הנה בדיוק מתי אתה יכול לשחק את Genshin Impact גרסה 3.2

טוען מראש ב- PS4 ו- PS5

באיזו שעה Genshin משפיעה על גרסה 3.2 שחרור?

למרות שזה לא נראה שזה עבר כל כך הרבה זמן הגרסה 3.1 “קינג דשרט ושלושת המאגי” עדכון של השפעה על גנשין שוחרר, עדכון התוכן הגדול הבא כבר בדרך.

הגרסה 3.עדכון 2 נקרא “Akasha Pulses, הלהבה של קלפה עולה..

תוספות עיקריות, כמו הגעתו הצפויה ביותר של דנדרו ארכון כדמות ניתנת לשחקן ומאבק בוס חדש ומאסיבי עם Sceramohe, אמורים להגיע לגרסה 3.עדכון 2. לפיכך, שחקנים ירצו להתקין מראש את השפעה על גנשין עדכן ובין באיזו שעה הם יכולים לקפוץ חזרה לעולם TEYVAT כדי להבטיח שהם מוכנים לצאת לדרך ברגע שהעדכון זמין.

מתי כן השפעה על גנשין 3.2 שחרור?

הגרסה 3. השפעה על גנשין אמור לצאת לשחרור ב- NOV. 2, 2022. אבל תלוי באיזה אזור זמן אתה נמצא, הוא עשוי במקום לשחרר בנובמבר. 1, 2022. שחקנים שרוצים לדעת מתי הם יכולים לקפוץ חזרה לטייבט כדי לחקור את התוכן החדש יכול למצוא את שחרור אזור הזמן המדויק שלהם למטה:

 • זמן האוקיאנוס השקט (PT) – נובמבר. 1 בשעה 20:00
 • זמן מרכזי (CT) – נובמבר. 1 בשעה 22:00
 • הזמן המזרחי (ET) – נובמבר. 1 בשעה 23:00
 • שעת הקיץ הבריטית (BST) – נובמבר.
 • שעון קיץ מרכז אירופי (CEST) – נובמבר. 2 בשעה 5 בבוקר
 • זמן סטנדרט מזרחי אוסטרלי (AEST) – נובמבר.

התחזוקה תתחיל חמש שעות לפני הזמנים הרשומים ויש לשחרר את העדכון בזמנים אלה כל עוד התחזוקה תועבר כמתוכנן. אבל תמיד יש סיכוי שתחזוקה עשויה להימשך קצת יותר זמן, ובמקרה זה Mihoyo ישתפו עדכונים עם שחקנים בזמן שהם מתרחשים.

אם העדכון ייקח את חמש השעות המתוכננות, השחקנים יקבלו 60 פרימוגמים לכל שעה בה השרתים יורדים בסך הכל 300 פרימוגמים. כל הנושאים הגורמים לתחזוקה ארוכה יותר תביא לכך ששחקנים יקבלו פרימג’מות נוספות כפיצוי עבור העיכוב.

.עדכון 2 של

Genshin Impact של Genshin העדכון “פולסים אקשה, העדכון” להבת קלפה “עולה” מוגדר כמות מכובד של תוכן מרגש. כל מה שנחשף לעדכון הוא כדלקמן:

 • .
 • ליילה, דמות חרב קריו בת ארבעה כוכבים, תעלה לראשונה במהלך המחצית השנייה של גרסה 3.2 עם קצב ירידה מוגבר.
 • דמות קשת פיירו חמישה כוכבים יוימיה תקבל חוזרת למחצית הראשונה של גרסה 3.2 על ידי באנר “שטיחים של להבות מוזהבות” נפרדות משלה שמתרחש לצד נהידה.

 • במהלך המחצית השנייה של גרסה 3.2, דמות קשת הידרו חמישה כוכבים טרטגליה (Childe) ואופי זרז אלקטרו חמישה כוכבים יאי מיקו יקבלו חוזרים על “פרידתם של סנזנאיה” ו”סגול אוורבלום “שלהם בהתאמה.
 • זרז חדש, המכונה “אלף חלומות צפים”, יהיה זמין כנשק חמישה כוכבים מוצג עם עלייה בשיעור ירידה.
 • המסע הסופי של Archon for Sumeru, שהוא Act V, ישוחרר בגרסה 3.עדכון 2. לשחקנים עדיין יהיו יותר הרפתקאות ומשימות של Sumeru בעדכונים עתידיים, אך קטע העלילה העיקרי של Sumeru יסתיים.
 • .

 • הבוס האחרון של Hypostasis, שהוא הדנדרו, יהיה זמין לשחקנים להילחם.
 • סיר Serenitea יקבל תכונה חדשה לגמרי בשם “שכפול.”תכונה זו תאפשר לשחקנים לשכפל את התכונות שחקנים אחרים ליצור כאשר שחקנים בוחרים לשתף את היצירות שלהם.
 • בסך הכל ארבעה אירועים יתרחשו לאורך משך הגרסה 3.2. רובם חוזרים או רמיקסים של אירועים קודמים ואילו אחד חדש לגמרי וכולל סגנון משחק דומה לזה של פוקימון גו. האירועים הכלולים בגרסה 3.עדכון 2 הם “תזזית פטרייה נהדרת”, “ניסויים בהרפתקן”, “סימפוניה היפוסטטית: פסוק דיסוננטי”, ו”חוץ מהבד, בתוך העדשה: פרק ירק.”

