טריילר סופר דרגון בול חדש מעניק לגוהן ופיקולו את הזרקורים

דרקון בול סופר: גיבור העל סוף סוף מגיע לבתי הקולנוע המערביים ב -19 באוגוסט בארה”ב ובבריטניה, וב -18 באוגוסט באוסטרליה. בסקירה שלנו קראנו לזה “מכתב אהבה מהנה ונמוך עם מעריצי גוהן עם תנופה מרגשת כמו גם מקום לכמה סנטימנטליות מרגשת בתוך קרבות מתנפצים על פני אדמה.”

דרקון בול סופר: הכוכבים של גיבור העל מסבירים איך זה סרט על אבא האמיתי של גוהאן

“פיקולו הוא די האבא האמיתי של גוהאן דרך עבה ורזה.”

עודכן: 16 באוגוסט 2022 10:45 בבוקר
פורסם: 16 באוגוסט 2022 10:28 בבוקר

המעריצים דיברו מזמן על כך שהקשר בין הזיווג המוזר של דרגון בול של גוהן ופיקולו לרוב מטפח והורים יותר מהקשר בין גוהן לאביו שלו, גוקו. דרקון בול סופר גיבור, בקרוב ישוחרר בבתי הקולנוע האמריקניים, מתלהב מסיפור רגיל של דרגון בול על ידי ריכוז שתי הדמויות וניסיונות להתייחס לנקודת מבט זו.

כשדיבר עם IGN, חברי צוות השחקנים הראשי של דרגון בול שקלו את הדיון הזה בעצמם. קייל הברט, שמגלם את גוהאן, החל באומרו, “זה בהחלט נכון שפיקולו הוא די האבא האמיתי של גוהאן דרך עבה ורזה. לא שגוקו לא אוהב את גוהאן, ברור שהוא עושה זאת, אבל הוא עסוק בהצלת היקום.”

קולו של פיקולו – כמו גם וגטטה – כריסטופר סבט, המשיך ואמר: “אני שונא להיכנס לעומק הפסיכולוגיה כאן, אבל אם אתה חושב על זה, גוקו, לא הייתה לו משפחה, לא היה לו אבא דמות, ובמובנים רבים לא הייתה לו דוגמא למי שאב הולך להיות. אז קשה לו להבין מה תפקידו כאבא אפילו אמור להיות.

“ואילו פיקולו בא ממעין מנטליות שבטית בה כולם מקובצים יחד … יהיה הגיוני שפיקולו היה מקבל רגישות מטפחת מסוג זה שגוקו אינו מסוגל לקבל. גוקו עסוק, הוא עסוק בהצלת היקום והוא מאוד ממוקד בזה.”

. לפעמים אתה מקבל הדרכה הורית והשראה מהפחות סביר לאזורים.”

שמל המשיך: “[יוצר הסדרה] אקירה טוריאמה לאחרונה רק הסדיר את ההימור, ‘הוא גוקו אב רע?’, ובעצם אמר בראיון כמו בשנה שעברה שהוא לא הכי טוב. אז פיקולו הוא באמת הכוח המניע.”

מרכיב מרכזי בסרט החדש הוא כיצד מערכת היחסים של גוהן עם בתו שלו פאן סובלת מחוסר איזון דומה בסדרי העדיפויות. . “גוהאן הוכיח שהוא עובד קשה, בעל נהדר, והוא מנסה לאזן גם להיות אב, אבל יש לו מערכת יחסים נהדרת עם פיקולו, שם הוא בוטח בו באופן מרומז עד כדי כך שזה כמו ‘היי, אתה יכול אתה יכול לכו לבית הספר ותרימו אותה כי אני עסוק מדי עכשיו.”

סאבט מוסיף “אני חושב שהרבה אנשים בחייהם מתייחסים לפיקולו, מכיוון שלכולם יש את הדמות של פיקולו בחייהם. האדם שהיה שם בשבילם, בין אם הם אבא שלהם ובין אם לא, האדם שעזר לו להפוך למי שהם.”

בהתחשב בכך שגוהאן ופיקולו היו דמויות צדדיות מזה זמן, וכעת הם מקבלים תפקיד בכיכוב, שאלנו אם סדרות אגרוף שקית ימצ’ה תקבל אי פעם הזדמנות דומה להחזיק את שלו ולהיות הכוכב הראשי של סרט דרגון בול.

