היכן ניתן למצוא את כל סוגי העץ של Genshin

אוסטין פרילנזין כמו מחשב גיימר, Eurogamer, IGN, Sports Illustrated, ועוד תוך סיום תואר העיתונאות שלו, והוא היה עם GamesRadar+ מאז 2019. הם טרם הבינו שתפקידו ככותב צוות הוא רק חיפוי לטור הגורל המופרע בקריירה שלו, והוא המשיך את התהום עם התמקדות בחדשות ובמאפיין מדי פעם.

מדריך עץ אשוח של Genshin השפעה – מיקומי עץ אשוח ושימושים

כחלק מ השפעה על גנשין תיקון 1.5, Mihoyo הוסיף מערכת דיור חדשה למשחק. ברור שזה מגיע עם כל התכונות הרגילות כולל קישוט החלל שלך, איסוף מתכוני ריהוט, ובעצם יצירת דברים להכניס לביתך. עם זאת, אלה לא משתמשים במשאבים קיימים, עם זאת. במדריך זה נדגיש את האזורים שבהם תוכלו למצוא עצי עץ אשוח.

עוד השפעה על Genshin:

 • Genshin Impact מדריך דיונה בחינם – אירוע חניכה של מגבר אנרגיה
 • Genshin Pimpt
 • Genshin השפעה yae sakura מדריך – Honkai Impact Crossover 3?

איפה למצוא את עץ האשוח

אם אתם מחפשים לחוות עץ אש, למרבה המזל, יש יותר מכמה מיקומים לבדוק. לרוב, הם מקובצים יחד מה שמקל על התהליך הזה. בסך הכל ניתן למצוא 15 באזור סביב יקב שחר, אז זה מקום טוב להתחיל בו. אם כי הרשמי גנשין המפה לא מראה את זה, יש גם חבורה של עצי אשוח סביב מחנה ההרפתקן מחוץ לדרקונספיר. אתה יכול גם למצוא כמה סביב קניון Brightrown אֵזוֹר.

כדי לאסוף את העץ, פשוט פגע בעצים בכלי הנשק שלך.

אם העצים עוקבים אחר אותו היגיון כמו כל דבר אחר, הם יתרעננו בכל אחד מהם יומיים בעולם האמיתי. בגלל זה, אני ממליץ לפגוע בשלושת התחומים. זה ימקסם את החווה שלך, יפחית את משך הזמן שהוקדש להמתנה להתייחסות.

שימוש בעץ FIR

בזמן כתיבת זה, עץ אשוח משמש רק לייצור ריהוט. ברור שיש המון מתכונים שונים לאיסוף ואנחנו עובדים על קבלת מידע על כולם כך שניתן יהיה לשתף אותם.

יש טיפים לחקלאות משלך כמו המלצות תווים או מסלולים אופטימליים? דאג לשתף אותם בתגובות למטה עבור שחקנים אחרים!

Genshin משפיעים על דרישות הדיור

לא ממש בטוח לאיזה עץ משמש? וודא שאתה אפילו זכאי לקחת חלק במערכת החדשה הזו.

 • השלם את החיפוש קומקום להתקשר הביתה כדי להשיג את סיר הסרניטאה של הגאדג’ט.
 • קומקום שתקרא לקריטריונים לבטל את הנעילה של Home Quest:
  • הרפתקאות דרגות 35 ומעלה
  • השלם את Quest Archon, פרק I: מעשה III “כוכב חדש מתקרב”

  מטבע תחום, דרגת אמון ואנרגיה אדפטלית

  זה לא יהיה חדש השפעה על גנשין תכונה ללא מוניטין לרמה. אמנם זה נראה מסובך, אך מערכת הדיור היא למעשה פשוטה יחסית.

  תתחיל עם תחום אחד וללא דרגת אמון עם טובי. בפעם הראשונה שתציב ריהוט מהמתכון, תרוויח אמון מטובי. המשמעות היא שיש דגש על גילוי מתכונים ייחודיים יותר, במקום לדפוק את האי שלך עם אותו פריט שוב ​​ושוב. מקסום האמון שלך לדרגה 10 יבטל את שלושת התחומים.

  הצבת פריטים מגדילה את כמות האנרגיה האדיפטלית שיש לתחום שלך. ככל שערך זה גבוה יותר, ככל שתרוויחו באופן פסיבי יותר מטבע תחום בו תוכלו להשתמש לרכישת ריהוט ובניינים חדשים גם מהטובי וגם שמנמן. מי שמנמן? הם ספק זמן מוגבל שלעתים מופיע בתחום שלך עם דברים חדשים לרכישה כמו בעלי חיים ופריטים אחרים לאי שלך.

  בקיצור, לגלות מתכונים וריהוט יצירה יש שניהם יתרונות שונים אך מובחנים לאי הבית שלך.

  על הסופר

  דילון הוא עורך מדריכי המשחק הבכיר ב- Fanbyte. הוא בילה כ -2,000 שעות במשחק של נער לחמניות ב- Final Fantasy XIV ו 800 שעות של Warlock Maineling בגורל 2.

