כל המפות והמיקומים האינטראקטיביים

Contents

רגל של הזיוף

מיקומי זרעי זהב טבלים

הגבירו את יכולת ההחלמה שלכם על ידי קבלת יותר מהצלילים שלכם.

מדריך מאת אלן וון תורם

מִמצָא זרעי זהב בטבעת אלדן יעזור לשמור על צלוחיותיך שימושיות לאורך זמן רב יותר.

ישנם שני סוגים של צלוחיות בהן תוכלו להשתמש, בקבוק דמעות ארגמן (אדום) לשחזור HP, ובקבוק דמעות קרוליות (כחול) לשחזור FP המשמש ליכולות כמו כישורי נשק וזימון רוחות אפר.

ישנם שני סוגים של שדרוגים כדי להשיג יותר מהצלוחיות הללו – זרעי זהב להגברת השימושים בבקבוק, ודמעות קדושות כדי להגביר את עוצמת הבקבוק. זה הקודם שנתמקד בו עם הדף הזה, מסתכל מיקומי זרעי זהב – מספיק כדי לשדרג לחלוטין את השימושים שלך.

כדאי לדעת שיש סוג בקבוק שלישי, בקבוק הפיזיק המופלא, הדורש דמעות קריסטל להתאמה אישית.

 • כיצד להגדיל את השימושים בבקבוק עם זרעי זהב
 • כמה זרעי מוזהבים אתה צריך לשדרג באופן מלא?
 • מיקומי זרעי מוזהבים של Limgrave
 • מיקומי זרעי הזהב של ליניה
 • מיקומי זרעי מוזהבים קלים
 • מיקומי זרעי זהב מישור אלטוס
 • פסגות ההר של מיקומי זרעי הזהב של הענקים

יש לך גם אפשרות לקבל זרע מוזהב כמזכרת התחלה, כך שתוכל להתחיל עם מטען בקבוק נוסף מייד.

ברגע שיש לך זרע מוזהב, תנוח באתר של חסד ובחר בקבוקים מהתפריט ואז הוסף מטען לבקבוק. עם זאת, כשאתה משדרג את הבקבוק שלך, תצטרך גם יותר זרעי זהב.

כמה זרעי מוזהבים אתה צריך לשדרג באופן מלא?

אתה יכול להשתמש בזרע מוזהב אחד כדי לשדרג את הבקבוק פעמיים לפני שתזדקק לשני זרעי זהב. לאחר שני שדרוגים הכמות עולה שוב עד שלבסוף אתה זקוק לחמישה זרעי זהב לשדרוג.

אתה יכול לשדרג את הבקבוק שלך מקסימום 10 פעמים (עם בסך הכל 30 זרעי זהב), ולוקח את מטעני הבקבוק המרביים שלך ל 14. באופן מוזר, גילינו שיש כמה זרעי זהב שאריות אפילו ברגע שהגעת למקסימום.

חילקנו את מיקומי זרעי הזהב המבוססים על כל אזור באדמות שבין עם מפה שמצביעה על היכן שהם נמצאים (חפש את סמן החץ הצהוב המציין את מיקום הנגן) בטבעת אלדן.

עם זאת, רק הערה שכדי לראות את המפה, ראשית תצטרך למצוא שברי מפה לכל אזור תואם.

מיקומי זרעי מוזהבים של Limgrave

מערת גיבור Fringefolk

ניתן למצוא זרע מוזהב ממש ממש על ידי מקום בו אתה מתחיל בבית הקברות התקוע, אם כי הוא גם בצינוק מסוכן מאוד עם ביצת רעל, מלכודת על גלגלים שרודפים אותך סביב ומוציאה אותך מייד על קשר, ובוס שאנחנו לא עושים לא ממליץ לך לעלות עד שתתחיל את הבנייה והנשק שלך תחילה. תזדקק גם לשני מפתחות אבן חרב על מנת לבטל את הכניסה לחוסמת את הדרך שלך.

הבוס הוא רוח עץ כיבית שהיא לא רק מסיבית אלא מכה קשה, מפילה אתר מותך וגם משחרר פיצוץ מגופו כשאתה קרוב אליו, אם כי מגן צריך לספוג את הגרוע מהנזק. עם זאת, הישאר תחת התקפותיו, ותתאים לו את זרע הזהב כאחד מהתגמולים שלך, כמו גם אפר רוח חזק מאוד. למידע נוסף על אפר רוח, עיין במדריך שלנו.

