הכי טוב של Tiny Tiny Findlands Clawbringer Build

Contents

בעוד שלשחקנים יש גישה לראשו של סוואשוקלר, הם יוכלו לנוע במהירות על פני שדה הקרב שכן מהירות התנועה הכוללת שלהם תועבר עד 23.7%. תוך כדי ריצוף, הם יכולים להתקרב לאויבים ולמחוק אותם עם 29.6% מוגבר נזק לתגרה.

ארצות הפלאות של טינה, שילובים רב-קלאסיים של טינה: קברבורן + קלווברינגר

ארצות הפלאות של טינה טינה בחוץ ונראה שהוא משחק Borderlands הטוב ביותר עד כה. זה מבוסס על Bunker. ככאלה, הוא משלב גם אלמנטים של RPG פנטזיה.

שחקנים נכנסים לנעליו של המפקח, זה שעולה נגד עריצותו של לורד הדרקון. זה מציג שלל מכניקה מעניינת למתקן החדש לצד עיצוב Borderlands המוכר.

זה כולל מערכת כיתתית המאפשרת לשחקן להתאים אישית את יצרנית השומן שלהם עם שתי כיתות תחת דמות אחת. להלן סקירה כללית של המשולבת של קברבורן וקלווינגר.

שפר את הקסם שלך עם שלושה אלמנטים שונים בארצות הפלאות של טינה טינה

1) סינרגיה בכיתה

ארצות הפלאות של טינה זעירות ��

שיעורים חדשים לגמרי “לעולם לא-לפני כן” נמצאים כאן!

R i s e מהקבר ומשחרר קסם אפל הרסני כגדולבורן!
ו- (סלאש או)
קרא את נסטיות הטבע כמפקד נבג עוצמתי (וחריף)!

לקלברינגר בארצות הפלאות של טינה טינה יש בן לוויה של וויברן העוסק סביב התמודדות ואש נזקי אש באויבים. לעומת זאת, גראבורן יש בן לוויה של דמי-ליש.

זה עוסק בנזק קסם אפל ויכול לירות פיצוץ גיהינום כאשר המפקח מטיל כישוף. כל עולה לנזק של יצרנית השומן חלה גם על חבריהם – ובמקרה זה, שניהם.

2) כישורי פעולה

ארצות הפלאות של טינה זעירות ��

שיעורים חמים צונחים עכשיו
מה מצב הרוח:

תקשור אבא הדרקון הפנימי שלך עם הקלווינגר
אוֹ
אי -התאמה של אויביך עם לחשים חולים עם חולה עם איות

עם ריבוי סיווג, הנה אחת מארבע הבחירות לבחירה בארצות הפלאות של טינה טינה:

 • הקרבה קשה (קברבורן): יצרנית השומן מקריבה חלק מהבריאות הנוכחית שלהם כדי להתמודד עם נזק קסם אפל ולהחיל אפקטים של סטטוס קסם אפל על כל האויבים בקרבת מקום. הקרבה קשה עוסקת בנזק בונוס פרופורציונאלי לכמות הבריאות שהוקרבה.
 • קוצר עצמות (קברבורן): יצרנית השומן נרפאת במלואה, צוברת יעילות עלוקה ועוסקת בונוס נזק קסם כהה למשך זמן, אך מאבדת כמות הולכת וגוברת של בריאות בשנייה. כאשר המפקח נפטר, הם הופכים לבלתי פוסקים לתקופה, להחזיר חלק מהבריאות שלהם, וקוצר העצמות מסתיים.
 • להבות ניקוי(Clawbringer): מבלבל את הפטיש בלהבות, והגבול טורק אותו על האדמה. זה עוסק בנזק תגרה מאסיבי באויבים ויוצר נובה אש, העוסק בשטח האש של נזק לאפקט.
 • שיפוט דרקון הסערה(Clawbringer): גורם לזרוק הפטיש לעבר המטרה. בדרך היא עוסקת בנזק ברקים לכל דבר בדרכו. עם הנחיתה הוא נדבק למטרה ויוצר רדיוס הלם, וגורם נזק לברק לכל האויבים בסביבה. ניתן להיזכר גם בפטיש שהושק (פוגע באויבים בדרכו בדרך חזרה). סיום מיומנות הפעולה החזרים מוקדמים.

כישורי הפעולה של שתי הכיתות יכולות להיות בר -קיימא בהתאם למצב, אם כי הקסם האפל של הקברבורן צריך להיות על העליונה.

3) כמה מיומנויות סינרגטיות בין שני הכיתות

ארצות הפלאות של טינה זעירות ��

סוף סוף הגיע הזמן להיות #ChaoticGreat, Baybay!! הפוך ליצרנית השומן האגדית ובקרו בעולם נפלא מעבר לדמיונכם הפרוע ביותר!

ברוך הבא לארץ הפלאות!

: Megitsune מאת Babymetal

12:31 אחר הצהריים · 25 במרץ, 2022

המומחיות של קלווברינגר בקסם האש והברק והקסם האפל של קברבורן עוזב את החדר למספר אפשרויות. Builds Elementa הם אידיאליים כאן שכן הקלאוברינגר יכול להוסיף קסם אש לכישופים של קברבורן.

כובע הרמה של ארץ הפלאות של טינה טינה היא כרגע בת 40, ומציעה נקודת מיומנות אחת לכל רמה, אם כי הם יכולים למקם רק אחד משני עצי המיומנות ב -26 נקודות. ניתן להקצות את העץ השני 14 נקודות, ומאפשר לו לעלות לרוב 3 ב- MAX.