סופר צוות ב- Dot Esports בעיקר המכסה את Minecraft, Genshin Impact, MC אליפות (MCC), דיסני Dreamlight Valley, General Gaming and Streaming. היא כותבת ומשחקת בחומרה את כל חייה ועכשיו מבלה את זמנה בשילוב השניים. קאצ’י סיים את לימודיו באוניברסיטת סן דייגו בשנת 2021 עם תואר ראשון באנגלית ותעודה בעריכה ויצירתיות. לאחר מכן היא הצטרפה ל- Dot Esports כסופרת פרילנסרים בשנת 2022 לפני שעברה לסופר צוות בשנת 2023. בזמנה הפנוי, היא נהנית לקנות יותר ספרים ממה שהיא יכולה לקרוא, למשחק לבד או עם חברים, לשתות יותר מדי תה, נאבקת לעמוד בקצב של כל הזרמים שהיא אוהבת לצפות, להשתתף בקונצרטים, לפאנג ‘על סרטים וטלוויזיה, להאזין למוזיקה, ולבלות עם משפחתה, חבריה וחיות המחמד שלה, שהם החלקים החשובים ביותר בעולמה.

הנה בדיוק מתי אתה יכול לשחק השפעה על גנשין גרסה 3.2

נהידה קורצת עם נשק מאחורי הגב

זה כמעט הזמן לפרק הבא של השפעה על גנשין. הויוברס הוציא בהדרגה את פרקי סאמרו במהירות ששחקנים יכולים להתענג על קשריהם עם הדמויות החדשות ולהעריך את התכונות הייחודיות של המדינה החדשה. עכשיו, החוויה הזו מגיעה לשיאה עם קרב בוס המיוחל. 3.2 בפרט מקבלים צורה של עדכון סוער ומלא דרמה המתמקד בחופש של דנדרו ארצ’ון קוסנאלי ובתכנית הכוללת פאטוי סקרמושה חביב על אוהד. ובכן, ליתר דיוק, זה יכול להיות מבוסס על מה שהיה רופא מסוים של Fatui בראש. הנה בדיוק מתי אתה יכול לצפות לקפוץ לתוכו .2.

מתי ה השפעה על גנשין גרסה 3.2 זמן שחרור?

אתה יכול להעמיס מראש Genshin השפעה 3.2 עכשיו. התחזוקה מתחילה בהמשך היום 1 בנובמבר 2022, ב 5 עמ ‘.M. מזרחי וצריך להסתיים בין 10 ל -11 עמ ‘.M. אתרים רבים אומרים שתאריך השחרור הוא 2 בנובמבר 2022, אך הוא למעשה מעט מוקדם יותר עבור אזורי זמן כמו EDT ו- EST.

מה הם השפעה על גנשין גרסה 3.2 תגמולים לתחזוקה?

Scaramohe הוא הנבל הראשי של האחרונים השפעה על גנשין קשת סיפור.

כל מי שבדרגת הרפתקאות 5 ומעלה מקבל 300 פרימוגמים כתגמול תחזוקה. זה בערך 60 פרימוס לכל שעה שהמשחק אינו פעיל. הפרימוגמים מגיעים אוטומטית לדואר שלך במשחק וזמינים לתבוע עד 30 יום.

אתה יכול להעמיס מראש את השפעה על גנשין גרסה 3.עדכון 2?

הורד את השפעה על גנשין משגר כדי לראות את כפתור ההתקנה שלפני ההתקנה.

השפעה על גנשין תהליך ההתקנה לפני ההתקנה היה זהה לעדכונים רבים, אך הנה רענון. אתה יכול להעמיס מראש גרסה 3.2 שימוש באחת מהשיטות Hoyoverse מציין במאמר האחרון שלה לפני ההתקנה.

כדי להעמיס מראש במחשב, הורד את המשגר ​​החדש מה- השפעה על גנשין . לחץ על כפתור Windows באמצע הדף בו רשומות אפשרויות ההורדה לפלטפורמות שונות, או מהדף כפתור ההורדה הצהוב בפינה השמאלית העליונה של הדפדפן מכוון אותך.

. לחץ. לאחר סיום התחזוקה, פתח את המשגר ​​שוב כדי להוריד את שאר הקבצים.

טעינה מוקדמת בנייד

לחץ על סמל פיימון בפינה השמאלית העליונה, ואז על ההילוך. עבור לאחרים כדי לראות את האפשרות לפני ההתקנה.

ההורדה בנייד זהה לזה שתמיד הייתה. יש שתי דרכים לעשות זאת:

 • הורד מה- תפריט הגדרות במשחק . לאחר מכן, עבור לכרטיסייה “אחרת” וחפש את החלק “לפני ההתקנה עכשיו” לצד אפשרות לחבילת משאבים לפני ההתקנה.
 • הורד מה- השפעה על גנשין מסך כניסה. .

השפעה על גנשין 3.0.

זה לא המקום בו מסתיים בהתקנה שלפני ההתקנה. אתה עדיין צריך לסיים את העבודה לאחר העדכון יגיע לחיים. לאחר סיום התחזוקה, חפש את “השפעת הגנשין” על חנות האפליקציות עבור iOS או Google Play עבור אנדרואיד. צריך להיות כפתור “עדכון” מוכן לעטוף את תהליך ההתקנה.

טוען מראש ב- PS4 ו- PS5

. אתה פשוט תצטרך לבדוק את העדכון באופן ידני לאחר סיום התחזוקה.

בחר את השפעה על גנשין סמל בספריית הפלייסטיישן שלך באמצעות כפתור האפשרויות. האפשרות להוריד גרסה 3.2 צריך להיות תחת “חפש עדכון” כאשר הוא זמין.