Genshin Impact 2.8 תאריך שחרור, Livestream ו- Banters

כן, אבל עדיין לא. הויוברס בדרך כלל מפרסמים כאשר ההתקנה המוקדמת זמינה בבלוג ובחברויות שלה. ברגע שזה יקרה, אתה יכול לעקוב אחר ההוראות שלהלן לטעינה מראש השפעה על גנשין 2.8 לפני העדכון כך שתוכלו לקפוץ פנימה מהר יותר מאלה שלא.

הנה בדיוק מתי אתה יכול לשחק השפעה על גנשין גרסה 2.8

קליי ממשחק הווידיאו Genshin Impact

מוכן לאיזה כיף קיץ? ארכיפלג התפוח הזהב האהוב בשנה שעברה חוזר לקריאת צוות חדש. השפעה על גנשין 2.8 מביא עדכון עם נושא קיץ, בכיכובו של קזוחא, פישל, מונה וקסינאן בהרפתקה מונעת פנטזיה. זה גם הופעת הבכורה של שיקאנוין הייזו, דמות הזרז הראשון של תגרה. נכיר אותו ואת הדמויות האחרות המופיעות במסע האחרון הזה בעדכון הקרוב, שיביא אירועים, תגמולים ונה.

הנה מה שאתה צריך כדי להתכונן השפעה על גנשין 2.8, כולל מתי לטעון מראש ומתי אתה יכול לצפות שהעדכון יהיה בשידור חי.

מתי ה השפעה על גנשין גרסה 2.8 זמן שחרור?

אנו ממליצים לבדוק את העדכון ב 12 ביולי בשעה 10 עמ ‘.M. מזרחי. הויוברס הודיע ​​כי העדכון ישוחרר ב- 13 ביולי 2022. עם זאת, אם זה דומה לעדכוני עבר, הוא למעשה יהיה זמין לשחק בלילה הקודם עבור אלה בצפון אמריקה.

התחזוקה צפויה להתחיל בסביבות 5 עמ ‘.M. מזרח וסוף בשעה 10 עמ ‘.M. מזרח, בשלב זה שחקנים יוכלו לצלול לעדכון האחרון. זמנים אלה יכולים להשתנות ומבוססים על זמני תחזוקה בעבר, ולא משהו שפורסם רשמית בבלוג.

עליך להבחין באנרים ואירועים חדשים לאחר כניסה השפעה על גנשין 2.8. למקרה שתזדקק לרענון, זה אומר שהקזוחה וקליי שוחזרו עם הייזו כארבעה כוכבים מוצגים.

מה הם השפעה על גנשין גרסה 2.8 תגמולים לתחזוקה?

שחקנים מעל דרגת הרפתקאות 5 צריכים לקבל 300 פרימוגמים לסבלנותם על סמך עדכוני עבר. אבני חן אלה צריכות להופיע בדואר לאחר שתוריד ותפתח את 2.8 עדכון. זה מתרגם לכ- 60 פרימוגמים לשעת תחזוקה, אם כי הסכום לא משתנה אם הזמן משתנה.

אתה יכול להעמיס מראש השפעה על גנשין גרסה 2.8?

Shikanoin Heizou הוא בלש סורר אך מוכשר.

כן, אבל עדיין לא. הויוברס בדרך כלל מפרסמים כאשר ההתקנה המוקדמת זמינה בבלוג ובחברויות שלה. ברגע שזה יקרה, אתה יכול לעקוב אחר ההוראות שלהלן לטעינה מראש השפעה על גנשין 2.8 לפני העדכון כך שתוכלו לקפוץ פנימה מהר יותר מאלה שלא.

כיצד להעמיס מראש השפעה על גנשין גרסה 2.8 במחשב

העמסה מראש השפעה על גנשין 2.8 במחשב קל כמו להוריד מחדש את המשגר ​​מהאתר הרשמי. פשוט לחץ על סמל Windows מדף ההורדה ואז פתח אותו במחשב שלך. האפשרות “התקנה מקדימה של משחק” מופיעה עם סמל ענן ליד כפתור ההשקה.

כיצד להעמיס מראש השפעה על גנשין גרסה 2.8 בנייד

השפעה על גנשין מציע שתי דרכים להעמיס מראש בנייד.

