GTA 6: תאריך שחרור, דליפות, שמועות, משחק, מפה, דמויות ועוד

Contents

שמועות תאריך השחרור ממשיכות להגיע וכולן מצביעות לקראת השקה של 2024. האחרון מגיע מ- Insider Gaming ומשיחת הרווחים האחרונה Take-Two, בה מסביר המנכ”ל והיו”ר שטראוס זלניק כי השנה הבאה “יכללו רמות שיא חדשות של ביצועי הפעלה”.

GTA 6 אומדן תאריך שחרור: דליפת משחק ופרטי סיפור מדווחים

רוקסטאר הודיעה סוף סוף שהיא עובדת על Grand Theft Auto 6.

פורסם: יום חמישי, 7 בספטמבר 2023 בשעה 16:02

תאריך השחרור של GTA 6 עדיין לא ידוע, אך הוא יכול להיות כאן בשנת 2024!

מספר דליפות הצביעו כעת לעבר אישור בקרוב. אנחנו עוברים כאן את הזכוכית המראה, אנשים.

.

תודה לאחת ההדלפות הגרועות ביותר בהיסטוריה של המשחק.

מאז, הציפייה והשמועות סביב המשחק גדלו יום אחר יום. זה הוביל לרגע מכוער אחד בו בחור מיהר את הבמה במהלך פתיחת Gamescom פתיחה בשידור חי בטענה ביל קלינטון דורש את תאריך השחרור שלו.

לצד ההדלפות הללו, הרמזים האחרונים של Take-Two Interactive מעניקים לנו את המבט הטוב ביותר שלנו על תאריך שחרור פוטנציאלי Grand Theft Auto 6 עד כה.

שמועה שנערכה לאחרונה מציעה כי אנו עשויים אפילו לראות את החשיפה המלאה של המשחק מתקיימת באוקטובר 2023, כאשר תאריך השחרור שלו נופל באוקטובר 2024.

אפילו לוקח את כל זה עם קערת מלח ערימה מאסיבית, אין להכחיש שהדברים מתחילים להתחמם. אצבעות חוצות אנו רואים לפחות לוגו.

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על תאריך השחרור של GTA 6, שמועות על משחק, הגדרה, דמויות ניתנות לשחק ועוד.

ומכיוון שנוכל עדיין שיהיה לנו זמן מה לחכות, אולי לבדוק כמה רמאות GTA 5 ו- GTA 5 כדי לשמור על בידור עד לסרט ההמשך הצפוי, או לבדוק כיצד לשחק GTA RP.

מתי תאריך השחרור של GTA 6? ההערכה שלנו

תאריך השחרור של GTA 6 נראה שהוא ינחת מתישהו ב 2024, .

אחת השמועות האחרונות מציעה שהיא תשחרר ב אוקטובר 2024, אם כי זה הושמט מאז הקלטת קול AI פוטנציאלית.

אפילו עובדי הרוקסטאר שראיין ג’ייסון שרייר של בלומברג שהתראיין לדו”ח הקוראים שלו על המשחק לא יכול היה לדבר עם זה.

המאמר של בלומברג מציין: “אנליסטים בתעשייה צופים כי מכונית הגניבה הגדולה הבאה תצא מתישהו בשנת הכספים 2024 של Take-TWO, הנמשכת מאפריל 2023 עד מרץ 2024, אך מפתחים ספקנים.”

מיקרוסופט הצהירה גם כי GTA 6 צריכה להסתובב בזמן זה, עם תגובה לתחרות בבריטניה ולשווקים בחקירת רשות הרכישה של Activision Blizzard Reading: “הצפוי מאוד Grand Theft Auto VI צפוי להשתחרר בשנת 2024.

שמועה נוספת, שנצפה על ידי GamesRadar, מציעה כי פיתוח GTA 6 יכול בהחלט להיות בשלב הליטוש הסופי שלה.

בהתחשב בכך שליטוש משחק עדיין יכול לקחת שנה או יותר יותר (במיוחד אחד גדול כמו GTA 6), השמועות האחרונות הללו מצביעות לעבר תאריך שחרור של 2024, ומגבים את טענת מיקרוסופט לעיל לעיל.

שמועות תאריך השחרור ממשיכות להגיע וכולן מצביעות לקראת השקה של 2024. האחרון מגיע מ- Insider Gaming ומשיחת הרווחים האחרונה Take-Two, בה מסביר המנכ”ל והיו”ר שטראוס זלניק כי השנה הבאה “יכללו רמות שיא חדשות של ביצועי הפעלה”.

