למדו על הבטא האזורי וראו את מפת הדרכים

לאחר התאריכים הללו, השרתים ייסגרו בפעם האחרונה, ויאפשרו לנו להציב את הבמה לשחרורו העולמי של המשחק בהמשך השנה.

Heartland Heartland סגר בטא: תאריך שחרור, איך לשחק ועוד

Ubisoft אמורה להציג תואר ספין-אוף חדש, חופשי למשחק, The Division Heartland. בהודעות רשמיות הוצגו השקת בטא סגורה לתואר בשבועות הקרובים לשחקנים ספציפיים. רק אלה הרשומים לאירוע הבטא הסגור יכולים לנסות את חטיבת Heartland בשלב המוקדם שלה. Heartland הייתה אחת ההודעות הגדולות ביותר מ- Ubisoft בשנת 2021 ובסופו של דבר אושרו להגיע עם הבטא הסגורה הקרובה.

השחקנים יתייגו בעיר הבדיונית של סילבר קריק, ויתייגו יחד עם חמישה סוכנים כשהם יוצאים למסע PVEVP.

כדי לדעת יותר על מושב הבטא הסגור, קרא למטה.

מתי סגירת Heartland Heartland?

על פי האתר הרשמי של Ubisoft, מי שמקבל גישה לבטא הסגורה יוכל לקפוץ על מושב הבדיקה של Heartland מ- Division מ 27 ביוני 2023. המפתחים עדיין לא מזכירים את תאריך הסיום של הבטא.

עדכון קהילת הבטא הסגור מ- Ubisoft הצהיר גם כי מושב המבחן הזה יוגבל רק לשחקני מחשב וכולל את אזורי ארצות הברית, קנדה ומקסיקו. עם זאת, Red Storm הצהיר גם כי יהיו הזדמנויות עתידיות לאזורים ופלטפורמות אחרות עם התקדמות המבחן.

על פי נתוני Red Storm Entertainment, המטרה העיקרית של מושב מבחן זה היא לשלב משוב יקר מהקהילה ולבחון שוב לאחר יישום השינויים הדרושים. הבטא הסגורה הקרובה היא אחד מפגישות המבחן הרבות ש- Ubisoft עמד בשורה לפני ההשקה הרשמית של Heartland הרשמי.

איך אתה יכול להשתתף בבטא הבטא הסגור של Heartland Skense הקרוב?

ארץ הלב של האגף: עדכון קהילת בטא סגור

מבחן הבטא הסגור ללב הארץ החלקה מתחיל ב- 27 ביוני.

אתה יכול בקלות להירשם לבטא סגורה של Heartland על ידי ביצוע הצעדים הללו:

 • .com/הירשם מהדפדפן שלך ולחץ על כפתור הרשמה עכשיו בצד שמאל למעלה של המסך.
 • בחר את הפלטפורמה שלך ולחץ על הרשמה שוב.
 • הירשם עם חשבון Ubisoft Connect שלך (או ליצור חשבון חדש אם אין לך כזה).
 • לאחר ההרשמה עם מזהה הדוא”ל שלך, אתה יכול לשנות את הפלטפורמה שלך מאותו עמוד אם אתה רוצה.

אם אתה נבחר לסשן הבטא הסגור, Ubisoft תודיע לך בדואר ותספק לך קוד לאירוע. אם לא, Red Storm ציין כי יהיו הזדמנויות נוספות למי שמעוניין לשחק בלב מוקדם.

עם ההשקה המלאה שלה, Heartland יהיה זמין במחשב האישי, Xbox One, Xbox Series X | S ו- PlayStation 4/5 פלטפורמות. Red Storm ציין גם כי בכותרת תהיה תמיכה מלאה בתבנית צולבת ותמיכה צולבת, מה שמאפשר לשחקנים לנסות את כל הרמות בכל פלטפורמה.

למדו על הבטא האזורי וראו את מפת הדרכים

לאחר התאריכים הללו, השרתים ייסגרו בפעם האחרונה, ויאפשרו לנו להציב את הבמה לשחרורו העולמי של המשחק בהמשך השנה.

[TDR] חדשות בטא אזוריות - מפת דרכים 1

מי יהיה זכאי לשחק?

אם אתה רשום מראש לשחק את המשחק ונמצא באחת המדינות הבאות, ייתכן שתוכל לבדוק את המשחק בבטא אזורית זו:

 • אוֹסטְרַלִיָה
 • צ’ילה
 • דנמרק
 • הולנד
 • נורווגיה
 • סְפָרַד
 • שוודיה

יתר על כן, אם לקחת חלק במבחנים קודמים, צפו להיות מוזמנים למבחן זה כאשר אנו סומכים על הסוכנים המנוסים ביותר שלנו לבוא לנסות את כל האלמנטים החדשים והגניבים שישבנו במהלך החודשים האחרונים!