מיקומי דמעה קדושים של סטורמיל

העץ האשליה הזה נמצא ממש בדרך הראשית כשאתה עובר דרך Stormgate בדרך לטירת סטורמוויל, כך שאתה לא יכול לפספס אותו.

Stormhill Shack

לאורך השביל העיקרי בסטורמיל תראה צריף ימין שלך שם יש אתר של חסד וגם אחת התקופות הנדירות שתוכל להרים זרע מוזהב שאינו מעץ אשליית.

מיקומי דמעה קדושים של חצי האי בכי

דרומית ללימגרב מהטירה מורן רמפת אתר החסד והכיוון דרום -מערב, עקוב אחר משטח הסלע מימינך. בסופו של דבר תגיע לנקודה בה תוכלו לקפוץ אותה, אם כי תרצו להשתמש בקפיצה הכפולה של טורנט בשביל זה. יש כאן עץ אשלייתי.

פורט היי

תצטרך לפנות לפורט הייט דרומית -מזרחית לחורבות מיסטווד כדי למצוא מחצית מדליון במהלך מסע על הדרך הקריטית. כשאתה ניגש למבצר, תמצא עץ אשלייתי.

עומקי באר סיופה נהר

אזור זה נמצא ישירות מתחת לימגרב שאפשר להגיע אליו דרומית לכנסייה השלישית של מריקה. מעלית הנהר תוריד אותך לעומק באר סיוופה בנהר. אתה תהיה דרומית לאזור זה, אך העץ האשליה ממוקם צפונה בין יערות המתפללים ומתחת לאתרי הבאר של החסד.

מיערות המתפללים, פנו צפונה אך הישאר שמאלה עד שתגיע לשביל אבן ופנה אליו. היזהר שתהיה גם לאור הרוחות העתיקות המסיירות על האזור שמפעיל קשתות, ויש להם דיוק גבוה מאוד גם אם אתה רוכב על סיקור להגיע מהר.

טירת סטורמוויל

ניתן למצוא את העץ האשליה הזה רגע לפני שתגיע לבוס של הטירה. יש למעשה שני מסלולים להגיע לדלת הבוס, שם תוכלו למצוא גם אתר של גרייס שנקרא Celled Cell.

אם הגעת משביל אחר, פנה דרומה מאותו אתר החסד בו תיתקל בטרול. המשך על פניו ותראה את העץ האשליה בקיר עם שני עצים רגילים.

מיקומי זרעי הזהב של ליניה

עיירת שער האקדמיה

באמצע האגם המסיבי של ליניה, לפני שתגיעו לאקדמיה של ראיה לוקריה, היא עיירה הרוסה. מאתר העיירה של אקדמיה של אקדמיה, פנו צפונה -מערבית לעיירה ועץ האשליה צריך להתבלט.

מחוץ לאקדמיה של ראיה לוקריה

ברגע שתוכלו לגשת לאקדמיה של ראיה לוקריה, אל תכנסו עדיין פנימה. עברו על פני חותם הטלפורט בצפון -מזרח ותוכלו לרדת למורד שביל אחר. תצטרך סיקור כדי לקפוץ מעל פער, אבל בסוף הוא עץ אשלייתי נוסף עם זרע מוזהב.

אקדמיה של ראיה לוקריה

בתוך האקדמיה, מאתר הטרקלין של החסד, צא אל החצר. שמור שמאלה אך היזהר מאויבים, כולל מסוכן למדי עם להבים וגלגלים מסתובבים שסביר להניח שתחלש מדי נגד. המשך שמאלה ותמצא שם עץ אשלייתי מוקף בכמה אויבים שעסוקים מדי להתבונן במשהו שאסור להם להבחין בך.

אחוזה של קאריה

אם אתה עוקב אחר קו המסע של ראני, עליך להגיע לאחוזת קאריה צפונית -מערבית לליניה, אליו ניתן להגיע על ידי העברת קיר מזויף צפונית לחורבות קינגריאלם. כאשר הגעת לאתר האחוזה ברמה העליונה של החן, העץ האשליה נמצא ממש מול האזור הבא, אם כי היזהר מכמה זאבים האורבים מסביב.

