התאמות פעולה של עבודה

Gamerescape

במהלך המכתב של היום מהמפיק בשידור חי, נוקי יושידה כיסתה את כל השינויים שהגיעו למערכת הקרב עבור Final Fantasy XIV: Stormblood. יש לנו פרטים וצילומי מסך המראים פעולות תפקיד וכמה מהתפקיד החדש HUD בפרטים שלהלן!

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_001

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_003

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_004

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_006

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_008

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_010

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_012

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_013

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_014

סוגיות עכשוויות

 • מורכב מדי
 • מדי כל פעולות, לא מספיק שטח חמות
 • הדגשת יתר על ניהול סמלי סטטוס
 • ליבה לעומת פער של שחקנים מזדמנים
 • חוסר סינרגיה בין משרות

1

2

פעולות נוספות

 • ביטול פעולות נוספות
 • טנק/מרפא/DPS

פעולות מסוימות עשויות להיות מוסרות ממשרות ספציפיות בתחילת 4.0. פעולות אלה יופיעו אפורות על הסורגים החמים שלך.

dpsrole

Rangeddps

הנזק שנגרם על ידי המרפאים יחושב כעת על ידי MND במקום int. בגלל זה, עמדת אנשי דת כבר לא תחליף את השניים, אלא במקום זאת יגדילו את הנזק שנגרם לפרק זמן קצר. .

מדדי עבודה (איוב HUD)

  • הראות מוגברת ביחס לעמדה הנוכחית
  • דגש על רמזים חזותיים ולא מספריים

  Jobgauges1

  Jobgauges2

  בנוסף, מדדי עבודה מפושטים יותר נמצאים כעת בפיתוח.

   • החלפה אוטומטית של לחשים משודרגים
    • דוגמה אבן> אבן II> אבן III> אבן IV
     • !

     הערות אחרות (MISC)

     • . במקומו יהיה עקשנות. זה מעלה את הנזק שנגרם על ידך, והנזק שהתקבל יופחת. עקשנות היא תכונה בלבד.
     • . לפגיעה באויב מקדימה תהיה אחוז הצלחה של 100%. . דבקות כמו עיוור (ברור) ישפיעו על כך. להיט ישיר יכול גם לפרוק יחד עם להיט קריטי. אתה יכול לדעת מתי זה קורה מכיוון שנקודות קריאה יופיעו לצד הנזק שנגרם.
     • אדיקות היא כעת תת-תכונה. זה יהיה זמין רק בהילוך למרפאים.
     • ספרינט כבר לא צורך TP

     Final Fantasy XIV Stormblood

     עם ההתרחבות הראשונה של Final Fantasy XIV, Seavensward, Square Enix העניקה ל- MMORPG זריקה בזרוע, והחיה את בסיס השחקן המצפה שלה. היא הבטיחה את עתיד המשחק בהמשך בטוח של משרת המשרות המונומנטלית כיכר Enix החלה עם תחום שנולד מחדש.

     ? עיין ברשימה שלנו של MMORPGs הטובים ביותר במחשב האישי.

     עכשיו, עדיין מובילה עם אפלומב על ידי היד המנחה של מנהל ומפיק המשחק, נאוקי יושידה, ההרחבה השנייה היא סיכוי להמשיך במומנטום ההוא. Stormblood מגיע ב -20 ביוני, ויספק מסע אפי נוסף לארצות חדשות, עם משרות חדשות לשלוט, ורשימה ארוכה של חידודים ושיפורים.

     “למרות ש- Final Fantasy XV שוחרר בשנה שעברה חשבנו שההתרחבות הזו תחליף את המספור – כך שאנחנו חושבים שסטורבלוד היא הכניסה האחרונה המספרת בסדרה Final Fantasy,” בדיחות יושידה. עם כמה מהשינויים הגדולים שמגיעים עם Stormblood זה אולי לא מטופש כמו שזה נשמע.

     שיעורים חדשים הם משתנים לקורס עם כל הרחבת MMO ו- Stormblood נדבק על ידי הצגת שתי מקומות עבודה חדשים ל- Final Fantasy XIV.

     קוסם אדום

     . . גם ההפיכה-דה-גרס הוא מגניב ללא מאמץ, כאשר אתה מחזיר כלאחר יד מהסכנה כדי לשחרר את הפיצוץ הסופי, הרסני, מתנפנף על מסך של קסם שחור או לבן. סֶנסַצִיוֹנִי.

     התפקיד החדש השני, הסמוראים, אינו דיאטרלי כמו המקביל להקת האיות שלו. במקום זאת, קטאנה-פליידר עומד יציב בקו החזית ומבצע שילובי נשק שונים לבניית ‘סן’-משאב שניתן להוציא אז כדי לבצע מספר מהלכי גימור שונים. כל סדרה של כישורי נשק שתשלים תאחסן כוח סן אחר בתוך הלהב שלך – Setsu, Getsu ו- Ka.

     Final Fantasy XIV Stormblood Samurai

     תלוי בסוג ה- SEN שאתה מגרש במכה הסופית הסופית, אתה יכול להחיל השפעות נזק-מעל, נזק רחב יותר של השפעה, או סלאש חזק אחד. הסמוראים לא מרתקים מייד כמו ה- Mage האדום האקרובטי, אך עדיין מביא סגנון ייחודי משלו לתפקיד DPS.

