טקס ניקוי סאקורה קדוש

סיכום ניקוי סאקורה קדוש

מגילה מרופטת המכילה מידע הקשור לטקס ניקוי סאקורה הקדוש. נראה כי כמה דפים נושאים את חותם הקינבר של קבר קדוש כלשהו.

מקור 1

סיכום ניקוי סאקורה קדוש הוא פריט Quest המתקבל במהלך המסע העולמי הצעת הקרבה בסדרה טקס ניקוי סאקורה קדוש.

תוכן

טקסט []

.
“חפש סליחה ראשונה מנארוקאמי בשמיים שלמעלה, ואז מוואטסומי על הארץ למטה. ואז, לדקלם תפילות להרוות את כעס האלים.”
יש לבצע את הטקס האמור לפני כל הקרבנות, גירוש שדים, ברכות או טקסי איות יכולים להתקיים. הדבר נכון גם לגבי טקס הטיהור הזה.

הרעם סאקורה נולדו מענפי סאקורה קדושים השתלים. הם מחלקי רוחו של נארוקאמי עצמו ומחברים את המקדש הגדול לכל האחרים.
בימים ההם, קטסטרופה התנדנדת את השמים והשדים שוטטו בכדור הארץ. הארץ הייתה מטומאת, אויבים אכזריים שפע, ושדים קטנים עוררו הרס. לפיכך, הענפים נפרצו בקבר הקדוש הגדול והושתלו על פני האדמה כדי לנקות את הזוהמה.
שנים עברו, ונזקים הצטברו. לפיכך יש לבצע את טקס הניקוי כדי להרגיע את הכאוס.

טיהור הרעם סאקורה חייב להתקיים אחת ל 60 שנה. הטקס עשוי להיות מחולק גם לניקוי קלים וניקוי גדול. לאחר ביצוע הניקוי הקלים מספר פעמים, יש לבצע את הניקוי העיקרי.
במהלך הניקוי הקטין, ראשית יש לחפש סליחה משמיים ואדמה, לקשור שימנאווה כדי ליצור מחסום ולדקלם את “Kashikomi.”בשלב הבא, יש לאטום את כל הזוהמה בתוך המחסום ויש לבודד את נודולי השורש המורעלים מכל מגורים בני תמותה. לבסוף, יש להשתמש במחלקה לדיכוי כל הזוהמה. יש לבצע זאת בנפרד בחמישה מקומות שונים באי נארוקאמי.
מטרת טקס הטיהור הקטין הזה היא לבודד את ההטמעה ובכך לרכוש כמה שנים של שלום.

במהלך הניקוי העיקרי, ראשית צריך לחפש סליחה משמיים ואדמה. ואז יש לאחזר חמש מחלקות המייצגות את העיניים, את הפה, את האף, את הידיים והרגליים ולהשמיד את המחסומים שנוצרו על ידי הטיהור הקלים בתהליך. לאחר מכן יש למגר את הזוהמה על ידי כישוף חזק.
מטרת טקס הטיהור העיקרי היא למחוק את ההטמעה ולמגר לחלוטין את הזוהמה.

זה סוף הסיכום. הפרטים הם כדלקמן:
(שאר הטקסט הזה הוענק לא קריא על ידי שחיקה, זיהום ונזק אחר.)

ביקורות מומחים של Gamespot

13 באוקטובר 2020

טריוויה []

 • Kashikomi ( יַפָּנִית: 畏伎), שנכתב בדרך כלל כ- 畏み ביפנית, הוא מונח מכבד מאוד המשקף גם יראת כבוד ופחד כלפי האדם שהמונח משמש לתיאור.
 • התהליך לטקס הטיהור של סאקורה הקדוש כמתואר בסיכום זה הוא ככל הנראה הנהון לנוריטו, סוג של תפילה שמורה של שינטו המשמשת כדי להראות כבוד לקאמי ולבקש את ברכותיהם. זה יכול להיות בהשראת ה- Amatsu Norito ( יַפָּנִית: 天津 祝詞) בפרט, שהיא תפילה לקאמי של שמים וארץ כדי לנקות את התחום התמותי באמצעות גירוש שדים וטיהור. [1]
  • בסוף האמאטסו נוריטו נמצא הביטוי Kashikomi Kashikomi Mo Maosu (( יַפָּנִית: 恐み恐み も 申す). “Kashikomi” זה ( יַפָּנִית: 恐み) משתמש בתווים שונים מה”קשיקומי “( יַפָּנִית: 畏伎/畏み) בסיכום הניקוי, אך יש לו את אותה משמעות כוללת.

