Genshin השפעה על תאריך השחרור של Banner Banner

חוזר באנר של Nahida עלה לפועל ב -12 באפריל והוא אמור להסתיים בעוד שלושה שבועות. הבאנר האחר המוצע כיום מיועד למרפא ההידרו חמישה כוכבים, נילו.

Genshin השפעה על ספירה לאחור של Nahida Rerun, דמויות וחומרים של 4 כוכבים

כשחרורו של Genshin Impact 3.6 גישות, השחקנים מצפים לשידור הראשון של נהידה במשחק. כאשר גורמים רשמיים מאשרים את החזרתה לזרם החיים האחרון, לגיימרים יש כעת הזדמנות נוספת לזמן ולהוסיף אותה לצוות שלהם.

המעריצים המעוניינים ירצו גם לחוות מראש את כל חומרי ההתעלות והכישרון של נהידה. בנוסף לשידור החוזר של דנדרו ארצ’ון, היו שמועות על דמויות של 4 כוכבים שעשויות להיות מוצגות בשלב I.

במאמר זה, אנו נסקור את כל מה שקשור לאנטר מחדש של נהידה עם טיימר ספירה לאחור ו -4 הכוכבים הפוטנציאליים שלה ב- Genshin Impact.

Genshin השפעה 3.6: Nahida Rerun Countdown

גרסה 3.6 אירועים מאחל

שלב 1
שפר את שיעור הירידה של “פיסיקה של טוהר” נחדה (דנדרו) ו”ריקוד לוטוס אור “נילו (הידרו)

ב -3 האחרונים.6 תוכנית מיוחדת, גורמים רשמיים בגנשין אימפקט הודיעו על באנר מחדש של נהידה לשלב I.

האירוע מאחל באנרים בשלב אני תמיד מתכנס עם עדכוני הגרסאות. מכאן ששחקנים יכולים לאחל על באנר החוזר שלה החל מה 12 באפריל 2023 בשעה 11 בבוקר (UTC+8) ואילך.

המרת UTC+8 לאזור הזמן המקומי שלך יכולה להיות טרחה, אז הנה ספירה לאחור כדי לעקוב אחר שחרורו של Banner Rerun של Nahida.

שימו לב שהספירה לאחור שלמעלה מבוססת על הכרזות על עדכון גרסאות קודמות. .

עם זאת, כל השינויים הרשמיים שנעשו על ידי גורמים רשמיים לא יבואו לידי ביטוי כאן, לכן הקפידו לעקוב אחר המדיה החברתית של Genshin Impact כדי להישאר מעודכן.

.

מקורות אמינים הדליפו את הדמויות של 4 כוכבים שיופיעו על באנרים שלב I. המשמעות היא שלדמויות אלה יגבירו את שיעורי הירידה ב NAHIDA ו- NILOU RERANERS BANGHERS. להלן רשימה של דמויות 4 כוכבים שנחשפו בהדלפות אחרונות:

 • קוקי שינובו (אלקטרו)
 • Layla (Cryo)
 • דורי (אלקטרו)

. ליילה, לעומת זאת, היא שילד ומאפשר קריאו נהדר ב- Genshin Perfice.

חומרי ההתעלות והכישרון של נהידה ב- Genshin השפעה

היום אני מביא לך את חומרי ההתעלות של נהידה. אני מקווה שזה יעזור לך ��

האם אתה יוצא לבאנר שלה.

מאז שזרז 5 הכוכבים ערך את הופעת הבכורה שלה בגרסה 3.עדכון 2, כל חומרי ההתעלות והכישרון שלה ניתן לחקוי מראש לפני שיצא באנר החוזר שלה.

להלן רשימה של חומרי עלייה הדרושים לעליית נחדה לרמה 90:

 • Nagadus אמרלד רליבר x 1
 • שבר Nagadus Emerald X9
 • Nagadus אמרלד נתח x 9
 • Nagadus אמרלד אבן חן x 6
 • מטפח משולל x 46
 • נבג פטרייתי x 18
 • אבקה זוהרת x 30
 • אבק ציסטה גבישי x 36

בעת חקלאות חומרי רמת הכישרון שלה, על השחקנים לתעדף את ספרי הכישרונות שלה וחומרי הבוס השבועיים. נהידה תצטרך ספרי כושר המצאה מהתחום של כישרון בורות ומיתרי בובות מתחום סדנת ג’ורורי.

אם כבר מדברים על חומרי כישרון, שחקנים יצטרכו גם לחוות טונות של חומרי טיפה נפוצים מהפטרייה. למרבה המזל, המעריצים יכולים להשתמש במפות אינטראקטיביות או בספרי הרפתקנים במשחק כדי לעקוב אחר מיקומי השרצים שלהם ולחוות את הסכום הדרוש.

Genshin השפעה על תאריך השחרור של Banner Banner

הנה כל מה שאנחנו יודעים על ההשפעה של Genshin השפעה על Nahida Banner Rerun והיכולות שלה, תרצה להוסיף את הדמות הדנדרו המסוכנת הזו לסגל שלך.

Genshin השפעה על באנר נהדה

פורסם: 13 באפריל 2023

מחפש את באנר של Genshin השפעה על נהדה? Nahida, הידוע גם בשם הלורד קוסנאלי הקטן, כבר ידוע לאוהדי Genshin Pife, כפי שנחשף ארכיון הדנדרו ב -3.0 עם הצגת אזור סאמרו. בעקבות צעדים של ארכונים אחרים ונטי וז’ונגלי, נהידה היא הארכיון האחרון שניתן לשחק בהן בגנשין אימפקט.

מאז שהוצג נהידה, אלמנט הדנדרו המריא במשחק ה- RPG והפך לאחד האלמנטים החזקים ביותר להוריד אויבים איתם. אם פספסת את נהידה כשהוצגה לראשונה, יש לך הזדמנות נוספת להשיג אותה עם השקת Genshin Impact 3.6 כפי שהיא מציגה על סט הבאנרים הראשון.

Genshin השפעה על תאריך השחרור של Banner Banner

חוזר באנר של Nahida עלה לפועל ב -12 באפריל והוא אמור להסתיים בעוד שלושה שבועות. הבאנר האחר המוצע כיום מיועד למרפא ההידרו חמישה כוכבים, נילו.

Genshin משפיעים על יכולות Nahida

נהידה הוא משתמש זרזים שמיומנותו היסודית מנצלת עינית דמוית מצלמה כדי להתמודד עם נזק ולסמן אויב. התפרצות היסודי שלה מסמנת אז AoE גדול, שמאפשר משתמשי פירו, אלקטרו והידרו באזור זה באזור זה. למידע נוסף על נהידה, עיין בבניית Nahida Build הטוב ביותר ואת Comp Team של Nahida Comp.

אם כי זה כל מה שאנחנו יודעים על באנר נהדה ועל יכולותיו של דנדרו ארכון. בינתיים, הקפידו להפיק את המרב מהעדכון האחרון, קבלו פרימוגמים בחינם עם קודי ההשפעה של Genshin שלנו, וכל אירועי ההשפעה של Genshin הקרובים כדי להרוויח הרבה תגמולים.

דניאלה רוז בבקשה אל תשאל את דניאלה מהם משחקי המחשב או הז’אנרים האהובים עליה, היא לעולם לא תיתן את אותה תשובה. נכון לעכשיו, תמצאו אותה משחקת את Minecraft, עמק Dreamlight, Dead and Starfield – לא בהכרח הכל בו זמנית.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.