GTA 6: כל מה שאנחנו יודעים עד כה

שמות הפיתוח של הדמויות הם ג’ייסון ולוסיה, ונראה שמערכת החלפת הדמויות מ- GTA 5 חוזרת בתפקיד מסוים. קליפ אחד שהודלף הראה את הצמד שודד סועד יחד, עם השחקן בשליטה על אחת הדמויות ואילו השני הוטל על ידי AI. בקליפ אחר, אנו רואים החלפת אופי – למרות שהיא כמעט מיידית, ולא את משמרת הפרספקטיבה האיטית כפי שניתן לראות ב- GTA 5.

Grand Theft Auto 6: חלון שחרור פוטנציאלי, דליפות, סיפור וחדשות אחרונות

כל מה שאנחנו יודעים על ההרפתקה הבאה של רוקסטאר GTA.

פורסם: 3 בספטמבר, 2023 2:25

עם למעלה מ- 185 מיליון עותקים שנמכרו, Grand Theft Auto 5 הוא בקלות המשחק הנמכר ביותר במחיר המלא בכל הזמנים ובין מהדורות הבידור המצליחות ביותר בכל המדיומים. עד היום, GTA 5 מדורגת בין המשחקים הכי משחקים ב- PlayStation, Xbox ו- PC, אם כי 10 שנים מהופעת הבכורה שלה, האוהדים להוטים לתוספת חדשה לסדרת Grand Theft Auto.

לקראת ההרפתקה הבאה של רוקסטאר בעולם הפתוח, ריכזנו את הסקירה המקיפה הזו של כל מה שאנחנו יודעים על Grand Theft Auto 6, כולל חלון שחרור פוטנציאלי, פלטפורמות, הגדרות, משחק ועוד.

תאריך שחרור פוטנציאלי של GTA 6

לא הוכרז על חלון שחרור ל- GTA 6. למרות זאת, המו”ל Take-Two אינטראקטיבי משתמע GTA 6 עשוי להיות מתוכנן לשנת הכספים של החברה 2025 (1 באפריל 2024 – 31 במרץ 2025). ההשלכה נמצאת בשנתי האחרון של Take-Two דוח רווחים, שכללה עלייה מטאורית* בהזמנות חזויות לשנת הכספים 2025 – עלייה מוסברת אולי על ידי הציפייה ל- GTA 6.

*Take-Two מקרין מעל 8 מיליארד דולר בהזמנות נטו לשנת הכספים 2025-עלייה של 50% לעומת השיא הקודם שלה של 5 $.3 מיליארד שהושגו במהלך שנת הכספים 2023.

פלטפורמות GTA 6

GTA 6 ככל הנראה ישיק ב- PS5 ו- Xbox Series X | S. צפויה גרסת מחשב, אם כי אין כל ערובה שהיא תהיה זמינה בהשקה; שתי המהדורות המקוריות האחרונות של רוקסטאר – GTA 5 ו- Red Dead 2 – שוחררו במחשב האישי לפחות שנה לאחר הופעת הבכורה בקונסולות. גרסאות Switch, PS4 ו- Xbox One נראה לא סביר, אם כי לא אושרו פרטי פלטפורמה רשמיים.

הכרזת GTA 6

ב פברואר 2022 רוקסטאר אישר רשמית את מכונית הגניבה הגדולה הבאה (ככל הנראה בשם GTA VI) הייתה בפיתוח. הנה ההכרזה הרשמית של רוקסטאר:

“עם אריכות החיים חסרת התקדים של GTA V. עם כל פרויקט חדש בו אנו יוצאים. אנו מצפים לשתף יותר ברגע שאנחנו מוכנים, אז אנא הישאר מעודכן ל- Rockstar Newswire לקבלת פרטים רשמיים.

“בשם כל הצוות שלנו, אנו מודים לכולכם על תמיכתכם ואיננו יכולים לחכות איתכם לעתיד!”