רמות השיא החדשות של ביצועי התפעול צריכות להגיע ממשהו – הדבר הזה הוא ככל הנראה GTA 6. אצבעות חצות אנו מקבלים גילוי רשמי מלא עד סוף השנה שמאשר את הכל.

עם זאת, ללא מילה רשמית מהמפתח, איננו יכולים לומר זאת בוודאות. קח תמיד שמועות עם קמצוץ מלח או שניים (או קערה שלמה מלאה).

GTA 6 דליפות

אמנות מפתח GTA, עם אישה מפוצצת נשיקה למצלמה

הודות לסדרה של דליפות גרגנטואן, אנשים ברחבי העולם ראו כעת מידה רבה של צילומי פיתוח מוקדמים של GTA 6. לפני שהורדו, נראה שהקטעים מאשרים את הגיבורה הנשית החדשה ומציגה קצת משחק עולם פתוח.

בהצהרה, רוקסטאר אישר את תוקף ההדלפות והוסיף כי הוא “מאוכזב מאוד מכך שפרטים על המשחק הבא שלנו משותף איתך לכולכם בדרך זו”. למרות הדליפה, רוקסטאר טוענת כי “העבודה שלה במשחק ה- Grand Theft Auto הבא תימשך כמתוכנן”.

למרבה המזל, הדליפה והגישה של מידע רוקסטאר חסוי לא עיכבו את GTA 6. המשחק עדיין אמור להשיק כמתוכנן ורוקסטאר “יציג לנו את המשחק כראוי את המשחק” כשהוא מוכן “.

עוד כמו זה

האם אתה יכול להזמין מראש GTA 6?

לא. אתה כרגע לא יכול להזמין מראש GTA 6.

בהתחשב בעובדה שאנחנו עדיין לא יודעים את תאריך השחרור שלה, וכנראה שלא יעשה זאת לזמן מה, זה לא אמור להפתיע שאתה לא יכול להזמין מראש את Grand Theft Auto VI. כאשר זה ישתנה, אנו אנו בטוחים ליידע אותך.

מפת GTA 6 יכולה להיות מוגדרת במיאמי

היכן תוגדר מפת GTA 6? על פי דו”ח בלומברג הנזכר, GTA 6 נקבע בימים אלה בגרסה בדיונית של מיאמי (בדומה לסגן העיר הקודם).

לפני ההתמקדות הזו במיאמי, הדו”ח טוען: “עיצובים מוקדמים קראו להכללת שטחים שעוצבו לאחר שטחים גדולים של צפון אמריקה ודרום [. ] אבל החברה הסתובבה בשאיפות אלה.”

עם זאת, נשמע שהמשחק יכול להתרחב מעבר למיאמי לאחר ההשקה. בלומברג טוען: “התוכנית של רוקסטאר עומדת כעת לעדכן את המשחק לאורך זמן ולהוסיף משימות וערים חדשות על בסיס קבוע.”

על פי השמועה, השחקן הקולי בריאן זמפלה מגלם גיבור פוטנציאלי.

פונטרים הציעו זה מכבר שהמפה עדיין תהיה גדולה יותר משני GTA 5 וגם Red Dead Redemption 2, ופרשן המשחקים TEZ2 ציין כי סקר GTA+ שנערך לאחרונה שאל שחקנים נבחרים אם הם ישתמשו בתכונה של נסיעה מהירה – שהיא אפוא ככל הנראה נחשבים ל- GTA 6.

על ידי הזנת פרטיך, אתה מסכים לתנאים ולמדיניות הפרטיות שלנו. אתה יכול לבטל את המנוי בכל עת.

סיפור GTA 6 כולל את הגיבור הנשי הראשון

לגבי הסיפור והדמויות ב- GTA 6, הדו”ח של בלומברג מכסה גם את זה. במאמר טוען כי GTA 6 “יכלול לראשונה גיבורת נשי ניתנת לשחק, על פי אנשים המכירים את המשחק”. זה אומת כעת על ידי צילומי הפיתוח המוקדמים שהודלפו של המשחק.

הדו”ח ממשיך לציין: “האישה, שהיא לטינה, תהיה אחת מצמד הדמויות המובילות בסיפור שהושפע מהשודדים הבנקים בוני וקלייד.”

.”

באילו פלטפורמות יהיו GTA 6?

