מכירת קיץ מכירת קיץ (? )

חוות קסמים 2: אדמות פיות (מהדורת פרימיום)

מכירת אדים

אין דמי רישום. אין דמי חברות. לאחר שמכרת בהצלחה את הרישום שלך והרוויח כסף, אנו לוקחים תשלום קטן מההכנסות!

אנו מאבטחים את תשלום הקונה ומגנים עליך מפני כל החיובים או ההונאות לפני שולחים לקונה את הפריטים שלך.

אתה יכול לבקש תשלום מיד לאחר סיום המכירה שלך. זמן עיבוד הקרנות משתנה בהתאם לבנק או לחשבון התשלום שלך.

קטגוריות מובילות

Roblox, League Rocket, Fortnite, CSGO, DOTA2, Fallout 76, Elden Ring, Diablo II קם לתחייה, ו- POE פריטים

למכור פריטי משחק

Steam, PSN, Xbox Live, iTunes, Google ו- Amazon כרטיסי מתנה

למכור כרטיסי מתנה

אסימונים, NBA Topshot, Topps MLB, Sorare

למכור WEB3

Blu-ray, DVD וסרטים דיגיטליים

למכור סרטים

ערבות GameFlip

ערבות GameFlip

קנו בביטחון עם ערבות GameFlip שלנו.

קבל את הפריט ששילמת עליו או את הכסף שלך בחזרה.

שאלות נפוצות

איך GameFlip עובד?

Gameflip הוא שוק שמפשט את תהליך הקנייה והמכירה של פריטים הקשורים למשחקים ומבטיח חוויה בטוחה ובטוחה והכי חשוב מהנה עבור הקהילה שלה. מגובה על ידי קהילה של למעלה מ- 6 מיליון משתמשים מכל העולם, גיימרים יכולים לקנות ולמכור פריטים במשחק, כרטיסי מתנה, פריטי אספנות, משחקים ועוד הרבה!

כמה טוב מדורג GameFlip?

GameFlip מופעל על ידי מעל 6 מיליון משתמשים שלה ודירוג כולל של 4.3 כוכבים עם מעל 20,000 ביקורות בחנויות האפליקציות. Gameflip גם מדרג 4.4 כוכבים ב- TrustPilot ו- 4.5 כוכבים באתר SiteJabber. הדירוגים המרשימים של Gameflip חורגים מספרים גרידא; הם מייצגים קהילה משגשגת של גיימרים שמצאו פלטפורמה המוקדשת לענות על צרכיהם. הוא מציע סביבה מאובטחת ומהנה לעסקאות הכוללות פריטים במשחק, כרטיסי מתנה ומוצרים דיגיטליים.

איך קונים ב- GameFlip?

הקנייה ב- GameFlip היא מהירה, קלה והכי חשוב מאובטחת. אתה רק צריך להירשם לחשבון GameFlip, הוא מהיר וחינם. לאחר שתיצור חשבון, תוכל לגלוש ברשימות כדי למצוא את המבצעים הטובים ביותר עבור הפריט שאתה רוצה לקנות. ל- GameFlip יש מאות רשימות חדשות מדי יום והערבות GameFlip מבטיחה שתקבל את הפריט כמתואר או את הכסף שלך בחזרה.

איך מוכרים ב- GameFlip?

מכירה ב- GameFlip היא לא רק מהירה אלא גם בחינם לחלוטין. לאחר שתיצור חשבון, אתה יכול להתחיל למכור משחקי וידאו דיגיטליים או פיזיים, פריטי משחק ועורות, פריטי אספנות, כרטיסי מתנה מ- Steam, PSN, Xbox, iTunes, Google Play ועוד.יצירת רשימות מפורטות והצעת מחירים סבירים תעזור לך למכור מהר יותר. לאחר קונה ישלים הזמנה, תמורת המכירה תופקד בארנק GameFlip שלך ותוכל למשוך אותם לחשבון בנק או להשתמש בהם לרכישת פריטים בשוק שלנו.

מה הערבות GameFlip?