GB מייצג את Gravborn ו- CW עבור Clawbringer. למיומנויות הבאות עשויות להיות תוצאות טובות:

 • Thralls נאמנים (GB) + חבר ללהבה (CW) + Dark Hydra (GB): עם ריגוש נאמן, יצרנית השומן עוסקת בנזק בונוס לכל בן לוויה שיש להם. קצב ההתאמה של המלווה מוגבר. חבר ללהבה מועיל לוויברן על ידי מתן נזק מוגבר. הידרה כהה מגדילה את כמות המלווים על המגרש, מה שמגדיל גם את נזק השחקן. בסך הכל, מגדיל את היעילות של כל המלווים
 • אדון הקצוות (GB) + נזיפה (CW): זה האחרון מעניק את נזק השומן המוגבר נזק והפחתת הנזק הנמוכה לבריאותם. הראשון משפר את זה עם הפחתת נזק רב יותר מכל ההתקפות. בנוסף, כל בעלות הברית הסמוכות למפקד השומן מקבלות סיכוי לשקף נזק בחזרה לתוקפים שלהם כנזק ברק.
 • דרקון אורה (CW) + קציר (GB): עם האחרון, יצרנית השומן מוקפת בהילה של דרקון שמעניקה את עצמם ואת כל בני ברית בתוכו הגבירה את הנזק היסודי. זוג טוב עם האחרונים מכיוון שמדובר במיומנות להרוג בה המלווים מטפלים בונוס נזק קסם כהה למשך זמן. אפקט זה יכול לערום. המשמעות היא הגברת נזק הקסם האפל כשקרוב לשומני השומן.

ארץ הפלאות של טינה טינה הושקה ב- 25 במרץ 2022 עבור PS4, PS5, XB1, XSX | S ו- PC.

הכי טוב של Tiny Tiny Findlands Clawbringer Build

הבנייה הקלאברינגר של טינה הזעירה הזו תראה לך כיצד להשיג את הקלוויברינגר הקטלני ביותר לקרב!

מאת מינה אנואר 10 באפריל 2022 עודכן לאחרונה: 11 ביוני 2023

ארצות הפלאות של טינה כבר כמה שבועות כבר כמה שבועות וזה היה הצלחה עד כה. המשחק מגיע עם שיעורים מעניינים, כלי נשק, שריון וכישופים ששחקנים יכולים לערבב ולהתאים כדי ליצור את מבני החלומות שלהם שיכולים להועיל בעת הורדת יריבים. זו הסיבה ששחקנים עשויים לרצות לקחת עזרה מכך ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה , כפי שנכסה הכל. בזמן שאתה בעניין, שקול לקרוא את מדריך הבנייה של Tiny Tiny Tiny Pondlards Spellshot Build.

 • ה 2 שיעורים אנחנו הולכים להשתמש בבנייה זו הם קלווברינגר וכן קברבורן. אנחנו הולכים לשלב את השיעורים האלה כדי ליצור את בניית ברינגר אולטימטיבית אולטימטיבית.
 • ראשית, עבור סטטיסטיקה, אנו ממליצים לשחקנים להשקיע כוח, מיומנות, כוונה ואינטליגנציה. כמו שאלו יהיו חִיוּנִי לבנייה.
 • מעורר השראה של הסמית ‘, גשם שבר של הריינג’ר, משבר את Fatebreaker של גבייה, וגובלין פיקקס של שלפוחית הם הנשק המומלץ.
 • חלק מה- הילוכים עבור הבנייה הזו הם השראה מאסטר רון, בופמייסטר מעיל, ודרקון בלאז של תהילה של כנות.
 • ה 2 סוגי מיומנויות בה אנו נשתמש הם כישורי פעולה ומיומנויות פסיביות. ה מיומנות פעולה כי כיתת הקלברינגר תהיה שיפוט דרקון הסערה.
 • כישורים פסיביים עבור קלווברינגר הכיתה הם שבועת הרעם, נזיפה, חבר להבה, ועוד כמה אחרים.
 • כישורים פסיביים עבור קברבורן הכיתה הם ריגוש נאמן, קציר, חבילה אפלה, ועוד כמה.
 • ניתן להשתמש בשתי הכיתות הללו בשילוב השמיד לחלוטין האויבים שלך עם קַלוּת.
 • ה קלווברינגר הכיתה עוסקת בחבורה של תגרה ונזק קל בזמן ש קברבורן הכיתה מאפשרת שימוש קסם אפל.

תגרה/ברק/אמנות כהה קלווברינגר לבנות

שחקנים מודעים היטב לכך שבעוד שיצירת בניינים, במיוחד בארצות הפלאות של טינה, בדרך כלל יבחרו FateMakers למועס שני שיעורים יחד כדי לקבל מבנה בהתאמה אישית שהם יכולים להשתמש בכמה מהנשק והכישופים האגדיים כדי להביס את הגרוע ביותר באויבים.

מבחינת קלווברינגר, הכיתה העיקרית תנצל את כישורי הפעולה וכישוריו הפסיביים כדי לשחרר תגרה קטלנית ונזקי ברק על יריבים, שיורידו אותם מהר יותר מאשר הצמדת האצבע.

באשר למעמד המשני, אנו נשתמש בגרבורבורן, שם קסם האמנות האפל הוא הנורמה – מגדיל את בריאותם ומקריב את HP משלהם, יצרני הפאמרים צועדים קדימה לטפל נזק מוגבר למתנגדים ולהרוג אותם. שלב את שתי השיעורים, ואתה מקבל אי שפיות. במהלך נושא השיעורים, עיין במדריך הטוב ביותר של ארצות הפלאות הזעירות של טינה! באדיבות Triple G ביוטיוב לקבלת השראה לבנייה!

