NVIDIA RTX 50 Series Series Sperulation

התמחור של ה- GPUs הסדרת RTX 50 הקרוב נותר לא בטוח, אך אנו יכולים לשער על סמך כמה ניחושים משכילים. גיימרים רבים הביעו תסכול בגלל העלות הגבוהה של ה- GPUs בסדרה של NVIDIA, כאשר חלקם האמינו כי NVIDIA ניצלה את המצב הקוביד כדי להגדיל את המחירים, והסתמך על נכונותם של הגיימרים לשלם. עם זאת, עדיין לא נראה אם ​​גיימרים ימשיכו לקבל את המחירים הגבוהים הללו.

GeForce ב- CES 2023: RTX 40 Series מחשבים ניידים, RTX 4070 כרטיסי גרפיקה TI, Momentum DLSS ממשיך, RTX 4080-ביצועים זורמים ב- GeForce עכשיו ועוד

2022 הייתה שנה מדהימה עבור Geforce Gameer. . מעקב ריי נכנס לעידן חדש עם השקת פורטל עם RTX, דמיון מחדש של קרני קרן לחלוטין של המשחק הקלאסי של Valve, המציג את מלוא הפוטנציאל של NVIDIA RTX REMIX ומעקב אחר קרניים בזמן אמת בכרטיסי גרפיקה של GEFORCE RTX. ו- NVIDIA Reflex אימוץ האיצה במהירות, כאשר Geforce Gamer. 2023 מבטיח להיות מרגש באותה מידה, ולבעוט דברים ב- NVIDIA פנה ל- CES 2023 כדי להודיע ​​מספר רב של גיימרים ויוצרים שממנפים את כוחם של RTX להאיץ עומסי עבודה, ולאפשר אפשרויות חדשות. . לכל הפרטים, וכל השאר שהכרזנו, צפו במצגת המלאה שלנו, וקראו בהמשך.

מחשבים ניידים של Geforce RTX 40

החל מה -8 בפברואר, ארכיטקטורת Nvidia ada Lovelace המוערכת בביקורתיות שלנו מגיעה למחשבים ניידים עם השקת מחשבים ניידים של Geforce RTX 4090 ו- 4080, ואחריהם GeForce RTX 4070, 4060 ו- 4050 מחשב נייד ב- 22 בפברואר 22 בפברואר. המחירים מתחילים ב 999 $.

המחשבים הניידים המהירים בעולם, המופעלים על ידי GeForce RTX 4090 ו- 4080 GPU מהזמן, הכל בגורמים דקים וקלים.

לְשַׂחֵק סיפור מגפה: רקוויאם, סימולטור טיסה של מיקרוסופט, F1 ⓡ 22, לופ -חבר, F.אני.ג.T.: מזויף בפיד צל, ועוד בהגדרות אולטרה של מעל 100 fps. שתף פעולה בסצינות תלת מימד עם Omniverse ב- 4K60 חלק עם DLSS 3. ייצוא סרטוני חצי מהזמן עם מקודדי AV1 הכפולים של ADA. ולחבר שלוש תצוגות 4K לחוויה האולטימטיבית המובילה בסימולטורים לנהיגה בדרגה מקצועית.

Geforce RTX 4070, 4060 ו- 4050 GPUs ניידים מספקים ביצועי כיתת דגל 3080 של RTX 3080 בשליש מהכוח, משפר את הרזון, האקוסטיקה והתרמיות. שחק עד 80 fps ב 1440p ב Cyberpunk 2077 בהגדרות אולטרה, העבירו סצינות בלנדר מורכבות תוך דקות ספורות, ונצלו את מקודד ה- AV1 של ADA לעריכת וידאו באיכות טובה יותר וזרם חי. ועכשיו, GPUs ניידים בעלי ביצועים גבוהים Geforce RTX GPU.

. קבלו כאן סקירה מלאה, ולמד כיצד Max-Q שיפר את היעילות הניידת ב 22x במהלך 6 השנים האחרונות.