אנו יכולים לחזות בביטחון שתוכלו לשחק GTA 6 ב- PS5 ו- Xbox Series X/S, אך נותר לראות אם GTA 6 יגיע גם ל- PS4 ו- Xbox One. קונסולות הגן הקודמות יכולות להיות מיושנות למדי עד ש- GTA 6 מוכן, אחרי הכל.

אנו מדמיינים כי גם שחרור מחשב GTA 6 יהיה בדרך, אבל מה שמסתורין הוא האם GTA 6 תעשה את הקפיצה למתג נינטנדו – GTA 5 עדיין לא, למרות שחבילת הטרילוגיה של המהדורה המוחלטת עשתה זאת, כך זה בשום אופן לא ערובה. אנו נעדכן אותך ככל שנלמד יותר.

קרא עוד על Grand Theft Auto:

  • GTA סן אנדראס בוגד
  • Gta סגן סיטי בוגד
  • GTA 3 בגידות
  • טרילוגיית GTA: פרטי המהדורה המוחלטת
  • GTA 5 שחקני קול – צוות השחקנים המלא

GTA 6 הודיע ​​- מה אמר רוקסטאר?

“אנו שמחים לאשר כי פיתוח פעיל של הכניסה הבאה בסדרת האוטומטית של Grand Theft מתבצע היטב”, נחשפו לאחרונה מפתחי GTA מ- Rockstar בהצהרה.

“עם אריכות החיים חסרת התקדים של GTA V, אנו יודעים שרבים מכם שואלים אותנו על רשומה חדשה בסדרת האוטו של Grand Theft”, הוסיף רוקסטאר בהצהרתם.

“עם כל פרויקט חדש שאנחנו יוצאים אליו, המטרה שלנו היא תמיד לעבור משמעותית מעבר למה שהספקנו בעבר.”

האם יש טריילר ל- GTA 6?

למרבה הצער, אין עדיין טריילר רשמי ל- GTA 6. לעת עתה, רק נצטרך לדמיין איך זה נראה בראשנו.

יש לקוות שזה יוכרז בקרוב ונוכל להוסיף לך אחד בשבילכם – אך לעת עתה, תצטרכו לדמיין קרוואן GTA 6 בראשכם. תהנה!

הירשם לניוזלטר המשחקים החינמי שלנו לתובנות שבועיות, ו עקוב אחרינו בטוויטר לכל העדכונים האחרונים.

מחפש משהו לצפות בו? עיין במדריך הטלוויזיה או במדריך הזרימה שלנו.

נסה עוד היום מגזין רדיו טיימס וקבל 10 גיליונות תמורת 10 ליש”ט בלבד, בתוספת שובר של ג’ון לואיס ושותפים של 10 פאונד שנמסר לביתך – הירשם עכשיו. למידע נוסף מהכוכבים הגדולים ביותר בטלוויזיה, האזינו לפודקאסט של רדיו טיימס.

GTA 6: תאריך שחרור, דליפות, שמועות, משחק, מפה, דמויות ועוד

תאריך שחרור של GTA 6, טריילר, מפה, דליפות ועוד

עברו עשר שנים מאז GTA 5 פגע בשוק ושינה משחקי וידאו כפי שאנחנו מכירים אותו. עם זאת, גם אחרי עשור, שום סרט המשך לא נראה באופק. זהו הפער הגדול ביותר שזכיינית האוטו של Grand Theft נקט אי פעם בין השקת שני תארים משמעותיים. אבל אם אנו מאמינים ש- GTA 6 מדליפים ורמזים, העיכוב בשחרור המשחק צריך להיות שווה את ההמתנה. הכניסה האחרונה לזכיינית GTA תציג מפה עצומה אך מוכרת, גיבורים ייחודיים באמת, ועוד הרבה. אז בואו נפסיק להכות סביב השיח ונפרע את כל מה שאנחנו יודעים על Grand Theft Auto 6 (GTA 6) עד כה.

תאריך שחרור GTA 6: מתי GTA 6 יוצא?

מסך של פרופיל לינקדאין

משחקי רוקסטאר, מפתחת הזכיינית של Grand Theft Auto, אישרו לראשונה כי “הכניסה הבאה בסדרת Grand Theft Auto בעיצומה טובה“בפברואר 2022 דרך פוסט רשמי של Newswire. פוסט זה נועד להכריז על עדכוני קהילה סביב GTA V אך הסתיים עם הערה עדינה על עתיד הזיכיון.