מלא פרטי הבנייה של Clawbringer:

“>בנה שם “>השקעה בסטטוס “>כלי נשק “>הילוכים “>קלווברינגר
כישורי פעולה
“>קלווברינגר
מיומנויות פסיביות
“>פסיבי קברבורן
מיומנויות
“> קלברינגר/קברבורן
לִבנוֹת
“> – כוח
– זריזות
– כוונה
– אינטליגנציה
“> – מעורר השראה של הסמית ‘
– גשם שבר של הריינג’ר
– חיזוק של שבר הגור
– גובלין פיקקס של שלפוחית
“> – טבעת המראה של אלי
– טבעת מצב הרוח של אלי בגייל של שינג’י
– Master Rune מעורר השראה
– ראש הנחש של Swashbuckler
של החרב המהבהבת
– הלהבה של הדרקון של כנות
– Buffmeister מעיל
“> דרקון סטורם
פְּסַק דִין
“> – שבועת הרעם
– נזיפה
– דרקון אורה
– חסד בלאסטמוט
– חבר ללהבה
– נשימה סערה
– בלתי ניתן לשינוי
– יראת כבוד
– Storm Smite
“> – כלי תמותה
– מרגיזות נאמנות
– קציר
– הסכם אפל
– הידרה אפלה

השקעה בסטטוס

טינה זעירה

להפיק את המרב מה- ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה , השחקנים יצטרכו להשקיע ב -3 או 4 סטטיסטיקות בסיסיות שיעזרו להם להפסיק אויבים הרבה יותר מהר.

כוח

בועט בדברים בעוצמה, זו אולי ההשקעה המכריעה ביותר שלנו עבור שחקנים שמטרתם לשחק בבנייה זו. מכיוון שהבנייה בדרך כלל מסתובבת סביב נזק לתגרה, השחקנים רוצים להשיג כמה שיותר להיטים קריטיים, ונדרשים קריטים כדי להשקית אויבים.

הדרך היחידה השחקנים יכולים לעשות זאת היא אם הם ישקיעו נקודות גיבור בכוח, שמטרתן בדרך כלל להגביר את נזק הביקורת שהושק על ידי הנשק של יצרנית השומן. ובעוד שגרבורבורן מתמקדת באמנות אפלה, הם עדיין עומדים לפגיעה ביקורתית בכדי להתמודד עם הכמות הגבוהה ביותר של הנזק האפשרי, כך שההשקעה בכוח היא מכריעה.

זריזות

לצד חוזק, המציע לשחקנים נזקים משופרים על הביקורת הכללית, השחקנים צריכים גם הם לחפש את העובדה שהם זקוקים לשיעור ביקורת כדי להתמודד עם שביתות קריטיות באויבים. אם שביתות קריטיות אינן קיימות, אז הצטברות נזקי ביקורת היא חסרת תועלת, וזו הסיבה שתכונה זו חשובה.

בעיקרו של דבר, מיומנות שמה לה למטרה לספק לשחקנים שיעור ביקורת הכולל מוגבר אם למאמרים יש מספיק נקודות גיבור שהושקעו במאמץ. מכיוון שנזקי ביקורת ושיעור ביקורת הולכים יד ביד, ככל שההשקעה במיומנות גבוהה יותר, כך תהיה תפוקת הנזק הכוללת טובה יותר וככל שנזק הביקורת יהיה גדול יותר.

כוונה

ממשיכים הלאה מהסטטיסטיקה הראשונית, אנו עוברים כעת לסטטיסטיקה משנית, שהראשון שבהם הוא כוונה . עובדה נתונה ששחקנים ינצלו את הכישורים הפסיביים של קלווברינגר ואת הכישורים הפסיביים של קברבורן כדי להשיג חובבי נזק אישיים ולהוריד אויבים, ולכישורים האלה יש עליה.

עם מספיק השקעות בהתאמות, שחקנים יכולים לשכוח מהצורך להמתין לזמן של מיומנות, שכן המטרה העיקרית של הכוונה היא לצמצם את המיומנות הכוללת של מיומנות ולעזור לשחקנים להטיל את כישוריהם מהר יותר כך שיוכלו למחוק יריבים. לכן, על השחקנים להשקיע נקודות גיבור בהתאמה.

אינטליגנציה

אחרון חביב, אינטליגנציה נופל למלכות הפחתת כישוף של כישוף, שיכול להועיל מאוד לשחקנים שמטרתם להטיל לחשים ולהוריד את הגרוע מהאויבים. בעוד שבנייה זו אינה ממוקדת מאוד בנזק מבוסס איות, שחקנים עדיין יכולים להשקיע כמה נקודות במודיעין.

כלי נשק לשימוש

ממשיך הלאה עם ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה , מכיוון שאנו מנצלים את שתי השיעורים, יהיה דגש על שני תותחים עיקריים ושני נשק תגרה.

מעורר השראה של הסמית ‘

מעורר השראה של סמית 'טינה טינה

בועט דברים עם הנשק הראשון שלנו, ה מעורר השראה של הסמית ‘ (השמות ארוכים בטירוף, אה), האקדח הוא בדיוק מה ששחקנים צריכים לכבוש את שדה הקרב ולהוריד את היריבים מבלי להזדקק לדאוג לבריאותם.

בעוד ש- FateMakers מחזיקים את האקדח, עם הנזק 472, השחקנים יוכלו לירות יריות לעבר אויבים ולהרוג אויבים. בכל פעם שחקנים משתמשים בסמית ‘, הם יחוו קצב אש מוגבר של 15%, שיכול לעזור בשיפור תפוקת הנזק הכוללת הדרושה כדי לרוקן את ה- HP של האויב.

לצד זה, שחקנים יחוו גם את זה בכל פעם שהם יורים עם האקדח, הנשק שנזרק יומר למה שמכונה “בן לוויה של פיקסי”, שיכוון ליריבים. כשמגיעים אליהם, זה יתפוצץ, יתמודד עם נזק ויהרג אותם. בשילוב עם זה, בכל עת שמושק קרוס בול באויבים, הוא יעסוק ב -6% נזק כולל, מספיק כדי למחוק את היריבים.

