Genshin השפעה 4.1 עדכון תאריך שחרור, זרם ועוד

למידע נוסף על באנרים נוכחיים ובקרובים במדריך באנר של Genshin Impact שלנו ממש כאן על טקטיקות כיס.

הבאנר הבא של Genshin השפעה: תאריך שחרור, זמן ותווים מוצגים [גרסה 4.0]

האירוע הנוכחי: Sangonomiya Kokomi ו- Wanderer Reruns! הבא: גרסה 4.0!

אמנות מפתח מאת Genshin Impact גרסה 3.0, מציגה דמויות חדשות נהידה, טיינארי, קולי, דורי, אלחאיטאם ונילו

מדריך מאת רבקה ג’ונס תורמת
עודכן באוגוסט. 7, 2023
עקוב אחר ההשפעה של Genshin

המופיע בכרזות אימפקט Genshin בגרסה 4.0, ומתי זה יעלה לחיות? Genshin Impact עובד על מערכת גאצ’ה, בה שחקנים יכולים להוציא מטבעות שונים במשחק ובעולם האמיתי כדי לאחל על באנר של דמות בתקווה להשיג גרסה ניתנת לשחק שלהם.

בעוד שדמויות רבות זמינות לצמיתות כמשיכות פוטנציאליות מהגאצ’ה, אחרות-בדרך כלל דמויות של 5 כוכבים-זמינות רק בתקופות מוגבלות כחלק מלקות המשאלות על אירועי התווים. כל אירוע מאחל לאירוע באנר כולל דמות אחת של 5 כוכבים ושלוש דמויות של 4 כוכבים עם קצב ירידה מוגבר מאסיבי, ודמות 5 הכוכבים היא לרוב ייחודית לבאנר ובלתי ניתן להשגה בכל דרך אחרת.

בדף זה ריכזנו את כל מה שאנחנו יודעים על הבאנרים הנוכחיים והקרובים של Genshin Impact, כולל תאריכי שחרור וזמנים להחלפת הבאנר הבאה. בהמשך לדף, כללנו מידע על תווים הזמינים לרכישה מהמלאי הנוכחי והקרוב בציוני פיימון.

ה

זוהר נסחף

ה

 • Sangonomiya Kokomi (5 כוכבים)
 • ינפי (4 כוכבים)
 • רוזריה (4 כוכבים)
 • פארוזן (4 כוכבים)

מאש נולד מחדש

אימפקט Genshin: באנרים של אירועים עתידיים

התיקון הבא של Genshin Impact יהיה עדכון הגרסאות השנתי, שמביא אותנו ל גרסה 4.0! העדכון יהיה זמין לשחק עליו 16 באוגוסט בשעה 4 בבוקר BST, אשר עבור הקוראים שלנו בארה”ב הוא 15 באוגוסט בשעה 23:00 EDT / 20:00 PDT.

Splash Art for Genshin Impact v4.0

גרסה 4.0 יביא איתו אזור חדש – פונטיין – ובאופן טבעי, יש שם המון דמויות חדשות, שרבות מהן יהפכו לשחקן בשנה הבאה. גרסה 4.0 יציג את הדברים הבאים:

 • לני: משתמש פיירו קשת 5 כוכבים הופך את הופעת הבכורה בשלב 1
 • לינט: משתמש חרב 4 כוכבים הופך את הופעת הבכורה בשלב 1
 • פרמינט: Cryo Claymore המשתמש של 4 כוכבים הופך את הופעת הבכורה בשלב 2

הגרסה תראה גם חוזרים לשלוש תווים חוזרים של 5 כוכבים: ילן בשלב 1 לצד הופעת הבכורה של לייני, ו ז’ונגלי וכן טרטליה בשלב 2.

המציאות של פיימון והחלפת Starglitter

משאלות וכרזות אינן הדרך היחידה להגדיל את סגל המפלגה שלך ב- Genshin השפעה. ישנה פינה נוספת בחנות במשחק בה אתה יכול להביא את הידיים על כמה משחקים חדשים. בדוק את המציאות של פיימון לקבלת מלאי מסתובב באופן קבוע של תווים נפוצים של 4 כוכבים אתה יכול לרכוש על הסף בתמורה לסטארגלטר ללא אב, מטבע שנוצר ממשיכת תווים כפולים וכלי נשק מתקדמים מהגאצ’ה.

