השתמש במבנים שנבנו מראש או בבנייה חופשית כדי ליצור בסיס קטן להתחיל איתו. בימים הראשונים תראו את המוטציה והקניבל המוזרים, אך הם נוטים פשוט להתבונן בך. במהלך תקופה זו, תרצה להתחיל לאסוף כמה כאלה מקומי GPS, אחסון אוכל, והרים פריטי מפתח וציוד לפני שאתה באמת צריך לחשוב על בניית בסיס. ביום 3 או 4, הגיע הזמן להניח את היסודות.

מדריך הישרדות: טיפים לשרוד הלילות הראשונים שלך

עוֹלָם

בני היער זורקים אותך בקצה העמוק ומסרבים להחזיק את היד לאורך כל המשחק. לכן, בין אם אתם מחפשים רעיונות לגבי פריטי מפתח אתם רוצים לאסוף קודם, כיצד לדאוג לצרכים הבסיסיים שלכם, או שתעשו את זה בימים הראשונים, ההליכה שלנו למטה תעזור לכם להדריך אתכם דרך הראשונה שלכם כמה לילות בבני היער.

 • מיקום מתחיל – איפה המקום הטוב ביותר להוליד
 • דואג לצרכים הבסיסיים שלך
  • לעשות בקבוק
  • לרפא בשר ודגים
  • שמור ונח

  מיקום מתחיל – איפה המקום הטוב ביותר להוליד

  ישנם כמה מקומות שונים שתוכלו להתחיל את מסע ההישרדות שלכם בבני היער, ואם אתם לא אוהבים איפה אתם מתחילים, תוכלו פשוט להפעיל מחדש את המשחק. לתחילת הראש הטובה ביותר, אנו ממליצים להתחיל בריצה בה אתה מתרסק ביער. זה ממש באמצע הפעולה וממוקם בנוחות ליד כמה מנקודות העניין החשובות ביותר ומערות התת -קרקעיות.

  דואג לצרכים הבסיסיים שלך

  StatusIcons.png

  כן, זה נתון מכיוון שזה משחק הישרדות, אבל קל להיסחף עם חקר ובנייה ושכחה לפקוח עין ברמות שלך. . שמור את אלה כשאתה נואש או בוחן מערכות מערות תת -קרקעיות, מכיוון שחלק מאלה יכולים לקחת זמן לעבור ותמצא הרבה אויבים לעמוד בהם.

  .

  Sotftipsandtricks (2) .png

  הדרך הטובה ביותר לדאוג לצרכים הבסיסיים שלך היא להשתמש באי וביצוריו למלוא היתרון שלך – במיוחד כשאתה פשוט בוחן בדרך כלל. בימים הראשונים, אנו ממליצים לך לתפוס בעלי חיים, להקדיש זמן לדוג, למספוא ולמצוא פריטי מפתח כדי להגדיר אותך להמשך המשחק. החורף מגיע ביום 10, אז תרצו שיהיו לכם הרבה אוכל ומים כדי לראות אתכם.

  לעשות בקבוק

  Findwater (3) .png

  אם כבר מדברים על פריטי המפתח האלה, זה שתרצו למצוא כדי לעזור בצמא שלכם הוא א בקבוק מודפס בתלת מימד, וכדי לעשות זאת, עליכם למצוא את מדפסות התלת מימד. .

  ישנם ארבעה כאלה באי (הצג על המפה למעלה). יצירת הבקבוק תעלה 100 מ”ל שרף מדפסת. למרבה המזל, בדרך כלל ניתן למצוא מספיק שרף באותו חדר כמו המדפסת, או בחדרי האחסון הסמוכים. קבע עדיפות לקבל את הבקבוק, ואז מלא אותו במקור מים מתוקים. אתה יכול לפקח על כמה מים נמצאים בבקבוק שלך . יש מוט כחול מתחת לבקבוק שמראה לך כמה הוא מלא.

