רכבי UNSC

העקרב הוא טנק הקרב העיקרי של UNSC, אם כי הוא לא גדול או מפחיד כמו הגריזלי. זה חזק לעומת חיל רגלים וכלי רכב, ומתון לעומת אוויר. בבטא הוא היה זמין ברובד שלוש, וניתן לשדרג אותו עם היכולת הפעילה ‘מעטפת מיכל’ באותה שכבה, מה שאיפשר לו לגרום נזק לאזור.

Halo Wars 2 יחידות – כל ספרטני, טנק וסנטינל

מלחמות הילה 2

טיפוס על עץ הטכנולוגיה, ביטול נעילת צעצועים חדשים וקטלניים יותר, ובניית הצבא שלך הוא אחד החלקים המספקים ביותר במשחקי האסטרטגיה. עם Halo Wars 2 עכשיו, חשבנו שנלך אותך דרך Toybox החדש שלך. המשך לקרוא לכל היחידות שאתה יכול לפקוד במלחמות Halo 2.

לכל המהדורות האחרונות, סיעות, סיפור ובאופן כללי, הנה כל מה שאנחנו יודעים על Halo Wars 2.

UNSC

UNSC

פיקוד החלל של האו”ם (UNSC) הוא סוכנות של ממשלת כדור הארץ המאוחדת, והנוכחות הצבאית של האנושות בחלל. הם מיוצגים במלחמת Halo 2 על ידי רוח האש, ספינת מושבה המחודשת למטרות צבאיות ומסוגלת לקיים צבא. תוכלו לפקוד על צבאות ה- UNSC בקמפיין של שחקן יחיד, ותבחרו להוביל אותם או ליריביהם, המגורשים, במולטיפלייר.

חיל הרגלים של UNSC

נֶחָתִים

נחתים של UNSC

עיקרי הצבא של UNSC, נחתים הם חי”ר ליבה ומסוגלים בינוני נגד כל דבר בכל מצבי המשחק. אצל נגן יחיד ומולטי משתתפים, הם זמינים מההתחלה (רובד אפס), אך ניתן לשדרג אותם ברמה אחת לזרוק רימונים, ובשטח שני אתה יכול להוסיף טכנאי לחימה לסגל שלהם (הוא יכול לתקן כלי רכב ונושאים משגר טילים).

Hellbringers

Unsc Hellbringers

חוזרים ממלחמות ההילה המקוריות, Hellbringers הם יחידה אנטי-עמידה זולה עם להרידה גדולה ומבטא סקוטים מקסים. הם חזקים לעומת בניינים וחיל רגלים (ברור), חלשים לרכבים ואינם יכולים לעסוק במטוסים. הם זמינים ב- Tier Zero, כך שיכולים להיות יחידת ראש קטלנית. אתה יכול לשדרג אותם עם חרירי פיזור, שיכולים להדליק את האדמה, בשכבה שנייה.

ODSTS

Unsc odsts

חיילי הלם אורביטל, או ODSTS, הם קבוצת כוחות מיוחדת בתוך הנחתים, שלדעתנו הופכת אותם למיטב מהטובים ביותר. חי”ר עילית, ניתן להוריד אותם לקרב בהודעה של רגע. יש להם את היכולת הפעילה ‘מטען הריסה’, איתה הם יזרקו חומרי נפץ מתוזמנים היעילים כנגד מבנים וגריסונים.

בבליץ הם זמינים רק באמצעות כוח, שמפיל כיתה מהם, והם בלעדיים לקפטן קוטטר.

צַלָף

צלף UNSC

צלפים הם צופים מעוטרים שמצטיינים בבחירת חיל רגלים אויב בטווח ארוך מאוד. הם יכולים גם לעטוף את עצמם ולגלות יחידות מעוטות באויב, אך הם לא יכולים לעסוק בכלי רכב או מטוסים. הם זמינים ב- Tier One וניתן לשדרג אותם עם רובה סטנצ’ון ברובד שלוש, צובר נזק נוסף.

ספרטני

ג'רום -092, ספרטני של UNSC

ספרטנים הם חיילי סופר משופרים טכנולוגית, שנוצרו על ידי ה- UNSC בסדרה של תוכניות אימונים מפוקפקות מבחינה אתית. ג’ון -117, ידוע יותר כראש הראשי, הוא ילד הכרזה של משחקי היורה של Halo ותוצר של תוכנית ספרטנית II.

