היכן אתה יכול להזמין מראש את Elite Vive XR

טוויטר סמל לינקדאין המילה “פנימה”.

התחרות העיקרית לאוזניות ה- VR של פייסבוק רק קיבלה תאריך שחרור

סמל דוא”ל מעטפה. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

שתף אייקון חץ מעוקל שמצביע ימינה.
.

טוויטר סמל לינקדאין המילה “פנימה”.

לינקדאין פליברד אייקון מכתב מסוגנן f.

סמל פייסבוק של Flipboard האות F.

אייקון דוא”ל בפייסבוק מעטפה. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

סמל קישור דוא”ל תמונה של קישור שרשרת. .

עוד אוזניות נוספות של מציאות מדומה מתקדמת עולה למכירה בעתיד הקרוב מאוד.

ה- HTC Vive-שיתוף פעולה בין חברת החומרה טייוונית HTC לבין חברת המשחקים האמריקאית Valve Software-הוא האוזניות האחרונות לקבל תאריך יציאה: הזמנות מראש מתחילות ב- 29 בפברואר, על פי דיווח בטלגרף.

בדומה ל- Oculus Rift מ- Oculus VR בבעלות פייסבוק, ה- HTC Vive דורש מחשב רב עוצמה כדי להפעיל את יישומי המציאות המדומה שלו. משתמשים מחברים את האוזניות למחשב Window.

כאשר HTC Vive הזמנות מראש מתחילות להגיע לבתים באפריל, הקונים יכולים לצפות להשיג לא רק את האוזניות, אלא גם את מערכת המעקב אחר המגדלור ומערכת בקרי תנועה. זו כל החבילה:

אין עדיין מחיר נתון, אבל אוזניות Oculus Rift של פייסבוק נושאת תג מחיר של 600 $, מגיע ללא בקרי תנועה ונמכרים “בעלות.”היינו מנחשים שה- HTC Vive עולה בשכונה של 800 $, אך קחו בחשבון את זה מעט יותר מאשר ניחוש משכיל לעת עתה-נצטרך לראות היכן HTC קובע את המחיר כאשר ההזמנות מראש נפתחות בסוף פברואר.

החברה הייתה בלאס וגאס בשבוע שעבר בתערוכה השנתית של האלקטרוניקה הצרכנית שהציגה את האב -טיפוס האחרון – סטיבן טווידי של Business Insider כתב על החוויה שלו באמצעות האוזניות ממש כאן. למרות ש- HTC ידועה באופן מסורתי בזכות הכנת טלפונים כמו HTC One, המנכ”ל שר וואנג אומר ש- VR הוא הגבול העיקרי הבא עבור החברה שלה – וואנג אמר לטלגרף, “כן, סמארטפונים חשובים, אבל כדי ליצור הרחבה טבעית למכשירים מחוברים אחרים כמו לבישים ומציאות מדומה חשוב יותר.”

היכן אתה יכול להזמין מראש את Elite Vive XR?

היכן אתה יכול להזמין מראש את ה- Vive XR Elite?

אולי אתה תוהה היכן אתה יכול להזמין מראש את Elite Vive XR בעקבות ההכרזה האחרונה של המוצר ב- CES 2023.

Elite Vive XR נחשף והוכרז רשמית, כאשר אתר Vive מציע תאריך שחרור Q1 2023. לצד זה, המוצר נרשם באתר הרשמי של Vive להזמנה מראש עם בונוס של 5 כותרות פופולריות שנמצאות איתו. .com הכולל את הבונוס של ההזמנה מראש. אם כי, לא אתר Vive Us או רישום אמזון ברורים לגבי תאריך השחרור של ה- Vive XR Elite בארה”ב רק רומזת על השקה ‘תחילת מרץ 2023’.

אם אתה בבריטניה, ניתן להזמין אותו מראש מסריקה עם תאריך היעד של 28 בפברואר, או מאמזון בריטניה עם תאריך השחרור של ה- 25 בפברואר.

הזמין מראש את Elite Vive XR מהקמעונאים הבאים:

  • HTC Vive XR Elite מאמזון
  • HTC Vive XR Elite מ- Vive UK
  • HTC Vive XR Elite מ- Vive Us
  • HTC Vive XR Elite מסריקה

אם אתה מחפש להזמין מראש את ה- HTC Vive XR Elite, אתה הולך לשלם 1,299 ליש”ט בבריטניה. המחירים הללו נמוכים בהרבה מה- Meta Quest Pro, שעולה 1,499 דולר / 1,499 ליש”ט. ל- Vive XR Elite עשוי להיות היתרון כאן, מכיוון שהוא מציע מפרטים דומה לאוזניות הדגל של מטא VR.

האם יש בונוס בהזמנה מראש של Vive XR?

אם אתם מחפשים להקדים את המשחק ולהקם את ההזמנה מראש עבור ה- Vive XR Elite עכשיו, אתם עומדים למזל מכיוון שהם מציעים כרגע בונוס שעורם 5 כותרות פופולריות על גבי ה- VR צרור אוזניות. עם זאת, אתה צריך הזמין מראש את האוזניות לפני ה -15 בפברואר כדי לתפוס את הבונוס הזה.

HTC Vive XR Elite מ- Vive UK עם בונוס בהזמנה מראש

  • HTC Vive XR Elite מ- Vive Us עם בונוס בהזמנה מראש
  • הבונוס בהזמנה מראש מוערך ב 100 $+ וכולל את המשחקים: Green Hell VR, Lesmill. אם אתם מחפשים אוזניות VR במשקל כבד המסוגלות לגדול למטא Quest Pro, משחקי הבונוס הנוספים בהחלט מניפים את המטוטלת לטובת HTC.