Exchange Starglitter כולל שתי דמויות בכל חודש קלנדרי, ולמרות שהן מעט יקרות ב -34 סטארגלטר ללא אב, זו רכישה מובטחת ולא הימור. ל אוגוסט 2023, הדמויות בבורסת Starglitter הן Beidou וכן נואל.

נראה כי הסמימות של פיימון עובדות על סיבוב רגיל של חצי שנה, אז הנה מי שסביר להניח שנוכל לצפות לראות בהצעה בבורסת Starglitter במהלך החודשים הקרובים:

כדי לראות תוכן זה אנא הפעל מיקוד לעוגיות. נהל הגדרות עוגיות כדי לראות תוכן זה אנא הפעל מיקוד לעוגיות. נהל הגדרות עוגיות

Genshin Impact מקבל באנר אירועים חדש כל שלושה שבועות, אז הקפידו לבדוק שוב את החדשות על באנרים הקרובים! כדי להתמודד עם הסיכויים שלך למשוך בפועל את אותה תו 5 כוכבים חמקמק, עיין בדף שלנו המסביר את מערכת הרחמים של Genshin Impact. בינתיים, אם אתה להוט להתחשלות אך בחרת את הבחירה הראויה לשבח לא להכניס את הכסף האמיתי שלך לגאצ’ה, המדריך שלנו על קבלת יותר פרימוגמים ב- Genshin השפעה יכול לעזור לך למקסם את הרווחים במשחק שלך.

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

 • הרפתקאות פעולה עוקבות אחריה
 • Android Follow
 • Genshin השפעה עוקבת אחריה
 • הויוברס עוקב
 • iOS עוקבים אחריה
 • Mihoyo Limited Follow
 • MMORPG עקוב
 • עקוב תחרותי מרובה משתתפים
 • עקוב אחר שיתופי פעולה מרובה משתתפים
 • מתג Nintendo עקוב
 • PC Follow
 • PS4 עקוב
 • PS5 עקוב
 • RPG עקוב
 • שחקן יחיד עוקב
 • גוף שלישי עוקב אחריו

עקוב אחר כל הנושאים רואים 11 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לנייר רובה רובה רוקן יומי

קבל סיפורי משחק מחשב הגדולים ביותר של כל יום שנמסרו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

רבקה מחזיקה כעת על משחקי רב-פלטפורמות ב- VG247, אך השמועה אומרת שאם תזמר “פודקאסט של כיסוי אינדיבס” שלוש פעמים מול צג המחשב האישי שלך, היא תופיע שוב בקטע התגובות RPS.

Genshin השפעה 4.1 עדכון תאריך שחרור, זרם ועוד

גלה את כל מה שאנחנו יודעים על עדכוני ההשפעה של Genshin הקרובים, זרימי חיים, תוכן חדש ועוד ועוד, כשאנחנו צוללים לעולם המדהים של טייבט.

עדכון אימפקט של Genshin: אמנות מפתח לגנשין 4.1 המציג את פורינה, Wriothesley, Neuvilette, The Traveller ו- Arleccino

פורסם: 15 בספטמבר 2023

האם אתה מתקשה להתעדכן בתכופות עדכון ההשפעה של Genshin לוח זמנים? ובכן, נשען לאחור, תירגע ותן לנו למלא אותך בכל מה שאתה צריך לדעת. בדרך כלל הויוברס מפיל עדכון לתואר הפופולרי כל שישה שבועות, כלומר לעולם לא תשתוקק לחכות לתוכן טרי כלשהו.

עם ה Genshin השפעה 4.1 תאריך שחרור במראות שלנו, יש המון דברים מרגשים לצפות בהם. כמובן שאם אינך יכול להשיג מספיק מאחד ממשחקי הגאצ’ה הטובים ביותר שיש לנייד להציע, יש לנו הרבה תוכן אחר בדיוק כמו זה. התבונן ברשימת שכבת ההשפעה של Genshin כדי לראות היכן דמות הדמות האהובה עליך, או בדוק.

מתי זרם ההשפעה הבא של Genshin?

ה- Genshin השפעה 4.Livestream 1 הלך לפועל ביום שישי, 15 בספטמבר 2023, בשעה 07:30 UTC-4 / 03:30 PST / 06:30 EST / 12:30 BST בערוץ ה- Twitch של Genshin הרשמי. הזרם זמין גם ב- genshin הרשמי של genshin youtube כעבור שעה לאחר מכן.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

מהו ההשפעה של Genshin 4.תאריך שחרור אחד?