הנקיק

צפונית לאגם בליניה הוא נקיק שלוקח אותך לכפר הרופף בערבים בקצה הרחוק, וגם שביל שיכול לקחת אותך אל מישור אלטוס העוקף את המעלית הגדולה של דקטוס. אבל לפני שתגיעו לכפר ההוא, תיתקל בעץ אשלייתי אחר, אך היזהר מכיוון שהוא מוקף גם בחבורה של יצורים ענקיים בצורת ביצה שמזרים אדים רעילים. כל עוד אתה טובל במהירות ויציאה לתפוס את זרע הזהב, זה לא יהיה הרבה בעיות.

מיקומי זרעי מוזהבים קלים

מיקומי קרע קדושים

עיירת הכישוף של Sellia

כניסה לעיירת Selia Sorcery מוקדמת מאוד יכולה להיות מסוכנת (שתעבור דרכה אם אתה עושה את דרכך למקום החקלאי המוקדם שלנו של רונה) אבל אם שום דבר אחר, אתה יכול גם להרים זרע מוזהב. כשנכנסים לראשונה לעיירה פשוט ראשו במדרגות משמאל וסביב.

דרום קיאליד

מדרום Aeonia Swamp Swamp Bank Site of Grace, עץ האשליה הזה נמצא למעשה בדרך שלוקח אותך למקום החקלאי המוקדם שלנו בסמוך לגדולברידג ‘בלתי עביר, אז אל תחמיץ את זה, גם אם אתה יכול לברוח מאותם כלבים גדולים ומפחידים וכן עורבים!

Sanctum Beastly

צפונית -מזרחית לקליד בדרקונברו של גרייול, תוכלו להגיע לפארום גודברידג ‘, ששומר על ידי דרקון מפחיד. אתה לא צריך להילחם בזה בכל זאת ועדיין יכול להגיע לאתר החסד שנמצא שם. המשך עוד צפונה ותגיע לקודש החיה, שם מחכה בוס אימתני נוסף. למרבה המזל, תיתקל בעץ האשליה הבא לפני שתגיע אליו.

מיקומי זרעי זהב מישור אלטוס

היל-ביזינג היל-גבעה

צפונית למעלית הגדולה של DECTUS תגיעו לחורבות לוקס וגם אתר של חסד לגבעת העיתון של ארדטרי, עם עץ אשלייתי קרוב מאוד.

כביש אלטוס מישור

באתר החסד של Altus Plateau Highway, במקום לעבור את השביל הראשי לפרברי הבירה, המשך צפונה וניתן לראות את העץ האשליה הבא מעט קדימה קדימה.

עץ פנטום קיר חיצוני

לא רק שיש כאן אתר של חסד, לעץ האשליה הזה יש למעשה שני זרעי זהב בבסיסו!

חצרות הון

מעץ הפנטום הקיר החיצוני, פנה צפונה ותיתקל בעץ אשלייתי נוסף שיש בו גם שני זרעי זהב. ברור שיש יותר ברכות ככל שאתה קרוב יותר לארדטרי!

מחוץ לשדה הקרב הקיר החיצוני

מאתר שדה הקרב הקיר החיצוני של החן, צא מהשער לצפון -מערב ובקרוב תיתקל בעץ אשלייתי לאורך השביל. באזור זה קשתים יורים לעברך חצים נהדרים אם כי לא תרצה לדלי למשך זמן רב.

ארדטרי הקטין של אלטוס מישור

ממשיכים מצפון -מערב לפרברי הבירה, והכי קרובים לחסד האתר של כפר טחנת הרוח (ביתנו למקום החקלאות המומלץ שלנו במשחק הרון), תוכלו ללכת בדרך דרומית -מערבית שלוקחת אתכם לארדרי הקטין של האזור. אבל לפני שתגיעו לבסיסו, תמצאו עץ אשלייתי בקרבת מקום עם זרע מוזהב.

נהר Seethewater

אם התקרבת מערבית לרמה של אלטוס תיתקל בהר. גלמיר. בבסיסו נמצא נהר Seethewater ממש מערבית לחורבות ווינדהאם. הימנע ממלכודות ה- Geyser החמות כאן ובקרוב תראה עץ אשלייתי בקרבת מקום.