זה מצביע על היצירה של GTA 6 הייתה כבר התחיל בתפקיד מסוים בשנת 2015, שזה רק שנתיים לאחר ההשקה של GTA 5. עם זאת, על פי הצהרתו של Insider TEZ2, ההפקה הופעלה מחדש בזמן שפורסם Red Dead Redemption 2. אמנם יש לקחת זאת עם גרגר מלח, אך זה יכול להיות חלק מהסיבה שאנחנו עומדים בפני עיכובים להשיג GTA 6.

GTA 6: דמויות (צמד דינמי?)

אם אנו מסתכלים על ההיסטוריה של רוקסטאר, יש לנו שישה עשר משחקים בזכיינית GTA. רק לשניים מהכותרות הללו, שני משחקי ה- GTA הראשונים, היו דמויות נשיות שניתן לשחק בהן. גברים שלטו לחלוטין בכל איטרציה אחרת של המשחק.

דמויות מסיפורי GTA VC

עם זאת, כפי שנראה, על פי הדיווחים, ל- GTA 6 יהיה גיבורת נקבה בשם לוסיה. אליה יצטרפו קשר הדוק עופרת גברית בשם ג’ייסון. זה הופך את לוסיה הדמות הנשית הראשונה שניתן לשחק בה בהיסטוריה של GTAy. המשמעות היא גם של- Grand Theft Auto יהיו שתי דמויות ראשיות שכנראה יתקדם בסיפור יחד.

דו”ח של בלומברג על תרבות החברה המשתנה של רוקסטאר טוען עוד יותר כי הדמות הנשית הניתנת לשחק היא א לטינה. הזוג יהיה אולי מסוגנן ב בוני וקלייד תמונה. עבור אלה שאינם מודעים, צימרים היו זוג פלילי אמריקני ידוע לשמצה בשוד הבנק שלהם. מסיבה זו, ככל הנראה, הדמויות יעבדו במקביל לקו העלילה ואולי אפילו יהיו מלאי משותף.

זֶה התביעה גיבתה על ידי צילומי המשחקים של GTA 6 דלפו בספטמבר 2022, בהם ראינו דמויות נקבות וגבריות כאחד. קליפים אחרים שהודלפו מראים משחק משתי נקודות מבט של שתי נקודות הדמות, רומזות לעבר מערכת מיתוג שכנראה תהיה מהירה אפילו יותר מ- GTA 5.

אמנם אין תמונות רשמיות של לוסיה על ידי רוקסטאר, אך לא הפריעו לאוהדים להגיע עם כמה. אמן דמויות חוסין דיבה משחקי GTA 6 שהודלפו gta 6 ויצרו מעירים תלת מימדיים של מה שהוא חושב שהדמות תיראה. תמונות הפלט הן חיים ויכולות, למעשה, לציין את לוסיה כפי שהיא תופיע.

GTA 6: תאריך שחרור, דליפות, שמועות, משחק, מפה, דמויות ועוד

בהתחשב בתחום השינויים משחקי רוקסטאר מבצעים את תרבות העבודה שלה על ידי הכללת ייצוג נשי יותר, תוכלו לשקול את הדמויות לעיל שהודלפו כמעט אושרו.

השמועה על השמועה השלישית עשויה לבצע את כניסתם

למרות שהזכרנו את הסבירות ששתי דמויות ראשיות ישלטו על הסצינה, סרטון חדש יחסית רומז לעבר א דמות שלישית. ב סרטון שנמחק עכשיו משותף על ידי משתמש בטוויטר, אנו רואים גיבור שלישי. הדמות לבשה חולצת טריקו לבנה ומכנסיים אפורים. על פי החשד, לקליפ היה רצף הליכה, והדמות החזיקה כמה אקדחים והליכה, אך בגלל אופי הצילומים שלפני אלפא, הכל היה וקיקי.

מעלה הווידיאו ציין גם כי הדמות ייקראו ”קאי‘והזכיר כי הצילומים אושרו. עם זאת, מכיוון שהסרטון נמחק כעת ולא הייתה מילה רשמית של רוקסטאר, זו שוב ספקולציות. עם זאת, אם אכן יש דמות שלישית, זה יעקוב אחר פורמט הגיבורים הטיטולרי של GTA 5, שהסתדר טוב מאוד למשחק.

GTA 6: סיפור/קו העלילה

אמנם יש לנו הרבה מה להמשיך במונחים של GTA 6 דמויות, אך הסיפור עצמו נותר בעיקר היסטוריה. צמד הגיבורים אמור להיות קשור בדרך כלשהי. אנו כבר יודעים שהצמד ככל הנראה יהיה מסוגנן אחרי בוני וקלייד.

