים. אם אני זוכר נכון, המשחק האחרון של הסדרה שהייתה לו משחקי שיתוף פעולה אמיתיים היה עולם במלחמה, וגם די כיף (אם כי חסר לו סיפור עלילה אישי, מכיוון שזה היה בעקבות אירועי מלחמת העולם השנייה).
שאר הפרקים מציגים את מה שהם בעצם “הישרדות אינסופית” (נגד זומבים או בני אדם), “מצבים אובייקטיביים” (נגד חייזרים) או מצבי “התקפת זמן” ללא שום סוג של סיפור אחורי, שיכול להיות משעמם מאוד מאוד.

כדי למלא בעריכה של פינדד, Borderlands הוא בהחלט גיהינום אחד של משחק קואופ. זה נועד להיות אחד, ובקשיים גבוהים יותר (שהם חובה להוציא את רמת הדמות שלך או ציוד טוב, אלא אם כן אתה רוצה לבזבז עליו חודשים ואספק לך לקנות את ה- DLC) שתרצה ולפעמים אפילו תצטרך חבר צוות להמשיך; בנקודות מסוימות הייתם משתלבים, מכוונים או “תמצאו שילוב של שלל שבור”, כדי לצטט דמות במשחק
בתור פלוס נוסף, הם מצחיקים.
IMO, 1 ו -2 הם חובה לכל נגן שיתוף פעולה, ו- Pre-Sequel הוא לגמרי הבחירה שלך, תלוי אם אתה רוצה לדעת חלק מהסיפור האחורי או לא; סיפורים מהגבול היא הרפתקה גרפית, כך שהיא לא מתאימה לצרכים שלך.

שום דבר אחר לא עולה בראש כרגע, אלא אם כן רצית ללכת לרטרוגאינג; במקרה כזה, משחקי Slug Metal יעשו תוספת נחמדה, וגם לא אמורים לעלות הרבה.

Chimera201

נֶהְדָר

19 באפריל, 2012 2,738 2 21,465

אלוהות: חטא מקורי הוא RPG עם קרב מבוסס תור אבל אתה יכול לשחק בקמפיין במצב Coop.

אַחֵר:
Borderlands 2
לפיד II

PINHEDD

אַלוּף

7 באוגוסט, 2007 10,344 20 56,965

[quotemsg = 14694885,0,731681]אלוהות: חטא מקורי הוא RPG עם קרב מבוסס תור אבל אתה יכול לשחק בקמפיין במצב Coop.

אַחֵר:
Borderlands 2
לפיד II
[/quotemsg]

היי, הייתי בעצם אלוהות עין לפני כמה שבועות. זה נראה מעניין, מה דעתך על זה?

סאדלה

כָּבוּד

8 ביולי, 2013 70 2 10,565

אוקיי הנה הרשימה שלי:

– Borderlands 1 – The Presequeal
– Call of Duty WAW (הקמפיין ממש כיף עם חברים, גם זומבים זה ממש כיף)
– מתרסקות טירה
– Dayz
– אי מת (סיפור זה לא כל כך כיף)
– ג.ה.א.R 3
– המוד של גארי (כמויות אינסופיות של כיף אם לשניים יש מחשבים)
– גי טי איי 4
– סקייט 3
– יום המשכורת 2
– Saints Row 3-4
– ציוויליזציה 5
– טרריה
– מיינקראפט
– Call of Duty Zombies

אני יודע שרבים הם FP

רציונל

ראוי להערצה

21 במרץ, 2014 3,025 0 7,960

Borderlands 2
מיועד למשחק שיתופי בכל היבט. זה ממש גדול, ממש יפה, ויש לו סיפור מספיק מפתיע. מוכר באופן נרחב כקלע השיתופי הטוב ביותר. הדירוג שלי – 9/10

התנגשות זנו 2
משחק שיתופי, משחק ייחודי, כיוון אמנות טוב וסיפור מיסטי מוזר. הבעיה היא שזה לא הרבה זמן וזה לא מלוטש במיוחד. דרוש גיימר טוב למדי רק כ 6 שעות כדי להשלים, ויש לו משחק נוקשה שלא היית רואה במשחק תקציב גדול יותר. ובכל זאת, בדרך כלל היה לי כיף עם זה. הדירוג שלי – 8/10

