ויקי נבלים

על ידי כורע ועצמת נשימתך עם R1, אתה אמור להיות מסוגל להימנע מהם בהתגנבות אבל להתקרב יותר מדי, והם יאספו במהירות את השביל שלך. בשלב מוקדם, רימונים לשעבר הם כלי שימושי להסיח את דעתם של BTS, שכן לכל אחד מהם השפעות חריגות עליהם. על ידי שימוש בחדר האמבטיה בחדר הפרטי של סם-בין אם הוא מתקלח לשטוף שברי כיראל, מתן או מתן או התהפכות-השירותים יפטרו שלושה סוגי רימונים שונים העשויים מחומרים שונים מגופו. רימונים לשעבר שונים אלה עובדים כגירויים ב- BTS, אותם ניתן להשתמש בכדי לכפות אותם מבלי שהם יבחינו בך. זה יכול להועיל כאשר סם נתקל באשכול של BTS חוסם את דרכו. עם הרימון לשעבר לא. 2, למשל, ענן חום ניכר ישלח את ההופעות.

עצות וטיפים למוות מוות: מדריך להביס אויבים אימתניים אלה

כיצד להתמודד עם ההופעות האימתניות של המוות סטרינג.

מאת מאט אספינלי ואלסנדרו פילארי

ב- 12 בנובמבר 2019 בשעה 17:50 PST

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

אחד האיומים הקטלניים ביותר בעולמו של סטרינג מוות הם BTS, העומדים על דברים חופים. ההופעות הרפאים הללו ינסו להיצמד בחוזקה לכל דבר חי שמתקרב אליהם, מה שאומר חדשות רעות אם הם ימשכו אותך בהצלחה אל הזפת שלהם ויצרכו אותך. BTS לא ממלאים את כל הנוף, אך בדרך כלל הם מלווים את הזמן. תדע באופן ספציפי שהם בסביבה כאשר המשחק עובר לתנועה איטית בקצרה כדי להתמקד בצווארך של אודראדק בנוכחותם.

BT. להלן תוכלו למצוא טיפים המפרטים כיצד להתגנב בעבר ולהילחם ב- BTS ומה לשקול לפני שתעבור לטריטוריה שלהם. לקבלת תכונות נוספות למוות, בדוק.

איך להתגנב על פני טריטוריה של BT

כשאתה נוסע ברחבי העולם, חתיכת חוכמה מרכזית שאתה יכול להישען עליה היא להתבונן בשמיים למעלה כשאתה מתכנן את מסלולך. ישנם עמדות שונות ומרובות צבעוניות המופעלות כלפי מטה, וכולם מסמנים חפצים ואזורי פתק שונים. גדילים שחורים, בפרט, רמזים אותך בנוכחות BTS. כשאתה מגיע לטריטוריה של BT, עדיף להתגנב על פני BTS ולהשתמש בחושים של ה- BB שלך כדי לקירוב את מיקומם. כדי לפקוח עין על BT. כשאתה עומד דומם ומשתמש בסורק Odradek, תוכל להשתמש ב- Echolocation כדי לפינג סמוכה BTS למשך זמן קצר. לאחר שתייגת אותם, עמדו עדיין בכל עת לראות איפה הם צפים. כשאתה דוחף קדימה, הקפד להמשיך לשלוח סריקה עם Odradek שלך כדי לפינג BTS לפניך.

אין כיתוב מסופק

על ידי כורע ועצמת נשימתך עם R1, אתה אמור להיות מסוגל להימנע מהם בהתגנבות אבל להתקרב יותר מדי, והם יאספו במהירות את השביל שלך. בשלב מוקדם, רימונים לשעבר הם כלי שימושי להסיח את דעתם של BTS, שכן לכל אחד מהם השפעות חריגות עליהם. על ידי שימוש בחדר האמבטיה בחדר הפרטי של סם-בין אם הוא מתקלח לשטוף שברי כיראל, מתן או מתן או התהפכות-השירותים יפטרו שלושה סוגי רימונים שונים העשויים מחומרים שונים מגופו. רימונים לשעבר שונים אלה עובדים כגירויים ב- BTS, אותם ניתן להשתמש בכדי לכפות אותם מבלי שהם יבחינו בך. זה יכול להועיל כאשר סם נתקל באשכול של BTS חוסם את דרכו. עם הרימון לשעבר לא. 2, למשל, ענן חום ניכר ישלח את ההופעות.