ערבות ה- GameFlip מגנה על הקונים על ידי הבטחת שהם יקבלו את הפריט שלהם כמתואר או את כספם בחזרה. זה ללא עלות וניתן להשתמש בו עד 3 ימים לאחר הצבת הזמנה. קונים יכולים לפנות בביטחון לערבות GameFlip בכמה תרחישים. בין אם זה לא מקבל את הפריט, להיתקל בפריט שאינו מתפקד כמתוכנן, או מגלה שהוא אינו תואם את התיאור המופיע ברישום, היה סמוך ובטוח שיש לך רשת ביטחון לחזרה עליה. ל- GameFlip יש את הגב שלך בכל שלב בדרך, מאבטח את הרכישות שלך ואת שקט הנפשי שלך.

כיצד אוכל למצוא את הפרופיל שלי/להזמין קוד?

קוד הפרופיל או קוד הזמנה הוא קוד בן 6 תווים המזהה את חשבונך. בעת השימוש באתר GameFlip, אתה יכול לאתר אותו על ידי לחיצה על תמונת הפרופיל שלך ושמך בתפריט. הקוד יופיע מתחת לתמונה שלך בדף הפרופיל שלך לצד “הקוד שלך”. בעת השימוש באפליקציית GameFlip, אתה יכול לאתר אותה על ידי הקשה על תפריט> פרופיל אווטאר> הקוד שלך. .

כיצד אוכל לממש את כרטיסי המתנה שלי או לקבל את פריטי הרכישה?

  1. משלוח אוטומטי: חלק מהמוכרים משתמשים בכספת הדיגיטלית שלנו או בוט הקיטור שלנו, המאפשרים אספקה ​​אוטומטית ומהירה של קודים דיגיטליים ופריטים במשחק. אתה יכול לצפות לקבל פריטים אלה כמעט באופן מיידי.
  2. משלוח של 1 עד 3 ימים: במקרים מסוימים, המוכרים רשאים לבחור למשלוח ידני, ולקח בדרך כלל 1 עד 3 ימים להשלים.

האם הרכישות שלי מוגנות?

כל הרכישות ב- GameFlip מוגנות בחינם עם ערבות GameFlip. ערבות GAMEFLIP מבטיחה שתקבל את הפריט או השירות המתואר ברישום או בחזרה על הכסף שלך. יהיו לך 3 ימים ממועד הרכישה כדי לבדוק אם יש בעיות בהזמנה. במהלך תקופה זו תוכלו לפתוח סכסוך לדווח על הבעיה למוכר ולהגלים אותה לצוות התמיכה שלנו במידת הצורך.

מהי מדיניות החזרת Gameflip?

החזרים כספיים מתרחשים רק כאשר הפריט או השירות המתקבל אינם עובדים או שונים מתיאור הרישום. אם זה המקרה, תכוסה על ידי ערבות GameFlip. לכל המשתמשים יש 3 ימים לזהות אם יש בעיות עם ההזמנות שלהם ולפתוח סכסוך. לאחר השלמת עסקה, אין שום החזרות או החזרים כספיים. על ידי השלמת העסקה, אתה מסכים לקבל את הפריט ולסיים את העסקה.

האם אוכל לבטל את ההזמנה שלי?

  1. רכישה מיידית לאחר הרכישה: מיד לאחר שביצעת את הרכישה ובעוד שהיא עדיין בשלב העיבוד, אתה יכול לבטל אותה.
  2. .
  3. עיכוב משלוח מוכר: במקרים בהם המוכר אינו ממלא את ההזמנה במסגרת הזמן שצוינה המפורטת בתיאור הרישום, אתה יכול לבטל אותה לאחר תקופת גרייס של 12 שעות.

האם אני צריך לאמת את זהותי?