הגדרת GTA 6

על פי הדיווחים, Grand Theft Auto 6 יחזור לסגן סיטי-סטנד-אין של הזכיינית למיאמי. על פי 2022 דו”ח בלומברג, סגן סיטי היא רק נקודת המוצא, שכן רוקסטאר תוסיף לכאורה “משימות וערים חדשות על בסיס קבוע.”נאמר גם שהוא כולל יותר מיקומי פנים מכל GTA קודם.

בדו”ח נכתב כי GTA 6 נקרא קודמה לפרויקט אמריקה, בהתייחס לתוכנית השמועה של רוקסטאר לכלול במקור מיקומים צפון ודרום אמריקה בעת ההשקה. עם זאת, נאמר כי התוכנית הזו נגררה להפחית את קראנץ ‘.

הוספת לדיווחים על חזרה לסגן עיר היא א להקניט פוטנציאלי נמצא בתוך הגרסה המחודשת של GTA: סן אנדראס:

עוד ציד מסתורין #GTATRILOGY. ל- Lil ‘Probe’inn יש בית לא מזוהה בין תצוגת הצילום של UFO. Gtavi? (jk) (או אני, מאיפה זה?)

קרדיט לארתורזוסמן, mussefar03 ו- mrcharhead עבור תמונות אלה.

GTA 6 סיפור, גיבור (ים)

על פי הדיווחים, Grand Theft Auto 6 יככב בשני שודדי בנקים בסיפור בהשראת בוני וקלייד, על פי דו”ח בלומברג הנזכר לעיל. הגיבורים הכפולים נקראים אולי לוסיה וג’ייסון, כאשר לוסיה עשויה לסמן את הדמות הנשית הראשונה הנשית הראשונה בעידן התלת מימד של GTA.

בדו”ח לא ציין פרטי עלילה נוספים, אם כי הוא ציין שינוי בפילוסופיה של רוקסטאר סביב סאטירה: על פי הדיווחים החברה עושה מאמץ לכתוב פחות בדיחות על חשבון קבוצות שוליות.

משחק GTA 6 (דליפה)

ב- 18 בספטמבר 2022, Grand Theft Auto 6 היה הנושא של מה שעשוי להיות דליפת משחקי הווידיאו המשמעותית ביותר בכל הזמנים. האקר קיבל גישה לרשת של רוקסטאר וגנב עשרות נכסים לפני העלאת 90 GTA 6 סרטונים ברשת.

צילומי הפיתוח, שאומתו על ידי רוקסטאר, הראו חלקים מהעולם המשחקים, Gunplay ו- NPCS. זה גם מאושר לכאורה GTA 6 יכלול זכר אחד וגיבור נשי אחד. (אם כבר מדברים על NPCS: Rockstar הגיש א פָּטֶנט בשנת 2019 עבור נהגי NPC ריאליסטיים יותר ומטופלים יותר. הטכנולוגיה, אשר עשויה לשמש ב- GTA 6, מאפשרת לנהגי AI “להגדיר [את המאפיינים הספציפיים שלהם] לחציית צמתי הדרך.”)

10 חודשים לאחר הדליפה, בריטי נער נעצר על מעורבותו בסדרה של פריצות, שאחד מהם הוא מאמינים שהוא מקורו של דליפת ה- GTA 6 הגדולה.

GTA 6: כל מה שאנחנו יודעים עד כה

סגן עיר GTA

משחקי רוקסטאר אישרו רשמית כי היא עובדת על GTA 6 כבר בפברואר בשנה שעברה. זה חטף את הגילוי בתחתית עדכון קהילתי GTA 5, כאשר שורה אחת אחת הקובעת כי “פיתוח פעיל לכניסה הבאה בסדרת Grand Theft Auto יוצא לדרך”. מדברים על משחק זה, אה? אולם מאז, היה לנו עוד מעט מרוקסטאר בכל תפקיד רשמי.