. גלמיר

High Up Mt. גלמיר, המשקיף על אחוזה הר הגעש, הוא עץ אשליה נוסף. אתה יכול להגיע אליו מהדרך של אתר העון של החסד, אם כי לפני שתתקרב לנקודה זו תעבור גם בוס די קשוח, בשיא ההר, אם כי למרבה המזל אתה יכול לדלג עליה עד שתרגיש בטוח יותר.

רויאל קפיטל מיני בוס

זכור את רוח העץ הכיב שאתה יכול להילחם בסמוך לתחילת המשחק? ובכן, הנה עוד אחד שמתפרץ מהאדמה. אתה יכול להגיע אליו מאתר מרפסת השדרה של גרייס ולעקוב אחר כמה מדרגות צפונה וסביב. אם תתקרב פנימה, רוח העץ תופיע. הביס אותו ותקבל עוד זרע מוזהב.

רויאל קפיטל

עץ אשלייתי זה ממוקם ממש דרומית לאתר החסד של בירת מערב בירת המערב. זה גם בראיה של אויב גרגויל גדול ואימתני, אם כי העץ עצמו מוקף בכמה אויבים בלובבי חלשים קטנים יותר העסוקים בפולחן. אם אתה לא רוצה להתמודד עם הגרגויל אז פשוט רץ פנימה, תפוס את זרע הזהב ואז צא החוצה.

לאחר שהסתפקת בשיעור התחלתי ולהתחיל פריט מזכרת, עליך תחילה להבין כיצד ניתן לפלס, כיצד להתגורר ולהשתמש באפר מלחמה. צריך קצת כיוון משם? טבעת אלדן ההליכה שלנו והזמנת הבוס של אלדן טבעת יכולים לעזור לאן ללכת הלאה, אך אנו ממליצים גם לצוד זרעי זהב, דמעות קדושות, דמעות קריסטל, קמע וכמה מהנשק הטוב ביותר שלנו ובחירות השריון הטובות ביותר שלנו. אם אתה מתקרב למשחק הסיום, אנו יכולים לעזור במעמד האחוזה הר הגעש וריקרד, מיקומי מדליון סודי של הליגטרי, ולפתור את האורדינה, פאזל העיירה ליטורגי, המסע המיליסנט, המפקד ניאל, מורגוט, צמד גודסין, מליקה ומלניה.

פסגות ההר של מיקומי זרעי הזהב של הענקים

אדמות אסורות

למרות שהראות היא גרועה, הנתיב האסור לאדמה למעלית הגדולה של רולד הוא ליניארי, כך שלא תצטרך להתקשות למצוא את העץ האשליה שנמצא בדרך זו רגע לפני שתגיע למעלית הגדולה שמסיימת אותך אל פסגות ההר של הענקים.

חורבות עמק השלג העתיקות

העץ האשליה הזה קרוב למעשה לאגם הקפוא, אך כשתגיע לראשונה לאזור זה, תגיע מאתר ההריסות העתיק של עמק השלג העתיק. יש כמה גולמים שמסייעים באזור זה אך פנו צפונה -מזרח מאתר החסד הזה ואז תסתובב ימינה ותתקרב לקצה צוק בו נמצא גם העץ האשליה.

רגל של הזיוף

מאתר זה של גרייס, עץ אשלייתי נמצא רק מעט צפונה לפני שאתה חוצה את השרשראות לבוס. תרצה להיות התגנבות אם כי יש טרול שיכול לאתר אותך ויזרוק סלע מסיבי לכיוון שלך. העץ נמצא רק בבסיס אחד הענקים הקפואים. זה אמור להיות זרע הזהב הסופי שאתה צריך כדי לשדרג באופן מלא את מטעני הבקבוק שלך (אלא אם כן כמובן שכבר קיבלת זרע מוזהב במתנה מתחילה).

אורדינה

עם זאת, עדיין יש עוד זרעי זהב, גם אם שידרגת את הבקבוק שלך במלואה. ניתן לגשת לאחד זה רק אם אתה עוקב אחר קו המסע של לאטנה כדי להגיע לאזור סודי בהר, ונמצא ממש מערבית לעיירה בה אתה צריך לפתור חידה כדי להגיע להליגטרי.