ניתן לדרוש אימות זהות בתרחישים מסוימים. אתה צריך רק לאמת את זהותך כשאתה פונה למכירה ב- GameFlip, או כאשר אתה צריך לאשר את הבעלות על חשבון או הרשאת תשלום בעת ביצוע שינויים הקשורים לחשבון או לבצע עסקאות תכופות או גדולות כדי לעמוד בחוקים של KYC (KYC) ואנטי-אנטי חוקי הלבנת הון (AML). KYC הוא תהליך רב-שלבי לזיהוי ולאישור שהמשתמש הוא מי שהוא אומר שהם. KYC הוא חלק מהחוקים והתקנות נגד הלבנת הון (AML) שעלינו לעקוב אחריהם. לפרטים נוספים על מה שאנו אוספים וכיצד אנו מאחסנים ומגנים בצורה מאובטחת את המידע שלך, אנא בדוק את מדיניות הפרטיות שלנו.

מיהם מוכרי Gameflip?

כשמדובר במכירה ב- GameFlip, המטרה שלנו היא להבטיח חוויה ישירה ונטולת טרחה עבורך. תגלה שפריטי רישום למכירה היא בריזה. יש לנו כלל פשוט: אם זה קשור למשחקים ולא ברשימת הפריטים האסורים, זה משחק הוגן לרישום ולמכירה בפלטפורמה שלנו. כל המוכרים שלנו הם משתמשים מקהילת GameFlip עם חשבונות מאומתים ומתייחסים לדרישות משפטיות נחוצות כדי לרשום פריטים ושירותים בשוק שלנו. זה מבטיח סביבה אמינה ואמינה הן למוכרים והן לקונים כאחד.

איך המוכרים פושרים וממשוך כספים ב- GameFlip?

למוכרים יש אפשרות למשוך כספים ממכירותיהם לחשבונות הבנק שלהם באמצעות ספקי התשלומים המהימנים שלנו, כולל WISE, Payoneer, Skrill וארנק הביטקוין שלך.

שותפים אלה הם ספקי שירותי צד ג ‘עצמאיים. כדי להבטיח תהליך משיכה חלק, אנו ממליצים מאוד לפתוח חשבון עם הספק שבחרת מראש אם עדיין לא עשית זאת. בהתאם למיקום שלך, ספקים אלה רשאים לבקש תיעוד נדרש כחוק להשלמת העסקה. הכנה זו תעזור לייעל את חווית הנסיגה שלך.

מהם דמי המכירה של Gameflip?

מבנה העמלות שלנו פשוט ופשוט. לאחר שהפריט שלך מועבר ומתקבל על ידי הקונה, GameFlip מיישם עמלת עמלה של 8% יחד עם תשלום של 2% דיגיטלי אם הוא ישים, מחושב על סמך מחיר הרישום. עמלות אלה תומכות בפלטפורמה ומאפשרות ל- GameFlip לשמור על השוק בטוח עבור קונים ומוכרים. אם אתה מוכר בתדירות גבוהה יותר, GameFlip מציעה גם תוכנית מנוי: מועדון Gameflip, שמפחית את דמי המכירה.

חֲדָשׁוֹת

שוק המשחקים עומד להשתנות!

היום אנו שמחים להכריז כי ל- GameFlip יש כעת שותפות עם Game Changer, פלטפורמת משחקים בחינם ל- Web3 שמתגמלת שחקנים על זמנם ומיומנויותיהם! אנו מאמינים.

לפתח משחקים עם GameFlip

כשבנינו את GameFlip, המשימה שלנו תמיד אפשרה לגיימרים ומפתחי משחקים לבנות ולספק במערכת אקולוגית בטוחה, בטוחה ומשגשגת שמועילה לכל המשתתפים.

עוד חדשות

מאמרים בסעיף זה

האם המידע שלי בטוח ב- GameFlip?
אתה יכול להונאה ב- GameFlip?
מהם שוק המשחקים הטובים ביותר? הוא GameFlip אחד השוק הטוב ביותר?
מדוע GameFlip מבקשת את התמונה ואת תעודת הזהות שלי?
האם GameFlip אמין?
האם GameFlip בטוח לשימוש? כמה מאובטח GameFlip?
כמה פופולרי GameFlip?
האם אוכל לסמוך על GameFlip?

האם GameFlip Legit?