מיומנות הנשק מאפשרת לחברו של השחקן להתמודד עם 50% נזק משופר לאויבים, שיכולים להאיץ את תהליך ההרג. כל עוד הפחד המעורר ההשראה של הסמית ‘נמצא תחת ארסנל של יצרנית Fatemaker, הם לעולם לא יצטרכו לדאוג לנזק נמוך.

סטטיסטיקה
נֵזֶק 472
דיוק 66%
טיפול 60%
זמן טוען מחדש 1.3 שניות
דירוג אש 3.91 לשנייה
גודל המגזין 19

גשם שבר של הריינג’ר

טינה זעירה

שמירה על ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה הולך, אפשרות האקדח הבאה שלנו היא גשם שבר של הריינג’ר , אפשרות טובה נוספת לשחקנים שרוצים לנצל את הנשק; הם במזל.

בזמן שיש להם את הנשק בארסנל שלהם, שחקנים יכולים להישאר במרחק בטוח תוך כדי תקיפת מתנגדים ומגניבים אותם בקלות. בעודו מרגיע עם השבר, השני בו נוחת הזריקה לעבר אויבים, הוא יתפוצץ ויהפוך מייד ל”בן לוויה הידרה “, שימשיך לירות על מתנגדים לתקופה ממושכת עד שהם מתים.

הנשק מספק גם שיעור שריפה כולל של 21%, הנדרש כדי להתמודד עם התקפות חזקות יותר באויבים, ובמקביל מאפשר לשחקנים עם 1.5x זום כדי לראות אויבים שנמצאים רחוקים ויורים בהם בלי להכות. עבור כל צילום המושק עם השבר, הוא תופס שתי תחמושת של ה- FateMaker. אם ברצונך להוסיף קצת תבלין למשחק שלך, התבונן באדמות הפלאות הזעירות של טינה הזעירה שלנו.

סטטיסטיקה
נֵזֶק 46 x 4
דיוק 63%
טיפול 60%
זמן טוען מחדש 1.6 שניות
דירוג אש 6.35 לשנייה
גודל המגזין 22

רצועת שבר הגור

טיינה טיינה טיינה טיינה

עוברים לאפשרויות נשק תגרה, האפשרות המצוינת הראשונה היא רצועת שבר הגור , שאותו יכול להיות שומן השומן לזרוק את הנשק לאויביהם, להתמודד עם נזק טהור לבן ולפרק את שומרי היריבים, להרוג אותם.

כאשר שבר הגורן של הסקעייה הוא בארסנל השחקן, הם יוכלו להתמודד עם 20% נזק משופר, מה שיכול להועיל ישירות לחוזק. שיעור הביקורת המוגבר של 10% יכול לסייע לשחקנים עם השקעותיהם למיומנות ואז ישירות לתפוקת הנזק הכוללת שלהם לעבר אויבים.

עם העלייה של 10% במהירות ההתקפה, השחקנים יכולים לצעוד קדימה לעבר אויבים ולשיק התקפות רגילות וכבדות הדרושות כדי לשבור את דרכם של היריבים ולהרוקן את ה- HP הכללי שלהם, בהכרח לרצוח אותם ולהשיג ניצחון בשדה הקרב.

עם מיומנות הנשק, בכל עת שחקנים שעוסקים בנזק לתגרה, הם יפילו שלושה טילי ברק שיגרמו לשחזור המחלקה עבור יצרני הפאמפרס על סמך תפוקת הנזק הכוללת של הנשק.

סטטיסטיקה
נֵזֶק 674
מהירות תקיפה 1.06 לשנייה
שיעור ביקורת 11%
נזק קריטי 120%

גובלין פיקקס של שלפוחית

טינה זעירה

עוטף את הנשק ב ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה , אפשרות התגרה האחרונה היא גובלין פיקקס של שלפוחית , שניתן להפעיל אותו על ידי יצרנית השומן ויריבים ניתן להביס, ושחקנים יכולים להשיג ניצחון.

עם הנשק העומד על היד, הנשק עצמו יכול לספק חובב נזק לביקורת של 30% לשחקנים שיכולים לעזור להתמודד אפילו יותר מספרים לבנים, מספיק כדי למחוק אויבים. שחקנים יקבלו גם דחיפה בנזק הכללי שלהם בתגרה ב -10%, לצד קבלת עליית מהירות התקפה בסך הכל של 25%. בסך הכל, ה- Goblin Pickaxe הוא אפשרות מצוינת.

סטטיסטיקה
נֵזֶק 558
מהירות תקיפה 1.76 לשנייה
שיעור ביקורת 16%
נזק קריטי 130%

הילוך לבחון

תוך כדי המשך הדברים, יש כמה אפשרויות הילוכים שהשחקנים יכולים לבדוק אותם מכיוון שהם יגברו את תפוקת הנזק הכוללת של השחקן תוך שהיא מציעה סיוע בקרב בקרב.

טבעת המראה של אלי

בועט בדברים עם טבעת המראה של אלי יכול לסייע מאוד לשחקן כאשר הם מתערבים בשיעורי קלווברינגר וגם של קברבורן ובקרבם.

עם הפעלת טבעת הכיתה, השחקנים יתנסו שבן זוגם ישחרר 17.1% הגבירו את הנזק הכללי, וזה בדיוק מה שהשחקנים צריכים כדי להפיל במהירות את היריבים. הטבעת האגדית מציעה גם חובב של 11.9% ליעילות הקסם האפל, המסייע לשחקן כאשר הם ישתמשו בכישורים הפסיביים של קברבורן.