עם זאת, ב- 18 בספטמבר, חסר תקדים דליפת GTA 6 ראו למעלה מ- 90 סרטונים וצילומי מסך מבניית אלפא מוקדמת, בפיתוח מוקדם של משטח המשחק ברשת. Rockstar הודה ואמותה את הפריצה, ופועל לקרצוף את החומר שהודלף מהאינטרנט. באופן טבעי, המבט הראשון הזה על Grand Theft Auto 6 חשף כמה פרטים חדשים על המשחק – כולל מידע על מיקום GTA 6, דמויות ומשחקים. אז המשך לקרוא כדי למצוא את כל מה שאתה צריך לדעת על GTA 6 עד כה.

חדשות GTA 6

הכרזת GTA 6: מתי אושרה GTA 6?

ההכרזה הראשונה של GTA 6 הגיעה בפברואר 2022, כאשר משחקי רוקסטאר חטפו את החדשות כי GTA 6 הוא “היטב” כחלק מעדכון קהילתי מקוון של GTA 5 ו- GTA יותר. במילה ש- Grand Theft Auto 6 נמצא ב”פיתוח פעיל “, רוקסטאר אמר:” בשם כל הצוות שלנו, אנו מודים לכולכם על התמיכה שלכם ואיננו יכולים לחכות לעתיד איתך לעתיד!”

באוגוסט 2022, חברת האם של רוקסטאר Take-Two אינטראקטיבי אישר כי פיתוח GTA 6 הוא “בעניין טוב” כחלק מדו”ח התוצאות הכספיות של החברה. מנכ”ל Take-Two, שטראוס זלניק, הבטיח כמה הבטחות גדולות למה שישיג GTA 6: “עם פיתוח הכניסה הבאה בסדרת Grand Theft Auto בעיצומה, צוות משחקי הרוקסטאר נחוש שוב להציב מדד יצירתי לסדרה, שלנו התעשייה, ולכל הבידור, בדיוק כפי שעשתה התווית עם כל אחד מהשחרורים הקדמיים שלהם.”

חדשות GTA 6

לא היו חדשות רשמיות של GTA 6 מאז ההודעה הרשמית בפברואר 2022, אבל זה משחקי רוקסטאר קלאסיים. יש לנו כמובן את הדליפה המסיבית – אותה תוכלו לקרוא להלן – והתגובות לדליפה ההיא, אבל חוץ מזה המפתח היה די שקט על ההמשך הצפוי ביותר.

  • אין קרוואן של GTA 6, אך The Take שני רווחים מדווחים על כולם אך מאשר את חלון השחרור של GTA 6
  • GTA 6 צריך לעשות את הבלתי אפשרי – “לשקף את התחושה” של הסדרה תוך שהוא גם “משהו שמעולם לא נראה לפני כן”
  • מעריצי GTA 6 חושבים שהחולצה המקוונת המוזרה הזו של GTA מקניטה גילוי
  • GTA 5 מלאו 10, ולמעריצי GTA 6 יש ציפיות גבוהות לחשיפה

דליפות

GTA 6 דליפות: האם ה- GTA 6 החדש דליפות אמיתי?

הייתה דליפת GTA 6 חסרת תקדים ב- 18 בספטמבר 2022, שראתה עשרות סרטונים וצילומי מסך מבניית פיתוח לכאורה של המשחק התפשטה ברשת. האם אתה תוהה אם דליפות ה- GTA 6 אמיתיות? נו, רוקסטאר פרסמה מאז הצהרה המאשרת את הפריצה: “לאחרונה סבלנו מפריצת רשת בה צד שלישי לא מורשה ניגש באופן בלתי חוקי והורדתי מידע סודי מהמערכות שלנו, כולל צילומי פיתוח מוקדמים עבור ה- Grand Theft Next Auto הבא.”

“אנו מאוכזבים מאוד מכך שהמשחק הבא שלנו משותף לכולכם בדרך זו”, נמשכת הצהרת הרוקסטאר. “אנו נעדכן את כולם שוב בקרוב וכמובן שנכיר לך כראוי את המשחק הבא הזה כשהוא מוכן. אנו רוצים להודות לכולם על התמיכה המתמשכת שלהם דרך המצב הזה.”