יותר משליש מבעלי המחשבים הניידים GeForce משתמשים ביישומי Creative ו- STEM. משתמשי GeForce RTX יכולים לנצל את כל האצות האפליקציות בסטודיו NVIDIA-110+ אפליקציות מואצות RTX ותוכנת NVIDIA בלעדית: Omniverse, Canvas, Broadcast ו- Free Facto-Forect. . יש הַרבֵּה עוד מה לומר על היכולות והתכונות של מחשבים ניידים חדשים של GeForce RTX 40, אז הקפידו להמשיך למאמר ההכרזה על המחשב הנייד שלנו למידע נוסף.

Geforce RTX 4070 Ti זמין 5 בינואר

. זה ייקח את צג המשחקים שלך 1440p, ויספק מעל 120 fps במשחקים מודרניים כמו סיפור מגפה: רקוויאם, , וכן F1 ⓡ 22, ולאפשר לך לחוות את הכותרות הקרובות של 2023 במיטבם.

NVIDIA RTX 50 Series Series Sperulation

NVIDIA RTX 50 Series Series Sperulation

ה- GPUs של סדרת RTX 50 עדיין לא דבר, ואנחנו אפילו לא יודעים אם היישום הבא של NVIDIA של כרטיסי גרפיקה ייקרא “הסדרה 50. עם זאת, שמועות, פרטים וספקולציות כבר מסתובבות ביחס ל- GPUs של Team Green, שחלקם כוללים את ה- RTX 5080. הנה כל מה שאנחנו יודעים על GPUs של NVIDIA RTX 50.

ל- GPUs של NVIDIA RTX 50 הצפויים ביותר יש פוטנציאל להגדיר מחדש את הסטנדרטים לביצועי GPU לאחר שיצאו. אמנם מידת השיפור שמציעה GPUs אלה נותרה לא בטוחה, דבר אחד ברור: NVIDIA נחושה לשמור על ההובלה שלה על פני AMD. השערות מסתובבות כי הדור הבא של ה- GPUs NVIDIA יכול להיות מבוסס על גרסה ממוקדת צרכנים של ארכיטקטורה ‘בלקוול’, מה שמדלק עוד יותר את ההתרגשות והציפייה

NVIDIA RTX 50 Series Facted Windows

תאריך השחרור הרשמי לסדרת ה- RTX 5000 של NVIDIA נותר לא מוסתר, ואילו ה- RTX 4000 שיצא לאחרונה עדיין חדש. עם זאת, החברה הגיבה הערות לגבי יורש פוטנציאלי של ADA, תוך שהיא מציינת את כוונתם להציג ארכיטקטורה חדשה לעיבוד גרפיקה כל שנתיים, כפי שדווח על ידי חיפוש אלפא. זה מרמז שההרכב עשוי להופיע לראשונה מתישהו בשנת 2024, אם כי לעתים קרובות התוכניות של NVIDIA נתונות לשינוי.

. במבט לאחור על תאריכי שחרור האדריכלות הקודמים יש דפוס ברור מאליו.

  • סדרת RTX 40 – אוקטובר 2022
  • סדרת RTX 30 – ספטמבר 2020
  • סדרת RTX 20 – ספטמבר 2018
  • סדרת GTX 10 – יוני 2016

אז למרות שהחודש עשוי להשתנות, השנה נמשכת אותו דבר. אז עלינו לצפות לראות את השקת סדרת RTX 50 במחצית השנייה של 2024. עם זאת, על פי Hardwareluxx, מפת דרכים שהודלפה של הארכיטקטורה של Nvidia עשויה להביא את האפשרות לגור הבא בהמשך. ציר הזמן המעודכן היה מציב את “Ada Lovelace-Next” שלפי ההערכה הוא בלקוול בשנת 2025 ולא 2024.

יש המון סיבות לכך שזה עלול להתעכב. ראשית עם ה- AI BOOM, NVIDIA למעשה נמצא במחסור ב- GPUs Enterprise. אז זה עשוי למקד את ייצור הסיליקון שלה בענף ההוא מכיוון שיש לו מרווח רווח גבוה בהרבה עבור החברה ונפחים גדולים בהרבה. כיוון שכך שוק המשחקים פחות משפיע ועם סדרת RTX 40 לא מוכרת, היא עשויה פשוט להראות ל- NVIDIA זה לא שווה את השקעת המשאבים.