בהצלחה שדרוג את צלוחיותיך בטבעת אלדן!

מ- Assassin’s Creed ועד טייקון גן החיות, אנו מברכים על כל הגיימרים

Eurogamer מברך את הווידיאו של כל הסוגים, אז היכנס והצטרף לקהילה שלנו!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

 • הרפתקאות פעולה עוקבות אחריה
 • טבעת אלדן עוקבת אחריה
 • PC Follow
 • PS4 עקוב
 • PS5 עקוב
 • RPG עקוב
 • Xbox One עוקב
 • סדרת Xbox X/S

עקוב אחר כל הנושאים רואים 3 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לאירוגמר.עלון יומי נטו

קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

אלן הוא סופר ומבקר פרילנסרים עם אהבה ללא ניפוח של משחקים יפניים ו- RPGs, למרות שיש להם פחות זמן אליהם. הוא גם ימצא כל תירוץ להשיג את כל השמיים הכחולים על סגה.

מיקומי זרעי זהב

קטע זה של מדריך הטבעות של אלדן של IGN מכסה את כל מיקומי זרעי הזהב. זרעי זהב הם מה שתשתמש בהם כדי להוסיף אישומים לבקבוק הדמעות הארגמן שלך ובקבוק דמעות קרוליות. לכל אזור יש לפחות אחד או שניים, ובעוד שרובם נקטפים משתילי ארדטרי מוזהבים קטנים, תוכלו למצוא כמה אחרים במקומות מעט יותר אקראיים.

זרעי זהב אקראי. Jpg

מצא את המיקום של כל זרע מוזהב, דמעה קדושה, מפתח אבנים, ועוד עם המפה האינטראקטיבית המפורטת שלנו של האדמות בין.

מיקומי זרעי מוזהבים של Limgrave

ללימגרב יש כמה זרעי זהב הן בחצאי המערב והמזרח שלה, כמו גם בחצי האי הבכי.

זרע זהב של סטורמיל

זרע זהב של סטורמיל

זה (כנראה) הזרע הראשון שתמצאו. העץ שלו צומח מימין לדרך, ותיתקל בו לאחר שתשאיר את קניון סטורמגייט לעבר טירת סטורמוויל.

Stormhill Golden Seed.jpg

זרע הזהב של רודריקה

זרע הזהב של רודריקה

Er Roderika Goldenseed2.jpg

יש שתי דרכים להשיג את זה. רודריקה תיתן לך את זה אם תסיים את המסע שלה, או אם היא תעבור לאחיזה עגולה, תמצא שזה פשוט יושב שם בצריף.

Stormhill Shack זרע זהב. Jpg

הבוס הקבר של פרינגפולק גיבור זרע מוזהב

הבוס הקבר של פרינגפולק גיבור זרע מוזהב

Er fringefolk Goldenseed.jpg

ניצחון רוח העץ הכיב מרוויח לך את הזרע הזה. אם יש לך שני מפתח אבנים, אתה יכול לגשת לקבר מצינוק ההדרכה, בית קברות תקוע. קחו בחשבון שזה צינוק קשה עם אויבים עוצמתיים, חזקים יותר מרוב שתמצאו בלימגרב

זרע הזהב של פרינגפולק גיבור. Jpg

זרע מוזהב של פורט הייט

זרע מוזהב של פורט הייט

Er forthighted Goldense.jpg

זה פשוט יושב בחזית המצודה במזרח לימגרב, כך שקשה להחמיץ. נסע דרומית -מזרחית ללימגרב הקטין Eardtree (ממזרח לחורבות Wayopoint) כדי למצוא את המצודה, אך צפה באויבים הרבים השומרים על המצודה.

פורט הייט מיקום זרעי זהב. Jpg

טירה מורן זרע מוזהב (חצי האי הבכי)

טירה מורן זרע זהב

Er Castlemorne Goldenseed.jpg

זה נמצא על במה דרומית לאתר טירה מורן של גרייס, זה באמצע חצי האי הבכי אם אתה עוקב אחר הכביש מגשר ההקרבה. אתה תחת אש מקשת, אז השגיח על הטירה והתחמק לפי הצורך אלא אם כן אתה רוצה להוציא אותו קודם החוצה.