במלחמות Halo 2, ספרטנים הם יחידות גיבור עבור סיעת ה- UNSC. הם חזקים כנגד הכל ויש להם את היכולת הפעילה ‘Spartan Slam’, הגורמת לספרטנית לקפוץ גבוה באוויר ולהטרוק אויב, משתלטים על מטוסי אויב או כלי רכב.

יש להם גם את היכולת הפסיבית של ‘מגן’, ומעניקה מגן אנרגיה הסופג נזק ומתחדש כאשר הוא מחוץ לקרב – בדיוק כמו שהוא עושה בקלעים.

בבליץ ישנם שלושה ספרטנים שונים הזמינים, שכל אחד מהם מוגבל למנהיג אחר, לכל אחד יכולת פסיבית חדשה אחרת על גבי האמור לעיל. לפרופסור אנדרס יש את דאגלס -042, שיש לו את הפסיבי ‘המשמר’, מה שמאפשר לו לנזק מטעם בעלות ברית סמוכות. איזבל יכולה לשדה את אליס -130, שיש לה את הפסיבי ‘המשקף’, העוסק במחצית מהנזק שהתקבל לתוקף אויב.

לבסוף, לקפטן קאטר יש את ג’רום -092, שיש לו את הפסיבי ‘למהר’, מה שאומר שהוא לא סובל מעייפות כשהוא פרוס מחוץ לבסיסו בבליץ.

רכבי UNSC

ציקלופ

Unsc cyclops

הגרסה החדשה של ה- Cyclops, שהוצגה לראשונה במלחמות Halo, היא חדר שני שכבה נגד רכב עם אקדח על זרועו. זה לא יכול לעסוק במטוסים, אך ניתן לשדרג אותו עם סיבובי הלם, מה שמגדיל את נזקיו. בבליץ זה מסווג כחלש כנגד חיל הרגלים.

ג’ק ארנב

UNSC Jackrabbit

הבכורה במלחמת Halo 2, Jackrabbit הוא טריק צופים מהיר. זה יכול לאתר יחידות מעוטות, אך מגיע ללא כלי נשק כסטנדרט. עם זאת, זה זמין מההתחלה וניתן לשדרג אותו עם משגר מיני-פרג ב- Tier One, כך שזו אפשרות אם אתה אוהב טקטיקות Rush. ברובד השני תוכלו להוסיף מזל”ט תמיכה, מה שמגדיל את קו הראייה שלו ומתקן אותו. בבליץ, ה- Jackrabbit מסווג כמתון לעומת חיל רגלים וכלי רכב, וחלש למטוסים.

חזיר יבלות

UNSC WARTHOG

ה- Warthog הופיע בכל אחד מהקלעים בהילה ובמלחמות ההילה הראשונות. רכב ליבה של UNSC, הוא חזק כנגד חיל הרגלים וכלי רכב מתונים ואוויר. יש לו גם את היכולת הפעילה ‘RAM’, שתגרום לו להטעין באמצעות אויבים, תוך התמודדות עם נזק.

זְאֵבוֹן זוֹלֵל

UNSC וולברין

וולברין הוצג במלחמות Halo, הוא חצי מסלול עם זוג תרמילי טילים על גבו, שנועד להפיל מטוס אויב. זה יכול לאתר יחידות מעוטות והיה זמין ברובד השני בבהיר הרב -משתתפים. בבליץ זה מסווג כחלש לחי”ר ולרכבים.

קודיאק

UNSC Kodiak

הקודיאק הוא רכב ארטילריה כבד, עם שמונה גלגלים גדולים ואקדח אחד גדול. תצטרך לפרוס אותו כדי לירות את האקדח הזה, מה שהופך אותו לנייד, אך הוא יכול להוציא נזק לענישה בטווח הקיצוני. זה חזק לעומת חיל רגלים וכלי רכב, אך פגיע למטוסים. בבטא המרובי משתתפים, הוא היה זמין ברובד שני.

