משחקים דומים מובילים כמו צלבני קינגס II

והנה הדובדבן מלמעלה, החברים האופנתיים שלי-הגרפיקה ותשומת הלב לפרטים הקטנים במלכים II הם מהשורה הראשונה. .

משחקים כמו צלבני מלכים III

האם אתה מחפש משחקים כמו צלבני מלכים III? אל תסתכל עוד יותר! להלן רשימה של משחקים הדומים למלכי הצלבנים השלישי או במשחק או בסגנון הוויזואלי. אם אתה אוהב את הצלבנים מלכים III, הקפד לבדוק גם כמה מהמשחקים האלה.

יצירת היסטוריה: מלחמת העולם הראשונה היא משחק סימולציה של אסטרטגיית אינדי שפותחה על ידי משחקי FACTUS. זה שוחרר במקור בשנת 2020. משחקי פקטוס פרסמו את המשחק. אתה יכול לשחק בהיסטוריה: מלחמת העולם הראשונה במחשב האישי. אתה יכול לרכוש את המשחק ב- Steam.

ה- Guild II הוא משחק סימולציה של אסטרטגיה שפותח על ידי אולפני 4HEAD ו- 4 אולפני HEAD. זה יצא בתאריך 24-06-2010. THQ Nordic פרסם את המשחק. . מרבית Rawgers דירגו את המשחק כ”מומלץ “. אתה יכול לשחק את הגילדה II במחשב. המשחק נמכר באמצעות Steam ו- Gog. טוביאס סברין ייצר את המשחק. זה ביים על ידי אולריך האאר. זה קלע על ידי אלכסנדר רודר, מרקוס שמידט וטילמן סילסקו.

דרך הוויקינג היא משחק אינדי, פעולה, הרפתקאות ומשחק RPG שפותח על ידי משחקי קרח לבה. זה שוחרר במקור בשנת 2020. KK Softworks פרסם את המשחק. המשחק מדורג כ”וחל יוצא דופן “על רווג. אתה יכול לשחק בדרך הוויקינגית במחשב האישי. המשחק נמכר באמצעות Steam.

אזור גריי הוא משחק אינדי, פעולה, הרפתקאות ו- RPG שפותח על ידי Eastworks. זה יצא בתאריך 16-12-2022. EastWorks פרסמה את המשחק. רוב הגלישים דירגו את המשחק כ”דלג “. אתה יכול לשחק אזור אפור במחשב האישי. אתה יכול לרכוש את המשחק ב- Steam.

מפקד: המלחמה הגדולה היא משחק לוח דיגיטלי חינוכי שפותח על ידי Sliverinine Software וסטודיו Games Lordz. זה שוחרר במקור בשנת 2014. Sliterine פרסם את המשחק. המפקד: המלחמה הגדולה זמינה במחשב האישי ו- iOS. המשחק נמכר באמצעות Steam ו- App Store.

. זה יצא בתאריך 22-09-2008. משחקי 2K פרסמו את המשחק. הציוויליזציה של סיד מאייר IV: לקולוניזציה יש Metascore של 83, המבוססת על ביקורות מקצועיות. מרבית Rawgers דירגו את המשחק כ”מומלץ “. אתה יכול לשחק את התרבות של סיד מאייר IV: קולוניזציה במחשב, iOS ו- MacOS. אתה יכול לרכוש את המשחק ב- App Store ו- Steam.

ממלכות נולדו מחדש הוא משחק סימולציה של אסטרטגיית אינדי שפותחה על ידי Earthshine. מרבית Rawgers דירגו את המשחק כ”מומלץ “. אתה יכול לשחק ממלכות שנולדו מחדש במחשב האישי. המשחק נמכר באמצעות Steam.

טירן הוא משחק אינדי, פעולה, RPG ואסטרטגיה שפותחו על ידי המשחקים של דרקון. . זה פורסם על ידי המשחקים של דרקון. רוב הגוונים דירגו את המשחק כ- “meh”. אתה יכול לשחק טירן במחשב ולינוקס. המשחק נמכר באמצעות Steam.

השאיפה של נובונאגה: תחום ההשפעה הוא משחק אסטרטגיה שפותח על ידי Koei Tecmo ו- Koei Tecmo America. הוא שוחרר במקור בשנת 2013. זה פורסם על ידי משחקי Koei Tecmo. השאיפה של נובונאגה: לתחום ההשפעה יש Metascore של 70, המבוסס על ביקורות מקצועיות. רוב הגוונים דירגו את המשחק כ- “meh”. אתה יכול לשחק את השאיפה של נובונאגה: תחום ההשפעה על פלייסטיישן 4, פלייסטיישן 3 ו- PC. אתה יכול לרכוש את המשחק בחנות Steam ו- PlayStation.