האקדח המנוהל על ידי השומן יקבל גם 14.עליית נזק לבקרת 8%, שתפגע קשה מהרגיל ויהרוג בקלות מתנגדים. עוטף את זה, בכל עת שמיומנות פעולה היא על גבי מתוזמן מתוזמן, נזק הביקורת הכולל, יעילות הקסם האפל והנזק יוגבר ב- 50%.

טבעת מצב הרוח של אלי של שינג’י

ה טבעת מצב הרוח של אלי של שינג’י היא תוספת מצוינת נוספת למלאי השחקן. כאשר הטבעת מצוידת בידו של יצרנית השומן, הנזק בן לוויה שלהם יוחבר ב -15%, ויתמודד בקלות על נזק משופר לאויבים.

עם זאת, מיומנות הפעולה בה השחקנים משתמשים תחווה ירידה של 10% למתבוננותה הרגילה, ותאפשר את הגברת הליהוק של המיומנות. בעוד כישופים אינם המוקד העיקרי של ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה , עדיין ראוי לציין כי נזקי ביקורת האיות ישופרו עד 12.5%.

לבסוף, בכל עת שהמחלקה של FateMaker לא שוחזרה במלואה, ההשפעה של טבעת מצב הרוח תוגדל ב 100%, ותסייע מאוד לשחקן בזמן הקרב עם יריביהם.

מאסטר רונה מעורר השראה

הפריט הבא ברשימה שלנו הוא מאסטר רונה מעורר השראה , מה השחקנים יכולים לצייד אם הם רוצים את הטוב ביותר מהבנייה הזו. בעוד שהרונה נמצאת בארסנל השחקן, הם יוכלו לחוות עלייה כוללת בנזק בן לוויה שלהם, שיוחבר על ידי 25%.

לאחר הצטיידות של המאסטר רונה, הבריאות הכללית של השחקנים תגדל ב -10%, ותאפשר להם להישאר בחיים בקרב על הרבה יותר זמן. לצד זה, שחקנים יכולים גם לחוות נזק נלווה מוגבר על ידי 50% ממיומנות הפעולה שלהם הוא על גבי קולדאון.

לרונה עצמה שיעור טעינה של 445 ועיכוב של 3 שניות בטעינה.

ראשו של סוואשבוקלר של נחש החרב המהבהב

שמירה על Clawbringer Build ב ארצות הפלאות של טינה הולך, לשחקנים תמיד צריך להיות פריט מצוין נוסף בארסנל שלהם, ראשו של סוואשבוקלר של נחש החרב המהבהב , שיכולים להועיל כששחקנים רוצים לחפש חובב כדי לשפר את כישורי הלחימה שלהם.

בעוד שלשחקנים יש גישה לראשו של סוואשוקלר, הם יוכלו לנוע במהירות על פני שדה הקרב שכן מהירות התנועה הכוללת שלהם תועבר עד 23.7%. תוך כדי ריצוף, הם יכולים להתקרב לאויבים ולמחוק אותם עם 29.6% מוגבר נזק לתגרה.

הפריט האגדי יאפשר גם עליית קצב האש, ויאפשר לשחקנים להפיל את האויבים מהר יותר. בכל פעם שהשחקן רוצח יריב, הם יצליחו לחבר את בן לוויה שלהם לתקופה ממושכת.

הלהבה של הדרקון של תהילת הכנות

הבא בתור הוא ה- הלהבה של הדרקון של תהילת הכנות , פריט מצוין נוסף שצריך תמיד לשחקנים איתם אם הם רוצים להפיל אויבים תוך שימוש בקלווינגר ככיתה העיקרית שלהם.

עם הלהבה של הדרקון ביד, אולי אחד החובבים הגדולים ביותר שהשחקנים יחוו הוא שהכוח הכללי של קלברינגר שלהם ישופר ב -25%, לצד נזק הברק שלהם יוחבר ב -30%, מה שיגרום לזה לבנות קטלנית עוד יותר ממנה צריך להיות.

בשילוב עם זה, ברגע שיוצרי FateMakers נכנסים למצב “שמור את הנשמה שלך”, הם יהיו נשקם מיד לטעון תחמושת, והנזק הכללי של האש שמטופלים באויבים יוחבר בסך הכל 30%. שחקנים יקבלו גם גודל מגזין אקדח מוגבר של 20%, ויעזרו להם מאוד בקרב.

Buffmeister מעיל

עוברים ימינה, Buffmeister מעיל אמור לסייע מאוד לשחקן כאשר הוא עומד בפני אויבים קשים יותר על ידי מתן שיפור נזק כולל. עם יציקת הבופמייסטר, היא תעסוק ב -185 נזק ליריבים, תדלדל מייד את ה- HP הכולל שלהם ויוריד אותם.

ל- Buffmeister עצמו משך זמן כולל של 8 שניות, לצד העלאת כוחו של השחקן, מה שהופך את הכוח למסוכן וקטלני יותר.

מיומנות פעולה של Clawbringer

בהתחשב בעובדה ש- Clawbringers בדרך כלל יתמקדו בנזקי ברק ובנזקי תגרה, יתקרבו לאויבים ויגזלו אותם, זה יועיל מאוד לשחקנים אם הם ישתמשו במיומנות הפעילה של קלאוברינגר מכיוון שהוא מתמקד ב- ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה .

שיפוט דרקון הסערה

מיומנות עיקרית של קלווברינגר טינה טינה

מיומנות הפעולה העיקרית ששחקנים נדרשים להתמקד בה היא שיפוט דרקון הסערה , שיכול להשפיע מאוד על הנזק הכללי שנוצר על ידי יצרני הפאמרים. עם הטלת המיומנות, השחקן יוכל לקרוא לפטיש שלו, שאפשר להוריד אותו אל היריבים.