מדריכי מוות

 • כיצד להשיג פריטי קרוסאובר מחצית החיים של מוות סטרינג
 • מחשב מוות מחשב מעשי: ה- PS4 הבלעדי של פעם פועל כמו חלום
 • דרכי דרך, מדריכים וטיפים מוות
 • + הראה יותר קישורים מדריכים למוות (2)
 • כמה זמן מוות מוות?
 • האם המחשב שלך יכול להפעיל את המוות? מפרט מינימלי ומומלץ

אם BT מצליח לראות אותך, הדברים מתחילים להשתגע. זפת תכסה את פני האדמה, וקבוצת BTS תנסה למשוך אותך מתחת. כדי להימנע מלהיתפס בציפושיהם, מועכים את הכפתור המרובע כדי להתנגד ולהחזיק את כפתורי הכתפיים כדי לייצב את שיווי המשקל כאשר מתבקשים. אם ה- BT. כל אותו זמן, ים זפת יציף את הסביבה בזמן שבניינים ופסולת יוצאים מהאדמה.

האפשרות הטובה ביותר עם התגלות היא להימלט מהאזור המכוסה בזפת בהקדם האפשרי. אם אתה נכשל על ידי נמשכת מתחת או הבריאות שלך מתרוקנת, תאבד את כל המטען שלך ותצטרך להשיב. ובתהליך, אתה עלול לעורר חלל, שמשאיר אחריו מכתש מסיבי.

בפרק 5 תקבל חפתים חדש מאמא, המאפשר לך לחתוך את חבל הטבור של BTS אם אתה מסוגל להתגנב אליהם. כדי לעשות זאת נכון, ציין את נוכחותו של ה- BT שאתה מחפש לחסל, ואז להתגנב בזמן שאתה עוצר את נשימתך וחכה לפקודה לחתוך את החוט שלהם. בעזרת הכלי הזה, BT.

ראוי לציין שאם אתה רואה תינוק BT, עדיף להימנע מהם. נוכחותם מושכת לעתים קרובות יותר BTS, וזה הדבר האחרון שאתה רוצה להיות בסביבה. בלי קשר, קח את זמנך בעת ניווט BTS מעבר. הערך את מיקומם באזור, מצא פתחים להתגנב, לעצור את נשימתך כשאתה מתקרב מדי, והשתמש ברימונים לשעבר כדי להסיח את דעתם כשאין דרך קדימה.

איך להילחם ב- BTS

בשעות הפתיחה, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות כדי להגן על עצמך מפני BTS מלבד רימונים לשעבר. למרות שלעתים קרובות תצטרך להתגנב על פניה.

רימונים המטיים הם חומרי נפץ שמפזרים ענני דם של סם והם קטלניים ל- BTS. כאשר כמה BTs נחבצים זה לזה, השלכה מכוונת של רימון הדם הזה יכולה להוציא קבוצה שלמה. מצד שני, אקדח האנטי BT יכול לשלוח BTS באמצעים מעט פחות נדיפים. קחו בחשבון שנדרשים כמה זריקות כדי להביס BT רגיל, אז וודאו שיש לכם מטרה קבועה ואצבע טריגר מגרדת. בהתחשב בתפוקת הנזק שלו, אקדח האנטי BT מומלץ לשימוש לצד רימונים המטיים. כדי לפתוח את הנעילה של אקדח האנטי BT לייצור, השלם את המסירה לאמו של האמן הכיראלי בפרק 3.

אין כיתוב מסופק

מלבד הרימונים ההמטיים ואקדח האנטי BT, הנשק השימושי ביותר בו תוכלו להשתמש כנגד BTS הוא אקדח הבולה (LV. 2), שנפתח לייצור לאחר שדירוג חמישה כוכבים עם המלאכה. לוקח זמן למקסימום את דרגתך, אבל כל עוד אתה ממשיך לבצע משלוחים, הוא בסופו של דבר ימסור את זה. בלי קשר, אקדח הבולה (LV. 2) יכול לקשור באופן זמני BTS, שיכול להיות מציל חיים בקמצוץ.

החל מהפרק 4, תתחיל לרכוש תותחים אמיתיים, שיכולים להיות מצופים בדם של סם כדי להילחם גם ב- BTS. אתה יכול גם לשלב רימונים המטיים וכדורים רגילים כדי לתקוף את BT, שכן כדורים שעוברים דרך פיצוצים של רימון חמצי ימצאו בדם של סם ויפגעו ב- BTS.

להילחם ישירות ב- BTS צריך להיות מוצא אחרון במהלך שלושת הפרקים הפותחים. אם אתה רוצה להיות מוכן באמת לרגע שאתה בהכרח מצית את הזעם של BT, אנו ממליצים להיכנס לטריטוריה של BT ללא מטען חיוני ולהיתפס כדי להרגיש איך מפגשים איתם משחקים.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

קיבלתי טיפ חדשות או רוצה ליצור איתנו קשר ישירות? דוא”ל חדשות@Gamespot.com

ויקי נבלים

היי. זהו TheSecret1070. אני מנהל אתר זה. ערוך כמה שאתה רוצה, אבל דבר קטן אחד. אם אתה מתכוון לערוך הרבה, הפוך את עצמך למשתמש ולהתחברות. חוץ מזה, תיהנו מוויקי נבלים.