אי מת 1 או 2
לא הרבה סיפור בזה, ו- IMO המשחק הופך להיות מייגע לאחר זמן מה. ובכל זאת, זה משחק הגון וזה משתף פעולה לחלוטין לאורך כל הדרך. הדירוג שלי – 6/10

שטח מת 3
איטרציה זו של סדרת החלל המתים כוללת סיפור שיתופי, ויש לה יותר ירי מאשר משחקי אימה טיפוסיים. כבונוס, הגרפיקה נהדרת. למרות שהמשחק מנסה להציג שחקנים חדשים את הסיפור בשלב מוקדם של המשחק, בסופו של דבר אתה כנראה תקבל רק את האפקט המלא אם תנגן גם 1 ו -2, אבל לאלה אין שיתופי פעולה. הדירוג שלי – 8/10

האויב שבפנים 5
עכשיו ישן יותר, ובכנות יש לזה לא מעט בעיות. הסיפור אינו הכי קל להבין אלא אם כן אתה מגלם את האחרים, וזו הייתה ההתחלה של הירידה הכואבת של Resident Evil לאיכות שטויות וטשטוש. ובכל זאת, הגרפיקה התיישנה היטב, זה עדיין טוב יותר ממשחקי ה- RE החדשים יותר, ויש לא מעט כיף שיתופי להיות אם אתה מתקשר טוב עם בן / בת הזוג שלך. הדירוג שלי – 7

Warframe
שיתוף פעולה החופש לשחק יורה בגוף שלישי. מכיוון שזה טכני MMO, אין סיפור נהדר, אבל עדיין יש לו עלילה טובה יותר מ- MMOs אחרים, בזכות הנחת יסוד בהשראה וצוות פיתוח ייעודי. ניתן לשחק בו סולו או סתם עם 2 שחקנים, מכיוון שמשימות מתבצעות בחוליות. זה לא MMO באותו מובן כמו MMOs אחרים. כיוון האמנות טוב, הלחימה מהירה ומגיבה, והמשחק משתפר כל הזמן. הדירוג שלי – 8

15 ממשחקי ה- Co-op FPS הטובים ביותר ולהשוות מחירים

היורה האחרון של ה- Loozer מתיבת ההילוכים מכניס אותך לשליטה באחד מארבעה ציידי קמרון, לכל אחד יכולות ייחודיות, תכניות משחק, עצי מיומנות ואפשרויות התאמה אישית. השתמש בכמות אינסופית של אקדחים וגאדג’טים, גלה עולמות חדשים, סביבות ייחודיות ואויבים, ועשה את הכל במצב שיתופי פעולה.

Borderlands 3 s

2. אפס קליבר vr

להילחם על הישרדות בקלע מהיר, היפר-ריאליסטי, והציל ארצות הברית השבורה לבד או עם חברים בקמפיין שניתן לשחק בו בשיתוף פעולה במלוא. להזיז, לירות ולמצוא כיסוי, באמצעות כלי נשק מציאותיים המהווים ייצוגים מדויקים של גרסאות החיים האמיתיות שלהם. התאם אישית את כלי הנשק שלך תוך כדי תנועה, תקשר עם החוליה שלך והוריד את האויב בכיבוי אש לא נראה במשחק VR אחר.

אפס קליבר VR Sדרישות ystem

3. Galactic Deep Rock

קפוץ למגפיים של גמד בחלל ותיהנה מ 100% סביבות הרסניות, מערות שנוצרו באופן פרוצדוראלי, ומוני חייזרים אינסופיים בפעולה מטורפת של 1-4 שחקנים. נכון לעכשיו, ישנם ארבע שיעורים במשחק לבחירה, לכל אחד מהם יכולות ייחודיות. אלה הצופים, המהנדס, התותחן והקידוח.