עם זאת, זה נחשף על ידי טום הנדרסון, דליפת משחק עם שיא אמין, ש- GTA 6 יתקיים בו סגן עיר מודרני. זה אושר חלקית מכיוון שכמה קטעי משחק שהודלפו הראו את ג’ייסון נכנס לרכבת המטרו של סגן סיטי. זה יכול גם לגבות כמה שמועות שטענו שלוסיה וג’ייסון כביכול יבנו אימפריה סמים יחד בסגן סיטי. עם זאת, מלבד זה, אין לנו הרבה מה להמשיך כרגע.

על פי קטע חדשות שנערך לאחרונה על ידי Gamerant, GTA 6 הסיפור הראשי עשוי להיות כתוב במלואו בשלב זה, מאותת כי המשחק מוכן להעביר לשלב הבא. הפרסום מבסס את התיאוריה שלו על רשימות עבודה חדשות של רוקסטאר למשרה מלאה Grand Theft Auto 6 מנהל קריינות להשמעה ולכידה. עם זאת, נצטרך לחכות ולראות מידע נוסף על סיפור העלילה של GTA 6.

GTA 6: משחק וגרפיקה

הדיבור על מכניקת המשחק של GTA 6 קשה בשלב זה בגלל היעדר ההודעות הרשמיות. אז בעוד שרוקסטאר לא סיפקה נגררים, יש לנו כמה תובנות מצילומי המשחק שהודלפו בעבר.

תנועה, נהיגה ופריטים חדשים

בתור התחלה, נראה כי תנועה ומכניקת נהיגה עבדו עליה. דמויות שונות, כולל הגיבורים, עוברות כעת עם יותר שוטף ויש להן הפלגה טבעית. זהו שיפור מ- GTA 5, שם התנועה לפעמים הרגישה ממש מגושמת. באותה צורה, המשחקים שהודלפו מראה גם קרב טוב יותר ביד בכל מה שקשור לזרוק אגרופים ולהשתמטות. נראה כי Gunplay השתפר מהקליפים שראינו.

. דמויות יכולות כעת לזחול וללוטות במקום להתכופף רגיל. אנו רואים גם פריטים חדשים כמו משככי כאבים, מנעולים, כונני USB ועוד. עם זאת, כמה דברים אומצו מאיטרציות קודמות, כולל זה מאט את הזמן במהלך הבחירה.

שופץ משטרה

קטעים שדלפו לאחרונה יותר על ידי חשבון דליפה מושלמת כעת מראים גם התנהגות AI שונה במשטרת GTA 6. סרטון דקה שנמחק כעת הראה סגן קצין סיטי שהסתתר בזמן שניסה לפנות ללוסיה. לאחר מכן הוא קם והולך כשהוא קרוב למרחק בטוח. נראה שהאויב AI ב- GTA 6 יהיה חכם יותר וכנראה עוין יותר כלפי לוסיה וג’ייסון.

משטרת GTA 6 עשויה להשתמש גם במכונאי שרץ חדש בו ה AI מחכה לספירה לאחור מתוזמנת לפני שמתקרבים לזירת הפשע. בשילוב של שינויים בתנועה ולחימה למעלה, זה אמור להיות שיפור בולט.

האוהדים רוצים שישה כוכבים מבוקשים בחזרה

למרות שאנחנו מדברים על שיפור התנהגות המשטרה ב- GTA 6, אין ספק כי השוטרים בסדרת GTA, באופן כללי, עוינים ביותר. זה מחמיר עוד יותר כשאתה פורץ לאזורים צבאיים ומשיג רמה מבוקשת של שישה כוכבים. עם זאת, עם שחרורו של GTA V, רוקסטאר החזיר את הרמה המבוקשת לחמישה כוכבים. אף על פי שהסיבה מעולם לא נחשפה, מעריצים רבים משערים שהיא הייתה תואמת את מספר השמות שלה.

. מעורבות צבאית נוספת זה בא עם זה. אם שמות משחקים הם משהו שאפשר לעבור, יכול מאוד להיות חזרה של שישה כוכבים ב- GTA 6 שאורזים יותר כוח מתמיד.

