Hollow Knight: תאריך השחרור של Silksong, GamePlay והחדשות האחרונות

קרוואן שני עקב אחר חלון הראווה של Xbox ו- Bethesda ששודר בשנת 2022. זה הביט עמוק יותר על הקרב, והראה כמה בוסים חדשים.

Hollow Knight Silksong Date Date Prination, משחק, נגררים ועוד

Hollow Knight Silksong Date Date Prination, משחק, נגררים ועוד

אלכס רייסבק

עודכן ב- 21 באוגוסט 2023 על ידי אלכס רייסבק

תוהה מתי תאריך השחרור של אביר חלול סילקסונג יהיה? במקור מתוכנן כ- DLC למשחק הראשון של האביר ההולו, סילקסונג בסופו של דבר גדל מספיק כדי שזה היה הגיוני יותר כדי להפוך אותו למשחק מלא בפני עצמו. ואם זה היה עכשיו מעל שש שנים מאז שחרורו של האביר הראשון, המעריצים מקווים לשים את היד על סרט ההמשך בקרוב.

. אולם לעת עתה, אנחנו כאן כדי לדבר על האביר החלול: תאריך השחרור של סילקסונג, כמו גם על המשחק והטריילרים של המשחק.

אביר חלול סילקסונג תאריך שחרור: הורנט נלחם בשתי מפלצות

חיזוי תאריך השחרור של אביר חלול סילקסונג

אנו מצפים שתאריך השחרור של Hollow Knight Silksong יהיה מתישהו בסוף 2023, אם כי זה טרם אושר. המשחק נקבע במקור לשחרור במחצית הראשונה של 2023. עם זאת, הודעה בחודש מאי של מתיו גריפין, ראש ההוצאה לשיווק של צוות שרי, אישרה כי המשחק מתגלה מהצפוי וכי הם דוחפים את תאריך השחרור כדי להבטיח שהמשחק טוב ככל שיכול להיות.

משחק חלול אביר סילקסונג

Hollow Knight Silksong כולל את הורנט כגיבור המשחק, דמות מהמשחק המקורי. הורנט מהיר משמעותית מהגיבור מהמקור, כך שנראה כי המשחק של סילקסונג הוא הרבה יותר מהיר מהמקור. נראה כי לשחקנים תהיה גישה למספר רחב של כוחות, התקפות ואפשרויות תנועה חדשות, כמו שימוש במשי כדי להעביר את יכולותיהם, הנשק והמלכודות שלהם,

משחק הליבה של Silksong נראה דומה מאוד למקור, עם סגנון חקר metroidvania, המחייב אותך לקחת על עצמו שלל אויבים חדשים כשאתה מתקדם ברמות. קרבות בוס גם חוזרים, עם צוות של בוסים חדשים לגמרי לעלות נגד. באשר לתכונות משחק ספציפיות, אנחנו עדיין לא יודעים יותר מדי.

באשר לסיפור, העלילה רואה את הורנט נחטף ונלקח לממלכה בשם פרלום. כאן, היא מתחילה מקרקעית הממלכה החדשה, ועליה לעלות דרכה כדי להגיע למצודה הנוצצת בשיא הממלכה, כדי לגלות מי עומד מאחורי החטיפה.

נגררים של אביר חלול סילקסונג

ההצצה הראשונה של Hollow Knight Silksong הגיעה בשנת 2019 עם הטריילר לחשיפה של המשחק. הטריילר הציג שפע של קטעי משחק, ומעניק לנו מבט טוב על כמה מעיירות, אויבים, בוסים ו- NPC החדשים של המשחק כמו גם קרב.

. טריילר למשחקים, זה היה קצר בהרבה, אך נתן מבט מפורט יותר על הקרב, כמעט אך ורק את צילומי הורנט שלובשים מגוון אויבים ובוסים. זה גם אישר שהמשחק יגיע ל- Game Pass.

פיתוח סילקסונג של נייט חלול

לפני שהפיתוח ב- Hollow Knight Silksong החל, צוות המפתחים שרי אמר במקור את סילקסונג להיות DLC למשחק הראשון של Hollow Knight. עם זאת, הצוות הבין שמה שהם עובדים עליו הופך במהרה לגדול מדי עבור DLC, וקיבל את ההחלטה להפוך אותה למשחק העצמאי משלו.