Galactic Deep Rockדרישות ystem

4.Far Cry 5

לשרוד את פולחן שער עדן ועמדו מול מנהיגם, ג’וזף זרע, כדי לשחרר את מחוז התקווה. שחקנים יכולים לגייס מקומיים להילחם לצידם, לבנות מערכות יחסים עם דמויות אחרות ולגלות משימות ואירועים חדשים. בנה ולשתף דרך ארקייד Far Cry, כאשר מפות הושלמו להרוויח את הכסף במשחק ותגמולים.

Far Cry 5 sדרישות ystem

5. וולפנשטיין: YoungBlood

השתלטו על בנות התאומות של BJ Blazkowicz, ג’ס וסופ, ופעם נוספת להוריד את המשטר הנאצי. התחבר עם חבר, דלק למעלה, ובטל את הנעילה של יכולות, נשק והתאמות אישיות חדשות במשחק וולפנשטיין שמאפשר לך לבחור מתי, איפה ואיך לתקוף את הנאצים.

וולפנשטיין: Youngblood Sדרישות ystem

6. נפילה 76

לראשונה, לשרוד את השממה עם חברים ולייצר את הדרך שלך בעולם מקוון חדש הכולל מאות מיקומים. צור את הדמות שלך עם ה- S.עמ ‘.ה.ג.אני.א.L. מערכת תווים, בנה, מלאכה ואפילו אוספים טיל גרעיני. השתמש ב- c.א.M.עמ ‘. כדי לקבל מקלט וציוד נחוץ, או לשרוד את החורף הגרעיני במצב של 52 שחקנים PVP קרב רויאל מצב.

נפילה 76 שניותדרישות ystem

7. שדה הקרב נ ‘

הזכיינית בשדה הקרב חוזרת למלחמת העולם השנייה כמו שלא היה מעולם, עם תמיכה ב -64 שחקנים בפרטי פרטים מפוארים ובמשחק שדה הקרב המלהיב ביותר עד כה. השתמש ביצורים, כלים ניידים, עשרות כלי נשק אותנטיים מלחמת העולם השנייה, ורכבים על פני מצבי משחק מרובים, כולל גאות ושפל של מלחמה, סופת אש וסיפורי מלחמה מדהימים.

שדה קרב נ ‘דרישות ystem

8. GTFO

קפוץ ליורה PVE של שיתופי פעולה עם ארבעה שחקנים עם שיתוף פעולה עם ארבעה שחקנים עם דגש על משחק קבוצתי ואווירה. תכנן את המשלחת שלך, צייד והפעלה כלים, שלב את כוח האש שלך, תקשר ותיאום כצוות. חפש במתחם מידע ומשאבים כדי לפתור את היעדים ולהחזיר אותו לחיים.

Gtfo sדרישות ystem

9. רחוק שחר חדש

Far Cry הולך פוסט-אפוקליפטי ומפיל אותך לקרב על הישרדות נגד מנהיגים, בהמות וסכנות סביבתיות חדשות. בנה את בסיס הבית שלך, גיוס מומחים, כלי נשק מלאכה, אסוף משאבים וגלה סולו עולמי תוסס או עם חבר בשיתוף פעולה.

רחוק שחר חדשדרישות ystem

10. Warhammer: Vermintide 2

צניחו ליקום Warhammer וחוו את פעולת ה- PVE של השחקנים הקרובים 1-4 PVE נגד הכאוס וסקאבן המוני. המשחק כולל חמישה גיבורים, שלכל אחד מהם שלוש קריירות זמינות, ולמעלה מ- 20 סוגי נשק, כולל חרב, מייס, פטיש, הלברד, קשת ומלחמה בחירה. להילחם על פני יותר מ -15 משימות עם השלל הספציפי לגיבור העומד לרשות המשחק.

Warhammer: vermintide 2 sדרישות ystem

11. מקורקע

להתכווץ לגודל הנמלה ולשרוד לבד או עם חברים בחצר האחורית, חושפים סודות, סכנה וסיפור ייחודי בזמן שאתה חוקר. בנה, יציב ונלחם באלמנטים ובחרקים ענקיים בעולם מתמשך יפה בו החרקים מגיבים למעשי שלך.