כלי נשק ומלאי

  • . עם זאת, כמה משימות, כמו אלה מבוססות HEIST, יכולות לכלול אחסון נוסף לפריטים מבוזזים.
  • בעקבות המגמה של המשחקים הקודמים, אנו מצפים שרוב כלי הנשק GTA 5 ישיבו ב- GTA 6. אבל, לפי המשתמשים עם גישה לסרטונים שהודלפו, יתכן שיש כמה כלי נשק חדשים במשחק, כולל לפיד, Speargun, Ball Golf, Tracker Jammer, Pool Cue ומקלות גולף מתמחים.
  • חלק מהמשתמשים במדיה החברתית טוענים גם כי הקטעים שהודלפו הציגו את היכולת לירות בזמן שחייה. זוהי תכונה חדשה לזכיינית. עם זאת, כמו לוחמה מודרנית 2, היא עשויה להגביל את עצמה לאקדחים בלבד.

מנוע משחק חדש

הסיפור של כל משחק וידאו מושפע מאוד מהיכולת של המנוע המשמש לפיתוח המשחק הזה. מנוע משחק הוא פלטפורמת הבסיס עליה טוען העולם של המשחק, מתפקד ומתקשר עם השחקן. תוך התחשבות בכך, כריס קליפל, הדולף שהעניק לנו את ציר הזמן של השחרור של GTA 6, טען כי Grand Theft Auto מפותח באמצעות ה- מנוע זעם חדש.

צילום מסך RDR2

המנוע החדש הזה חזק יותר ממקבילו, שמסביר את GTA 5 ו- RDR2. אם טענה זו תקפה, אנו יכולים לצפות לא רק לגרפיקה המפילה לסת אלא גם למשימות מורחבות יותר. עם פלטפורמות חזקות ומנוע משחק חכם יותר, GTA 6 יכול לתת לנו יותר ממשימות “ללכת להרוג” שולטות כיום בזכיינית.

GTA 6 יגיע עם פיזיקת מים יוצאת דופן

אם תורת מנוע הזעם היא משהו לעבור, יכולות להיות כמה שדרוגים מונומנטליים שמגיעים ל- GTA 6. אנו מדברים באופן ספציפי יותר על פיזיקת מים שהייתה לו קצת יותר מידע בצורה של דליפה. בציוץ שנמחק כעת, דליפה בולטת Aleix Venturas שיתפה מידע על מה שיכול להיות טכנולוגיית פיזיקת מים מחודשת לחלוטין ב- Grand Theft Auto VI.

רוקסטאר הובילה את התעשייה למעשה עם יכולתו הגרפית בכל מה שקשור ללהיטי האולפן. עם זאת, לדברי אליקס, החברה היא שכירת צוות ייעודי של 20 חברים לעבוד בלעדי על הבאת ריאליזם מים יוצא דופן ל- GTA 6. מערכת הפיזיקה החדשה הזו תהיה בתחרות ישירה עם Nvidia WaveWorks, שהייתה מערכת פיזיקה נוספת נוספת שנחשבה יקרה מדי לשימוש באופן מעשי.

אמנם אין שום עדות מוחשית התומכת בטענה, אם נכון, פיזיקת המים המחודשת תשנה את אופן הטיפול במים עצמם במשחקים.

האם GTA 6 יהיה מצב מקוון מרובה משתתפים?

. אבל אנחנו לא רק צריכים להסתמך על ספקולציות. מספר רשימות חדשות באתר פתיחת העבודה של משחקי רוקסטאר ציינו גם את המשחק “מקוון” בתיאורים שלהם. . עם זאת, זה יכול להיות גם תוכן חדש עבור GTA 5 Online, מה שלא סביר מאוד שיחזיר את הצוות הנוכחי שלהם.

?

מפה פוטנציאלית של GTA 6

בוחנים את כל משחקי ה- GTA עד כה, יש לנו שני משחקי בקנה מידה מלא שבסיסו בלוס סנטוס, כמה כותרות שונות בעיר ליברטי, ורק תואר גדול אחד בסגן סיטי. בהתבסס על משחקיות שהודלפו ודפוסי העבר, זה לא יהיה מפתיע לראות (מפה המתוארת לעיל). מיאמי והאזורים השכנים שלה.

מראה מפתחות גאטור אפשרי

משתמשים רבים שיתפו את הצילומים שהודלפו שמצביעים לעבר מיקומים כמו Malibu Club ומלון View’s View’s מחזיר חזרה נוסטלגית עם סגן סיטי GTA. אם זה מתגשם, לא יהיה זה מפתיע לראות מיקומים כמו אי כוכב ים עשויים לעשות קאמבק.