  בזמן שאתה משתמש ב- מדפסות תלת מימד, חצים מסכה אדומה. ניתן ללבוש את זה סביב מאהלי קניבל כדי למנוע מהם לתקוף אותך. וודא שאתה שם אותו לפני שאתה ניגש למחנות כלשהם, כדי למנוע מהקניבלים להיות עוינים.

  לרפא בשר ודגים

  SurvivalGuide.png

  במקום רק לבשל אוכל, אתה יכול לרפא הרבה מזה בפעם אחת. זה יכול לקחת קצת זמן, אבל אם אתה מקבל כמה מתלי ייבוש מיוצר בשלב מוקדם, אתה יכול להתחיל למלא את אלה. אלה דורשים רק להכין, אז שאל קלווין כדי לעזור לך ולאסוף כמה מקלות עבורך. עשה ולבקש ממנו למלא את זה, כך שתוכלו ליצור במהירות המון רב מתלי ייבוש, ומבני אחסון שימושיים אחרים.

  אם אתה רוצה לדוג, פנה למים לפני שהחורף בא ועורר לעצמך חנית בעזרת 2 מקלות, סרט צינור וסכין השירות שלך. צייד את החנית, מכוון אותו אל המים, וזועף בדגים לתפוס אותם. לחלופין, השתמש שוב בקלבין ובקש ממנו לאסוף דגים ולהביא אותם אליך. .

  ברגע שיש לך קצת אחסון מזון, הגיע הזמן להתחיל לחקור ולהשיג פריטי מפתח, כלי נשק וציוד.

  שמור ונח

  בימים הראשונים, התחל עם בסיס קטן או סתם מצא מקלט שמאפשר לך לנוח ולשמור באופן קבוע. אתה תרצה לחקור ולתפוס ציוד חיוני, ומקומות מסוימים יאפשרו לך לנוח שם – כמו הבונקר התת -קרקעי בו מדפסות התלת מימד. יש גם אתרי קמפינג שתמצאו (שהם ביתם של כלי נשק) בהם תוכלו לחסוך ולנוח בתוך האוהל.

  התחל לבנות בסיס

  Defensewallowto (6) .png

  השתמש במבנים שנבנו מראש או בבנייה חופשית כדי ליצור בסיס קטן להתחיל איתו. בימים הראשונים תראו את המוטציה והקניבל המוזרים, אך הם נוטים פשוט להתבונן בך. במהלך תקופה זו, תרצה להתחיל לאסוף כמה כאלה , אחסון אוכל, והרים פריטי מפתח וציוד לפני שאתה באמת צריך לחשוב על בניית בסיס. ביום 3 או 4, הגיע הזמן להניח את היסודות.

  כל מה שאתה באמת צריך בהתחלה הוא:

  • מקום שקרוב לעצים ומים. .
  • . .
  • כמה מדפים.
  • מתלי אחסון. אלה יכולים לצאת החוצה, אך קבל לעצמך צורה של כל מתלה לאחסון מיומנים לעצמות, אבנים ומקלות
  • צור קיר הגנה. זה מצולם למעלה וניתן להכין אותו על ידי בניית קיר בחינם. תפוס יומן וסובב אותו, כך שאתה מניח אותו אנכית לקרקע. ואז מכוון למטרה שלך, לראש היומן, ונשבף כך שהוא יופך.

  עיין במדריך הבניין השימוש שלנו למידע נוסף כיצד ליצור את הבסיס הטוב ביותר.

  התחל למצוא נשק

  חלק גדול מהנשק בבני היער ממוקמים בחלקים המערביים והצפוניים של האי. בצד המערבי בלבד תוכלו להשיג שני אקדחים – ה אֶקְדָח וה רוֹבֵה צַיִד. שמירה על תחמושת היא המפתח במשחק הזה, אך ככל שיותר כוח אש, כך ייטב, ותוכלו לתת את אלה וירג’יניה.

  אֶקְדָח ניתן למצוא ברפסודה על ידי עקוב אחר איתור ה- GPS שנמצא בצד המערבי של האי, במים. להשיג את רוֹבֵה צַיִד, תזדקק ל את חפירה, ואז אתה יכול ללכת לאסוף אותו מקבר שאתה צריך לחפור בצפון -מזרח.