  שפות אחרות [ ]

  שפה שם רשמי
  אנגלית סיכום ניקוי סאקורה קדוש
  סִינִית
  (מְפוּשָׁט)
  神樱 大祓 要 略
  Shén yīng dàfú yàolüè
  סִינִית
  (מָסוֹרתִי)
  神櫻 大祓 要 略
  Shén yīng dàfú yàolüè
  יַפָּנִית 神櫻 大祓 要 略
  Shin’ou Ooharae Youryaku
  קוריאנית 신성 한 벚나무 대액막이 개 요
  Inseonghan beotnamu dae’aekmak’i gaeyo
  ספרדית Gu í a para la ceremenia de purificaci ó n del cerezo sagrado
  צָרְפָתִית מדריך דה טיהור du cerisier scress
  רוּסִי יו
  Ukazaniya po ochishcheniyu svyashchennoy sakury
  תאילנדי พิธี ชำระซากุระ ศักดิ์สิทธิ์ โดย สังเขป
  Phithi Chamra sakura saksit doi sangkhep
  וייטנאמי Yếu lược tế lễ thần anh đào
  גֶרמָנִיָת Anleitung zur inceinigung der heiligen sakura
  אינדונזי טקס פנדואן סאקורה קדושה
  פורטוגזית Guia do Ritual Sagrado de Purifica çã o sakura
  טורקי Kutsal Kiraz
  אִיטַלְקִית Guida alla purificazione del sakura

  טקס ניקוי סאקורה קדוש

  טקס ניקוי סאקורה קדוש היא סדרה של משימות עולמיות באינאזומה. זה לא נעול לאחר השלמת Archon Quest תוכנית בריחה של ריטו בפרק ב ‘: מעשה I – האל הנערוך והאתימיה הנצחית והתחיל בשיחה עם Hanachirusato (השם מוצג בתחילה כ”התחיל “. “) בכפר קונדה.

  זה גם שמו של טקס שמבוצע כדי לטהר את הזוהמה המצטברת משורשי הסאקורה הקדושה. בדרך כלל טקס זה מבוצע על ידי קבר הקדוש הגדול נארוקאמי כל 60 שנה, אך לאחרונה הוא בוצע על ידי המטייל והנאצ’רוסאטו.

  • 1 משימות
  • 2 סיכום
  • 3 לורה
  • 4 תגמולים בסך הכל
  • 5 מדריכי וידאו
  • 6 שפות אחרות
  • 7 שנה היסטוריה
  • 8 הפניות

  קווסטים []

  1. סיפור מוזר בקונדה
  2. הצעת הקרבה
  3. טמאת ניקוי
   • Tanuki-Bayashi ביער
  4. ניקוי שלך

  ביקורות מומחים של Gamespot

  13 באוקטובר 2020

  סיכום [ ]

  עם הגעתו של המטייל ופיימון לכפר קונדה, הם נתקלים בנעירת קבר קדוש רעולי פנים מוזר שמציגה את עצמה כהאנצ’ירוסאטו ומעניקה למטייל מחלקה. Hanachirusato מבקש מהנוסע להרים מחסום ולחקור אותו ומבטיח תגמול למטייל. לאחר מכן המטייל מסתובב בכפר ומדבר עם תושבי הכפר השונים כדי לחקור התרחשויות מוזרות בכפר. לאחר חקירה מסוימת, המטייל חושף את המפתח לבאר נעולה ומצא חותם. לאחר השימוש במחלקה מ- Hanachirusato כדי להרים את המכשול, אוצ’ימושה מופיע ומובס על ידי המטייל.

  לאחר מובס אוצ’ימשה, מופיע פתאום Hanachirusato מאחור הרבה להפתעתו של פיימון. Hanachirusato מספר למטייל על טקס הניקוי של סאקורה הקדוש ושואל את המטייל אם הוא יכול לעזור. לאחר מכן הנוסע נוסע למקדש נטוש ליד הר. . עם זאת, סיכום זה אינו מספק עזרה רבה ולכן המטייל ופיימון נוסעים למקדש הגדול נארוקאמי כדי לקבל עזרה מקצועית. לאחר שלמדו עוד על הטקס והשגת עדשת המזכרת מאינגי הוטומי, המטייל נוסע חזרה למקדש הנטוש והם משיגים את המחלקה להרים את המחסום. ברגע שהמחסום מורם, נראה שהמטייל מנצח עוד אוצ’ימושה והנאצ’ירוסאטו שוב מנהל שיחה נוספת על הטקס.