Castle Morne Seed

טירת סטורמיל זרע מוזהב

טירת סטורמיל זרע מוזהב

Er stormveil Goldenseed.jpg

זרע הזהב הספציפי הזה ממוקם בצינוק המורשת טירת Stormveil עצמה, בדרך הראשית המובילה מבית החיים לדלת הבוס בה מחכה גודריק המשתלה. אתה יכול למצוא את זה ממש מול לוחם טרול ענק.

עומק טירת סטורמוויל זרעי זהב

עומק טירת סטורמוויל זרעי זהב

Er stormveildepths Goldense.jpg

בדומה לצינוק הקבר של גיבור הפרינגפולק, זרע הזהב הזה יכול להיות ממוקם על ידי הבסת רוח עץ כיבית. הוא ממוקם בתחתית טירת סטורמוויל, הרחק מתחת לאתר החדר המרים של החסד, ותצטרך לפתוח שביל צדדי למטה, או להשתמש בכותנה רכה כדי לרדת בזהירות למטה כדי למצוא את מאורתו.

מיקומי זרעי הזהב של ליניה

פחות זרעים מחכים לך בליניה. אם תפסת את כל אלה עד כה, תתחיל להזדקק לשני זרעים לכל מטען בקבוק חדש עכשיו.

שער האקדמיה טאון זרעי זהב

שער האקדמיה טאון זרעי זהב

Er gatetown Goldenseed.jpg

ממוקם במרכז אזור אגם הענק של ליניה, פנה לעבר העיירה מאתר החסד, ותראה ששתיל ארדטרי מוזהב על פיסת אדמה קטנה ליד חורבות העיר.

Academy Golden Seed.jpg

לינה ריינה זרע זהב

לינה ריינה זרע זהב

Er Ravine Goldenseed.jpg

בצפון הרחוק לאזור ליניה הוא נקיק בונגי. נסע צפונה -מזרחית מאתר הראווה של החסד, ותמצא את הזרע הזה בין קבוצת חורבות.

נקיק זרע מוזהב. Jpg

אחוזת קאריה זרע זהב

אחוזת קאריה זרע זהב

Er Cariamanor Goldenseed.jpg

זרע מוזהב זה ממוקם בתוך אחוזת הצינוק החיצוני של Caria Caria, ותוכלו למצוא אותו ממש מחוץ לאתר החסד המפלס העליון של האחוזה המשקיף על השטח למטה.

אחוזת קאריה מיקום זרעי זהב. Jpg

שער הראשי של האקדמיה זרע מוזהב

שער הראשי של האקדמיה זרע מוזהב

Er rayalucariagate Goldenseed.jpg

עם השימוש במפתח Glinstone כדי לגשת לאקדמיה של ראיה לוקריה, התבונן מזרחה מעבר לחותם הטלפורטי כדי לרוץ לאורך הגשר השבור לכיוון כביש בלום. לאורך הגשר המתפורר תוכלו למצוא זרע מוזהב שמחכה לכם.

20220311202010 1.JPG

האקדמיה לראיה לוסריה זרע זהב

האקדמיה לראיה לוסריה זרע זהב

Er rayalucaria oldenseed.jpg

תוכלו למצוא את זרע הזהב הזה בצינוק המורשת השנייה באקדמיה של ראיה לוקריה במרכז ליניה. כשפנים בפנים, תצטרך להילחם בדרך שלך על פני אמצע הבוס של הצינוק באולם הדיונים.

ברגע שתמצאו את עצמכם בחצר גדולה והרוסה – ראש למעלה וברווז הותיר מתחת לגשר רגלי הרחק מחוטף בתולי כדי למצוא את זרע הזהב בין גן קטן שנטה על ידי מתים אצילים.

מיקומי זרעי הזהב של נהר סיופה

לתחום המחתרתי הקטלני הזה יש זרעי מוזהבים שנחתה באחד המקומות המסוכנים ביותר.

זרעי הזהב של יער המתפלל

זרעי הזהב של יער המתפלל

Er siofrariver Goldenseed.jpg

בדרך לרציף עם האובליסקים המשמשים כדי לעורר את הבוס של הצבי המת, תראה רצועת אדמה צרה המובילה לעבר מבנה הטירה המסיבי. חצו את זה, ושתיל הארדטרי הוא משמאלכם. חניכת ההגנה שלך מפני נזק של פירס או התגנבותך היא רעיון טוב כאן, מכיוון שקשתות הרפאים ככל הנראה ינחתו לפחות זריקה או שתיים בזמן שאתה חוצה.

