כל המפות והמיקומים האינטראקטיביים

אני חושב שיש קצת בלבול לגבי זה, והייתי שם בשלב מסוים בעצמי. אז הרשו לי לפרק את זה בדיוק כיצד להפעיל את הרונה הגדולה של הלא נולד.

מדריך טבעת אלדן: כיצד להפעיל את הרונה הגדולה של הלא נולד

טבעת אלדן - כיצד להפעיל את הרונה הגדולה של ה- NOND -02

מה קורה, מעריצי טבעת אלדן! ברוך הבא בחזרה לעוד מדריך הטבעת של אלדן האוטרוואן, וזה לכולכם מבולבלים ביחס לרון הגדול של הלא נולד. אתה יודע, הרונה הגדולה שאתה מקבל מרנאלה, מלכת המפגש של הירח המלא.

אני חושב שיש קצת בלבול לגבי זה, והייתי שם בשלב מסוים בעצמי. אז הרשו לי לפרק את זה בדיוק כיצד להפעיל את הרונה הגדולה של הלא נולד.

כיצד להפעיל את הרץ הגדול של הלא נולד

אז, ניצחת את רננאלה, מלכת הירח המלא, וטענת אותה רונה נהדרת. עכשיו מה? ובכן, זו השאלה על דעתם של כולם, וזו הייתה זו שכולם שאלו. כשאתה מכה את גודריק את השתלת, קיבלת את הרונה הנהדרת שלו והצלחת להפעיל אותו די בקלות. אז מה העסקה עם הרונה הגדולה של הלא נולד? ובכן, יש כאן תחבולות, והתשובה נמשכת מהפנים שלך. פשוטו כמשמעו. הרונה אפילו נותנת לך רמז למה השימוש בו מיועד.

טבעת אלדן - כיצד להפעיל את הרונה הגדולה של ה- NOND -01

אתה מבין, אתה לא צריך להשתמש ברונה הגדולה של הלא נולד כמו שאתה עושה את הרונים הגדולים האחרים. אתה יכול לשים לב שהריון הגדול של הלא נולד נמצא במלאי שלך, אך גם לאחר שתצליח לפתוח את המגדל האלוהי לאזור זה, אין אפשרות להפעיל את הרונה הגדולה של הלא נולד. הסיבה לכך היא שהרונה כבר מופעלת.

כשאתה מדבר עם רננאלה לאחר שניצחת אותה, תראה שעכשיו יש לך אפשרות להיוולד מחדש או לשנות את הקוסמטיקה של הדמות שלך. להיוולד מחדש זה הבועט, מכיוון שהוא מאפשר לך לבצע מחדש את כל הסטטיסטיקה שלך, בדיוק כמו שאתה יכול במשחקי Dark Souls. עם זאת, כדי לעשות זאת, תזדקק לדמעה של הזחל. אולם שינוי המראה של הדמות שלך באמצעות קוסמטיקה הוא בחינם.

ובכן, זה כוחו של הרונה הגדולה של הלא נולד. כן, זהו. בניגוד לרונות נהדרות אחרות המעניקות לך יתרונות פסיביים, זה מיועד אך ורק לשינוי הדמות שלך. כן זה זה.

טבעת אלדן - כיצד להפעיל את הרונה הגדולה של ה- NOND -02

אתה יכול להפסיק לחפש כיצד להפעיל את הרונה הגדולה של הלא נולד מכיוון שהוא כבר מופעל. אל תשכח לבדוק את הסקירה שלנו על אלדן רינג והמדריכים שלנו שיעזרו לך לעבור את המשחק.

טבעת אלדן זמינה כרגע ב- PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S ו- PC.

כיצד להפעיל את הרונה הגדולה של רננאלה שלא נולדו

דף זה מכיל מידע כיצד להפעיל ולרתום את כוחו של הרונה הגדולה של רנאלה שלא נולדו. זה יכול לקרות לאחר שניצחת את רננאלה, מלכת הירח המלא באקדמיה של ראיה לוקריה, הצינוק השני של המורשת בליניה של האגמים.

Eldenring rayalucaria7.mp4.00 00 58 32.still001.jpg

למען האמת, הרונה הגדולה של רננאלה לא מתנהגת כמו רונים גדולים אחרים שנפלו על ידי דמיגודות, אולי מכיוון שהיא עצמה אינה דמיגוד, אלא רק מחזיקה את הרונה של בעלה לשעבר רדגון. למעשה, כשאתה משיג את הרונה הגדולה, הוא כבר יהיה פעיל – מה שאומר שאתה לא צריך לעבור את תהליך האורך של חשיפת הסודות מאחורי אולם הלימודים בקריאן כדי להגיע למגדל האלוהי של ליניה, מכיוון שאין תהליך ההפעלה שם.

Eldenring rayalucaria7.mp4.00 02 00 30.still002.jpg

עם זאת, זה אכן קשור גם לקו המסע של רני וגם את קו המסע של רוג’יר, כך שתוכלו לראות את מדריכי המסע שלהם כדי לראות כיצד לגשת למגדל.

באמצעות הרונה הגדולה של הלא נולד

טבעת אלדן 2022.03.06 - 13.53.22.40.mp4.00 01 33 46.still002.jpg

מכיוון שהוא שונה מרונים גדולים אחרים, לא ניתן לצייד את הרונה הגדולה של הלא נולד, ולכן אינו זקוק לקשת רונה כדי להפעיל את כוחו, זה במקום זאת כוח פסיבי המאפשר לך לבצע פעולה מסוימת.

טבעת אלדן 2022.03.06 - 13.53.22.40.mp4.00 00 28 02.still001.jpg

בעיקרו של דבר, הרונה הגדולה היא מה שמשמש כדי לתת לך את הכוח “ללידה מחדש” את הדמות שלך ולהקצות מחדש את נקודות התכונה שלך כשמדברים עם רנאלה אחרי קרב הבוס. כפי שמזכיר הרונה הגדולה עצמה, הוא מאפשר לכוח לאמנות מושלמת של מחדש, שכן בדרך כלל אלה שהוחזרו מחדש על ידי רננלה היו לא מושלמים וקצרי מועד.

כל עוד יש לך את הרונה הגדולה של הלא נולד, אתה יכול לדבר עם רנאלה וללידה מחדש את עצמך בתמורה לדמעה של זחל – פריט נדיר שנמצא לעתים קרובות מהבסת דמעות חיקיות – שרבים מהם בסביבה בערים הנצחיות המחתרות, וכן מעטים שהתחפשו לאויבים רגילים סביב האדמות שבין זה יהפכו לאויב חזק יותר כאשר נהרגו.