עם זאת, הפעם, משחקי רוקסטאר עשויים בהחלט לדחוף מעבר לסגן סיטי ולשכנים. מיקום אחד כזה הוא “מפתחות גאטור”, מיקום ליד סגן עיר. אמנם זה היה אמור להיכלל ב- GTA הישן יותר, אך גאטור מפתחות נחתך בפיתוח סופי. . המשמעות היא גם שהמפה של GTA 6 תהיה ככל הנראה תערובת של סביבות שונות, ואם יש לנו מזל, אפילו עונות.

יתר על כן, היו גם דליפות של מפות שונות אחרות. מקרה אחד כזה הוא מפת הקונספט של GTA 6 זו הכוללת פרטים רבים. תבדוק את זה.

חלקית מפה שנוצר על ידי AI רומזת לעוד מיקומים

בעוד הדליפה לעיל מצביעה לעבר סגן סיטי, דליפה נוספת שנערכה לאחרונה רומזת לעבר אזור שונה לחלוטין לחלוטין. דליפת המפה לכאורה עשתה את דרכה לציוצים שונים והיא גרסה מתקרבת בינוני של מיקום לא ידוע.

אימות תיבות Apple iPhone 15

הצד השמאלי של המפה מציג בתים שכנים המחוברים דרך כביש ראשי יחד עם חניון. יש גם אגם משמאל, שכאשר הוא מחובר למפות שהודלפו אחרות, רומז לכיוון חוף הים. המרכז מחזיק גם שטח פתוח שופע שהוא די אופייני ל- GTA 5. עם זאת, דבר שיש לשים לב הוא הצד הימני של המפה הוא ככל הנראה נוצר AI.

לא עוד הונאות אייפון: קופסאות Apple iPhone 15 יש תוויות אור UV

התאמה אישית של כפתור הפעולה ב- iPhone 15 Pro ו- 15 Pro Max

כיצד להשתמש ולהתאים אישית את כפתור הפעולה ב- iPhone 15 Pro

WhatsApp לאפליקציית iPad מוצגת תמונה

WhatsApp לאייפד נמצא כאן; הנה מה שאני חושב אחרי שחיכיתי כל כך הרבה זמן

Cyberpunk 2077 סקירת חירות פנטום

Cyberpunk 2077 סקירה של חירות פנטום: התפנית שהיינו צריכים

אגם מטאור אינטל - ארכיטקטורת Gen 14

אינטל חושפת את מעבד אגם המטאור ה -14 עם גרפיקה קשתית, NPU ועוד

סיור של אינטל מלזיה - כיצד נעשים מעבדי אינטל - Beebom

סיור מפעל אינטל 2023: כך נוצרים מעבדי אינטל

13 הערות

מכיוון שמפת המשחק תהיה גדולה יותר מכפי שהיא מוקדמת המיידית, ואם השחקנים יצטרכו לבצע כונן או טיסה רציניים, זה ייחשב למשעמם/מעייף.
אני מקווה שרוק סטאר מוסיף את המכונאי של היכולת להזמין מונית או כל אמצעי תחבורה ציבורית אחרת, כאשר שחקנים נאלצים לאתר את יעדם על המפה על ידי הצבת יעד, ומגיעים גם ליעד תוך 5-10 שניות, וצריך לעשות זאת לשלם סכום כסף ספציפי כמו בריאליזם.
כדאי לדעת שכל GTA אי פעם הפך את החזקה למונית, ובכל זאת השחקנים לא הצליחו להזמין שום דבר.ניתן להוסיף גם מנגנון נוסף, היכן
שחקן בוחר לשלם את המחיר או לא, כתוצאה מכך, צריך למשוך רמה מבוקשת.

מלבד יכולות מיוחדות שמאטות זמן, לדמויות יכולות להיות יכולת זו: להפעיל את אותו אקדח ממעמד נשק שונה בו זמנית, כמו רובה ציד ואקדחי יד, תוך כדי התחדשות. גם בריאות וגם שריון מתחדשים למקסימום.