נהר Siofria זרע זהב. Jpg

מיקומי זרעי מוזהבים קלים

ניתן למצוא 4 זרעים נוספים בארץ הקליד הנגועה והרעילה.

טירת דרך רדמן זרע זהב

טירת דרך רדמן זרע זהב

Er Redmaneroad Goldenseed.jpg

ממוקם בדרום -מערב לאזור המסיבי נמצא שביל לכיוון צינוק המורשת, טירת רדמן. להתחמק מעבר לדרקון מוקדם יותר על הכביש ולקחת את המזלג ממש כדי למצוא אותו לאורך הכביש הולך לכיוון הטירה, אך צפה בעורבים ענקיים המחפשים למארב אותך.

20220311202113 1.JPG

זרעי זהב של סאליה טאון

זרעי זהב של סאליה טאון

Er Sellia Goldenseed.jpg

בסמוך למרכז Caelid, ממש ממזרח לביצה של איאוניה שוכנת עיירה של כישוף שנקרא סאליה – והיא מלאה במכשפים נעלמים כדי לכאיב חיים. סע דרך העיירה והסתכל לעבר הקצה הצפוני שלה כדי למצוא מדרגות עד פתח אטום נהדר, ומול הדלת תמצאו זרע מוזהב.

20220311202343 1.JPG

זרע מוזהב בסניד קדושה

זרע מוזהב בסניד קדושה

Er Dragonbarrow Goldenseed.jpg

בצפון -מזרח הרחוק לאזור Caelid באזור המפלס הגבוה של דרקונברו שוכן הקודש הטוב ביותר – אותו תוכלו לנסוע לשלב מוקדם של שער שליחה במזרח לימגרב, מאחורי כנסיית המריקה.

ממש בהמשך הדרך דרומית לקודש יש זרע מוזהב לקחת – פשוט להיזהר מהבוס הגדול של הגרגויל העומד מחוץ לקודש, והרבה מיליציה וולגרית ברמה גבוהה מסתתרת לאורך הנוף.

20220311202419 1.JPG

קטקומבות מתות מלחמה זרעי זהב

קטקומבות מתות מלחמה זרעי זהב

20220311202514 1.JPG

בקצה הצפוני הרחוק של הדיונות הייללות בהן אתה נלחם בכוכבים Radahn הוא צינוק קטן אך קטלני מלא רוחות הנלחמות זו בזו בקטקומבות המתים במלחמה. המשך לסוף הצינוק הזה כדי להילחם ברוח עץ מופרזת, ולהביס אותו כדי להשיג זרע מוזהב.

20220311202441 1.JPG

מיקומי זרעי הזהב של נהר איינסל

ישנם שני זרעי זהב המסתתרים באזור התת -קרקעי של נהר איינסל ונוקסטלה, עיר נצחית.

זרע מוזהב של נוקסטלה

זרע מוזהב של נוקסטלה

Er Nokstella Goldenseed.jpg

לאחר שתקדם את הרני את קו המסע של המכשפה עד כדי כך שתוכלו להשתמש בטלפורטר בעליית רננה כדי להיכנס לנהר איינסל העליון, לעקוב אחריו כדי להיכנס לנוקסטלה לעיר הנצחית, או שתעבור את השביל דרך העיר או לאורך הנהר למקום בו ממתין זרע הזהב בקרבת.

20220311202815 1.JPG

אגם של זרעי זהב ריקבון

אגם של זרעי זהב ריקבון

Er lakeofrotspirit oldenseed.jpg

עוד מעבר לנוקסטלה היא מעלית נוספת המובילה הרחק אל אגם הריקבון – אזור מלא של ריקבון ארגמן ענק. תצטרך להעלות בזהירות פלטפורמות כדי לפלס את דרכך לחורבה בצד הרחוק, שם תמצא את הקלויסטר הגדול מלא בסגידה לסוגד נרקב.