הפטיש עצמו יהיה עמוס ברק, ובהשפעה עם אויבים הוא יכה את הרעם, יתמודד עם ברקים חזקים ונזק תגרה בשני משולבים. בכל שנייה חולפת, זה מרוקן את ה- HP של היריב ומייצר אותם לחסרי תועלת.

השחקנים יכולים גם להתקשר שוב לפטיש שלהם, שיסיים את המיומנות ויתחיל את ה- Cooldown, שהוא בסך הכל 21 שניות. משך הזמן הכללי של המיומנות עצמה הוא 8 שניות, מספיק כדי להרוג את היריבים.

כישורים פסיביים של Clawbringer

תוך שמירה על הבנייה, יש כמה מיומנויות פסיביות ששחקנים צריכים לבדוק תמיד אם הם רוצים לצאת מנצחים ולקבל דומיננטיות על יריביהם.

שבועת הרעם

טינה זעירה

ראשית, שבועת הרעם היא מיומנות מצוינת. היא בעיקר שמה לה למטרה לפרנס את השחקן בקרב על ידי שיפור הנזק הכללי של תגרה שעסקו ביריבים על ידי העמידה, ובו זמנית מאפשרת למלווה לוויברן להפעיל נזק ברק מוגבר. הנזק הכללי של הברק הוא 25%, ומומלץ לשחקנים להשקיע 5 נקודות בשבועה של רעם.

לִנְזוֹף

טינה זעירה

לִנְזוֹף משמש בעיקר על ידי שחקנים שיש להם מטרה אחת בראש, וזה לשבור את שומר היריבים. כאשר מיומנות מושלכת, השחקנים יפחתו את הנזק; כל אותו זמן, כל פיגוע שהושק בחברי המפלגה ייזוף בחזרה ליריב כנזק לברק, ויתמודד עם מכה כבדה. שלילת הנזק תהיה 15%, והשחקנים יכולים להכניס מקסימום של 5 נקודות לנזיפה.

דרקון אורה

טינה זעירה

להמשיך לדברים, דרקון אורה נכנס לתמונה הבא. בכל פעם שהמיומנות הזו מושלכת בזמן שהשחקן נמצא בקרב, הילה תופיע סביבם שתאפשר לנזק היסודי הכולל של השחקן להיות מחוספס בסך הכל 20%, אשר ניתן לטפל בהם באופן מיידי לאויבים, ומחיקה אותם באתרים שלהם. גם אורה של דרקון יכולה להיות מקסימום.

החסד של Blasthamut

טינה זעירה

קדימה עם החסד של Blasthamut , שחקנים יכולים להתחזק בלחימה עם מיומנות ההרג, שתאפשר לשחקנים להטיל כדור אש, אשר ישיק את נזק האש כלפי יריבים אם הם יהרגו עם אקדח, ויזומן כדור ברק אם היריב ייהרג על ידי התקפות תגרה, אשר ישגרות בעקביות את נזקי הברק. מקסימום נקודה אחת ניתן להשקיע לטובתו של בלסטמוט.

חבר ללהבה

טינה זעירה

המיומנות הבאה המדוברת היא חבר ללהבה , התומך מאוד בשחקנים העומדים בפני מתנגדים קשוחים בכך שהוא מאפשר לוויה של וויברן של יצרנית השומן להתמודד עם הנזק הכללי המשופר, ככל הנראה לדלדל את ה- HP של האויב ולהוריד אותם. המיומנות יכולה להועיל ישירות לעמידה, והנגן יכול בקלות למקם את נקודות המיומנות.

נשימה סערה

טינה זעירה

מיומנות מצוינת נוספת שעל השחקנים לבדוק אותה היא נשימה סערה . בעוד שבן הזוג של וויברן נמצא לצד השומן, הוא ישגר בעקביות את מה שמכונה נשימת ברק בכיוון הכללי של המתנגדים, מה שיגרום להם לצרוך נזק לברק מוגבר. שחקנים יכולים למקם במקסימום נקודה אחת לסערה נשימה. אם אתה מבולבל ביחס לעצי המיומנות של ארץ הפלאות של טינה, אתה יכול לקחת עזרה מהמדריך שלנו המופיע.

לְלֹא חַת

טינה זעירה

המיומנות הבאה ברשימה שלנו היא לְלֹא חַת , שאפשר למקם נקודה אחת, והמטרה העיקרית של מיומנות המבקשת היא להחזיר את כל המחלקה עבור יצרנית השומן ברגע שהם נמצאים במצב “שמור את הנשמה שלך”. נזק לברק מוגבר יושלך גם ליריבים למשך זמן שהוא 20 שניות.

יראת כבוד

ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה

מיומנות פסיבית מצוינת נוספת היא יראת כבוד , מה שיכול לעזור מייד לשחקנים לנצח בכל קרב נגד האויבים שלהם על ידי מתן שיעור ביקורת משופר בכל פעם ש- Fatemaker גורם להם לקחת נזק ברק. חובב השיעור הכולל הוא 33%, והמיומנות תסתיים לאחר 12 שניות, והשחקנים יכולים להשקיע שלוש נקודות מיומנות ביראה.

Storm Smite

ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה

עוטף את הכישורים הפסיביים במדריך שלנו עם Storm Smite , בכל פעם שהשחקן מטיל את מיומנות הפעולה שלו, הוא גם יגרום לו להשיק ברגי רעם או אש שיחזרו את האויבים במהירות.

כישורים פסיביים של קברבורן

בעוד שהשחקנים לא יקבלו עזרה ממיומנויות הפעולה של גראבורן, ישנם עדיין כמה מיומנויות פסיביות ששחקנים יהיו תלויים בהם כדי להפיק את המרב מה- ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה . רוצה לפלס את הדמות שלך מהר יותר אבל חסר xp? ובכן, תשובתך נעוצה במדריך החקלאות של ארץ הפלאות הזעירה של טינה!