  בשלב הבא, המטייל משלים את הטקסים באראומי, אחוזת קמיסאטו ויער צ’ינג’ו. הטקסים באראומי ובאחוזת קמיסאטו הם די פשוטים, אך ביער צ’ינג’ו המטייל פוגש דנוקי באפייה אטום באבן בשם איורוי. לאחר ששיחק עם כמה טנוקי, איורוי מסכים לתת למטייל את המחלקה שלו.

  לבסוף, לאחר ששברו את חמשת המחסומים וטהרו את הרוע בתוך כל אחד, Hanachirusato והמטייל עוברים לשורשי הסאקורה הקדושה. Hanachirusato מפזר את המחסום סביב עומק הר. YouGou, לנקז את בריכת האלקטרו, והמטייל נכנס למעמקים כדי להביס את “הגידול המיאסמי.”לאחר טיהור הגידול, Hanachirusato מופיעה שוב ומגלה שהיא מזוהמת מעובה מזיכרון הקיטסונה סייגו. על מנת להשלים את הטקס, יש לנקות את כל הזוהמה, עצמה אינה יוצאת מן הכלל. המטייל והנאצ’רוסאטו נפרדים זה לזה והנאצ’רוסאטו מתפוגג.

  Lore []

  הסאקורה הקדושה והסאקורה הרעם מסמלים את השעון הנצחי של האלקטרו ארצ’ון, ויש להם את הכוח להסיר את הרוע ולנקות את האדמה על ידי ספיגת הזוהמה לשורשיו. עם זאת, השורשים אינם מסוגלים לטהר את הזוהמה המצטברת בעצמם, ולכן יש צורך לטהר באופן שגרתי את השורשים הללו במה שמכונה The טקס ניקוי סאקורה קדוש, שמבוצע בדרך כלל על ידי קבר הקדוש הגדול נארוקאמי. [1] [2]

  שורשי הסאקורה הקדושה והסאקורה הרעם קשורים זה לזה, ואם יש להזהר את השורשים, הזוהמה תתפשט בין כל השורשים. אם זוהמה רבה מדי יצטירה, השורשים המזוהמים יוסגרו והקטעים הנגועים הללו ייווצרו גידולים, ואם יישארו לא נבדקים, הסאקורה הקדושה תיסמל משם וזה יהיה קטסטרופלי לאינאזומה. כך הופך להיות הכרחי לבצע באופן שגרתי טקס ניקוי. [1]

  טקס הטיהור מחולק לניקוי קלים ועיקרי. בניקוי הקלים מבוצע לעתים קרובות יותר מהניקוי העיקרי, וביצוע באופן שגרתי כדי לבצע בדיקה על מצב השורשים ולהגדרת מחסומים סביב השורשים. מחסומים אלה מגנים שניהם על השורשים מפני העם ומגנים על האנשים מפני השורשים. המחסומים מגנים על השורשים מפני כל אחד עם כוונה זדונית, כמו הפטוי, ומגנים גם על העם האינזומני ​​על ידי מניעת דליפת הזוהמה המצטברת. [3] [4]

  ברגע שזוהמה רבה מדי מצטברת בתוך המחסומים, נדרש לבצע את הניקוי העיקרי. יש לבצע ניקוי עיקרי זה כל 60 שנה. הסאקורה הקדושה שנמצאת במקדש הגדול נארוקאמי היא העץ המרכזי וכל הרעם סאקורה הם סניפי הצד שלה. כאשר הרעם סאקורה סופג זוהמה, חלק גדול מהמיאסמה הספוגה תועבר במעלה השורשים לשורשים המרכזיים של הסאקורה הקדושה. לפיכך, יש צורך לבצע את הניקוי העיקרי בשני חלקים: תחילה מטהרים את מיזמה שנשאר. [3] [4] [5]

  טיהור זה מתבצע על ידי שבירת המחסומים שנוצרו על ידי הניקוי הקלים במחלקה, מה שיגרום לניקוח הזוהמה מהשורשים ולהתעבות לצורות פיזיות המכונה “טומאה להתגלגל.”צורות אלה מייצגות את ההטמעה של הארץ: אם מדינת אינזומה תהיה שלווה ושמחה, אז הן עלולות להתעבות לצורות לא מזיקות כמו” נערי הטופו.”אבל בזמנים של סכסוך, הזוהמה תתעבה למשהו מסוכן ויש לנטרל במהירות. ברגע שטו על שורשי סאקורה הרעם, יש לטהר את שורשי עץ הסאקורה הקדוש על ידי אותו תהליך: ברגע שהמחסום סביב שורשי הסאקורה הקדושים הוסר, על הביצועים הטקסיים להיכנס למעמקי הר. אתה לטהר את הזוהמה, שבדרך כלל מתעבה לגידול. [3] [4] [5] [6]