כן, GameFlip הוא לגיטימי. Gameflip גאה עצומה במוניטין המצוין שלהם בתוך קהילת המשחקים המונה למעלה מ- 6 מיליון משתמשים. הם צברו מעל 20,000 ביקורות ב- Google Play ואפל עם דירוג ממוצע של 4.5 כוכבים. דירוג ה- TrustPilot ו- SiteJabber שלהם מהקהילה מצוינים גם הם מצוינים. עם מיליוני עסקאות וגיבוי סיכון עמק הסיליקון, GameFlip הוא שוק לגיטימי לקנות ולמכור את כל הדברים.

הוא GameFlip חוקי?

בהחלט! GameFlip פועלת כמנחה לגיטימי של צד שלישי, המחברת בין קונים ומוכרים בסביבה מאובטחת ומוסדרת. זה משתף פעולה עם ספקי תשלומים מובילים ומוסדרים כלכלית כדי לעבד תשלומים עבור קונים ומזומן עבור המוכרים ברחבי העולם. זה עושה עבודה מצוינת במעקב ושמירה על כל המשתתפים, ומבטיח שכולם נהנים מחווית משחק נטולת דאגה. אז לנוח קל לדעת ש- GameFlip הוא לא רק חוקי אלא גם חבר מהימן לגיימרים בכל מקום, שמירה על דברים הוגנים ומהנים בעולם המשחקים.

האם המידע שלי בטוח ב- GameFlip?

בהחלט, המידע שלך בטוח עם GameFlip. פלטפורמת GameFlip עובדה אופטימיזציה במהלך השנים כדי להקל בהצלחה עסקאות עבור מיליוני משתמשים. GameFlip מתייחס ברצינות רבה לאבטחת המשתמשים שלהם וממשיך את המחויבות שלה לפרטיות ואבטחת מידע. GameFlip אינה מוכרת את נתוני המשתמש ועומדת במלואה בחוק פרטיות הצרכן בקליפורניה. הם משתמשים רק במידע שהם בהחלט צריכים לוודא שהעסקאות הן חלקות ומאובטחות עבור הקונה והמוכר. המידע שלך מטופל בסודיות מירבית, כך שתוכל להתמקד במה שחשוב באמת – ליהנות מחווית המשחק שלך עד תום.

אתה יכול להונאה ב- GameFlip?

אם אתה עוקב אחר השלבים וההנחיות בתוך GameFlip, אתה בידיים בטוחות. בטח, יכולים להיות כמה תפוחים רעים בכל שוק, אבל זה המקום בו GameFlip זורחת. עם הבטחה של GameFlip שיש להם את הגב ויבטיח שאתה מוגן. במקרה הלא סביר שאתה אי פעם לא מרוצה או נתקל בבעיה, ערבות GameFlip נכנסת כדי להגן עליך. אז אתה יכול להירגע, לסחור בביטחון ולתת ל- GameFlip להתמודד עם המקרים הנדירים שבהם הדברים לא הולכים כמתוכנן.

מהם שוק המשחקים הטובים ביותר? הוא GameFlip אחד השוק הטוב ביותר?

אמנם ישנם כמה מקומות שוק בחוץ, אך GameFlip בולטת כאחד ממקומות השוק המובילים, במיוחד כשמדובר בהתאמה לקהילת המשחקים. מה שהופך את GameFlip למיוחד הוא התמקדות הלייזר שלה בגיימרים ומספקת את החוויה האולטימטיבית הן עבור הקונים והן המוכרים כאחד. GameFlip לא רק מבין גיימרים; הם גיימרים, והם במשימה לשפר את המשחקים לכולם. עם קהילה תוססת של למעלה מ- 6 מיליון משתמשים, GameFlip יצרה מערכת אקולוגית ייחודית שמבדילה אותם. אז אם אתה גיימר שמחפש את השוק הטוב ביותר המותאם בדיוק בשבילך, Gameflip הוא המקום להיות בו.

מדוע GameFlip מבקשת את התמונה ואת תעודת הזהות שלי?