ב -48 השעות שחלפו מאז הופיעה דליפת GTA 6 לראשונה, ה פורומים של GTA פעלו לקרצוף את כל השרידים של צילומי המסך והסרטונים שהושגו באופן לא חוקי כדי להימנע מ”המחוקת על ידי רוקסטאר “. גם ה- GTA 6 Reddit הייעודי לקח את הכל קישורים, תמונות וסרטונים של הדליפה לא מקוון, והתחייב להישאר ברשת עם תנאי אחד: “אנו נאפשר דיונים הקשורים לדליפה מבלי לחבר את הדליפות. אנו לא מאפשרים תגובות שיש בהן קישורים להורדה לדליפה.”

מאז, רוקסטאר וחברת האם Take-Take-דיברו על ההדלפות. בשיחת רווחים שנערכה לאחרונה, מנכ”ל המו”ל GTA Take Take-Two Interactive, אמר שטראוס זלניק כי הדליפה הייתה “מצערת נורא”, לפני שהוסיפה כי “אנו לוקחים את סוגי האירועים האלה ברצינות רבה”, אכן “אכן” אכן “.

“אין שום עדות לכך שנלקחו נכסים מהותיים, וזה דבר טוב, ובוודאי שהדלפה לא תהיה השפעה על ההתפתחות או על כל סוג כזה. אבל זה מאכזב מאוד, וגורם לנו להיות ערניים יותר ויותר בעניינים הנוגעים לאבטחת סייבר.”

העדכון האחרון על כל זה הוא שהנער המואשם בדליפת GTA 6 מאסיבית נחשב לא כשיר פסיכיאטרי למשפט. רויטרס מדווחת כי אריון קורטאג ‘בן ה -18, חבר בקבוצת ההאקינג של Lapsus $ הוערך על ידי פסיכיאטרים שהראו אותו כבלתי כשיר לעמוד בעצמו.

מעניין, יש צילום מסך אחד שהודלף GTA 6 שהוא ההישרדות היחידה של “Nuke” של זכויות יוצרים של רוקסטאר “. נראה שרק מסגרת יחידה נמלטה מהטענות המקיפות של זכויות היוצרים רוקסטאר נופף ברחבי האינטרנט.

האם GTA 6 יתעכב?

בעקבות הדליפה המיידית של הדליפה החדשה של GTA 6, היה חשש מסוים לאופן שבו הפריצה תשפיע על התפתחות מתמשכת של משחק האוטו החדש של Grand Theft. מאז יש רוקסטאר אושר בהצהרה רשמית שההפצה לא תשפיע על ייצור GTA 6, או על האבטחה המתמשכת של GTA 5 ו- GTA באופן מקוון. “נכון לעכשיו, איננו צופים שום הפרעה בשירותי המשחק החי שלנו ולא השפעה ארוכת טווח על פיתוח הפרויקטים השוטפים שלנו [. ] העבודה שלנו במשחק ה- Grand Theft Auto הבא תימשך כמתוכנן ואנחנו נשארים מחויבים כתמיד כדי לספק לך חוויה, השחקנים שלנו, שעולה באמת על הציפיות שלך.”

שמועות תאריך שחרור

תאריך שחרור GTA 6: מתי GTA 6 יוצא?

תאריך השחרור של GTA 6 טרם אושר על ידי משחקי רוקסטאר. זה לא הפסיק את Sleuts באינטרנט מלהעניק ניחושים משכילים. מקורות מרובים אישרו שמועה כי GTA 6 ישוחרר בשנת 2025, שהיה חלק מירידת מידע גדולה יותר שהציעה זאת Grand Theft Auto 6 ייקבע בסגן עיר מודרני. זה תמיד חכם לגשת לספקולציות מסוג זה בזהירות, אך עם דליפות ה- GTA 6 החדשות שנראות כמאשרות תפאורה של סגן סיטי מודרני, אולי שחרור מתישהו בשנת 2025 נמצא ממש על הכסף.