  אם טקס הניקוי לא מבוצע, אז אינזומה תסבול בתוצאות קטסטרופליות. על פי נתוני Hanachirusato, הרשומות אומרות כי הרעם סאקורה כמעט נבג לפני כמה מאות שנים. המפלצות השתוללו ללא סימון והים סביב אינזומה השחורה. הרעם סאקורה ניסו הכי קשה לספוג את הרוע והזוהמה, והם כמעט מתו בתהליך. ברשומות נאמר שמישהו אכן ביצע בסופו של דבר את טקס הטיהור והמצב נפתר. [3]

  הביצועים האחרונים של טקס הטיהור בוצעו על ידי המטייל והנאצ’רוסאטו. לדברי אינאגי הוטומי, קבר הקדוש הגדול נארוקאמי ביצע תכשירים לביצוע טקס הטיהור, אך ליה מיקו היה ההכנות האלה שהושלמו ואמר לאינאגי הוטומי להיות עדשת מזכרתם מוכנה לתת ל”אוצאנדר עם שיער בלונדיני “כשהם מגיעים להגיע במקדש. [2]

  Genshin השפעה על מדריך טקס ניקוי סאקורה קדוש

  Genshin השפעה על טקס סאקורה קדוש: כיצד להשלים את טקס סאקורה הקדוש ב- Genshin Impact

  יש המון מקדשים מוסתרים מסתוריים באי נארוקאמי. אם אתה רוצה למצוא את האזורים הנסתרים האלה על מפת ה- inazuma של Genshin, עליך להשלים את המסע ‘טקס ניקוי סאקורה קדוש’. פעולה זו תבטל את נקודת הדרך הטלפורורית באראומי (גלויה במפה הרגילה, אך בלתי ניתנת להשגה) ותעניק לך גישה לבוס המערך המכני התמידי.

  הצעד הראשון לקראת השלמת טקס הניקוי של סאקורה הקדוש הוא לקבל מסע צדדי של NPC בשם קזארי. אתה יכול למצוא אותה ישירות לאחר שעזב את ריטו בפעם הראשונה. אם אתה חוצה את המים לכיוון האי נארוקאמי הגדול יותר, תראה את קזארי ממש לפניך, על גבי המדרגות. אינטראקציה עם קזארי כדי להתחיל את המסע ‘סיפור מוזר בקונדה’.

  הזהירו: דיבור עם הגברת המסתורית הזו היא רק הצעד הראשון של שרשרת המסע הטקסית הקדושה של סאקורה קדושה. קו המסע המלא קשה למדי ומאוד (ואנחנו מתכוונים מאוד!) ארוך, אך למרבה המזל, אנחנו כאן כדי לעזור לך בכל צעד ושעל.

  כיצד להתחיל את טקס הניקוי הראשון של סאקורה הקדוש ב- Genshin השפעה

  התחלת המסע ‘סיפור מוזר בקונדה’ הוא הצעד הראשון שלך לעבר טקס הניקוי של סאקורה הקדוש. אלה הצעדים שאתה צריך לנקוט:

  • בקר בכפר קונדה ושוחח עם ה- NPCS. הזמנת הפריט הנכונה היא: כיס מטבעות, תיק מטען ואז ההערות.
  • תרד את הבאר, שבר את הקיר ואז עקוב אחר כדור האלקטרו. השתמש באלקטרוגרנום כדי לעבור דרך מחסום הרעם (קיר אלקטרו).
  • עשו את טקס הניקוי הראשון של סאקורה הקדוש (אם כי עדיין לא נקרא זה): לטהר את המקדש, ואז התבונן בתבנית הפאזל. אתה יכול לשנות את המספרים תלוי עד כמה הם מחוברים לעמוד המקדש מספר 1 (זה שאתה עומד ליד). אז אם אתה מתחיל ממספר 1 והסתובב במקדש לכיוון ימין שלך, מספר עלי הסאקורה על העמודים חייב להיות 2-3-5-4.
  • לאחר ביצוע טקס הניקוי של סאקורה הקדוש, הביס את הפנטום שמופיע.