לחלופין, זה תמיד יכול להיות יותר זמן פיתוח. לאפשר לדור הקודם להמשיך למכור אך לשפר את מה שיש לו להציע אפילו עם רענון של טווח ADA. מערך סופר אפשרי של הקלפים הנוכחיים הוא פוטנציאל ועשוי להצדיק את הדחייה הרחק מהחלון לשנתיים אליו הוא דבק במשך שנים רבות.

NVIDIA RTX 50 סדרת מחיר חיזוי

התמחור של ה- GPUs הסדרת RTX 50 הקרוב נותר לא בטוח, אך אנו יכולים לשער על סמך כמה ניחושים משכילים. גיימרים רבים הביעו תסכול בגלל העלות הגבוהה של ה- GPUs בסדרה של NVIDIA, כאשר חלקם האמינו כי NVIDIA ניצלה את המצב הקוביד כדי להגדיל את המחירים, והסתמך על נכונותם של הגיימרים לשלם. עם זאת, עדיין לא נראה אם ​​גיימרים ימשיכו לקבל את המחירים הגבוהים הללו.

בהתחשב ב- Backplash Nvidia מתמודד עם יציאת ה- GPUs של סדרת RTX 40, יש תקווה שהחברה תהפוך את הסדרה 50 זולה יותר ונגישה למגוון רחב יותר של משתמשים.

היה הפרש של 100 דולר בין RTX 3090 ל- RTX 4090, שהגיע ל -1,499 דולר ו -1,599 דולר בהתאמה. אם אנו מניחים מגמת עלייה זו להיות הנורמה, היינו יכולים לראות את ספינת הדגל NVIDIA RTX 50 Series GPU להתחיל ב -1,699 דולר. . .

ASUS TUF RTX 4070 TI מבט צדדי

NVIDIA RTX 50 סדרה מפרט ציפיות – מביא את קפיצת הביצועים הגדולה ביותר בהיסטוריה של GPU

שוב, אין הרבה מפרטים שפורסמו עבור GPUs NVIDIA RTX 5000 GPU. אז כל מה שאנחנו יכולים לעשות הוא לומר ש- NVIDIA כנראה תנסה להגדיל את ספירת ליבת CUDA ולפתח את ליבות ה- RT שלהם עוד יותר לביצועי מעקב טובים יותר עם קרניים. על פי השמועה, ה- GPUs החדש מבוסס על סוג כלשהו של ארכיטקטורה בלקוול – עם מספר SKUs כרגע להערכה. .

אנו מניחים שיהיו התקדמות ב- DLSS לפני כן, כך שאולי NVIDIA תעדכן את ליבות הטנזור בתוך 5000 GPU לסדרת 5000 לעיבוד AI טוב יותר. כמו גם דרך העולם כרגע. RGT גם שמועות על כך שלדור. כמו כן, יתכן שמכחיש את צינור ה- RT.

במקום אחר, צפו לשיפורים מאסיביים בביצועי התחקות של ריי – עם מפרץ ענק בין הסדרה 30 לרווחים בולטים על פני 40 הסדרה (עוד על זה למטה). שוב, ספקולציות טהורות אך בדרך כלל ראינו זאת בהשקות קודמות. יתכן שיש אפילו מהלך יותר לעבר משחקים של 8K, כעת, כאשר נראה כי דגמי הסדרה המובילים 40 מסמרים 4K Ultra הן ב- 4K Native ו/או עם DLSS. אנו נפרסם כל שמועות או דליפות מפרט שאנו מוצאים למטה.

מה זה MCM (מודול רב-שבב)?

חלק נוסף במפרט שיכול להיות שדרוג מרכזי לסדרת RTX 50 הוא הכללת טכנולוגיית מודולים מרובי שבבים. זהו עיצוב מתקדם יותר של מוליכים למחצה, שכפי שהשם מרמז, משלב שבבים קטנים מרובים (המכונה שבבים) לחבילה אחת או לחבילת שבבים אחת. דיווחים מוקדמים מצביעים על NVIDIA הבוחנים את הטכנולוגיה הזו ואפשרות זו מנצלת אותה עבור GPUs RTX 50 שלהם בסדרת RTX 50.