אין לך חשבון?

ויקי נבלים

 • נבלים משחקי וידאו
 • חוצנים
 • רוֹצֵחַ
 • משחתות בונד
 • משחתת התמימות
 • טְרָגִי
 • זוועות Lovecraftian
 • מינים עוינים
 • מוּצלָח
 • בוסים במשחק
 • נבלים מדע בדיוני
 • נבלים אימה
 • בּוֹגֵר
 • רצח עם
 • בני אלמוות

הדברים החים

Darkseid-Stare

מאמר זה הוא גזע ונזקק להרחבה. אתה יכול לעזור לוויקי נבלים על ידי הרחבתו.

Riddler8

מאמר זה מכיל ספוילרים – אזהרה: מאמר זה מכיל ספוילרים גדולים. אם אינך מעוניין לדעת מידע חיוני על אלמנטים עלילתיים / אופי בסיפור, יתכן שלא תרצה לקרוא מעבר לאזהרה זו: איננו מחזיקים באחריות לכל השפעות שליליות שעליהן עובדות על ההנאה שלך מהתקשורת האמורה, אם תמשיך להמשיך. זה הכל.

שם מלא

כינוי

מָקוֹר

Homeworld

יכולות

חישה צלילים או תנועות

ביטוי במהלך זמן הזמן
בלתי נראות
מניפולציה של זפת
יצירה בטלה

חברים

ציידים
לוכדים
BTS קולוסלי
לויתנים
שקיות גז

תַחבִּיב

צריכת בני אדם.

יעדים

לטרוף את כל המין האנושי על ידי אכילה והרג אותם

צור יותר ויותר חלל ברחבי כדור הארץ על מנת לבנות מחדש את כדור הארץ ככוכב הלכת החדש שלהם (הכל מתמשך).

פשעים

סוג מינים עוינים

משחתות חוצני

הם כאן. אפילו לא לנשום. או לזוז!
~ סם לעוזרו לאחר שחישה את Gazers.

הדברים החים אוֹ BTS הם האנטגוניסטים הכלליים של משחק הווידיאו המדע המדע המדע המדעית הפתוח לשנת 2019 של Hideo Kojima, מוות מוות.

הם יצורים עוצמתיים במיוחד וכמעט בלתי נראים חוץ -רחביים אשר איכשהו “תקעו” את עצמם על כדור הארץ בעקבות האירוע הקטאצליסטי הכותרת של תקיפת המוות. הם פועלים כאנטגוניסטים משניים במשחק ולעתים קרובות פועלים באלימות כלפי כל דבר וכל מי שחי. כאשר תוקפים בני אדם, BTS הורגים אותם באמצעי צריכה ייחודיים.

תוכן

היסטוריה []

מוות מוות []

ישויות מחוץ לכדור הארץ המכונה The Beached-Things מגיעות ממקור מקור לא ידוע, ובכל זאת הם הגיעו לכדור הארץ שנים לפני סיפור העלילה העיקרי של המשחק, בעקבות האירוע ההרסני הכותר של המוות, מכיוון שהם התרחשו בכדור הארץ איכשהו.

הם עוצמתיים במיוחד וכמעט בלתי נראים ובנוסף, הם יצורים המכונה בעיקר אנטגוניסטיים כלפי החיים ולקראת כל סוג של ישות שנתקלים בהם. הם בעיקר מבקשים לטרוף את המין האנושי כולו, ובהמשך לשחזר את כדור הארץ ככוכב הלכת שלהם.

כאשר הם אוכלים בני אדם, הם גורמים לפיצוצים מאסיביים המכונים חילופי הים, שמשאירים מכתשים גדולים מאחור באתר של אדם שהרגו, שהפכו לדפוס ההתנהגות הגדול ביותר שלהם, אך למרות שהסאם הזה, הדמות הראשית של המשחק, מסוגלת לחזור מחלל, הוא משאיר מכתש גדול יותר מנקודת מותו.

הם כמעט לא זמינים להביס, כך שסיכם סיפור המשחק, לא ידוע אם ה- BT.

סוגים []

ישנם 3 סוגים שונים של דברים חופים כדלקמן;

Gazers []

מוות-מוות BT-Gazer-640X360

Gazers הם BTs צפים המתבטאים עם הופעת הזמן. יש להם את היכולת לחוש על ידי צליל, ולכן הם אינם מסוגלים לחוש את סם בזמן שהוא ללא תנועה ומחזיק את נשימתו.