 • פתח את תפריט ההגדרות מסמל ההילוכים בלוח המחוונים של פיימון. לאחר מכן, גלול מטה לכרטיסייה “אחרת”. צריכה להיות אפשרות “חבילת משאבים לפני התקנה” המתנה שם.
 • לחלופין, אתה יכול להוריד את חבילת המשאבים לפני ההתקנה מסמל הענן בתחתית מסך הכניסה כשאתה פותח את המשחק לראשונה. זה בצד שמאל למטה.

עדיין לא סיימת. לאחר העדכון יעבור, עבור לחנות האפליקציות (iOS) או Google Play (אנדרואיד) כדי לסיים את העבודה. חפש את ה- השפעה על גנשין רישום אפליקציות והקש על כפתור “עדכון” כדי לתפוס את כל הקבצים המתמשכים הדרושים להפעלה. אתה טוב ללכת אחרי שהוא מסיים את העדכון האחרון הזה.

כיצד להעמיס מראש השפעה על גנשין גרסה 2.8 ב- PS4 ו- PS5

אתה יכול להעמיס מראש על פלייסטיישן 4 ובפלייסטיישן 5, אך לא מוקדם ככל שתוכל למחשב ונייד. אין זמן מוגדר לעומסים מקדימים בפלייסטיישן. עם זאת, אנו ממליצים לבדוק בערך 7 עמ ‘.M. מזרח ב -12 ביולי (יום העדכון) בהתבסס על עדכוני עבר.

בחר את השפעה על גנשין סמל ממסך הבית של פלייסטיישן ולחץ על כפתור האפשרויות מה- DualShock שלך. צריכה להיות פקודה “בדוק אם יש עדכון” בתפריט הנפתח. אם עדיין אין עדכון זמין, בדוק שוב במהלך 20 הדקות הבאות.

.M. מזרח כדי להוריד אותו.

Genshin Impact 2.8 תאריך שחרור, Livestream ו- Banters

Genshin Impact 2.8 תאריך שחרור: דמות אנמו החדשה הייזו השמועה היא מגיעה לעדכון 2.8

רוצה לדעת מתי ה- Genshin השפעה 2.8 תאריך השחרור הוא? למרות 2.7 עיכוב עדכון ששיבש את מחזור הפיתוח הרגיל של שישה שבועות של הויוברס למשחק האנימה, האולפן כבר הודיע ​​על תאריך השחרור לעדכון הגדול הבא.

ה Genshin Impact 2.8 תאריך שחרור נקבע ואנחנו מקבלים גם דמות חדשה של Genshin Impact ואירועים חדשים של Genshin, ותכנים חדשים אחרים לעבוד גם הם. מאירועים, לבאנרים, וכל דבר אחר שהצלחנו לגלות, הנה כל מה שאנחנו יודעים על Genshin Impact 2.8, כולל תאריך השחרור.

Genshin Impact 2.8 תאריך שחרור

ה- Genshin השפעה 2.8 תאריך השחרור הוא 13 ביולי 2022. .8 תצוגה מקדימה של התוכנית המיוחדת ב -2 ביולי. אמנם יש סיכוי שזה יכול להשתנות (אם עיכוב נוסף, למשל), אך אנו יכולים לצפות שזה יהיה התאריך שגרסה 2.8 משחררים.

.8 טריילר

ה- Genshin השפעה 2.8 טריילר ‘קיץ פנטזיה’ מציג מבט על העדכון החדש וכמה מהאירועים המתוכננים – תוכלו לבדוק את זה למטה:

תמונה ממוזערת של יוטיוב

Genshin Impact 2.8 Livestream

ה- Genshin השפעה 2.8 Livestream שודר ב- 2 ביולי 2022 בשעה 8 בבוקר (UTC -4), ותוכלו לצפות בזה על ערוץ ה- YouTube הרשמי של Genshin.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

Genshin Impact 2.8 באנרים

הייזו היא דמות מתקרבת שהוזכרו לתיקי משחקים, אך לבסוף הוכרזה על ידי הויוברס ב -16 במאי. מידע דלף מ- 2.8 בטא הובילה גם לנתוני היכולת של הייזו דולפים באופן מקוון. זה משקף את התבנית של ילן וקוקי שינובו – שתי דמויות חדשות שהוכרזו לראשונה והופיעו ב -2.7 בטא, שהופיעו לראשונה בבאנרי ההשפעה הנוכחית של Genshin עבור תיקון 2.7.