הקטע האחרון הזה על רוקסטאר שאולי משחרר את GTA 6 בקונסולות הגנים הבאות מאשר שחקני Gen ו- GTA הנוכחיים ישמח. אני יכול לומר לך כשחקן GTA שלא הייתי נרגש מאוד מהצורך לקנות קונסולה חדשה

אני יכול לומר לך בוודאות אם רוקסטאר באמת מיישם את מה שהם מתכננים כשהמשחק מתעורר, החברה תתאבד פיננסית. הסיבה שמשחקי רוקסטאר פופולריים היא מכיוון שהחברה באופן מסורתי הופכת משחקים שלא נותנים f%$^, והם מפותלים, זה מכלול נקודות המכירה שלהם ומדוע אנשים קונים אותם. לסטות מהאסטרטגיה הזו זו החלטה עסקית איומה, והדבר האחרון שאנשים יזכרו בעוד 5 עד 10 שנים על משחקי רוקסטאר הוא: הם התעוררו ונשברו. כמו כל סטודיו אחר שהתעורר ואז איבד מיליונים, ובמקרים מסוימים, מיליארדים. אני אגיד לך בוודאות אם ל- GTA6 יש בזה אשפה נכונה פוליטית, אני לא אקנה את זה וגם לא מיליוני אנשים אחרים.

כריס רוד אומר:
מחפש האקרים מדהימים Google Demoninvader האקר
אומר:

אני רוצה שזה יהיה יותר משימה מבוסס כמו סיפור עם עיירות חדשות של DLC NRE אולי לקחת שדה תעופה לעיר חדשה. וכן. אולי לשחק אותו באופן מקוון בקמפיין מבוסס משימה. מעולם לא שיחקתי אותו ברשת מכיוון שזה היה רק ​​מירוץ לכידת הדגל אז אני אוהב את מירוצי סן אנדראס מקוונים

אם המשחק מתעורר מלא או אם הם ינסו לנקות את הדימוי שלהם הרבה, אני רק אחכה לקנות את המשחק המשמש ולהימנע מקוון כדי לא לתת להם את הכסף שלי. הבדיחות הפוגעניות והעצמות היו החלקים הטובים ביותר ובאמת היו מה שמכר את המשחקים בתחילה (3, סגן סיטי, סן אנדראס, 5) בשילוב עם הכתות ואלימות מיותרת. בבקשה תגיד לי רוקסטאר לא מתכוון לאבד את הכדורים שלהם ולהתחיל לדחוף אותנו. סירוס המשחק יהיה מהלך רע. עם זאת, ככל הנראה, רוקסטאר תמשוך נטפליקס במשחק הבא הזה, שלא יבין שאנשים שהתעוררו הם מיעוט וזה כנראה לא מתכוון לקנות את המשחק שלהם בכל מקרה. מה שהם צריכים לעשות כדי להפוך את המשחק לפוגע באמת זה להפוך את הדמויות הראשיות לקובנים שמרנים שמבסיסים קומוניזם וקסטרו. אולי הקימו סיפור בו סבא וסבתא שלהם היו בעלי חברת סיגרים מרכזית וחוות טבק ונמלטו מקובה כדי להימנע מלהיאלל על ידי קסטרו. וזה יהיה מציאותי בכל הנוגע למיאמי. לא. אין להם את הכדורים לעשות את זה. הם בטח הולכים לשחק בזה בטוח ולהיות שלמים בפעם הראשונה אי פעם. כנראה שלא יהיו אפילו סורגי ציצים במשחק הזה. בכל הנוגע ליכולת לנסוע לערים שונות זה יהיה מגניב אם מיקומים כאלה תמיד היו זמינים לאחר שנפתחו על ידי טיסה אליהם באמצעות מטוס … ותוכלו לנסוע לשם בכל עת לאחר ביטול הנעילה … ואם המפות היו גם מסיביות. מאוד נהנתי מהתחושה של העולם הפתוח של 5. זה היה מצויין. הציד, הצלילה, החופשי, אורקים, דולפינים, מטוסי הרים, מסוקים וכן הלאה. אה, דבר נוסף שיהיה מגניב הוא להחזיר את הרמת המשקל כדי להגדיל את הסטטיסטיקות כמו בסן אנדראס, ואומנויות הלחימה Dojos, מכוני אגרוף, וכן הלאה לשנות את סגנון הלחימה שלך. אני מקווה שהם מכניסים ג’וג’יטסו ברזילאי, קראטה מסורתית, טאקוונדו, מואי תאילנדי וכן הלאה ותאפשר לך ללמוד את הדברים עם סוג של מערכת חגורה, ולהיות מסוגלים לשלב מהלכים מסגנונות שונים וכאלה. מרפקים, ניקוזים, זריקות, מנעולים משותפים, בעיטות מסתובבות, העבודות. כלומר כן זה יהיה חסר תועלת נגד אקדחים אבל זה יהיה די מגניב להיות מלא במריבות MMA וכאלה עם NPC. אולי הם יכולים להכניס כמה פירושים שניתן להשתמש בהם רק אם הבחור עם אקדח ממש קרוב.