כלי תמותה

ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה

מתחיל דברים עם כלי תמותה , שחקנים יכולים להשתמש בזה בקרב מכיוון שה- HP הכולל שלהם יוחבר על ידי 6%, מה שיאפשר להם להישאר בחיים במשך תקופות ארוכות יותר, תוך שיפור היעילות הכוללת של הקסם האפל ששוחרר על ידי יצרני Fatemakers בסך הכל 6%, מה שמאפשר תפוקת נזק קסם כהה מוגברת. יש להשקיע מקסימום 2 נקודות בכלי תמותה.

מרגיז נאמן

ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה

ממשיך ימינה הלאה, מרגיז נאמן היא עוד מיומנות ברת קיימא ששחקנים יכולים להשקיע בה, מכיוון שהם יחוו התמודדות עם פגיעה כללית משופרת באלמנטיות ותגרה ליריב על סמך מספר המלווים שיש לשחקן. עבור כל בן לוויה, הנזק של השחקנים יוחלף על ידי 9%. השחקנים צריכים להציב מקסימום של 2 נקודות למגושמים נאמנים. אם אתה רוצה כמה מפתחות השלד של ארץ הפלאות של טינה, בדוק את המדריך לקבלת התקלה.

קְצִיר

ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה

להמשיך לדברים, קְצִיר יכולים לשמש שחקנים שבסופו של דבר רוצים להפסיק אויבים ולהשיג ניצחון במהירות. לאחר יצירת הקציר, השחקנים יקבלו יכולות משופרות של נזק לקסם כהה לתקופה מסוימת. משך המיומנות הוא בערך 12 שניות, והשחקנים יכולים למקם את נקודות המיומנות לקציר.

הסכם כהה

ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה

מיומנות נוספת שהשחקנים מומלצים לבדוק אותה היא הסכם כהה . כפי שהשם מרמז, הסכם אפל קשור ישירות ליכולתו של הקברבורן להתמודד עם קסם אמנות אפל, אשר יוחבר ברגע שהמפקח השטף את המיומנות. החובב הכולל המסופק לשחקן יהיה 20%.

הידרה אפלה

ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה

עכשיו כשאנחנו מגיעים לסוף הכישורים הפסיביים, הידרה אפלה נכנס לתמונה כאשר השחקן זקוק לבן לוויה אישי לצידו במהלך הקרב. על ידי קריאה למלווה הידרה אפל, בן הזוג ישיק נזק קסם אפל ליריבים, ויהפוך אותם לחסרי תועלת בשדה הקרב.

Clawbringer בונה פלייסטייל בארץ הפלאות של טינה טינה

ה- Build Playstyle עבור ארץ הפלאות של טינה של טינה קלאברנגר בונה הוא פשוט יחסית, מכיוון שהוא מאפשר לשחקנים להוריד אויבים בעזרת מיומנויות פסיביות ופעולה.

בעזרת הכנת הכיתה קלווברינגר , שחקנים יכולים להמשיך לשחרר ברקים ונזק לתגרה בעזרת כלי נשק התגרה שלהם ולתייוק ברגי ברק על מתנגדים, ככל הנראה מחיקים ומגניבים אותם.

עם הכיתה המשנית Carevborn. הכישורים המציעים חובבי נזק לתגרה וחובבי נזקי ברק כולם נמשכים יחד יפה כדי לעזור ליצרנית השומן לצאת מנצחת.

יש לנו את ה Clawbringer Build כולם עטופים; תן לנו לדעת מה אתה חושב על זה בתגובות למטה! עיין בבנייני הפלאות של טינה הזעירה שלנו לבנייה הטובה ביותר להפניות עתידיות!

האם המאמר הזה היה מועיל?

תודה! אל תשתף אותנו במשוב שלך. ⚡

ארצות הפלאות של טינה זעירות בנות קברבורן: יצירת כאוס בן לוויה משולב

ארצות הפלאות של טינה זעירות בנות קברבורן: יצירת כאוס בן לוויה משולב

נכתב על ידי טרן סטוקטון

פורסם 6 באפריל 2022 12:13

שֶׁלָנוּ ארצות הפלאות של טינה Build Build מנצל את הרבגוניות של הכיתה, יחד עם בן זוגו העוצמתי שניתן לשלב עם סוהרי הנבגים לאפקט רב. ארצות הפלאות של טינה נותן לך ערימות של אפשרויות כיתה, תוך כדי התאמה של תכונה רב -כוסית המאפשרת לך לשלב ארכיטיפים יחד לבניינים ייחודיים. אז אם אתה רוצה את הסקירה כיצד לשכפל את שלנו ארצות הפלאות של טינה Graveborn Build, כיסינו אותך.

 • בניית Stabbomancer של טינה טינה של טינה
 • בניית סגן הפלאות של טינה של טינה
 • ארץ הפלאות הזעירה של טינה קלאברנגר בונה
 • ארצות הפלאות של טינה בנה
 • ארצות הפלאות של טינה של טינה בנה

ארצות הפלאות של טינה זעירות בנות קברבורן: רקע ונקודות גיבור

טינה זעירה

לאחר יצירת מראה הדמות שלך תזדקק לרקע רלוונטי, שייתן לך דחיפה קטנה לכמה נתונים סטטיסטיים. אנו ממליצים על האלכימאי הסורר לבנייתו של קברבורן, מכיוון שהוא ייתן לך דחיפה של שמונה חוכמה, המאפשרת לך להתמודד. עם זאת, כל הרקעים מגיעים עם החיסרון, מכיוון שתאבד חמש חוקה ושתי מיומנות, ותוריד את ה- HP הכללי שלך ואת סיכוי הביקורת שלך בכמות קטנה.