ההודעות יתחילו להישלח החל מה -12 ביוני ואילך כדי לאפשר זמן טעינה מראש לפני שהבטא האזורית תתחיל ב -13 ביוני. הקפד לתכנן לפחות 8 ג’יגה -בייט של זיכרון חופשי במכשיר שלך.

את הרשימה המלאה של מכשירים תואמים ניתן למצוא כאן

[TDR] חדשות בטא אזוריות - 2 השקה אזורית מוגבלת

זמין ב- iOS

לראשונה משתמשי iOS יוכלו לבדוק את תחיית החטיבה לצד משתמשי אנדרואיד! שיתוף שרתים ולחימה זה לצד זה בכל הבטא האזורי הוא בדיוק תחילת הסיפור הזה.

אנא שימו לב כי המונטיזציה אינה מופעלת עבור מכשירי iOS.

אם אתה משתמש ב- iOS, הקפד להירשם מראש כאן כדי להצטרף למאבק.

תגמולים לפני REG כדי לבטל את הנעילה

יש לנו תוכניות גדולות למשחק, וזה אומר גם להעניק תגמולים גדולים!

עם אבני דרך שאפתניות בחשבון, אנו רוצים לתת לכולכם הזדמנות לפעול לפתיחת תלבושת קוסמטית בלעדית ועור נשק זהב, מודה לכם על רישום מראש והפגנת העניין וההתלהבות שלכם מהתחימות החלוקה.

אם רשמת מראש למשחק, כניסה בהשקה בהמשך השנה תעניק לך את כל התגמולים שנמנעו באופן קולקטיבי. אלה יהיו זמינים ישירות בחשבון Ubisoft Connect המקושר לדוא”ל המשמש לרישום מראש. דאג להפיץ את המילה כדי לעזור לנו לפתוח יותר תגמולים!

אם אתה רוצה להבטיח שתקבל את התגמולים האלה, וודא שאתה רשום מראש כעת.

[TDR] חדשות בטא אזוריות - 3 תגמולים מקדימים

BattlePass עונתי

כדי לשמור על המשחק מעניין עבור השחקנים המעורבים יותר, התחייה מחדש תציג הפעלת תוכן עונתי עם פעילויות חדשות, משימות, כלי נשק, עורות ועוד מתווספים למשחק באופן קבוע. ניתן ליהנות מכל זה באשר בחינם או כשחקן פרימיום.

לאורך כל העונה, סוכנים יכולים להשיג ניסיון של BattlePse. תגמולים אלה כוללים שפע של פריטים, כלי נשק, חומרים, עורות ואף יאפשרו לכם לתבוע כמה כלי נשק אקזוטיים מבוקשים מאוד!

בטא אזורי – 2 בדיקות נפרדות

בטא אזורי זה הוא המבחן השאפתני ביותר שלנו עד כה!

עם הרבה משימות ופעילויות חדשות ליהנות ממנו, נתיבי התפתחות והתאמה אישית של אופי, נשק ויכולות, כמו גם תוספת של מונטיזציה, יהיו לך המון דברים לבדיקה. ולנו לשפר. אמנם עבדנו ללא לאות כדי להביא לך את חווית המשחק החלקה ביותר האפשרית, אך בטא אזורי זה נותר מבחן של המשחק וככזה אתה עלול להיתקל באגים ותקלות קלות. אם זה המקרה או אם אתה פשוט רוצה לשתף איתנו את המשוב שלך על המשחק, הקפד להשתמש בלחצני התמיכה של הלקוחות של Ingame כדי לפנות אלינו.

זו הסיבה שננקה את כל חשבונות הנגן בסוף כל שלב במבחן, ונאפשר לנו להתאים, לכיול מחדש או לתקן לפני שהצעד הבא של הסיפור שלנו יחד מתחיל.

תוכלו ליהנות מהבטא האזורי הזה באנגלית, צרפתית, גרמנית וספרדית, עם שפות רבות נוספות המתוכננות להשקת המשחק.

פיצוי בהשקה

כאשר המונטיזציה הייתה פעילה בבטא האזורית, אנו רוצים ששחקנים ירגישו בנוח שהם יכולים לרכוש בבטחה תוכן. זו הסיבה, למרות שכל רכישה תיננה בסוף כל שלב של הבטא האזורי, כל הרכישות שלך יופצו בצורה של מטבע פרימיום Ingame בהשקת המשחק עם בונוס מכוסה של 50% מטבע נוסף.

למידע נוסף על פיצויים בהשקה כאן.

יישמנו כל כך הרבה אלמנטים חדשים ושינויים שונים במשחק שהנושא הזה ראוי לפוסט בבלוג משלו!

קרא את הערות התיקון המלאות כאן.

סוכן, נשמח לשמוע את המשוב שלך על כל החדשות המשותפות היום. אז דאג להכות אותנו בטוויטר ובאינסטגרם כדי לשתף את המחשבות שלך.