במספר קטן של מקרים, GameFlip עשויה לבקש את התצלום והזהה של המשתמש כדי להבטיח שהמשתמש הוא מי הוא אומר שהוא כן. זה כדי לעמוד ב- KYC (הכירו את הלקוח שלכם) וחוקי AML להגנה על קונים ומוכרים כאחד. Gameflip לוקח את הפרטיות והגנת המידע על המשתמשים שלהם ברצינות רבה ומטפל בכל מידע אישי בטיפול ובסודיות נאותים. חווית המשחק שלך נותרה בטוחה ומהנה, כאשר האמצעים הללו מיושמים בשיקול דעת ורק במידת הצורך. קרא על מדיניות הפרטיות של GameFlip

זה GameFlip טוב?

למעלה מששה מיליון משתמשים סומכים על GameFlip לקנות ולמכור את מוצרי המשחקים הדיגיטליים שלהם. GameFlip מדורגת היטב בגוגל ואפל וכן פלטפורמות דירוג אחרות עם 4.דירוג ממוצע של 5 כוכבים. בקיצור, GameFlip הוא מקום טוב לקנות ולמכור את כל המשחקים.

האם GameFlip אמין?

Gameflip פועלת מאז 2015 ומגובה על ידי Venture Valley Capital וקהילה חזקה של 6 מיליון גיימרים. Gameflip היא פלטפורמה אמינה לקנות ולמכור כל דבר משחק מכרטיסי מתנה לרובלוקס, Fortnite, CSGO ועוד.

האם GameFlip בטוח לשימוש? כמה מאובטח GameFlip?

Gameflip מגובה בעמק הסיליקון יש מטרה עיקרית אחת, לשפר את המשחק, ושוק Gameflip הוא מקום בטוח ובטוח לקנות ולמכור את כל הדברים. מגובה על ידי קהילה חזקה ואלגוריתמים נגד הונאה, GameFlip בטוחה ובטוחה לשימוש.

כמה פופולרי GameFlip?

GameFlip בהחלט פופולרי מאוד להתפאר בקהילה של למעלה מ- 6 מיליון משתמשים ודירוגים חזקים ב- TrustPilot ו- SiteJabber וחנויות האפליקציות. GameFlip הוא לא רק שוק; זה רכזת שוקקת, במיוחד למי שמחפש כרטיסי מתנה ופריטים למשחקים אהובים כמו Fortnite ו- Roblox.

האם אוכל לסמוך על GameFlip?

בְּהֶחלֵט! Gameflip לוקח ברצינות את הבטיחות והאבטחה. צוות GameFlip מוקדש להגנה על קונים ומוכרים כאחד, כך שהם יכולים להתמקד בדברים המהנים, המשחקים! עם אמצעי אבטחה חזקים ואלגוריתם מתפתח מתמיד, הם מתעדפים בטיחות. אתה יכול לסמוך על GameFlip כדי לקבל את הגב כדי שתוכל לשמור על משחק.

מכירת קיץ מכירת קיץ (?)

מכירת קיץ

קבל את כל המשחקים הנהדרים שלנו! ואם כבר יש לך כמה מהם . אין שום בעיה. Steam רק גובה את המשחקים לא בספריה שלך!

В набор ход

Эены, казניי

דברי הימים של המלך ארתור – פרק 1: אקסקליבור

Эены, казניי

תאוות בצע: המדען המטורף

Прикенчесие иmell

הממלכות הרחוקות: גיל סוליטייר

הממלכות הרחוקות: אלמנטים

דברי הימים של יונה והלוויתן

Эены, казניי

חמדנות 2: ניסויים אסורים

Прикенчесие иmell

הרפתקאות אפיות: לה ג’נגאדה

Эены, прикенч’י иры, казалныגש

הניסויים של אולימפוס השני: זעם האלים

הקול משמיים

Эены, казניי

התחומים המרתקים: סיפורו של אלכימאי

Эены, казניי

הרפתקאותיהם של ג’ייסון והארגונאוטים

Эены, казניי

הרפתקאותיו של פרסאוס

Эены, казניי

הממלכות הרחוקות: סוליטייר מתעורר

הממלכות הרחוקות: סוליטייר חורפי

הממלכות הרחוקות: סוליטייר גרוב קדוש

Эены, прикенчесие игры, казалныגש

הניסויים של אולימפוס השלישי: מלך העולם

חוות קסמים 2: אדמות פיות (מהדורת פרימיום)