מקורקעדרישות ystem

12.Call of Duty: לוחמה מודרנית

Call of Duty Returns עם התואר הגדול ביותר בזכיינית עד כה, הכוללת קמפיין חדש מדהים לשחקן יחיד וחוויה מרובת משתתפים מהירה מונעת תגמול. התאם אישית את העומס שלך, בחר מבין למעלה מ- 50 כלי נשק, כולל סכינים, אקדח, תת מקלע, משגרי טילים ורובי צלפים, ונלחם על דומיננטיות על פני עשרות מפות ומספר מצבי משחק. Warzone מציע מצב חדש של Royale לזכיינית COD, ומפיל 150 שחקנים למאבק להישרדות.

Call of Duty: לוחמה מודרנית גדרישות ystem

 • דורש מעבד 64 סיביות ומערכת הפעלה
 • OS: חלונות 10
 • מעבד: Intel Q9450 @ 2.6GHz או AMD PHENOM II X6 @ 3.3 ג’יגה הרץ
 • זיכרון: 4 GB RAM
 • גרָפִיקָה: NVIDIA GEFORCE GTX 650 או AMD Radeon 7750
 • DirectX: גרסה 11
 • אִחסוּן: שטח זמין של 50 ג’יגה -בייט
 • דורש מעבד 64 סיביות ומערכת הפעלה
 • OS: חלונות 10
 • מעבד: Intel I5 4690 @ 3.5GHz או AMD FX-8150 @ 3.6 ג’יגה הרץ
 • זיכרון: 8 GB RAM
 • גרָפִיקָה: Nvidia geforce gtx 770 או AMD Radeon R9 380X
 • DirectX: גרסה 11
 • אִחסוּן: שטח זמין של 50 ג’יגה -בייט

13. Halo: האוסף הראשי הראשי

Halo: האוסף הראשי של המאסטר נכנס לעולם הראשי של המאסטר ונלחם על פני הכוכבים באחד מזכיינות היורה הגדולים ביותר אי פעם. צניחו לקמפיין או שידוכים מיידיים ברחבי Halo CE, Halo 2, Halo 3 ו- Halo 4. הקולקציה כוללת אפשרויות ניתנות להתאמה אישית חדשות, אתגרים עונתיים ושבועיים חדשים, ומצבי משחק חדשים, והכל עם הגדרות מחשב ואופטימיזציות כמו 4K, תמיכה בעכבר ומקלדת, ו- 60+ fps.

Halo: אוסף הראשי הראשי Sדרישות ystem

14. בריחה מטרקוב

קרב על הישרדות ביורה מקוון מרובה משתתפים מאסיבי, ריאליסטי, הארדקור בגוף ראשון, שם המטרה היחידה היא לברוח מטרקוב עם שלל כמה שיותר תוכל לשאת. התחל עם כלום ולהרוג כדי לבזוז נשק, שריון, פריטי בריאות ותחמושת על פני מספר מקומות קטלניים. תקשר עם הצוות שלך, השתמש בטקטיקות ושוטט בחופשיות את המפות העצומות. למכור לסוחרים, למשימות שלמות או לברוח עם מה שיש לך, הבחירה היא שלך.

בריחה מטרקוב Sדרישות ystem

15.Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty פוגע שוב באדמה עם האחרון בסדרת Ops Black, הכולל את הלוחמים המהירים והמאושרים של הרבעים הקרובים, הידוע בזכיינית. גלה חווית זומבים חדשה, מפות חדשות, כלי נשק, התאמה אישית, ולראשונה, סדרת COD מציעה מצב משחק רויאל עם Battle.

Call of Duty: Ops Black 4 sדרישות ystem

מהו משחק יורה משיתופי מגוף ראשון?

יורה שיתופי בגוף ראשון (Co-op FPS), הוא משחק וידאו שמשוחק בפרספקטיבה של אדם ראשון וכולל קרב נשק או מבוסס תגרה בשני פעולות שחקנים או יותר.

משחקי FPS מגבילים את החזון של השחקן, כלומר הם נוטים להציע פעולה הרבה יותר אינטנסיבית, שיכולה להיות מושלמת בעת הוספת אלמנט מרובה משתתפים.