  היכן ניתן למצוא את כל סוגי העץ של Genshin

  Genshin השפעה על עץ

  Genshin Impact Wood הוא רשמית דבר, וזה חיוני להכין ריהוט לסירניטאה שלך. ברור שהעולם מכוסה לחלוטין בעצים, אך כיום ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של עץ Genshin Pife.

  החדשות הטובות הן שכל עץ שתקציר תרענן לאחר שתאסוף בערך 30 עץ (או קציר 10 עצים). המשמעות היא שאתה צריך למצוא רק כתריסר מסוג אחד של עץ כדי ליצור לולאת חקלאות אינסופית. עם זה בחשבון, הדגשנו כמה אזורים שבהם תוכלו לאסוף כל סוג עץ בכמויות גדולות.

  היכן ניתן להשיג עץ Cuihua בהשפעת Genshin

  עץ Cuihua הוא הכי קשה למצוא, אז נתחיל שם. עצי קוייהואה מזוהים בקלות – הם העצים הסוערים הנושאים פרי סאנסטיה – אבל הם לא ממש שרצים ביערות גדולים כמו העצים האחרים, כך שתמצאו אותם רק אחד בכל פעם. המקום הטוב ביותר שמצאנו לפגוע בעצי קויאהואה מרובים נמצא סביב אגם סטארפל במונדסטאדט. סימנו שמונה מהם על המפה בתמונה למעלה. על ידי חיתוך כמה עצים אחרים לאורך הדרך, תוכלו לחזור על מסלול Cuihua מעגלי זה עד אינסוף.

  היכן ניתן להשיג עץ ארז ריחני בהשפעת Genshin

  אם כבר מדברים על אגם סטארפל: ראש ממש דרומית אליו ותמצא יער ענק של עצי ארז. לעצים האלה יש עלים ירוקים כהים וגזעים חומים-אפור, ובכנות, יש כל כך הרבה ביער הספציפי הזה שאתה לא יכול להניף חרב מבלי לפגוע באחד כזה.

  היכן ניתן להשיג עץ ליבנה בהשפעה של Genshin

  כפי שאולי שמתם לב, תוכלו גם להשיג המון עץ ליבנה סביב אגם סטארפל. לעצי ליבנה יש גזעים בשחור-על-לבנים ועלים בהירים, והם בין העצים השופעים ביותר במונדסטאדט.

  היכן ניתן להשיג עץ אש באשמת גנשין

  יש קבוצה נחמדה של עצי אשוח ממש מערבית לתחום עמק הזיכרון (זו שנותנת חפצי הכנס של וירידס), שנמצאת ממזרח ליקב שחר במונדסטאדט. עצי אשוח גבוהים, ישרים ונזקקים.

  היכן ניתן להשיג עץ אורן בהשפעת גנשין

  דרקונספין הוא המקום הטוב ביותר למצוא עצי אורן בהשפעת גנשין. תוכלו למצוא על זיליון מהם על ידי נקודת הטלפורט ליד סטארגלו. שימו לב שתוכלו גם לחתוך את האורנים המתים שאין להם מחטים.

  היכן ניתן להשיג עץ נושאי חול בגנשין השפעה

  עצי שוחרי חול נפוצים ב- Liyue, ויש המון מהם ממזרח לנקודת הטלפורט של Guili Plains. נושאי חול הם עצים סוערים, מסוכנים עם עלים בצבעים בהירים. רק שימו לב שאינכם יכולים לחתוך את אלה עם גזעים עבים במיוחד.

  היכן ניתן להשיג קטעי במבוק בהשפעת Genshin

  הבמבוק הוא רחוק ומרחק את העץ הקל ביותר של Genshin. טלפורט לנקודה מערבית לגבעת וואנג, ממש לאורך החוף, ומתנדנדים משם. יש גם טון בכפר צ’ינגס, אבל אני מעדיף את הנקודה מערבית לגבעת וואנג כי יש בו גם המון יורה במבוק לאסוף.

  הירשם לניוזלטר GamesRadar+

  עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

  על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

  אוסטין ווד

  אוסטין פרילנזין כמו מחשב גיימר, Eurogamer, IGN, Sports Illustrated, ועוד תוך סיום תואר העיתונאות שלו, והוא היה עם GamesRadar+ מאז 2019. הם טרם הבינו שתפקידו ככותב צוות הוא רק חיפוי לטור הגורל המופרע בקריירה שלו, והוא המשיך את התהום עם התמקדות בחדשות ובמאפיין מדי פעם.

  סקירה של EA Sports FC 24: “בועט בעידן הפוסט-FIFA בדיוק, כוח ופנאש”

  כאשר Phantom Liberty Cesements Cyberpunk 2077 של Cyberpunk 2077, CDPR מתגלה על ההשקה האיומה שלו: “חזרנו על הרבה טעויות שהסתלקנו איתן ב- Witcher 3”

  Devs משחקים מגיבים לעמלה המתעדכנת של יוניטי והתנצלות: חלקם “שמחים עמוק”, אחרים עדיין מודאגים לעתיד ומסתכלים על מנועים שונים