עַקרָב

עקרב של UNSC

העקרב הוא טנק הקרב העיקרי של UNSC, אם כי הוא לא גדול או מפחיד כמו הגריזלי. זה חזק לעומת חיל רגלים וכלי רכב, ומתון לעומת אוויר. בבטא הוא היה זמין ברובד שלוש, וניתן לשדרג אותו עם היכולת הפעילה ‘מעטפת מיכל’ באותה שכבה, מה שאיפשר לו לגרום נזק לאזור.

גריזלי

Unsc Grizzly

עכשיו אנחנו מדברים. הגריזלי הוא הטנק הגדול ביותר ש- UNSC פורס, חיה כפולה עם ארבע מעכבות הנושאת יותר מאשר דמיון חולף לטנקים הממותיים של משחקי הפיקוד והכובש הישנים.

בבליץ, הגריזליס הם חזקים לעומת חיל רגלים וכלי רכב, ומתונים לעומת אוויר. יש להם את היכולת הפעילה ‘מטח טילים’, שתפטר כמה טילים ביעדים לטווח בינוני. הם בלעדיים לסמל פורג ‘. מזל פלה.

מטוסי UNSC

צִרעָה

UNSC HORNET

מסוק VTOL של הורנט הוא עמוד התווך של חיל האוויר של UNSC, והוא הופיע בכמה מהקלעים בהילה כמו גם במלחמות ההילה המקוריות. זוהי יחידת אוויר ליבה, זמינה בשכבה שנייה. בבליץ הוא מסווג כחזק כנגד כלי רכב, ובינונית לעומת חיל רגלים ומטוסים אחרים.

זָמִיר

UNSC Nightingale

הזמיר הוא מסוק תמיכה, המסוגל לעזור לכוחות שלך לצאת עם מספר יכולות שימושיות. ראשית, שלישיית המזל”ט השיקום שלה יכולה לרפא חיל רגלים וכלי רכב ידידותיים (הם יעשו זאת אוטומטית כאשר הם קרובים מספיק). שנית, יש לו את היכולת הפעילה של ‘עשן הגנתי’, המאפשרת לך לעטוף את כל היחידות ולדכא קרב באזור נתון. לבסוף, יש לו את היכולת הפסיבית של ‘לזהות’, והיא יכולה לחשוף אויבים סמוכים סמוכים.

רק אל תצפו ללבוש שום לחימה עם זה. הזמיר אינו חמוש ולא יכול לעסוק ביעדי אויב.

עיט

נשר UNSC

הנשר הוא ספינת אקדח כבדה הנעה באטיות, ואחד המטוסים הגדולים ביותר שהושפעו על ידי ה- UNSC. זה זמין ברובד שלוש ויש לו את היכולת הפעילה ‘טיל הפניקס’, המשיקה התקפת טילים הרסנית עם שטח רחב של אפקט. בבליץ הוא מסווג כמתון לעומת חיל רגלים אך חזק לעומת כלי רכב ומטוסים. יש לזה

קונדור

Unsc Condor

הקונדור הוא ‘יחידת סופר’ אווירית. ב- Blitz, זה זמין רק באופן זמני באמצעות כרטיס חשמל, ויעזוב את השדה לאחר שזמן מסוים חלף. טריק המפלגה העיקרי שלה הוא היכולת ‘מטח גאוס כבד’, שמורה שלושה שבלולים מואצים מגנטית ביעד לאפקט הרסני. מכיוון שיש לו את היכולת הפסיבית ‘למהר’, ומאפשרת לו להתעלם מעייפות הפריסה, אתה יכול להפיל אותה על המפה בכל מקום שאתה רוצה. אנחנו עדיין לא בטוחים איך זה יעבוד מחוץ לבליץ.

המגורש

המגורש

לאחר שהתפצל מנבל הילה ותיק, הברית, המגורשים הם אויבי ה- UNSC בקמפיין והשני משני הפלגים שאתה יכול לפקוד על מרובת משתתפים. הם מובלים על ידי חייזר בשם אטריוקס, שהתנער מהברית לאחר ששלחו יותר מדי מחבריו לשטוף למות במלחמותיהם באנושות. עייף מאותה מלחמה ושכירות עם סכסוך פנימי, הברית החלה להתמוסס, ואטריוקס וחסידיו ספגו חלק ניכר מכוחם, כוח האדם והנשק הקודמים שלהם.