ברגע שתפנה לרמה התחתונה של ההריסות, אתה יכול למצוא עוד מאבק אופציונלי נגד רוח עץ כיב שתופיע מבסיס המפלים המוביל אל הקלויסטר הגדול מהאגם למעלה. להביס אותו, ותזכה בזרע הזהב שלו.

מיקומי זרעי זהב מישור אלטוס

עם זאת, זרעי זהב נוספים מחכים לכם באזור מישור אלטוס, כולל עיר הבירה ו- MT. גלמיר.

ארדטרי רעייה גבעה זרע זהב

ארדטרי רעייה גבעה זרע זהב

Er altusoverlook Goldenseed.jpg

אם אתה נכנס לרמה של אלטוס דרך צינוק המשקעים המפוזרת, תצטרך לחצות עמק צר ששמור על ידי דרקון גדול שיברח לאחר שנפגע מעט נזק. ממש מעבר למעבר הצר תיכנסו לרמה המתאימה לראות את ליינדל מרחוק, ותוכלו למצוא זרע מוזהב ליד אתר של גרייס ב- This Overlook זה.

20220311201306 1.JPG

צומת כביש אלטוס זרעי זהב

צומת כביש אלטוס זרעי זהב

Er altusroadfork Goldenseed.jpg

מעט צפונית לכניסה הראשית לליינדל עיר הבירה בחלק הדרומי של מישור אלטוס, יש צומת על הכביש עם שביל שפונה צפונה לכיוון המפה סטלה, ותוכלו למצוא גם זרע מוזהב בקרבת מקום.

20220311200833 1.JPG

כניסה לעיר הבירה הצפונית זרעי זהב

כניסה לעיר הבירה הצפונית זרעי זהב

Er Nortlendellgate Goldenseed.jpg

בכניסה העיקרית הנוספת לפרברי הבירה של לנידל יש גם זרע מוזהב שתוכלו לאסוף לאורך הכביש הראשי מעבר למרעה של טחנת הרוח, אך ככל הנראה הוא יהיה תחת אש כבדה מארבעת המעטפים בהמשך הדרך בשמירה על הכניסה – אז קחו אותם קודם.

20220311200636 1.JPG

Altus Plateau זרע זהב מינורי

Altus Plateau זרע זהב מינורי

Er altuserdtree Goldenseed.jpg

לאזור המרכזי של מישור אלטוס יש ארדטרי מינורי משלו ביער מלא ערפל הם מלאים בתולעת. סרוק את הצד הצפוני של אזור זה ממש ממזרח לגדולברידג ‘השבור כדי למצוא את זרע הזהב בין הערפילים.

20220311200803 1.JPG

MT GELMIR LANT MANOR FOUSKIRTS זרע זהוב

MT GELMIR LANT MANOR FOUSKIRTS זרע זהוב

20220316001623 1.JPG

כשאתה עובר בדרך הבוגדנית דרך הר גלמיר לכיוון אחוזת הר הגעש הרחוק, תצטרך לטפס במעלה שיא גדול באמצעות סולם או קפיצה לרוחות כדי להגיע למקום בו נמצאת חיה נופלת בוגרת, ולמצוא רמפת סלע גדולה בולטת אל צפון המוביל אל אחוזת הר הגעש.

ברגע שאתה קופץ מהשיא לאזור הצפוני הזה ומתחיל ללכת בדרך אל האחוזה, תמצא גם זרע מוזהב כאן.

קניון הר גלמיר תחתון זרע זהב

קניון הר גלמיר תחתון זרע זהב

20220311201545 1.JPG

רק מדרום לזרם הקטיני השרוף נמצא תהום גדולה שתוכלו לחקור על ידי כותרת צפונה מהריסות ווינדהאם. הימנע מגייזרי האש ברצפת הקניון הזו, ותמצא את זרע הזהב לאור הארדטרי הקטין מלמטה.

20220311201554 1.JPG

זרעי זהב של דרום בירת דרום (2)

זרעי זהב של דרום בירת דרום (2)

Er southcapitaloutskirt Goldenseed.jpg

עם כניסתם לפרברי הבירה של לנידל מעבר לשני הזקיפים העץ השומרים על השער, תוכלו להיתקל באחד משני אתרים המאכלסים את השתיל הזהב הזעיר שאין לו אחד, אלא שניים ((!) זרעי זהב לאיסוף.