משחקי FPS של Co-op מגיעים בצורות רבות, כולל משחקים מבוססי צוות PVP כמו Overwatch, Counter-Strike: Global Pounper, ו- Call of Duty: Modernwarfare, ומשחקי PVE כמו GTFO, עזבו 4 Dead 2 ו- Borderlands 3.

בשנים האחרונות הפופולריות גדלה עם התפתחות משחקי קרב רויאל כמו Fortnite, PUBG ו- Warzone. חלק גדול מהפיצוץ הזה בפופולריות היה הכללת משחק קואופרציה במצבים כמו צמד, שלישיות וחוליות.

משחקי FPS של Co-op אינם צריכים להיות קלעים בלעדית. משחקי פאזל הגיעו בעצמם עם פורטל 2, היינו כאן, וחצי מתים מוכיחים כי ניתן להשתמש בפרספקטיבה של האדם הראשון על פני מספר ז’אנרים.

הז’אנר מצא גם מקום יציב בהישרדות, בעולם הפתוח ואפילו קטגוריות רוגואלייק, עם משחקים כמו חלודה, Far Cry, והיער המוכיח שלא כל משחקי ה- FPS הקואופ-אופ צריכים להיות מהיר של אדרנלין. אפים.

בין אם פאזל, מלחמת העולם השנייה, קרב רויאל או טקטי, יש חווית FPS משותפת הממתין שתגלה על ידך ועל חברך.

זה איפה תגיות היכנס.

מדוע אנו מבצעים רשימת FPS המובילה 15 Co-op?

בעולם משחקי ה- FPS של Co-op, ניתן למצוא משחקים פנטסטיים במחירים מדהימים אך אתה יכול גם להיות בסיכון גדול יותר להשאיר מאוכזב.

לא כל המשחקים מגיעים לפוטנציאל שלהם ומקבלים שחרור, לרוע המזל משחקים רבים נותרו נטושים על ידי המפתחים שלהם או אפילו משוחררים במצב גרוע ועדיין הם זמינים לרכישה ב- Steam.

Steam עוסק במכירת משחקים ולפעמים זה יכול להיות ירידה באיכות על מנת להשיג יותר כותרות לחנות Steam וזמינה לרכישה.

ב- Allkeyyshop, אנו מאמינים באיכות על פני כמות ובגלל זה אנו משתמשים בכל פיסת נתונים שמציעה Steam ואנחנו משתמשים בזה כדי לספק את הניתוח המפורט ביותר של דירוג המשחק.

איך משיגים את הדירוג שלנו?

הדירוג שלנו ייקח בחשבון את כל פיסות הנתונים הזמינות, בפרט אנו מתמקדים בדירוגים האמיתיים, בדעות האמיתיות והמלצות של אלו שמשחקים את המשחק.

כחלק מהדירוג שלנו, אנו מבטיחים שרק אלה שבבעלותם המשחק, יש לו כרגע בספריה שלהם והם מחוברים לחשבון שלהם יכולים להצביע למשחקים האהובים עליהם. זה, יחד עם הנתונים האחרים שלנו, מבטיח שיש לנו את מערכת הדירוג המדויקת ביותר האפשרית.

אנו מראים רק את 15 המשחקים המובילים כך שאינכם מוצפים במאות משחקים ומוצצים יותר מדי נתונים. אנו מתכננים לרענן את 15 המובילים שלנו בכל שבוע, אך אנו עשויים לשנות את התוכנית הזו אם אנו מוצאים שיש לה ביקוש אמיתי ממך, המשתמשים שלנו.

AllkeyyShop הוא אתר משווה מחירים מתוך כוונה לתת לשחקנים את המחיר הטוב ביותר האפשרי עבור המשחקים הטובים ביותר שיש. אנו נשארים חסרי משוא פנים במחירים ומוכרים, ומציגים גם אתרים מקוונים ופלטפורמות כאלה קיטור, מקור ואפי, ואנחנו נשארים חסרי פניות לחלוטין בדירוג המשחקים שאנו מדגישים בדירוג שלנו.

הדירוג שלנו מבוסס על המשתמשים שלנו ללא השפעה מאיתנו ואנחנו נישאר חסר פניות על הדירוגים ודירוג כל המשחקים.