אם סם יעבור, הגזרים ייעלמו ויהיו נראים שוב רק ברגע שהוא יפסיק לזוז. לא ניתן להרוג אותם, אך ניתן להמציא אותם באופן זמני עם אקדח בולה שהוחדר בדם של סם; בעודם מחולל על ידי בולה, Gazers יישארו גלויים לסם גם בזמן שהוא עובר.

ציידים []

טביעות ידית צייד מוות

ציידים הם סוגים אלה של חוף-חוף שנשלחים לרוב לאחר שסאם ברגע שכבר התריע על הגזרים. הם מופיעים כטביעות ידיים של זפת כאשר הם מחפשים טרף בעצמם.

אם הם יישלחו לתפוס את סם על ידי התראה על גייזרים, הם יתבטאו מ. אם הם יצליחו, הם יגררו את סם לסוג לוכד.

לוכדים []

מוות-מוות-ריג-סחיטהCathring-Cathring

אלה סוגים הגדולים והענקיים ביותר של BTS, המופיעים רק כאשר סם נגרר על ידי ציידים. הם עשויים אנטי -חומר, ואם סאם נאכל על ידי אחד מהם, יופעל חלל, ימחק את האזור הסמוך מהמפה.

אם לוכד יובס, גופם יתנפץ לקריסטלים כיראליים רבים. ישנם שני סוגים ידועים כיום של הלוכדים כדלקמן:

 • לוכד מרובע ללא שם יסתובב באזור הסכסוך בניסיון לאכול סם. היגס, האנטגוניסט הראשי של המשחק, הצליח לשלוט ביכולת להביע אחד מאלה והדגים את היכולת לבטא סוג זה של תופס מסוג זה. זה מופיע כיצור דמוי תמנון עם ארבע רגליים. Hideo Kojima, הבמאי והיוצר של המשחק, מתייחס לסוג זה של לוכד כ- 雑魚 (זאקו, מואר. “דגים קטנים”), וציין שהוא אחד החלשים ביותר מסוג BTS.
 • לוכד רב-גופי ללא שם נלחם על ידי סם לאחר שנגרר על ידי ציידים בטריילר תאריך השחרור היפני של המשחק.

Colossal bt []

מוות-מוות-קולוסל-BT

BTs קולוסליים מופיעים כגרסאות הומנואידיות מאסיביות של BTE. BTs קולוסליים מסוגלים רק לבטא על ידי אנשים עם יכולת אקספוננציאלית של יכולת DOOMS כמו HIGGS. BTs קולוסליים הם נייחים ויכולים למצוץ פנימה ולצרוך יצורים חיים בסביבתו כדי לגרום לחלל גדול מספיק כדי למחוק עיר שלמה. הדרך היחידה שניתן למנוע אירוע כזה היא אם הקורבנות שנמשכים אל ה- BT הקולוסאלי היו מתים לפני שנצרכו וזו הסיבה שהתאבדות נחשבת לאופציה עדיפה יותר מאשר לצרוך על ידי ה- BT הקולוסאלי.

לויתן []

מוות-מוות-לוויאתן

לויתן BT הוא BT מעופף מאסיבי המופעל על מראה של לוויתן. הם מתבטאים בעיקר בחגורת הזפת המערבית של התיכון ולעיתים קרובות טסים על פני המוני זפת ענקיים שנוצרו על ידי BT. לויתנים מסוגלים לירות לייזרים כיראליים ובזייף מוזהב מסוג BTS כטילים מרחוק. בגלל זה, הם נחשבים בין סוגי ה- BTS המסוכנים ביותר.

שקיות גז []

שקית גז-מוות

סוג ייחודי של BT המתבטא כשק פועם צף גדול עם קנוקרים, לעתים קרובות יותר מאשר לא נוקט במראה מדוזות. שקיות גז מחוברות לאדמה או צפות ללא מטרה באוויר. כאשר אדם יתקרב מספיק לשקית גז, הוא יתחיל להיכנס לכיוון האדם האמור, ובהינתן מספיק זמן ומרחק מספיק טוב לעבר האדם, הוא יתפוצץ מייד לזפת, יפגע באדם.

כוחות ויכולות []

עיין בסעיף הסוגים.

טריוויה []

 • למרות העובדה שהיגס הוא האנטגוניסט הראשי של המשחק, הדברים החוף הם האנטגוניסטים הכלליים או הרעים הגדולים יותר של המשחק כפי שהם גרמו או שעשויים לגרום לאירועים העיקריים של המשחק.
 • הם דומים לדמנטורים מ הארי פוטר עוֹלָם.