הרפתקאות אפיות: מקוללות על הסיפון

Эены, прикенчесие игры, казалныגש

דברי הימים של המלך ארתור: פרק 2 – אבירי השולחן העגול

מונדוס – יקום בלתי אפשרי 2

Эены, казניי

Scarytales: All Hail King Mongo

Эены, прикенчесие игры, казалныגש

תעלומות ויקטוריאניות: אישה בלבן

Прикенчесие иme

יצירת מופת מסתורית: אבן הירח

Прикенчесие иme

מועדון מסתורין לא פתור: אסטרונאוטים קדומים (מהדורת האספנים)

Прикенчесие иme

תעלומות ויקטוריאניות: החדר הצהוב

Эены, прикенчесие игры, казалныגש

1912 תעלומת טיטאניק

מועדון מסתורין לא פתור: אמיליה ארהארט

Эены, казניי

פחדים נסתרים (מהדורת אור ירח)

Прикенчесие иme

מפעל קסמי חורף

Эены, казניי

פנינים מיתיות: אגדת טירננוג

Эены, казניי

Эены, казניי

דברי הימים של יוסף ממצרים

Эены, казניי

עולם נסתר של אמנות 2

G

G

באטו: אוצרות טיבט

Эены,

Эены, казалные игры, инди, симлоры, сратегииוט

גן קווינס: עונת סאקורה

Эены, прикенчесие игры, казалныגש

דברי הימים של רובין הוד – מלך הגנבים

Эены, прикенчесие игры, казалныגש

Y

כרוניקות ויקינג: סיפור המלכה האבודה

Казалны>

מורשת – אי המכשפה

G

מורשת – אי מכשפה 2

G

אגדת האראטוס: דרקונלורד

פלישה: אבוד בזמן

G

G

ג’יין אנג’ל 2: גן עדן שנפל

G

דברי הימים של הרקולס: 12 העבודות

הממלכות הרחוקות: קסם נסתר

אלורה: שלושת התחומים

אלורה: קללת בת הים

האקדמיה לקסם – מאורת החיה

Darkheart: טיסת הנבלים

G

הממלכות הרחוקות: שרידים נשכחים

דברי הימים של המסע של קונפוציוס

Эены, казалные игры, инди, симлоры, сратегииוט

כישוף: קופסת פנדורות

G

מורשת – אי מכשפה 3

G

G

פלאי טירה – סיפור טירה

מעצב בית – בית מתוק ביתי

מעצב בית – סלון

המקרה המסתורי של ד”ר. ג’קיל ומר. הייד

Прикенчесие иme

חברי בית ספר: תעלומת הצמיד הקסום

G

האקדמיה לקסם: החזקה אפלה

Соимос товаров по оелноси:

Кив эот набор, ы

מכירת קיץ מכירת קיץ (?)

Похожие товары

Подробнее о комеке

Назание: מכירת קיץ
ЖAl Эены, казалные иmely, инди, сратегии, прикенч’י кие иmы, симоры,
Разрабочик: HH-Games, משחקי E-Funsoft, משחקי קיפו שבעה מפרשים, משחקי רוטב ירוקים, דיטריס, מעבדות איטרה, E-Funsoft, Imaxgen, IronCode, Efunsoft Games, Efunsoft, GFI
Изател: HH-Games, סטודיו MD
Серия иm:
Зызыи: ангийий, ранций, немеций, нидерландий, италнянйий, иансий, палал, б, б, б, б, б, б, б,. порталалий, яоонсий, рий, шедий, полий, уреций, венгий, д, дит (уит (уmчитит’י, дит (уmчититеыלוח, уmч, уmчmч (уит’י, сите לוח (йо р е (ыопр (ы;.), корейий
Зыии з. Чоы знат пדיר.