חיל רגלים מגורש

נהמים

גירושים מגורשים

ה- Unggoy, שנקרא GRUNT. המגורש השתמש בהם באותה צורה. הם חיל רגלים ליבה, חלשים לרכבים, מתונים נגד חיל רגלים ומטוסים אחרים.

נהרגות התאבדות

תרימות התאבדות מגורשות

כפי שאתה יכול לנחש, מדובר בנהמות שהותקנו עם פצצות גדולות. המטרה היחידה שלהם היא להתקרב לחיילי אויב ולהתפוצץ – הם יעילים מאוד נגד חיל הרגלים, חלשים לרכבים ולא יכולים לעסוק באוויר. יש להם את היכולת הפסיבית של ‘הפיצוץ’, כלומר אם ירגו אותם, הם בכל מקרה יתפוצצו.

ריינג’רס עלית

ריינג'רס עלית מגורשים

הסנגהילי, הידוע לבני אדם כאליטות, הם חייזרים מלחמתיים שהיו אחד משני המינים המייסדים של הברית. היריבות שלהם עם הברוטים הייתה בלב הפילוג הגדול, מה שהוביל לקריסת הברית.

במלחמות Halo 2, הריינג’רס העילית הם צופים וצלפים. הם חזקים לעומת חיל רגלים, אך חלשים נגד כלי רכב ומטוסים. יש להם את הפסיבי ‘לזהות’ ויכולים לחשוף אויבים מעוטרים.

קפיצה אריזות אריזות

אריזות קפיצה מגורשות

ה- Jiralhanae, ששם ה- UNSC מתנשא, הם חייזרים דובים חזקים, והתוספת הסופית לברית לפני קריסתו. אטריוקס, מנהיג הגירוש, הוא ברוט, ואיכשהו איחד מספר מסוים של ברוטים ואליטות תחת הנהגתו למרות היריבות שלהם.

במלחמות Halo 2, ברוטים מפעילים סילון סילון ופטיש כוח משיכה, ומצטיינים בבנייני אויב מכווצים בהריסות. הם מתונים נגד חיל רגלים, חלשים לרכבים ואינם יכולים לעסוק במטוסים. יש להם את היכולת הפעילה של ‘קפיצה’, שתגרום להם לקפוץ קדימה ולנפץ את האדמה, פוגעים ואויבים סמוכים מדהימים.

ציידים

ציידים מגורשים

היצורים הידועים לציידי ה- UNSCAS הם למעשה המוני דו-דו-דו-דו-דו-קגולו, מין ברית לשעבר דמוי תולעת שיכול להתגבש יחד כדי להגביר באופן אקספוננציאלי את האינטליגנציה ואת כוחם.

במלחמות Halo 2, מדובר בחיל הרגלים נגד רכב-הם חלשים נגד חי”ר אחר, חזק נגד כלי רכב ואינם יכולים לעסוק במטוסים.

משמר כבוד

משמר כבוד מגורש

אליטות המפעילות חרבות אנרגיה איקוניות של הילה, משמר הכבוד הם יחידת גיבור מגורשת. הם חזקים נגד חיל רגלים ורכבים, אך אינם יכולים לתקוף אוויר. יש להם את היכולות הפסיביות ‘מגן’ ו’גלימה ‘, מה שמאפשר להם לא רק להסתיר אלא לטנק נזק כלשהו עם מגני האנרגיה המתחדשים שלהם.

בבליץ הם בלעדיים למנהל הספינות.

מַצבִּיא

מגרש מגרש

ה- FARLORD הוא יחידת גיבורים נוספת עבור המגורש – ברוט גדול ומשוריין עם פטיש כוח משיכה של ספינה. כמו רוב הגיבורים האחרים יש לו את המגן פסיבי, אבל גם הסיפון פסיבי, המרפא אותו אוטומטית שווה לנזק שהוא עוסק בו. זה אמור להפוך את ה- WARLORD ליחידה קשה להפליא.

כאילו זה לא הספיק, יש לו גם את היכולת הפעילה ‘גלי ההלם של הכבידה’, שמדהים יחידות ומבנים של אויב עם סלאם פטיש מסיבי. המפקח מסווג כחזק כנגד חיל הרגלים והרכבים, אך אינו יכול לתקוף מטוסים. בבליץ הוא בלעדי לדצימוס.