אנו צופים כי Genshin השפעה 4.תאריך השחרור 1 יהיה יום רביעי, 27 בספטמבר. עם זאת, זו רק תחזית, ולכן אנו בטוחים לעדכן מדריך זה ברגע שנדע יותר.

לפני כן, אנו מצפים לזה אימפקט Genshin ייכנס לתחזוקה במשך חמש שעות בערך החל מה -26 בספטמבר בשעה 15:00 PST / 18:00 EST / 23:00 BST, או 16 ביולי בשעה 6:00 UTC+8. בכל פעם שתחזוקה מסכמת שאתה מקבל מינימום של 300 פרימוגמים בתיבת הדואר שלך במשחק כפיצוי על השבתה של המשחק.

מי יופיע ב- Genshin Impact 4.באנר אחד?

במהלך ההשפעה של Genshin 4.1 Livestream, Hoyverse הודיע ​​על כך כרזות השלב הראשונות כוללות את חמשת הכוכבים החדשים, Neuvilette של Genshin Impact, יחד עם שידור חוזר של Hu Tao של Genshin Impact.

כרזות השלב השני כוללות את החמישה כוכבים החדשים, Wriothesley של Genshin Imppan. אנו מקבלים גם כרזה לשני זרזים חדשים של חמישה כוכבים בשם Tome of the Eternal Flow and Filewlow Firection.

למידע נוסף על באנרים נוכחיים ובקרובים במדריך באנר של Genshin Impact שלנו ממש כאן על טקטיקות כיס.

האם יש משימות סיפור חדשות ב- Genshin Impact 4.1?

גרסה 4.1 רואה אותנו ממשיכים את הסיפור הראשי של Fontaine עם Archon Quest פרק IV, מעשה III: לכוכבים המאירים במעמקים, ומעשה IV: המהירות של Cataclysm. אנו גם נלמדו יותר על Neuvilette של Genshin Impact ו- Wriothesley של Genshin Impact ב- Story Story Cleasts, Practe Diluvies: Act I ו- Cerberus פרק: Act I.

האם יהיה אזור חדש ב- Genshin Impact 4.1?

אנו ממשיכים לחקור את הפונטין של Genshin Impact בגרסה 4.1, גם מעל הקרקע וגם מתחת למים. צלול לקוביות הצפות של חורבות המרכז לחקר פונטיין, חקור את המנהרות המתפתלות של מבצר המריפודה, ולגלות מינים חדשים במערה סודית מתחת למים.

עדכון ההשפעה של Genshin: גרפיקה המציגה את הבוס של סוס הים של פנינה פנינה

האם יש אימפקט Genshin 4 חדש.בוס אחד?

ישנם שני אויבים אימתניים חדשים אליהם בגרסה 4.1. הראשון הוא מחולל השדה הניסיוני, שריד מסתורי של מרכז המחקר של פונטיין שיצא מכלל שליטה לאחר חורבן המכון.

ואז יש את סוס הים של פניני המילניום החינני שתוכלו למצוא במעמקי האוקיאנוס. לדברי המקומיים, יש לו גוף שהיה בעל יופי פנטסמי ובעצמת מזג מאשר סופת רעמים גועשת.

האם יש תכונות חדשות ב- Genshin Impact 4.1?

במהלך Livestream, הויוברס הודיע ​​על שינוי משמעותי במערכת העמלות היומית, מה שהופך אותה כדי שתוכל להרוויח נקודות כדי לפתוח את התגמולים היומיומיים שלך מבלי שתצטרך להשלים משימות ספציפיות. סוף סוף אנו יכולים להיפרד לרדוף אחרי בלונים לכמה פרימוגמים!

אם אתה חושב לנסות משחק חדש לפני עדכון ההשפעה הבא של Genshin, התבונן ברשימת ה- RPGs הניידים הטובים ביותר שלנו ב- iOS ו- Android.

עוד מטקטיקות כיס

לטילי לוטון טילי יש תואר בספרות אנגלית וניסיון בעבודה בפרסום וככותב פרילנסר. היא הצטרפה לטקטיקות כיס ככותבת צוות בשנת 2021, וקיבלה את תג העורך של המדריכים המבריקים שלה בשנת 2023. היא מבלה את זמנה הפנוי בחקירה של Genshin Imppan. היא אמא גאה לחתול שנקרא על שם ה- Xiao של Genshin Imppan.