  Pistolshotgunlocation.png

  אנו ממליצים גם להרים את גרזן מודרני כשאתה מתחיל את המשחק לראשונה, כאילו הוא איטי למדי בתנועותיו, הוא יכול לגרום נזק משמעותי. מכוון לראשו של מוטציה, ותוכלו להפיל אותו נקי. סימנו את המיקום של גרזן מודרני על המפה למטה, אך תחפש אתר קמפינג, שם הגרזן המודרני יושב בגופו של האדם שנשאר מאחור.

  ModernaxElocation.png

  התבונן בכל הנשק והקבצים המצורפים במשחק, ואם אתה רוצה מידע מפורט כיצד להשיג את רובה הציד והאקדח, בקר בדפים למטה:

  קבל קצת שריון

  אם יש לך את גרזן מודרני, או עיצב את עצמך א חנית והתחלתי להסתכן במערות, תפגוש מוטנטים שם למטה שתוכל להוריד. ברגע שהם מתים, אתה יכול לעור אותם עבור שריון מצמרר. כל מוטציה ייתן לך חתיכת שריון מצמרר, כך שתוכלו להעמיס עד שמוט השריון (משמאל לבר הבריאות) מלא.

  לאחר שתבסס את הבסיס שלך והקניבלים מתחילים לבקר, בכל פעם שתוציא אותם, תרצה לזרוק את גופם על האש. זה ייתן לך עצמות שתוכל לאחסן אצלך אחסון עצמות, ויכול ליצור שריון. קל יותר לשמור על השריון שלך, מכיוון שהוא פשוט מספיק להכין או להשיג, מאשר להמשיך לדאוג לאכול או לקחת תרופות לחידוש.

  פריטי מפתח וציוד שברצונך לתעדף קבלת

  הזכרנו את הבקבוק שלמעלה ובהחלט תרצה לתעדף את זה כדי לוודא שאתה שומר על עצמך לחות. . אנו ממליצים על מחדש, אקדח חבל Zipline, וכן את חפירה .

  SurvivalGuide3 Copy.png

  תמצא את מחדש (יחד עם א ) במערה מצפון אקדח חבל Zipline במערה זה ממערב, וה- את חפירה . . לאחר שלושת הפריטים הללו יאפשרו לכם לחקור יותר מהאי, לחפור נקודות כדי לקבל גישה לבונקרים תת קרקעיים (עם ), ותקבלו את א .

  אם אתה רוצה מדריכים שלב אחר שלב עם הוראות מפורטות כיצד להשיג פריטים אלה, עיין בדפים האלה:

  • איך להשיג גבירה מחדש
  • איך להשיג את אקדח חבל Zipline
  • איך להשיג חפירה
  • איך למצוא את הרובה

  בני טיפים ליער – מדריך למתחילים לשרוד

  מדריך המתחילים הפשוט הזה מלא בבנים של טיפים וטריקים של היער כדי להפוך את הימים הראשונים שלך באי קצת יותר קל.

  בני טיפים וטריקים של היער: דימוי מקרוב של קניבל זועם

  פורסם: 28 בפברואר 2023

  מחפש כמה ? סרט ההמשך למשחק אימה של הישרדות 2014 היער מלא בסכנה ומסתורין, ויכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל בכל מה שקשור להישאר בחיים באתר 2. .

  כהערה, זהו מדריך לבני שחקני היער המחפשים טיפים להישרדות והתקדמות ללא יותר מדי ספוילרים על הסף. עם זאת, אם אתה רוצה לדעת דברים ספציפיים יותר כמו בני מיקומי מפתחות היער או כיצד להשיג בני נשק היער, עיין במדריכים אלה למידע מפורט. עם זה, הנה בנינו של טיפים וטריקים של היער שיעזרו לכם לשרוד ולשגשג במשחק האימה, מפוצלים בין הישרדות לקרב.