נבחר של אטריוקס

נבחרת אטריוקס שנבחרת ביד, שנבחרו הם יחידת גיבור מגורשת נוספת. אוהדי Halo יכירו את משגרי הרימונים הגדולים ‘Brute Shot’ שהם מפעילים. בבחירה של אטריוקס יש ‘מגן’ כמו גיבורים אחרים, אך יש להם גם ‘הלם’, כלומר הם מפחידים כוחות אויב, ומפחיתים את השריון שלהם. באופן לא מפתיע, הם בלעדיים לאטריוקס בבליץ.

כלי רכב מגורשים

מַסוֹק

מסוק מגורש

קוצצים הם בעצם מנועים גדולים עם מושב לסחוב את טייסי הברוט שלהם. יש להם את היכולת הפעילה ‘RAM’, כמו Warthog של UNSC, זמינים ב- Tier One, וניתן לשדרג אותם עם סיבובי רסיסים ברובד שני. הם יכלו לאתר אויבים מעוטרים בבטא המולטיפלייר, אך לכרטיס הבליץ שלהם אין את היכולת ‘לזהות’ נכון לינואר, כך שזה יכול להשתנות. בבליץ הם חזקים לעומת חי”ר, בינוני לעומת כלי רכב וחלשים למטוסים.

רוּחַ

רוח רפאים מגורשת

חביב על רבים ששיחקו את משחקי היורה, רוחות רפאים הם רכבי ריחוף קלים אידיאליים לצופים. הם מתונים לעומת חיל רגלים וכלי רכב, וחלשים נגד מטוסים. לרוחות הרפאים יש את היכולת הפעילה ‘RAM’ והיכולת הפסיבית ‘מגן’, כך שהם עמידים יותר ממה שאתה יכול לחשוב במבט ראשון.

רוחות רפאים הן בלעדיות למנהל הספינות בבליץ.

שׁוֹדֵד

מגורש מאראודר

Marauders הם טנקים קלים של שני גברים, ורכבי ליבה לגורשים. בבליץ הכרטיס שלהם מציין שהם חזקים לעומת חיל רגלים, ומתונים נגד כלי רכב ומטוסים. במקום אחר, הם זמינים ברובד השני, וניתן לשדרג אותם עם שריון עבה יותר ברובד השלישי.

Reaver

קריר מגורש

מגיבים הם דו-דו-דו-דו-מימדי, הולכי מטוסים. הם חלשים לחי”ר ולרכבים, אך עם שני תרמילי הטילים שלהם הם מצטיינים להפיל מטוסי אויב. הם יכולים לגלות יחידות אויב עטופות, ולקבל את היכולת הפעילה של ‘קפיצה טורפת’, איתם הם יכולים לקפוץ למרחק קצר כדי לברוח או למארב אויבים. הם זמינים בשכבה שנייה.

אַרְבֶּה

ארבה מגורשת

ארבה הם הליכונים מרובעים, עמיתים קטנים יותר לסרקב המפחיד. בעבר בשימוש על ידי הברית למטרות כרייה וגם לחימה, הם מצטיינים במריצת בנייני אויב ויש להם טווח טוב, אך הם חלשים כנגד מטוסים ורק בינוני עד חיל רגלים ורכבים. יש להם את היכולת הפסיבית של המגן והם זמינים ברובד שני.

ריית ‘

גירוש ורייט

אחד הרכבים המשוריינים של עמוד התווך של הברית, הווית ‘הוא מיכל תמיכה לחי”ר. זה חזק לעומת חיל רגלים וכלי רכב, בינוני עד מטוסים ובעל יכולת פסיבית של המגן. זה זמין ברובד שלוש וניתן לשדרג אותו באותה שכבה עם היכולת הפעילה ‘חרכה מרגמה’, הגורמת נזק מתמשך.

חִפּוּשִׁית פַּרעֹה

סקרב מגורש

ה- Scarab הוא יחידת העל המגורשת, שנראתה דו קרב של רטריבר סנטינל בסרטון זה. זה אחיו הגדול יותר של הארבה, הליכון מרובע ענק עם להבה ענקית.