היתרונות של MCM כוללים יעילות כוח טובה יותר, תשואות כוח ועיצוב תרמי. אנו מצפים לראות מה הארכיטקטורה החדשה של Blackwell החדשה של Nvidia יכולה לספק אם בשילוב עם טכנולוגיית MCM זו. זה בדיוק כמו מה שראינו ב- RDNA 3 GPUs העליון, כאשר ה- RX 7900 XTX או XT מפצלים את ה- Die Up. זה מפריד בין מחשוב הגרפיקה למות בתהליך 5nm ואז את מטמון הזיכרון של 6nm המאפשר ל- AMD לחסוך גם עלויות בתהליכים החדשים ביותר של TSMC שעשויים לעלות יותר עבור השבב כולו. Nvidia אולי תרצה להשיג את אותו הדבר.

NVIDIA GEFORCE RTX 50 Series עשוי להשתמש בזיכרון GDDR7

בעקבות דיווח על Mydrivers, אתר הטכנולוגיה הסינית. . אם זה נכון זה ידחוף את ה- GPUs בסדרה 50 לגבהים חדשים, אם סדרת 5000 תשתפר על ליבות, בארכיטקטורת התהליך ותקן הזיכרון של GDDR7, אז אנו נמצאים למשפחת סדרת RTX 50 אימתנית אחת. זה כנראה ידחוף את ה- GPUs בסדרה 50 קרוב יותר ל 70% רווחי ביצועים בקצה הגבוה של הספקטרום.

נכון לעכשיו, שום תקן JEDEC לא שוחרר עבור GDDR7, שעדיין נמצא בשלב הפיתוח הרשמי. עם זאת, סמסונג חשפה את מאמציו לעבר GDDR7 בסוף 2022, כאשר החברה מציגה כעת את מודולי ה- VRAM החדשים שלה. אלה יכולים להיכלל בדור החדש של חומרה.

Ada-next שתכלול אוטובוס זיכרון של 512 סיביות

. כשמועות Kopite7kimi, ספינת הדגל הצפויה מסדרת RTX 50, ככל הנראה ה- RTX 5090, תכלול אוטובוס זיכרון של 512 סיביות. . .

NVIDIA RTX 50 SERIES

נכון לעכשיו, יש חוסר במדדים שפורסמו עבור RTX 5000 של NVIDIA, ולא סביר כי כל יפנה בקרוב. עם זאת, סביר לצפות בביצועים משופרים הן ברסטרזציה והן במעקב אחר קרני בהשוואה ל- GPUs של הדור הנוכחי.

על פי מקורות הקשורים ל- RedGamingTech Nvidia הוא * מאוד * נחוש לשמור על ההובלה שלו על AMD. וזה קשור למה שהיית מצפה שחברה מתחרה לומר. לפי החלק הקודם שלנו, אנו יכולים לצפות שיש הרמה של 50 – 75% בדיוק כמו ניחוש פראי.

שאלות נפוצות בנושא NVIDIA RTX 50

?

. . לכן סביר להניח שתהיה סדרה, גם אם היא שונה למשהו אחר עם המצאה אחרת או שינוי.

מתי יצאה סדרת RTX 50?

סדרת RTX 50 עדיין לא יצאה, NVIDIA נמצאת כרגע באמצע הפקת סדרת RTX 40. אשר עצמה מהווה שיפור גדול לעומת ההצעה הקודמת ולכן היא תמשיך לשחרר כרטיסים אלה במשך שנתיים לאחר ההכרזה הראשונית. זהו המחזור הרגיל, ולכן אנו מצפים שסדרת RTX 50 תיראה אי שם בסוף 2024.

?

אמנם לא ידוע בשלב זה, השמועות מציעות כי סדרת RTX 50 תציג את GDDR7 VRAM, שתשתפר מאוד ב- GDDR6.

האם סדרות RTX 50 יהיו יקרות יותר מ- 40 סדרות?

כאשר הסדרה בת 40 התחיל, תג המחיר הכבד של 4090 בהחלט גרם לערבוב. NVIDIA עובדת את דרכם לכרטיסי ברמת הכניסה כדי לספק כרטיסי ערך טובים יותר.

