לפתוח את הנעילה של עבור ליסה על ידי השלמת האירוע השני הפורח בזמן המוגבל ב- Genshin Impact.

איך להשיג את עור ליסה המלומד עבור חינם ב השפעה על גנשין

ליסה מחזיקה את ספר הזרזים בעור סאמרו

האם ידעת שליזה הייתה סטודנטית בעבר בסאמרו אקדמיה? כיום היא מתגוררת במונדסטאדט, אך למדה בחו”ל במדינת החוכמה לפני שהפכה לאבירי ספרן פבוניוס. התלבושת החדשה שלה “סריח תחת צל” מציגה כבוד למקורותיה האקדמיים. במקום שמלה סגולה מכשפה, התלבושת של “פיכח מתחת לגוון” של ליסה שוכבת אותה בגלימה ירוקה אמרלד עם שרוולים נפוחים ארוכים ארוכים. .

כולם מקבלים את ליסה כאחת הדמויות החופשיות שלהם עם 4 כוכבים, כך שלמשחקנים יותר ישתמשו לתלבושת הדמות הזו יותר מכל אחד מהאחרים שהגיעו לפני כן. אתה יכול אפילו להרוויח את זה בחינם במהלך אחד האירועים ב השפעה על גנשין 3.4.

הנה כיצד להשיג את העור של “פיכח תחת צל” של ליסה, מבלי לבזבז אגורה.

מהם תאריכי ההתחלה והסיום לעור ליסה החופשי?

תלבושת הדמות של ליסה היא תגמול על השתתפות באירוע “הפריחה השנייה”, שכבר פעיל. לאירוע יש שלבים שונים שנפתחים במשך מספר ימים ו מסתיים ב -13 בפברואר. במילים אחרות, יש לך עד רגע לפני חג האהבה להשתתף באירוע ולסיים את הדרישות לתבוע את העור של ליסה. ההזדמנות שלך להשיג את התלבושת מסתיימת בכל פעם שהאירוע מסתיים.

כל שלבי האירועים “הפריחה השנייה” זמינים החל מה -4 בפברואר. עכשיו אתה יכול להניע אותם ללא המתנה!

מהם התנאים המוקדמים לעור ליסה החופשי?

אתה לא יכול פשוט להצטרף השפעה על גנשין ולצפות לסיים את כל התנאים המוקדמים לעורה של ליסה ביום אחד. רק שחקנים העומדים בדרישות אלה יכולים להשתתף באירוע “הפריחה השנייה” ולקבל את העור בחינם:

 • להגיע לדרגת הרפתקאות 20 ומעלה
 • השלם את ארצ’ון קווסט פרולוג: מעשה III “שיר הדרקון והחופש”
 • השלם את מסע הסיפור של ליסה “טמפוס פוגיט פרק: מעשה I”

העלאת דירוג ההרפתקאות שלך לפחות ברמה 20 והשלמת הקווסטים הללו נמשכת שעה (ות של טחינת מסירות דרך TEYVAT. המסע המוקדם שפתח את הנעילה של האירוע “הפריחה השנייה” מתקיים בסאמרו, כך שאתה צריך גם לעבור דרך Liyue ולטייל לאומה של החוכמה לפני שתוכל להשתתף.

איך להשיג את עור ליסה בחינם

האירוע “הפריחה השנייה” הוא אתגר קרבי הכולל הקמת שלוש צוותי דמויות שיכולים לשרוד קרבות רצופים בתחום. אתה יכול להרוויח חובבים כדי לדחוף את הדמויות שלך קדימה ולהרוויח נקודות כדי לזכות בפרסים – כמו העור “סריח מתחת לגוון”.

הרוויחו לפחות 10,000 נקודות עבור כל אחד מהשלבים הללו כדי לפתוח את תלבושת הדמות של ליסה בחינם:

 • שמי סגול – לא נעול 31 בינואר
 • מוזיאון התמימות – לא נעול 1 בפברואר
 • אחד מאלף לילות – לא נעול ב -2 בפברואר
 • מערות – לא נעול 3 בפברואר
 • רוח רחוב – לא נעולה 4 בפברואר

לאחר סיום האירוע “הפריחה השנייה”, הדרך היחידה אחרת להשיג את העור של ליסה תהיה לשלם עבורו עם גבישים בראשית. ככל הנראה זה יעלה 1,680 גבישים בראשית על סמך המחירים של עורות דמות אחרים של 4 כוכבים שמאז יצאו למכירה ב השפעה על גנשין לִקְנוֹת.

השפעה על גנשין זמין למחשב, PlayStation 4, PlayStation 5, iOS ו- Android.

Genshin השפעה על ליסה עור: תאריך שחרור, עיצוב וכל מה שאנחנו יודעים

Genshin השפעה על עורות ליל כל הקדושים

הויוברס

עור ליסה של Genshin השפעה ישוחרר בגרסה 3.עדכון 4, אז הנה כל מה שאנחנו יודעים על הקוסמטיקה בהשראת Sumeru של Masteruful Mage,.