תאריך שחרור הבאנר של הייזו אושר כעת, ואנחנו יודעים שהוא יופיע בשלב הראשון של 2.8 בחזרת כרזות ‘עלים ברוח’ (הכוללת דמות אנמו של חמישה כוכבים קזוחא) ו’צעדים נוצצים ‘(הכולל דמות פירו של חמישה כוכבים Klee).

אנו גם יודעים שגנשין אימפקט 2.8 שלב 2 יכלול את שטיח השטיח החוזר של באנר להבות הזהב, שיספק דחיפה גדולה לשיעור הירידה של דמות הפירו של חמישה כוכבים Yoimiya.

בזמן שאנחנו מחכים להגעתו של הייזו, נתוני היכולת שהודלפו בשילוב עם הידע כי הייזו הוא המשתמש הראשון של Teee Catalyst פירושו שאנחנו יכולים לקחת כמה דקירות מוקדמות להרכיב את הבנייה הייזו טוב, כמו גם איך יכול להיראות הרכב צוות טוב של הייזו.

Genshin Impact 2.8 אירועים, fischl בחינם

Genshin Impact 2.8 אירועים

הויוברס הודיע ​​על מספר אירועים עבור Genshin Impact 2.8, כולל אירוע אודיסיאה בקיץ מסתובב סביב פישל. זה קשור לשמועה של Genshin Leaker Genshin Intel, מה שהציע שנוכל לקבל אירוע חדש כדי להשיג פישל בחינם:

בנוסף לכל זה, טריילר הקיץ פנטסיה מציג גם תלבושת חדשה עבור פישל, יחד עם מראה חדשני ואדום עם דילוק אדום. הויוברס אומר כי התלבושת של דילוק, הזמינה בחנות, כוללת “אנימציה, אפקטים וספרות אחוריים חדשים.”

יתר על כן, החזונות המהדהדים ואירועי המשטר המזכיר יראו את ארכיפלג התפוח הזהב נפתח לשחקנים עם מהפך מסיבי. אירוע הסכסוך הנסתר לוקח שחקנים ל- Dawn Windery, שם “המטייל ופיימון שמים לב למשהו מהעבר שעלול להוות איום.”

מסע סיפור אחר קזוחא, שהבאנר שלו מופיע בשלב הראשון של Genshin Impact 2.8, יהיה גם חלק מלוח הזמנים של האירועים, כמו גם אירוע Hangout לדמות החדשה הייזו.

Razer Iskur x - מהדורת ההשפעה של Genshin

Razer Iskur X – מהדורת ההשפעה של Genshin Razer Iskur X – מהדורת ההשפעה של Genshin Razer 499 $.00 קנה עכשיו רשת N מרוויחה עמלה סניפים ממכירות מתאימות.

זה כל מה שאנחנו יודעים על Genshin Impact 2.8. לקבלת טיפים נוספים של Genshin, בדוק.

תרומות נוספות של קן אלסופ

ג’ו רובינסון משחקי אסטרטגיה חובב ג’ו היה בעבר עורך של Wargamer וכתב עבור RPS. נהנה מכל משחקי הפרדוקס, במיוחד לבבות ברזל 4, מלחמה מוחלטת: וורהאמר, הילה וטיולים ארוכים על החוף.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

Genshin Impact 2.8 תאריך שחרור, באנרים ואירועים

Genshin Impact 2.8 כאן והנה מה שהוא מביא.

עדכון Genshin 2.8 יצירות אמנות

13 ביולי 2022: גרסה 2.8 כאן!

Genshin Impact 2.8 נמצא רק כמה שבועות משם, והדלפות שנשפכו אושרו נכון על ידי הזרם הרשמי.

