כל המפות והמיקומים האינטראקטיביים

לרוע המזל, הפניקס היא החיה היחידה במשחק אין לו גרסה מבריקה. תוכלו למצוא רק עוף החול אחד וזה במהלך המסע שהוזכר לעיל. ראוי גם לציין כי לא ניתן לגדל את עוף החול.

היכן ניתן למצוא את הפניקס במורשת הוגוורטס

Hogwarts Legacy Phoenix במכרה

ה Hogwarts Legacy Phoenix הוא היצור הנדיר ביותר שאתה יכול לתפוס ולשמור על שלך חדר דרישה, לתת לך להאכיל אותו ולחתוך אותו על מנת לאסוף את חומר נוצות הפניקס היקר. אבל הנה העניין: בניגוד לרוב היצורים הקסומים האחרים, לא תמצא את הפניקס בסך הכל ישן. במקום זאת, כמו Mountorn Mount, לציפור נוצה להבה יש כמה דרישות ספציפיות שעליכם לעמוד לפני שתוכלו למצוא אותה.

אם אתה עדיין בוחן את הרמות, אולי תרצה לדעת כיצד להשלים את נפתר על ידי הפעמון וכן אוצר קברים מקולל קווסטים לקבלת התלבושת המיוחדת של אוצר האוצר. אחרת, הנה איפה למצוא את פיניקס של הוגוורטס, כך שתוכל להחזיר אותו לחדר הדרישה שלך.

הוגוורטס מדור קודם כל מיקום

הפניקס לא ניתן למצוא באף אחד מהיצורים צפיפות ברחבי הרמות, אלא במקום זאת קשור למסע ספציפי. לאחר שפתחתם את חדר הדרישה, תקבלו סדרת צדדי צד עם Deek שם הוא מציג בפניכם את ה- NAB-Sack ואיך לתפוס בהמות, כך שתוכלו להציל אותם מהשוחרים של רוקווד.

ברגע שתסיים את סייח המתים חיפוש לגדל את ההסלמות ולטפל בססטראל התינוק, תקבל את עולה הפניקס Quest בתנאי שאתה מספיק רחוק בסיפור וגם פגע ברמה 20. דיק מבקש ממך ללכת למצוא את הציפור האגדית בדרום המפה ב להבת מערת ההרים של פיניקס להבה באזור חוף פוידסיר. כשפנים בפנים תצטרך להתמודד עם שוחקים ועכבישים, אבל כשאתה מגיע לראש המכרה ליד הקן, אתה יכול פשוט להוציא את NAB-Sack שלך וללכוד את הציפור.

עכשיו כל שעליכם לעשות הוא להעביר אותו בחזרה לחדר הדרישה, אם כי היזהרו מהעכביש הענק שמחכה מחוץ למכרה בשבילכם.

פניקס

עוֹלָם

הפניקס היא חיה אגדית במורשת הוגוורטס ולא ניתן למצוא אותה כמו בהמות אחרות. לא רק שאתה צריך להשלים מסע מיוחד למצוא אותו, אלא גם לא ניתן לגדל את הפניקס.

פניקס

הפניקס הוא ציפור אלגנטית ונדירה שיש לה קסם רב עוצמה. הוא נולד מחדש מאפרו לאחר שהתפרץ בלהבות. נאמנות הפניקס קשה לנצח.

Phoenix Beast.jpg

היכן ניתן למצוא את הפניקס

הפניקס יכול יימצא רק ב”המנה “עולה הפניקס“מסע צדדי ניתן לך על ידי Deek. מתרחש בהמשך המשחק, Deek מקים אותך במציאת הפניקס ולהחזיר אותו לחדר הדרישה.

פיניקס 2.JPG

האם יש עוף החול המבריק?

לרוע המזל, הפניקס היא החיה היחידה במשחק אין לו גרסה מבריקה. תוכלו למצוא רק עוף החול אחד וזה במהלך המסע שהוזכר לעיל. ראוי גם לציין כי לא ניתן לגדל את עוף החול.

תוהה אילו בהמות אחרות ניתן לגלות ב- Hogwarts Legacy? לחץ על הקישור למטה:

למידע נוסף על החיות של Hogwarts Legacy וביתם בוויוואריום עם מדריכים אחרים אלה:

  • איך למצוא בהמות מבריקות
  • Vivariums Beast
  • חיות גידול
  • חיבור חיה Vivarium