סאבט עונה “אני חושב שאקירה טוריאמה נמצאת יותר מדי בבדיחה שימצ’ה היא מפסידה שתעניק לו אי פעם כל דבר.עם זאת, בבדיחות, הוא אומר “אני ממשיך להצביע על מושג התחייה L, זה חזרתו של השיגור, וטיין עדיין מאוהב בהשקה וימצ’ה צריך להילחם בטיין כי הוא יודע שההשקה היא רעה מטבעו”, אז מבהיר, “אני מבהיר,” אני מבהיר, “אני מבהיר,” אני מבהיר, “אני מבהיר,” אני פשוט ממציא את זה עכשיו, אבל אם אקירה טוריאמה רוצה לדבר איתי על זה אני אהיה מאושר.

דרקון בול סופר: גיבור העל סוף סוף מגיע לבתי הקולנוע המערביים ב -19 באוגוסט בארה”ב ובבריטניה, וב -18 באוגוסט באוסטרליה. בסקירה שלנו קראנו לזה “מכתב אהבה מהנה ונמוך עם מעריצי גוהן עם תנופה מרגשת כמו גם מקום לכמה סנטימנטליות מרגשת בתוך קרבות מתנפצים על פני אדמה.”

חָדָשׁ דרגון בול סופר טריילר קולנוע נותן לגוהן ופיקולו את הזרקורים

הרוצח של צבא הסרט האדום אנדרואידים חוזרים בסרט המונע בתלת מימד שכותרתו גיבור על.

פורסם ב- 24 ביולי 2022
אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

גוהאן, אגרופים מורמים וצורחים לשמיים, יוצר מגדל של אנרגיה כחולה

בזמן כדור דרקוןייתכן שגוקו הציל את היקום כמה פעמים, הוא היה גם אב נעדר. בטח, הוא מת בחלק מהזמן, אבל זה עדיין הותיר את בנו גוהאן שיגדל ויומן חלקית על ידי פיקולו לשעבר של גוקו. אבל השניים קשורים – ואג”ח זה ייבחן מחדש כאשר החדש דרקון בול סופר: גיבור העל הסרט יוצא בחודש הבא.

איך איואן מקגרגור עזר להחזיר את אובי וואן
למאר ג’ונסון אוהב בייבליידס וכן פוקימון | Fandoms הראשונים
She-Hulk: עורך דין בחוק פרק 9 ביקורת סיום

הנה הטריילר השני לסרט, שיתמקד בגוהאן ובפיקקולו המצילים את העולם בזמן שגוקו ווגטה ממשיכים באימונים שלהם במקום אחר ביקום. זה לא מסביר הרבה, אבל זה בטוח נראה יפה:

דרקון בול סופר: גיבור העל | טריילר רשמי 2

התקציר הרשמי מבהיר את הדברים רק בחלקו: “צבא הסרט האדום נהרס פעם על ידי הבן גוקו. אנשים, המנהלים את רוחו, יצרו את האנדרואידים האולטימטיביים, גמא 1 וגמא 2. שני האנדרואידים האלה מכנים את עצמם ‘גיבורי סופר’. הם מתחילים לתקוף את פיקולו וגוהן … מה המטרה של צבא הסרט האדום החדש? לנוכח הסכנה המתקרבת, הגיע הזמן להתעורר, גיבור העל!”

לצורך הרשומה, צבא הסרט האדום נהרס על ידי גוקו חזרה כדור דרקון, Z, כאשר המנגה והאנימה היו יותר קומדיה מכל דבר. ואז, פנימה Dragon Ball Z, מדען RRA הוציא מגוון של אנדרואידים רוצחים, שהחזק שבהם היה צריך להניח על ידי גוהאן כשהיה רק ​​ילד. אני באמת לא יודע למה צבא הסרט האדום היה עושה יותר אנדרואידים עם פוטנציאל לפוצץ את כדור הארץ שכולם עומדים עליו, אך לכל הכוח הצבאי היה פעם את התחת הקולקטיבי שלו נבעט על ידי ילד קטן, כך שיש להם ככל הנראה קצת טינה.

דרקון בול סופר: גיבור העל יעלה בבכורה בבתי הקולנוע ב -19 באוגוסט.