יש מגבלות על השימוש בהן. במולטי משתתפים רגילים ניתן לשדה רק שלושה בבת אחת. בבליץ הוא נשאר רק על המגרש למשך 30 שניות, פרוס באמצעות כרטיס חשמל, יש לו את היכולת הפסיבית של Rush להגן מפני עייפות פריסה, והיכולת הפעילה ‘מגן carapace’, מה שהופך אותה לקצרה לבלתי ניתנת לזמן.

מטוסים מגורשים

מהנדס

מהנדס גורש

הורגוק, הידוע לאנושות כמהנדסים, הם מדוזות למראה פאנקי אשר יתקנו ויבריאו יחידות בעלות הברית הסמוכות ויכולות לחשוף אויבים מעוטרים. יש להם גם את היכולת הפעילה ‘מופרז’, שמטילה מגן זמני כדי להגן על יחידות בעלות הברית הסמוכות. כמו הזמיר, הם לא יכולים לעסוק באויבים. הם זמינים ב- Tier One.

באנשי

גורש את בנשי

הבנשי הוא מטוסי תקיפת הקרקע המגורשים של המגורש. הם זמינים בשכבה שנייה, וניתן לשדרג אותם עם טורפדו בפלזמה בשכבה שלוש, מה שהופך אותם הרבה יותר לחזקים נגד מטוסים אחרים. ב- Blitz, הכרטיס שלהם מציין שהם חזקים לעומת כלי רכב, ובינוני לעומת חיל רגלים ויחידות אוויר אחרות.

תַכרִיך

תכריכים מגורשים

תכריכים הם יחידת תמיכה אווירית שנראית קצת כמו מיני זול יותר מ- Mass Effect. הם יכולים לסלגל יחידות ידידותיות וזמינים ברמת שני, אך אינם יכולים לעסוק באויבים כלשהם.

שלפוחית

גירוש שלפוחית

אחד מעיצובי היחידה החדשים והגניבים ביותר של Halo Wars 2 (אנו חושבים), ה- Blisterback הוא נשק ארטילריה מוטס. הם נראים כמו קרצית ענקית, הם משייטים מאיימים מעל שדה הקרב. כאשר הם יועברו לפרוס, הם ינחתו, עוגנים את עצמם בכדור הארץ ויפתחו את צינורות הטילים שלהם, מוכנים לירי. הם זמינים בשכבה שלוש, ובבליץ מסווגים כחזקים לעומת חיל רגלים וכלי רכב, ומתונים נגד מטוסים.

המקדמים

מקדימים

המקדמים היו מירוץ מתקדם מאוד שהתיישב מיליוני כוכבי לכת בדרך החלב לפני בערך 100,000 שנה. הם בנו הרבה דברים מופלאים, ביניהם, הארון, שהוא מרכזי בסכסוך בין המגורש לבין האו”ם במלחמות Halo 2. אף על פי שלא סיעת ליבה ובלתי ניתנת להפעלה במוצרי יחיד או מרובי משתתפים, אתה יכול להשיג חלק מהיחידות שלהם בנסיבות מסוימות. אלה הם.

התוקפן סנטינל

התוקפן הקדמי של המקדמה סנטינל

זקיף התוקפן הם מטוסים קלים דמויי מזל”ט. הם יגנו על לכידת נקודות במשחקי ריבוי משתתפים, ואתה יכול לשדה אותן בעצמך אם אתה משחק פרופסור אנדרס בבליץ. כרטיס הבליץ שלהם מציין שהם חלשים לחי”ר, אך בינוני לעומת כלי רכב ומטוסים.

Sentinel Protector

Sentinel Protector Protector

מגוון נוסף של Sentinel Forerunner, כרטיס ה- Blitz של המגן מסווג אותו כמטוס ליבה, בינוני לעומת חיל רגלים ואוויר אחר, ורכבים חזקים לעומת רכבים. יש להם את היכולת הפעילה ‘בורג הנעילה’, בורג ברק מאשר להדהים ולפגוע בכלי רכב ובמבנים. שוב, אתה יכול להשתמש בהם בבליץ אם אתה פרופסור אנדרס, אבל עדיין לא ברור אם או איך הם יופיעו במצבי משחק אחרים (ראו גם: Super Sentinels, להלן).