  החלק הבא של שרשרת המסע הטקסית של סאקורה קדושה נקראת ‘הצעת הקרבה’. עבור אל המקדש הנטוש ליד כפר קונדה – האזור הסגול במפה שלך – והשלם את היעדים הבאים:

  • עקוב אחר שלושת הרוחות עד שכולם עומדים מאחורי שלושת פסלי פוקס פונים זה לזה. הרוחות ייעלמו וישאירו אחריו ספר על טקס הניקוי של סאקורה הקדוש.
  • השג את עדשת המזכרת בקבר הקדוש הגדול נארוקאמי, ואז השתמש בה על פסלי קיטסונה כדי להפעיל את הזיכרונות הנסתרים.
  • צו הדיאלוג הנכון הוא “בשם …”, “ושל …”, “תביא …”.
  • לך למכשול. היכנס למערה מתחת לקבר הקדוש הנטוש – הכניסה נמוכה יותר, בצד הדרומי.
  • לאחר שעבר דרך מחסום רעמים נוסף, עלו בקיר האבן, עברו דרך השער ואספו את המפתח שחוק החלודה. השתמש בו כדי לפתוח את השער ביער צ’ינג’ו – הוא לצפון מערב, בתחילת הנחל באזור הסגול.
  • לפתור עוד פאזל טקס ניקוי סאקורה קדוש. הפיתרון הוא 2 באמצע, ואז 3-3-3 בכל הקצוות.

  ה- Genshin השפעה על טקס ניקוי סאקורה קדוש ביער צ'ינג'ו

  טקס הניקוי של סאקורה הקדוש ביער צ’ינג’ו

  • דבר עם דוב האבן הענק בחלק הצפוני ביותר של יער צ’ינג’ו, ואז מצא את שלושת הטנוקי. הדליקו את הלפידים אם הם מופיעים. טנוקי אחד נמצא ליד ההיליצ’ורלס.
  • עבור למיקום המצוין; האבן החשופה תיעלם.
  • הפאזל הטקסי של סאקורה קדוש זה מעט מורכב מבעבר – ראה את התמונה לתבנית. שני העמודים הרחוקים ביותר הם 2, זה משמאלך הוא 3, וזה מימין הוא 4.

  טקס הניקוי של סאקורה הקדוש באראומי

  עבור לאזור אראומי בחלק הצפוני של האי נארוקאמי ועשה את הדברים הבאים:

  • הדליקו כל עמוד אלקטרו המקיף את עץ הסאקורה הגדול ואת חורבת האבן.
  • היכנסו למגדל האבן חורבן והשתמשו בעדשת מזכרת על פסלי קיטסונה.
  • השתמש בו בקיטסונה אחרת למטה כדי להשיג אלקטרוגרנום ולעבור דרך מחסום האלקטרו. להחדיר את פסל השועל באלקטרו ותפוס את המחלקה.
  • הפיתרון לטקס ניקוי סאקורה הקדוש באראומי: שים את אלה על הצדדים שלך (שמאל וימין) על 3 עלי סאקורה. השניים הנותרים מאחורי המקדש חייבים להיות המספר 2. הם מוסתרים מאחורי פסלי קיטסונה; השתמש שוב בעדשת מזכרת.

  ה- Genshin השפעה על טקס ניקוי סאקורה קדוש באחוזת קמיסאטו

  טקס הניקוי של סאקורה הקדוש באחוזת קמיסאטו

  לבסוף, בואו נגיע לטקס הטיהור האחרון של סאקורה הקדוש:

  • גלו למטה לכיוון החוף ממזרח לאחוזת קמיסאטו. תראה סלע עם עץ, פסל שועל ופסל קיטסונה זוהר עליו. השתמש בעדשת מזכרת בקיטסונה.
  • לכו לאי ממש ליד החוף, ואז השתמשו בעדשת מזכרת בקיטסונה באמצע.
  • השתמש באלקטרוגרנה כדי להגן על עצמך מפני נזק אלקטרו.
  • תמיסת הטקס הטקסית של סאקורה הקדושה היא 2 עלי סאקורה על העמוד מקדימה ומאחוריך (אלה הקרובים לשביל), ו -3 על אלה שמאלה וימינה. היזהר: יש כאן שני פנטומים.

  וזה כל טקס ניקוי סאקורה קדוש ב- Genshin השפעה! מזל טוב; סיימת לחפש דברים נסתרים וקטעים סודיים – לעת עתה, לפחות. אם היה לך מזל מספיק למשוך את איאקה, יש לנו מדריך לבניית איאקה הטובה ביותר.

  Marloes Valentina Stell. יתכן שכבר ראית את המילים של מרלוס ב- GamesRadar+ ו- Game Rant.

  רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.