מיהויו התחיל את 2.8 מבחן בטא ב -18 במאי, שאישר גם מידע רב בתיקון החדש. מדריך זה מכסה את כל מה שאנחנו יודעים על Genshin Impact 2.8, כולל תאריך שחרור, כרזות אופי חדשות ושיבוץ חוזר, וכל התפתחויות גדולות לטלטל את המשחק.

אם אתם מחפשים כמה תוכן חדש של Genshin Pimpt.הכרזות של 7. עוקב אחר רשימת קודי ההשפעה של Genshin שלנו עבור כמה גם פרימוגמים בחינם.

מתי ה- Genshin Impact 2.8 תאריך שחרור?
.8
מהן ההשפעה של Genshin 2.8 באנרים?
מהן ההשפעה של Genshin 2.8 אירועים?

מתי ה- Genshin Impact 2.8 תאריך שחרור?

גרסה 2.8 ישוחרר ב- 13 ביולי. עדכון הגרסה ישוחרר בסביבות השעה 3 בבוקר BST, אך ככל הנראה באנרים יתחילו בהמשך היום.

דמויות בגנשין השפעה 2.8

בזרם ב -2 ביולי ראה את הויוברס מציג עוד על הדמות האחרונה שמגיעה ל- Genshin Impact: Shikanoin Heizou, משתמש ה- Anemo Catalyst הראשון-מרכזית במשחק. הוא בא מאינאזומה, ועובד כבלש נחשב מאוד במתחם Tenryou. יחד עם זאת, ראינו אילו דמויות יקבלו חוזרות של באנר, ומי יהיו מעורבות באירועי העדכון הזה.

דילוק הלהבה האהוב על כולם יקבל תשומת לב רבה יותר ב -2.גם 8, מכיוון שיש עור חדש של 5 כוכבים עבורו, כמו גם יותר מוסיפים לורה. פישל הוא דמות אחרת שמקבלת מיקוד ב -2.8. שחקנים יוכלו להכניס אותה לאירוע באמצעות המטבע הזמין, ועור חדש עבורה. היא חלק מאירוע האודיסיאה בקיץ עם קסיניאן, מונה וקזוחא. שני העורות נמצאים תחת כותרת צלליות הלילה, ונקראות רד מת של הלילה ו- Ein Immernachtstraum בהתאמה. כל אחד יגיע עם אנימציות סרק.

מהן ההשפעה של Genshin 2.8 באנרים?

לא יהיו כרזות חדשות לגמרי במהלך 2.8 עדכון, אך נראה חוזרים של קזוחא, קליי ויוימיה. אלה יופיעו שיקאנוין הייזו, תומא, ונינגגאנג כארבעה כוכבים עם שיעורים מוגברים. הבאנר של יוימיה יחזור מחדש במחצית השנייה של העדכון.

מהן ההשפעה של Genshin 2.8 אירועים?

 • ציור מכני של Evermotion
  • Félix Yogue Fontaine דורש את עזרתך בפתרון כמה חידות. השלמת אלה תרוויח ריהוט בלעדי לסיר הסרניטאה שלך.
  • זוהי מערך אירועים משותף ספציפי, עם שלושה מצבים: הנח שיירת סחורות למקום הנכון, נלחם באויבים בפלטפורמות צפות, ופעל בירידה מהשמיים תוך כדי מכה אויבים.
  • “במהלך ביקור ספונטני ביקב שחר ביום קיץ, המטייל ופיימון מבחינים במשהו מהעבר שעלול להוות איום”. זה המקום בו נכנסו והסיפור החדש של דילוק, ומביא שלב ניסיון לעורו החדש.
  • אסוף את הקונכיות הפנטמניות על ארכיפלג התפוח המוזהב ופענח את הסיפור! אלה נחוצים כדי להשיג את העור החדש של פישל, ולכן אנו ממליצים לתעדף אזור זה.

  לקבלת מאמרים נוספים כאלה, התבונן בהשפעת Genshin שלנו, רק משחקי נייד ודפי מדריכי OMG.

  Gfinity Esports נתמך על ידי הקהל שלה. כשאתה רוכש דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלה שותפים. למד עוד. מחפש מוצרים ספציפיים? בקר ב- StockInformer.שיתוף.בריטניה / StockInformer.com.