בעוד מטיילים מחכים כרגע ל- Genshin Impact 3.4 עדכון להשקה, Hoyoverse חשף כעת פרטים סביב עור איאקה ועור ליסה. החדשות מגיעות דרך 3 הרשמי.4 Livestream, שהודיעו על המון תוכן חדש ומלהיב שיגיע למשחק.

ברור שזו חדשות מרגשות להפליא עבור ליסה חשמל, במיוחד עבור שחקנים חדשים, מכיוון שהיא אחת מתווים החופשיים של Genshin Impact שניתן להשיג מבלי לבזבז את Primogems. לכן, בלי להתייחס יותר, הנה כל הפרטים שיש לנו כרגע סביב עור ליסה הקרוב.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

תוֹכֶן

 • Genshin השפעה על עיצוב עור ליסה
 • Genshin השפעה על תאריך שחרור העור של ליסה
 • כיצד להשיג את העור של ליסה של Genshin

Genshin משפיעים על עור ליסה

Genshin השפעה 3.4 עור ליסה

ליסה היא הדמות האחרונה של 4 כוכבים שקיבלה עור בהשפעת גנשין.

התלבושת של ליסה (פיכח תחת צל) נוצרת בהשראת המדים הישנים שלה מללמדה בסאמרו אקדמיה. אומרים שהתלבושת היא “איזון מושלם בין פרקטיות לאלגנטיות.”

ניתן לראות את ה- Masterful Mage לובש גלימות מדעיות שמזכירים מאוד את הוונטי. התלבושת כוללת עיצוב ירוק ולבן, עם שרשרת כחולה וכיסוי ראש.

שנחשבה על ידי סאמרו אקדמיה כ”בוגרת הבוגרים הנכבדת ביותר שלהם בשתי המאות האחרונות “, הגיוני אז שהמפתחים ישחררו עבורה עור עם נושא סאמרו עבורה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Genshin השפעה על תאריך שחרור העור של ליסה

ליסה, ז'אן ואמבר

ליסה היא דמות אלקטרו של 4 כוכבים הידועה בכישופי ה- AOE החזקים שלה.

עור ליסה ישתחרר לצד ה -3.עדכון 4, שיעבור בשידור חי ב -18 בינואר 2023. הויוברס ישחרר גם את עור איאקה, וייתן למטיילים את ההזדמנות להוסיף אותו סוף סוף לאוסף שלהם.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בניגוד לעור ליסה, התלבושת החלופית של איאקה מבוססת על שמלות אזור פונטיין המתוארות ברומנים קלים ונאמר כי הוא “מתאר את אורח החיים של הנשים המתאימות” שחיות באזור זה.

כיצד להשיג את העור של ליסה של Genshin

ליסה ספלאש אמנות

עור Genshin Pimpt.

מטיילים יכולים לפתוח את עור ליסה בחינם על ידי השלמת האירועים והאתגרים ב -3.עדכון 4. עם זאת, חשוב לציין כי אחרי ה -3.4 האירוע הסתיים, המטיילים יצטרכו להוציא כסף כדי לפתוח את העור.

קָשׁוּר:

המשחקים הטובים ביותר בחינם להורדה ולשחק במחשב, PS5, Xbox או Nintendo Switch

המאמר נמשך לאחר המודעה

אם לשפוט על פי מחירי העור החופשיים בעבר, השחקנים יכולים לצפות להוציא 1680 קריסטלים של ג’נסיס כדי לפתוח את התלבושת של ליסה ברגע שהיא נכנסת לחנות. כתוצאה מכך, עדיף לעבור את ה -3.4 פעילויות אירועים וטוענים זאת בזמן שהוא עדיין בחינם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אז הנה לך את זה, זה כל מה שאנחנו יודעים על העור של Genshin Impact הקרוב. בינתיים, עיין בדף ההשפעה של Genshin שלנו עבור כל החדשות והמדריכים האחרונים.

כיצד להשיג את העור של ליסה של Genshin בחינם בגרסה 3.4

השפעה על גנשין

תלבושת חדשה זמינה למכשפה האהובה עלינו, ליסה ב Genshin Impact גרסה 3.4. השתתף בבלעין אירוע פורח שני ל בטל את נעילת העור של ליסה בחינם, פיכח תחת צל. Second Blooming הוא אירוע Team Challenge Time Time בגרסה 3.4 שיכניסו את כישורי בניית הצוות שלכם השפעה על גנשין למבחן.

בואו נעבור כיצד תוכלו להשתתף באתגר האירועים הפורח השני, כולל מיקום האירועים ותנאים מוקדמים, וכיצד לפתוח את עור ליסה החופשי על ידי השתתפות בפריחה שנייה.

Genshin השפעה על תאריך שחרור העור של ליסה בחינם

תלבושת ליסה בחינם, ניתן לפתיחה תחת צל, זמין לביטול הנעילה במהלך אתגר האירועים הפורח השני מ 31 בינואר 2023 עד 13 בפברואר 2023.

יש לך עד 14 בפברואר 2023 כדי לממש את עור ליסה וכל תגמולים לאירועים אחרים שלא נעולים באירוע הפריח השני של הזמן המוגבל.