. התנגשות מ- GPUs במחיר מופקע עלולה לשכנע את NVIDIA להוריד את העלות רק מעט. במיוחד עם AMD (ואפילו אינטל) המעוניינים לספק תחרות חזקה.

NVIDIA RTX 50 תאריך יציאה: מילה סופית

זה עוטף את כל מה שאנחנו יודעים עד כה! ה תאריך השחרור של סדרת NVIDIA RTX 50 בהחלט הולך להיות אחד צפוי מאוד. אפילו בזמן שאנחנו עדיין עובדים את דרכנו דרך 40 הסדרות, אנשים מסתכלים על עתיד ה- GPUs, במיוחד אם הם מרגישים קצת מאכזבים מהדור הנוכחי.

WEPC נתמך על ידי קורא. כשאתה קונה דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלת שותפים.

המשימה של WEPC היא להיות האתר הכי מהימן בטכנולוגיה. תוכן העריכה שלנו הוא עצמאי ב 100% ואנחנו מציבים כל מוצר שאנו בודקים בתהליך בדיקה קפדני לפני שאומרים לך בדיוק מה אנחנו חושבים. לא נמליץ על שום דבר שלא נשתמש בעצמנו. קרא עוד

NVIDIA RTX 4000 סדרה: תאריך שחרור, מחיר ומפרט

תמחור של RTX 4080

כרטיס הדגל, ה- RTX 4090, ככל הנראה יהיה 4X חזק יותר מקודמו, מה שהופך אותו לכרטיס הגרפי הצרכני החזק ביותר.

המשך לקרוא על כל מה שאתה צריך לדעת על כרטיסי הגרפיקה החדשים של NVIDIA RTX 4000 Series.

תאריך הוצאה

NVIDIA אישרה כי RTX 4090 יהיה הכרטיס הגרפי הראשון בטווח, ויהיה זמין לרכישה החל מה 12 באוקטובר 2022.

החברה חשפה גם את ה- RTX 4080 שתושק בנובמבר. אין עדיין תאריך שחרור מדויק עדיין, אך אנו נעדכן את המאמר הזה ברגע שנשמע יותר.

מחיר

בכרטיס הגרפי של NVIDIA RTX 4090 החדש יש מחיר התחלה של $ 1599/£ 1679. זה הופך אותו ל 100 $ יקר יותר מ- RTX 3090 בהשקה.

ל- NVIDIA RTX 4080 16GB ו- 12GB יש מחירים מתחילים של 1199 $/1269 £ ו- 899 $/949 £, בהתאמה. זהו עליית מחירים עצומה על קודמיהם, כאשר דגמי 12 ג’יגה -בייט ו -10 ג’יגה -בייט עולים 699 דולר ו 649 $ בהתאמה עם ההשקה.

מפרט

סדרת NVIDIA RTX 4000 בנויה על ארכיטקטורת Lovelace החדשה, המשתמשת בצומת תהליך TSMC 4NM מותאם אישית. .

מספר גבוה יותר של טרנזיסטורים בדרך כלל מביא לביצועים מהירים יותר, ולכן ברור לראות כי סדרת RTX 4000 תספק דחיפה משמעותית של ביצועים.

ארכיטקטורת Lovelace תציג גם ליבות Gen RT השלישי כדי לשפר את ביצועי עקבות העכברים, וליבות Tensor Gen הרביעי המאפשרות ל- Lovelace GPUs להשתמש ב- DLSS 3 החדש.0 תוכנה.

שבב Lovelace לסדרת NVIDIA RTX 4000

. החברה טוענת גם כי RTX 4080 הוא בין 2x ל -4 מהיר יותר מ- RTX 3080 Ti.

.

NVIDIA הגדילה את מספר ליבות CUDA עבור כל כרטיס, תוך העלאת מהירות השעון המוגברת. ל- NVIDIA RTX 4090 למרבה הצער יש צריכת חשמל גדולה יותר מקודמתו ב -450 וואט, וכך עשוי לדרוש PSU חזק יותר. .

אתה יכול לבדוק את המפרט שלהלן, ולהשוות את כל כרטיסי הגרפיקה של NVIDIA שנחשפו לאחרונה.