  בנים של טיפים להישרדות יער: שלושה מקומי GPS מסומנים במכשיר Tracker GPS

  אחד ההיבטים המאתגרים ביותר של המשחק הוא פשוט לשרוד את הטחינה היומיומית. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לחיות לראות יום אחר.

  עשו את דרכם לציוני דרך של GPS

  . עם זאת, ברגע שתסתובבו בכל בני מפת היער, תרצו להבטיח שיש לכם שריון וכלי נשק מתאימים כדי להבטיח שלא תיפלו קורבן לקניבלים ומוטנטים בדרך.

  השתמש במערכת המלאי המהיר

  לחיצה על מקש המלאי שלך תעניק לך גישה לכל המלאי שלך. עם זאת, החזקת הכפתור מעניקה גישה נוחה לתיק תרמיל מלא במוצרי החיוניים שלך. לכן, אם אתה בונה מבנה הדורש גולגולת, אתה יכול למקם את הגולגולת על ידי החזקת מפתח המלאי שלך ובחירת הגולגולת במקום לפתוח את המלאי שלך. קיצור הדרך יחסוך לך זמן משמעותי במשחק ההישרדות.

  בני טיפים וטריקים של היער: קניבל לוקח נדנדה עם מועדון ליד בסיס

  . . אבל נסו לא להפסיק אותם בטעות בעצמכם, מכיוון שתקחו נזק.

  לקבלת טיפים נוספים על חיזוק הבסיס שלך, עיין במדריך לבני בניין היער שלנו.

  אתה יכול להתחדש הבריאות

  הבריאות מתחדשת בזמן שאתה אוכל, כך שאם יש לך בריאות נמוכה ונמצאת נמוכה בתערובות הרפואה והבריאות אך נמצאת במיקום בטוח יחסית, נסה לאט לאט לחדש את בריאותך במזון במקום. עם זאת, תרצה להשתמש בשריון ככל האפשר מכיוון שהוא נוטה להיות יעיל יותר כדי להחליף שריון מאשר בריאות, במיוחד כאשר נלחמים במוטנטים שמעניקים לך שריון מצמרר על הרוגים.

  השתמש בברזנט שלך כדי לשמור את המשחק שלך

  . הברזנט שלך משמש כמיקום שמור נייד. אמנם מפתה להשאיר אותו מוגדר בבסיס שלך כשאתה מתחיל לחקור, מוטב לך לבנות מבנה, להכין מיטה, לשאת איתך את הברזנט ושני מקלות ולהקים מחנה בכל פעם שחקרת מחוץ שלך אזור נוחות. אתה לא יכול לישון באוהל שלך כאשר אויבים נמצאים בקרבת מקום, אך אתה עדיין יכול להשתמש בו כדי להציל את המשחק שלך.

  עם זאת, הקניבלים והמוטנטים עדיין יהיו בסביבה כשאתם יוצאים. החלפת שמירה תכניס אותך לאותו מיקום מאתגר אם תמות וצריך לטעון שוב. וכזה תזכורת, שמור מוקדם ולעתים קרובות.

  בנימה קשורה, תוכלו גם לחסוך ולישון במזרונים ואוהלים שונים שאתם נתקלים בהם ברחבי עולם המשחקים, אז הקפידו להשתמש באלה לטובתכם.

  בני היער: דימוי מקרוב של מוטציה שתוקף בלילה

  שמור את המשחק שלך והעמיס בחזרה

  אם אתה נאבק עם יסודות כמו רפואה, חבל וקלטת, אתה תמיד יכול להעמיס ולהעמיס פנימה, מכיוון שזה ירענן פריטים במזוודות ובמיקומים אחרים. אמנם זו עשויה להיות גבינה, אך זה מועיל גם בכניסה אם אתה פשוט רוצה לקדם את הסיפור מבלי להסתכן במוות בגלל חוסר משאבים.

  קלווין חוסך לך זמן יקר

  . הוא יכול לאסוף בולי עץ, מקלות, סלעים ואפילו דגים, ולחסוך לך זמן בכמה מההיבטים היותר נעימים של המשחק. עם זאת, אם עליך לשמור את המשחק שלך ולחזור אליו, שים לב שתצטרך גם לתת למשימות חדשות של קלווין, מכיוון שהוא לא ימשיך מייד לאן שהוא הפסיק.