גרסה 3.4 תוכנית מיוחדת SOBRIQUIT תחת SHADE OUTFIT.PNG

לפתוח את הנעילה של פיכח תחת תלבושת חופשית של צל עבור ליסה על ידי השלמת האירוע השני הפורח בזמן המוגבל ב- Genshin Impact.

גרסה 3.4 תוכנית מיוחדת Blooming.png

Genshin השפעה על דרישות האירועים הפורחים השני

על מנת להשתתף בפריחה שנייה ולממש את עור ליסה החופשי, עליך לעמוד בדרישות הבאות:

 • דרגת הרפתקאות 20 ומעלה
 • מעשה פרולוג 3 – שיר הדרקון והשלמת החופש
 • השלמת מסע הסיפורים של ליסה

למידע נוסף על אירוע זמן מוגבל זה ב- Genshin Impact, בדוק את שלנו דף פורח שני!

Genshin השפעה על אירוע נעילה פורח שני

כדי להצטרף לאירוע הפריחה השני, תחילה עליכם להשלים את מסע הנעילה, חופשה ארוכה וחסרת דאגות של ספרן. אתה יכול לנווט במהירות לתחילת המסע הזה על ידי ביקור ב- דף סקירת אירועים ובחירת ה- כרטיסייה פורחת שנייה. מכאן, פשוט פגע “עבור אל Quest“ו”נווט“.

לאחר שהפעלת ניווט עבור מסע חופשה ארוך וחסר דאגות של ספרן, תעשה את הדברים הבאים:

 • בקרו או טלפורט סיטי סאמרו.
 • לדבר ל NPC Effendi ברחוב טרסס בעיר סאמרו.
 • לְבַקֵר קפה פוספה בעיר סאמרו.
 • לך ל יער Mawtiyima ולדבר עם Gafoor.
 • להיכנס ל תחום פורח שני.

Genshin משפיע כיצד להשתתף באירוע הפריחה השני

לאחר השלמת רשת החיפוש של נעילת האירועים ושוחח עם NPC Gafoor ביער Mawtiyima, אתה יכול היכנס לדלת לתחום השורשים הקבורים, ממוקם ביער Mawtiyima ליד NPC Gafoor.

כניסה לתחום של שורשים קבורים ייפתחו חמישה שלבים, זמינה ככל שהזמן מתקדם באירוע הפריחה השני:

 • שמי סגול
 • מוסאום של תמימות
 • אחד מאלף לילות
 • איש מערות
 • רוח רחוב

אם תחום של שלב שורשים קבורים עדיין לא זמין, תן לו זמן! שלב האירועים האחרון יהיה זמין ב- 4 בפברואר 2023.

בחר במה ו בחר את שלושת הקבוצות שלך וכן קבע את התצורה של הכישורים שלך. כמה תווי ניסיון יהיו זמינים לבחירה בכל אחד מחמשת השלבים כדי לעזור לך למלא את סגל הצוות שלך אם תצטרך את זה.

חריץ תווים כלשהו עבור סידורי הצוות הללו כולל מכונאי “מקושר”. הנזק שנגרם על ידי תווים שנקבעו כקשורים בהרכב הצוות יגדל בשלושים אחוזים, והתווים יזכו לשתי אנרגיה יסודית בכל שנייה כשהם מחוץ לשדה.

עם הגדרת הצוות והמיומנות שלך, הזן את האתגר ו להביס את כל האויבים בכל שלושת הסיבובים בתוך תחום השורשים הקבורים. הציון שלך יגדל תלוי כמה מהר אתה משלים כל אחד משלושת סיבובי הבמה.

חזור לתחום השורשים הקבורים ככל שכל שלב הופך להיות זמין. השלם את כל חמשת השלבים של תחום השורשים הקבורים להשלמת האתגר השני של האירועים הפריחים בזמן מוגבל.

כיצד לפתוח ולממש את עור ליסה החופשי ב- Genshin השפעה

ברגע שיש לך , והגיע ל ציון יעד של 10,000 ומעלה, תוכלו לבטל את נעילת כל התגמולים עבור האירוע השני בפריחת השעה המוגבלת, כולל תלבושת ליסה בחינם, פיכח תחת צל.

השלב החמישי והאחרון באירוע הפריחה השני, רוח רחוב, לא יהיה זמין עד 4 בפברואר 2023.

אתה יכול להתחיל לממש את התגמולים שלך לאחר שתשלים כל שלב בתחום השורשים הקבורים. כדי לממש את תגמולי האירוע שלך, בקר ב סקירת אירועים דף ובחר פרטי האירוע. מכאן, תוכלו לממש את כל התגמולים שלכם עבור ציון 2000 נקודות ומעלה בשלב הדומיין.

אם השלמת את כל חמשת השלבים ופגנת בציון היעד, אתה בטל את נעילת העור של ליסה בחינם! בקר ב- סקירת אירועים דף ובחר השג תלבושת לתבוע את הפיכח שלך תחת תלבושת Shade עבור ליסה.