מעניין לציין כי Take-Two, בעל הרוקסטאר, ממשיך לרמוז על GTA 6 יוצא עד מרץ 2025 תוך שהוא לא אומר דבר על זה. המנכ”ל שטראוס זלניק אומר “אנו נשארים בטוחים כי אנו ממקמים את העסק שלנו לנקודת ניפוי משמעותית בפיסקלים 2025, שלדעתנו יכללו רמות שיא חדשות של ביצועי תפעול.”דחיפה משמעותית זו לתחזיות הכנסות נובעת כביכול בגלל ההשקה של GTA 6.

פונה לכדור הקריסטל לקבלת תשובות

עם זאת, יש כמה שמועות כי GTA 6 יכול להשיק בשנת 2024. בתחילה נאמר מאמר של בלומברג כי “צוות הרוקסטאר הנוכחי ולעבר לשעבר Reckon GTA 6 עדיין נמצא לפחות שנתיים משחרור, מה שמציע השקה של 2024.”אז זה גובה על ידי התגובה האחרונה של מיקרוסופט לתחרות בבריטניה ולשוק רשות (CMA) על הרכישה המתמשכת שלה של Activision Blizzard.

בתוכו, מיקרוסופט כתבה את הדברים הבאים: “הצפוי הגדול ביותר של Grand Theft Auto VI צפוי להשתחרר בשנת 2024.”

אז אולי תאריך השחרור של GTA 6 קרוב יותר ממה שאנחנו מצפים?

מדוע GTA 6 לוקח כל כך הרבה זמן?

הרבה מכם תוהים מדוע GTA 6 לוקח כל כך הרבה זמן לצאת. האמת היא שבין ההצלחה של GTA 5 ל- GTA Online, שלא לדבר על היקף Red Dead Redemption 2, אין זה מפתיע שרוקסטאר לוקח את זמנו. האולפן אמר באותה מידה כאשר אישר כי GTA 6 נמצא בפיתוח. רוקסטאר יצא מגדרו לצטט את “אורך החיים חסר התקדים של GTA 5”-שעודכן ושוחרר מחדש פעמים רבות בתשע השנים האחרונות.

הגדרה

GTA 6 מיקום: האם סגן העיר GTA 6?

המיקום של GTA 6 כבר מזמן משער, אך נראה שאנחנו אכן חוזרים לסגן סיטי. רוקסטאר אישר כי צילומי המשחקים של GTA 6 שהודלפו הם אמיתיים, מה שאומר שיש לנו תחושה טובה יותר של העיר והתפאורה. בתור התחלה, מסך אחד מציג מערכת רכבות תת קרקעית עם המילים “סגן סיטי מטרו” המודפסת בצד, ואילו צופי הנשרים עיניים אולי אפילו הבחינו במקומות מוכרים מ- GTA 3: סגן סיטי כמו מועדון מליבו, אושן ויו מלון, האיטי הקטנה , וסגן חוף.

באופן טבעי, העיר נראית שונה בהשוואה ללהשתית בפעם האחרונה. Grand Theft Auto: סגן סיטי נקבע בשנת 1986, וכל השלטים מצביעים על כך שתפאורת ה- GTA 6 היא בימינו המודרנית של ה- NPCs המפעילים סמארטפונים ובגדים מודרניים היא מספיק עדות לכך ש- Grand Theft Auto 6 מוגדר בפסטישה של ימינו של מיאמי, פלורידה, אבל אם זה לא היה מספיק משתמשי המדיה החברתית של איגל עיניים מאמינים כי דמות מתייחסת למותו של מנכ”ל Lifeinvader, שנהרג על ידי מייקל דה סנטה – כך שנראה כי GTA 6 נקבע לאחר אירועי GTA 5.