מאז, סילקסונג הפך למשחק גדול ככל הנראה מהמקור, כאשר נגררים ציינו למעלה מ -150 אויבים ובוסים חדשים, כמו גם מפה חדשה לגמרי, והרבה מכניקת משחק חדשה, כמו יצירה.

. בינתיים, תאריך השחרור של סטארפילד ותאריך השחרור של Mortal Kombat 1 מהיר מתקרב.

מתי שחרר נייט חלול?

Hollow Knight שוחרר לראשונה ב- 24 בפברואר 2017 למחשב האישי, לפני שהגיע ל- Nintendo Switch בתאריך 12 ביוני 2018, ו- PS4 ו- Xbox One ב- 25 בספטמבר 2018.

הוא אביר חלול סילקסונג סרט המשך?

כן, Hollow Knight Silksong הוא סרט המשך לאביר החלול המקורי, אם כי במקום לשלוט על האביר, אתה שולט בהורנט במקום זאת.

תאריך השחרור ‘Hollow Knight: Silksong’, המשחקים והחדשות האחרונות

אביר חלול: סילקסונג

אביר חלול: סילקסונג עבר זמן רב, לאחר שתוכנן בתחילה כהרחבה למשחק המקורי שהושק בשנת 2014. אתה תשחק בתור הורנט, שהופיע במקור. לאחר התוכניות לכלול את הורנט ב אביר חלול DLC גדל, הקבוצה החליטה לתת להם משחק משלהם. אביר חלול: סילקסונג .

  • קרא עוד: ‘אגדת זלדה: סקירה של דמעות הממלכה’

סילקסונג נראה כי הוא משחק שונה בהחלט לקודמו. הורנט הוא גיבור זריז הרבה יותר מאשר האביר מ אביר חלול. .

הנה מה שאנחנו יודעים עליו אביר חלול: סילקסונג עד כה, כולל חיזוי תאריך יציאה, מבט על המשחק וכל החדשות האחרונות.

אביר חלול: חיזוי תאריך השחרור של סילקסונג

אביר חלול: סילקסונג . העדכון האחרון הגיע במאי 2023, כאשר צוות המפתחים שרי הודיע ​​כי המשחק התעכב מהמחצית הראשונה של 2023. אתה יכול להציג את הציוץ למטה:

אביר חלול: פלטפורמות סילקסונג

מבחינת פלטפורמות, אביר חלול: סילקסונג . אפילו יותר טוב, סילקסונג .

טריילרים

עד כה שוחררו שני טריילרים עבור אביר חלול: סילקסונג. הראשון היה טריילר לחשוף שעלה לראשונה בשנת 2019. . בדוק את זה למטה:

קרוואן שני עקב אחר חלון הראווה של Xbox ו- Bethesda ששודר בשנת 2022. זה הביט עמוק יותר על הקרב, והראה כמה בוסים חדשים.

משחק

שני הטריילרים שנחשפו עד כה עבור סילקסונג . המשחק למעשה נראה שונה מאוד מהראשון, כאשר הורנט הוא דמות מהירה בהרבה מהאביר. כתוצאה מכך, נראה כי סילקסונג הוא משחק מהיר בהרבה, עם מהלך מגוון יותר בכל הנוגע לתנועה ומעבר.

קרבות בוס נראים כדי לחזור סילקסונג, כאשר הטריילרים מראים כמה אויבים ובוסים חדשים ששחקנים יעלו נגד. משחק נראה דומה למריבות בוס, למעט העובדה שלורנט יש יותר חופש תנועה בזירות.

חדשות אחרונות

ככל שמתגלה מידע נוסף אביר חלול: סילקסונג, הרשימה למטה תעודכן. לעת עתה, הנה מה שאנחנו יודעים על המשחק:

  • ‘אביר חלול: סילקסונג’ שישוחרר עבור קונסולות פלייסטיישן
  • ‘Hollow Knight Silksong’ מאושר כי יום אחד משחקי Xbox עובר

אביר חלול: סילקסונג עד כה. ככל שאנו מתקדמים במהלך השנה, סביר להניח שנשמע יותר על המשחק. ברגע שנעשה זאת, תמצא את הדף הזה מעודכן בכל החדשות האחרונות.