     עידודים בפעולות עבודה

     ככל שמכסה הרמה של המשחק גדל עם השנים, וכל משרה רכשה יכולות חדשות, התברר בשפע כי Final Fantasy XIV סובל מהרבה ניפוח במחלקת הלחימה. . כדי לפתור זאת, רבים מהכישורים הללו טוהרו או עיבדו מחדש עם Stormblood – שינוי מבורך מאוד.

     במקום אחר, מערכת המיומנות החוצה מעמד הוחצתה לחלוטין. עכשיו זה יותר סלחני ופחות תלוי ברמות השחיקה בעבודות אחרות לכישורים נדרשים. בעבר, על מנת ללמוד פרובוק – מיומנות טנקים חיונית המאפשרת לך להתגרות על אויב – תצטרך להגיע לרמה 22 כגלדיאטור. עכשיו זה חלק מקבוצה של פעולות ספציפיות לתפקיד שתוכלו ללמוד לא משנה איזו עבודת טנק אתם משחקים.

     . כתפקיד DPS לקראת בוס RAID, למשל, ייתכן שתרצה לקחת את יכולת ה- GOAD לספק לאחד מחברי המפלגה שלך כמה התחדשות TP נוספת למאבק המורחב. זה שינוי חכם והחירויות שנוספות אלה מעניקות לך בחירות משמעותיות יותר בעת התמודדות עם מגוון אתגרי המשחק.

     עם עידון פעולות עבודה קיימות, חדר נעשה למספר יכולות חדשות שיוצגו בדרך להגיע לרמה 70. .

     מדדי עבודה ffxiv stormblood

     . קח דרקונים, שכעת כבר לא נאלצים לצפות באובססיביות בטיימר זעיר זעיר לאט לאט במקום שהבוס הענק מנסה לסובב אותם. או אסטרולוגים, שיכולים לזהות בצורה ברורה יותר את הכרטיס בידם ואת כל ההשפעות המופעלות עליו במבט מהיר.

     . להתמודד עם השינויים החדשים האלה זה משהו ששחקנים ארוכי טווח צריכים לצפות בו ב- Stormblood מכיוון שהם יצטרכו ללמוד כיצד להפוך למומחים בתפקידם שוב.

     אזורים וצינוקים חדשים

     אין להכחיש ש- Final Fantasy XIV הוא אחד ה- MMORPGs היפים ביותר שם בחוץ. מעט מאוד מבני גילה מצליחים להתאים לתחושת הגודל ולתהות שרבים מהסביבות שלה מציגות. בין אם אתה נופל בים העננים או חוצה את מגדל הקריסטל, תמיד יש משהו מרתק לבלוט בו. מצפה לראות יישובים מפוארים יותר בסערה.

     Ffxiv stormblood

     למרות שהוגבלנו באזורים מסטורבלוד, הותר לנו לראות עד כה, ברור מאלה שראינו שמקומות חדשים ונפלאים מחכים. בין אם מדובר באדמה החרוכה והרבי ההרים של הפסגות בג’יר אבניה, או כחול האוקיאנוס העצום מפוזר המוני יבשה בים האודם של האות’ארד, מיקומים אלה מתחננים להיבדק.

     זה עוד יותר מרגש כשחושבים על ההרפתקאות שמחכים מתחת למים בזכות מכניקת השחייה והצלילה החדשה. זה פותח את כל האפשרויות המרתקות החדשות לעולם, כולל מיקומו של אחד הצינוקים החדשים של המשחק: Shisui of the Super Tide Tide. התוכנית תהיה מוכרת לכל נגן Final Fantasy XIV הוותיק-עדיין תתקדם באותה קצב זבל-בוס-זבוב-בוס-זבוב-בוס-אבל תעשה זאת במיקומים מיסטיים יותר כמו הבועה התת-מים התוססת הזו.

     Ffxiv stormblood

     . זה אולי לא מפתיע כשאתה מגלה כמה זמן הוא השקיע בעידן האפל של קמלוט וההשפעה שהיו כנראה על התפתחות Final Fantasy XIV. למרות ההתלהבות שלו ממצבים תחרותיים, תוכן ה- PVP ב- Final Fantasy XIV תמיד נאבק להדהד את הקהילה הרחבה יותר. עם זאת, חלקם מוקדשים להתכתשויות ה- 4V4 הקטנות יותר של החג, בעוד שאחרים התנדנדו בעימותים בין מספר כוחות גדולים בקו החזית במהלך קמפיינים קשורים.

     אסור להניא, PVP יוחלף עוד יותר בסערה ברוח דומה למערכת הקרב משתנה – זה אומר פחות עומס, איזון טוב יותר וחוויה חלקה יותר. למשרות יהיו כעת פרופילים שונים לחלוטין עבור PVP, כולל מהלכים ספציפיים, סטטיסטיקות אוניברסאליות בהתאם לתפקיד, וקומץ יכולות תמיכה הניתנות להתאמה אישית. יושידה-סן רמז גם על מצב PVP חדש שיועמד לזמין זמן מה לאחר השקת Stormblood, הכולל קרבות בין שני צבאות שחקנים גדולים. זה אמור להיות מוכן בתיקון 4..

     Ffxiv stormblood

     Final Fantasy XIV: Stormblood מתוכנן לשחרור ב- 20 ביוני, ואילו לקוחות הזמנה מראש יקבלו גישה מוקדמת ב -16 ביוני. עותק עצמאי של ההרחבה מתומחר ב -39 דולר.. צרור מהדורה מלאה המכיל את משחק הבסיס ושתי ההרחבות מתומחרות ב 59 $.99.

     . .