  היכונו לחורף

  אם תשרוד מספיק זמן, בסופו של דבר תעמוד בפני החורף. במהלך החורף תגלו שיש פחות אויבים בסביבתכם כשהם נאבקים להישאר חמים גם כן. עם זאת, תוכלו למצוא גם גופי מים קפואים, יש הרבה פחות בעלי חיים להרוג מזון, והסיבולת שלכם מוגבלת הרבה יותר אלא אם כן אתם נמצאים בקרבת אש או שיש לכם את ההילוך המתאים. היכונו לזה על ידי ייבוש בשר, דגים ואפילו גפיים על מתלה הייבוש (תוכלו להכין מתלים מרובים ולהשאיר את האוכל שלכם להתייבש כל עוד תרצו מבלי שהוא יתקלקל, מה שמאפשר לכם לאחסן אותו בנוסף לאוכל שאתם ” ממשיכים מחדש את האדם שלך) והצטייד במשקאות אנרגיה כדי להרוות את צמאונך. עונות נמשכות רק כמה ימים במשחק הזה, כך שאם אתה יכול לעשות דרך החורף, אתה יכול להמשיך לאסוף משאבי הישרדות באים באביב.

  בנים של טיפים וטריקים של היער לקרב

  בסופו של דבר, תתמודד עם איומים בסביבתך ותצטרך להילחם כדי להישאר בחיים. להלן כמה טיפים שיעזרו לך, גם אם לא הייתה לך הזדמנות לפתוח את הנשק והשריון המתקדמים יותר של המשחק.

  אתה תנוע מהר יותר כשאתה נרתיק את הנשק שלך, ותאפשר לך להתעלות על כמה קניבלים ומוטנטים שאתה נתקל בהם במדבר.

  בבני היער תוכלו להתגנב ולהסתתר מקניבלים ומוטנטים. . יתר על כן, תוכלו גם להתגנב לתקוף צבי, שתצטרכו להרוג להכין שריון עור. ולבסוף, לפעמים עדיף להימנע מקניבלים ומוטנטים ולא לקחת אותם חזיתיים, כך שהתגנבות סביב אתרי הקמפינג שלהם יכולה להיות דרך לצבור משאבים בקרבתם מבלי להסתכן בבריאות שלך.

  שים לב שכמה קניבלים מפחדים ממך, כך שזה יכול להראות אותך כדי להימנע מללחם בהם אם נראה שהם נסוגים משם.

  השתמש בכירים וחומרי נפץ בחוכמה

  לאורך כל המשחק תוכלו למצוא דברים כמו רימונים, התלקחויות וחומרים לייצור דברים כמו מולוטובס וחומרי נפץ. אלה יהיו חזקים מאוד בתקיפת המוני אויב, אך תרצה להשתמש בהם בחוכמה מכיוון שהמשאבים שלך מוגבלים. בדרך כלל, הם מועילים לתקוף כמה קבוצות של אויבים בבת אחת או במקום בו אויבים לא יכולים פשוט לברוח, כמו תת קרקעית.

  בני טיפים וטריקים של היער: תמונה של מוטציה רב-ממושכת

  למד דפוסי התקפת אויב

  לאויבים יש דפוסי התקפה ספציפיים, ומאפשרים לך להתחמק ולפגיעה בהם במרווחים ספציפיים. לימוד דפוסים אלה יכול לעזור לך לשרוד טוב יותר את המפגשים שלך איתם, אז למד כיצד הם נעים לדעת מתי לתקוף ומתי לחסום.

  .

  . וברגע שתשלים את בני היער, תרצה לבדוק את המדריך שלנו למשחקי האימה הטובים ביותר לכיף שמונע סיוט נוסף.

  . עבודותיה כוללות ב- Newsweek, USA Today/for the Win, Thegamer, HuffPost ועוד.

  רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.