רטריבר סנטינל

מבדל רטריבר סנטינל מבדל רטריבר סנטינל

Sentinels Retriever הם יחידה ‘אולטימטיבית’. ניתן לראות את הבסיס של YouTuber Masterofroflness בסרטון YouTube הזה. זה נלקח ממצב מרובי משתתפים 3v3, כך שאנו יודעים שניתן יהיה לשדה אותם כאן.

זקיף ‘סופר’ שווה ערך בערך בהילה וורסקס המקורית, יגויס על ידי השחקן, יחד עם סוגים אחרים של סנטינל, אם אתה כבש מפעל מבדל. אלה היו מבנים ניטרליים, המוגנים על ידי זקיף AI.

אילו יחידות מוכיחות עד כה מאוד עד כה? השאר את המחשבות שלך בתגובות.

ריצ’רד סקוט-ג’ונס ריץ ‘שונא קלישאה, כך שבאופן טבעי המשחק האהוב עליו הוא Dark Souls. הוא משחקי אסטרטגיה, משחקי מלחמה בסך הכל, ומשחקי Warhammer Nerd. שאל אותו על זמן המשחק שלו 2.

רכבי UNSC

ה- Jackrabbit הוא יחידת הצופים העיקרית של ה- UNSC. למודל הבסיס אין יכולות פוגעניות, אך ניתן לשדרג אותו כדי להשיג התקפה וכמה יכולות ריפוי. ניתן לבנות את הג’קראביט בבסיס הראשי.

סטטיסטיקות של Jackrabbit LVL0.JPG

עלות jackrabbit lvl0.JPG

ה- Warthog הוא יחידת הרכב הליבה בקרב כוחות ה- UNSC. דגם הבסיס מצטיין בהבסת יחידות חי”ר עם יכולת האקדח וה- RAM שלו. ניתן לבנות את הווארטוג במוסך.

סטטיסטיקות Warthog LVL1.JPG

עלות Warthog LVL1.JPG

וולברין הוא רכב אנטי-אוויר שנבנה מהמוסך. זה יעיל מאוד לביטול יחידות אוויר, אבל לא הרבה יותר. וולברינות יכולות גם לזהות יחידות ומבנים מעוטרים.

סטטיסטיקות Wolverine LVL1.JPG

עלות Wolverine LVL1.JPG

הקודיאק הוא יחידת התותחנים הניידים של UNSC. אמנם הוא איטי, יקר ומחייב 6 אוכלוסייה בולטת לייצר, אך הם יעילים להביס הכל למעט יחידות אוויר. כאשר בנוי הקודיאק ארוז. יש לפרוק את הקודיאק לפני שהוא יכול להתחיל להפגיז אויבים. אתה יכול לבנות קודיאקים במוסך.

סטטיסטיקות Kodiak LVL1.JPG

העקרב הוא הטנק הכבד של UNSC. רכב טכנולוגי 3 יקר שהוא יוצא דופן בהשמדת חיל הרגלים, כלי רכב ובניינים. זה עושה נזק מתון גם ליחידות אוויר. כאשר משתמשים ביכולת מעטפת מיכל העקר.

סטטיסטיקות עקרב LVL1.JPG

עלות עקרב LVL1.JPG

הערה: Warthog הלהבה בלעדי לקינסאנו

Warthog הלהבה הוא רכב הליבה בעת שימוש ב- Kinsano כמנהיג שלך. חורי הלהבה שלה מחליפים את הווארטוג הסטנדרטי. מרגיני הלהבה יעילים מאוד נגד חיל הרגלים, ויעילים בינוני כנגד כלי רכב ובניינים. דגם הבסיס הוא טווח קרוב מעט, אך ניתן לשדרג אותו כטווח מוגבר ונזק, עם היתרון הנוסף של הצתה את האדמה במקום בו כל ירייה פוגעת בנזק בונוס.

סטטיסטיקות FlameHog LVL1.JPG

עלות FlameHog LVL1.JPG

הערה: הגריזלי בלעדי ל- Forge

Grizzlys הם טנקים כבדים שקטלניים במיוחד נגד יחידות קרקע ובניינים. הגריזלי מחליף את העקרב כשמשחק כ- Forge.