מַפָּה

מפה GTA 6

בעוד שטרם מוצגת את מפת GTA 6 הסופית, ישנם כמה אינדיקטורים מהווידיאו והמסכים שהודלפו המעידים על חלל משחק שנמתח מעבר לתחום של סגן סיטי. באותה צורה שרוקסטאר התרחב על לוס סנטוס בין Grand Theft Auto: San Andreas ו- GTA 5, נראה כי כמה מצילומי המסך שהודלפו מראים אזורים חדשים של סגן סיטי. כידוע, סגן סיטי עצמה מבוסס באופן רופף על מיאמי, וכעת יש ספקולציות כי GTA 6 ידחוף יותר דרומה לעבר האברגליידס (שטח רטוב) ופלורידה מפתחות (מחרוזת איים טרופיים). כעת, “מפתחות הגאטור” הוזכרו ב- GTA המקורי: סגן סיטי כחלק משידור רדיו, אך המיקום מעולם לא הוצג במשחק. אם צילומי המסך מציעים מה אנו חושבים שהם, צפו כי מפת GTA 6 תכיל תערובת של סוגי סביבה.

מעניין, המעריצים משוכנעים שמפת GTA 6 תהיה גדולה בהרבה מזו של GTA 5. באמצעות קואורדינטות GTA 6 שהודלפו, מעריצי ה- GTA 6 Subreddit מנסים למפות את המפה עצמה, ובהמשך החלו לתפור את המפה של GTA 6 יחד באמצעות Google Earth וצבע. אנשים חכמים.

דמויות

GTA 6 תווים: האם יהיה GTA 6 גיבור נשי?

השמועה כבר חודשים שרוקסטאר עובדת על הגיבורה הנשית הראשונה של GTA 6 – לפחות, ראשונה לסדרה בעידן התלת -ממדי. דו”ח בלומברג מוקדם יותר השנה, שבחן את תרבות החברה המשתנה בתוך רוקסטאר צפון, דיווח לראשונה על החדשות – ומאז היא אושרה על ידי דליפת GTA 6. בקטעי הפיתוח המוקדמים, אנו יכולים לראות שתי דמויות חדשות של GTA 6.

שמות הפיתוח של הדמויות הם ג’ייסון ולוסיה, ונראה שמערכת החלפת הדמויות מ- GTA 5 חוזרת בתפקיד מסוים. קליפ אחד שהודלף הראה את הצמד שודד סועד יחד, עם השחקן בשליטה על אחת הדמויות ואילו השני הוטל על ידי AI. בקליפ אחר, אנו רואים החלפת אופי – למרות שהיא כמעט מיידית, ולא את משמרת הפרספקטיבה האיטית כפי שניתן לראות ב- GTA 5.

משחק

משחק GTA 6

מכיוון שרוקסטאר עדיין לא משחרר טריילר GTA 6, קשה לנו לומר בוודאות כיצד המשחק החדש הזה ישחק ואיך הוא יתחדש ב- Grand Theft Auto 5. למרות זאת, ברור מצילומי הפיתוח המוקדמים שהדליפו כי רוקסטאר לפחות בוחן ומבדיקת משחק מכניקה חדשה. לדוגמה, נראה כי מוצגת סדרה חדשה של מכניקת התגנבות – עם צילומים המתארים דמויות זוחלות בזמן שהם נוטים ואפילו נשיאה גופים.

בנוסף, גלגל הנשק – שעבר שיפוץ עבור GTA 5 – חוזר בתפקיד מסוים, והצילומים שהודלפו מרמזים כי רוקסטאר מציגה פריטי בריאות חדשים כמו משככי כאבים. אנו יכולים גם לראות שמערכת חמשת הכוכבים ‘מבוקשים’ חוזרת, וכי ה- VCPD שיפרו את שגרות ה- AI למעקב אחר ג’ייסון ולוסיה לאחר שתעלו על הרדאר שלהם.

בזמן שאנחנו מחכים ל- GTA 6, מדוע לא לקפוץ לאחד מה- משחקי הרוקסטאר הטובים ביותר בכל הזמנים או אחד הגדולים האלה משחקים כמו GTA. נכשל בכך, צור כמה כאוס עם אלה שימושיים GTA 5 בגידות.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.