לבחירה בסטטיסטיקה של הגיבור שלך, תרצה להתמקד בשוויון בכישורי האינטליגנציה, החוכמה וההתאמה שלך לאורך כל המשחק, מה שייתן לך צמצום ענקי של כישופים ומיומנויות כאחד, תוך הגדלת נזק הסטטוס שלך שהוא המפתח לחבריכם ולמיומנויות מסוימות.

 • מחפש כמה מהשלל האיכותי ביותר במשחק? בדוק כיצד לרכוש אותו עם קודי המשמרת הפלאות של טינה טינה.

ארצות הפלאות של טינה טינה בנות קברבורן: מיומנויות

טינה זעירה

עבור מיומנות הפעולה שלך, אנו ממליצים להקריב את הקורבן הקשה, המאפשר לך להקריב 40% מבריאותך כדי להתמודד.

עבור הרובד הראשון של עץ המיומנות של קברבורן, תרצו למקם את כל מה שזמין, לקחת בסך הכל 13 נקודות. כלי תמותה יגדיל את ה- HP המקסימום שלך לכל נקודה, יחד עם יעילות קסם אפל, ואילו ניקוז Essence הוא מיומנות להרוג שמגדילה את שיעור האיות שלך לסך הכל 25%. האחרון ברובד זה הוא פגיעות נאמנות, מה שמאפשר לך נזק מוגבר לכל בן לוויה, בסך הכל 9%. זה גם מגדיל את קצב ההתאמה של בני לוויה שלך.

ברובד השני, המיקוד שלך יהיה ב- Harvest, שהוא מיומנות להרוג המאפשרת לחברכם להתמודד בונוס נזק קסם אפל. ראוי לציין כי אפקט זה נערם גם עד 9% בסך הכל, ונמשך 12 שניות. בזמן שאתה כאן, הכנסת נקודה יחידה לסאנגוין סקרמנט שווה את זה להתחדשות הבריאות של 5% מכל כישוף שאתה משתמש בו, שיעזור מאסיבית לאורך כל המשחק.

ברובד השלישי, תרצו להתעלם מכל הכישורים למעט Hydra Dark, מה שבאמת עוזר להתחיל לקשור את הבנייה יחד מבחינת חבריכם שיגיעו לרשת. Dark Hydra הוא מיומנות להרוג שנותנת לך הזדמנות לזמן בן לוויה העוסק בנזק קסם אפל. ב- MAX, מיומנות זו מעניקה לך סיכוי של 60% לכל הרג בזימון הידרה אפלה, עם מקסימום של שלוש שניתן לזמן, ונמשך עשר שניות כל אחד.

ברובד הרביעי, תרצו למקם את שני הכישורים הזמינים. ראשית היא עלייה; זוהי מיומנות נוספת של הרגה שמגדילה את מקסימום HP ונזק לאיית. זה גם נערם עד עשר פעמים, מה שמאפשר עלייה פוטנציאלית של 20% לשני הסטטיסטיקות שלך. יש גם את המיומנות הנקודה היחידה שנקראת עונש, המעניקה לוויה של דמי-קיץ ‘סיכוי של 20% לשחזר את יכולת הפיצוץ שלו.

לשכבה החמישית של עץ הקברבורן יש מיומנות שנקראת לורד הקצוות. זה מגדיל את תפוקת הנזק שלך תוך הפחתת הנזק שאתה לוקח, וגובר בקנה מידה כשאתה מאבד יותר בריאות. תרצה גם לתפוס את מיומנות האבן של הכיתה הזו, שנקראת ברכת מורהימה. זה יאפשר לך להפעיל את כל כישורי ההרג שלך בכל פעם שאתה מטיל כישוף, שהוא חזק ביותר בגלל כמות הנזק ההמונית שתוכל לעקוב אחריו.

 • תוהה איך לשחק עם חבריך בפלטפורמות שונות? הנה הפריימר שלנו על ארצות הפלאות של טינה.

ארצות הפלאות של טינה זעירות בנות קברבורן: רב -קלאס

טינה זעירה

ברגע שתקבל גישה לתכונה הרב -כוסית לאחר שסיימת את הרגש של משימת האוקיאנוס שנמצאה בהמשך המשחק, תרצה לבחור את סגן הנבגים כשיעור השני שלך. זה ייתן לך גישה לחבורה של יכולות לוויה עוצמתיות, ופטריות הפליטה.

ברובד הראשון, מקסימום הוצא את שני השפע של הציד וגם הלב. הראשון הוא מיומנות להרוג שמגדילה את שיעור כישורי הפעולה, בעוד שהשנייה מגדילה את בריאותו של בן זוגך ואת הנזק באופן מאסיבי. ברובד השני, פשוט התמקדו במיקס מיומנות הזיקה, המעניקה לכם עליית נזק יכולת שטוחה עם כל נקודה.

אתה יכול לדלג על הרובד השלישי לפני שתגיע לשכבה ארבע לריגוש הציד. מיומנות זו מעניקה לחברים שלך נזק מוגבר בכל פעם שאתה מכה קריטי עם התותחים שלך, ובמקביל לערום עד עשר פעמים, לצורך נזק גדול להגביר את הפוטנציאל. בסך הכל, חבריכם צריכים להיות מסוגלים לקחת על עצמם את מרבית האויבים עצמם בזמן שאתם תלויים ותומכים בזכות הכישורים בבנייה זו.

זה הכל בשביל ההליכה שלנו כיצד ליצור א ארצות הפלאות של טינה Gravborn Build העוסק בנזק מטורף עם בני לוויה ויכולות.

סקרן לדעת לאילו משמשים כדורי ירח הפלאות של טינה טינה? המדריך שלנו יביא אותך למהירות.