Art of Guile הוא משחק אינדי, פעולה, RPG ואסטרטגיה שפותחה על ידי מכונות לא פיזיות. הוא שוחרר במקור בשנת 2017. זה פורסם על ידי מכונות לא פיזיות. המשחק מדורג כ”וחל יוצא דופן “על רווג. אתה יכול לנגן Art of Guile במחשב האישי. אתה יכול לרכוש את המשחק ב- Steam.

Silent Hunter V: Battle of the Atlantic הוא משחק פעולה, אסטרטגיה וסימולציה שפותחה על ידי Ubisoft Romania. זה יצא בתאריך 02-03-2010. זה פורסם על ידי Ubisoft Entertainment. על סקירה של הצובר מטקריטי, Silent Hunter V: לקרב האוקיאנוס האטלנטי יש ציון של 62. . אתה יכול לנגן האנטר השקט V: קרב האוקיאנוס האטלנטי במחשב האישי. המשחק נמכר באמצעות Steam. זה הופק על ידי אלכסנדרו גריס. זה קלע על ידי ג’ייסון גרייבס.

מלכים צלבניים II

הצג פרטי משחק

התוצאות המובילות בהתבסס על העדכון האחרון הן Europa Universalis III שלמות [ציון: 1.5], ויקטוריה השנייה [ציון: 1.5] וויקטוריה 3 [ציון: 1.3] המשחקים המדורגים המובילים שתוכלו למצוא כאן הם Civilization® V של סיד מאייר [דירוג SteamPeek: 11.2] מדורגת מספר 31, לבבות הברזל הרביעי [דירוג SteamPeek: 11.1] מדורגים מס ’18 ו- Mount & Blade II: Bannerlord [Steampeek Date: 10.6] מדורגת מספר 28 גם אל תשכח לבדוק את המהדורות החדשות ביותר רק כוח: מדינות האפיפיור [תאריך שחרור: 2022-11-12] מדורגים #35, Mount & Blade II: Bannerlord [תאריך שחרור: 2022-10-25 ] מדורגים מספר 28 וויקטוריה 3 [תאריך שחרור: 2022-10-25] דירגו מספר 3 בעוד שזה מפתה לשחק עם החדש והטוב ביותר, יתכן שיש כמה אבני חן אחרות בתוצאות, כמו לבבות של ברזל III [SteamPeek דירוג: 6.5] מדורגת מספר 13, מלחמה מוחלטת: מימי הביניים II – מהדורה מוחלטת [דירוג Steampeek: 9.5] מדורגים מס ’14 וליבות הברזל הרביעי [דירוג SteamPeek: 11.1] מדורג מספר 18.

חיפשת את

מלכים צלבניים II

מלכים צלבניים II

מלכים צלבניים II

מלכים צלבניים II

חקור את אחת התקופות המגדירות בהיסטוריה העולמית בחוויה שעוצבה על ידי המאסטרים של האסטרטגיה הגדולה.

היי שם, גיימרים עמיתים! סדק את עצמך למסע משחקים שיגרום לך לשלוט בממלכות, לעשות בריתות ותזזמת תוכניות ערמומיות! תתכונן לפגוש את הצלבנים קינגס השני, המשחק שמציב אותך חזית ומרכז באחת התקופות החשובות ביותר בהיסטוריה – העידן מימי הביניים!

עכשיו, תקשיב, חבריי הפיסטיים, כי צלבני קינגס II לא משחק האסטרטגיה הממוצע שלך. אה לא, זו יצירת מופת מפוארת של אסטרטגיה, שבושלה על ידי הגאונים הבלתי ניתנים לעצירה של עולם המשחקים. החבר’ה האלה מכירים את הדברים שלהם, והם יצרו חווית משחק שתגרום לך להרגיש כמו שליט אמיתי!

דמיין את זה: אתה צריך לשלוט בשושלת שלמה, החל מאציל צנוע עד לקיסר חזק. תקבל החלטות שיעצבו את גורל הממלכה שלכם, בניית בריתות, זיוף נישואים וירחיבו את התחום שלכם כמו בוס.

אבל תזהירו את חבריי הלוהטים, כי שמירה על כוח לא טיול בפארק. תתמודד עם ווסלים בוגדניים, יריבים מתכננים ואירועים בלתי צפויים שיבדקו את הכישורים האסטרטגיים שלך למקסימום. אה, והזכרתי את ההזדמנויות לכמה תכנון מיושן וטוב? כן, אני יודע שאתה אוהב את זה.

והנה הדובדבן מלמעלה, החברים האופנתיים שלי-הגרפיקה ותשומת הלב לפרטים הקטנים במלכים II הם מהשורה הראשונה. תרגיש שאתה נכנסת היישר אל ימי הביניים, עם העיצובים המורכבים של הטירות, הדיוקנאות התוססים של הדמויות שלך, והנופים המשתרעים שישאירו אתכם חסרי נשימה.

אז למה אתה מחכה, Mavens Gaming? . . האם אתה מוכן להיות השליט האולטימטיבי? בוא נלך, Gamegal Out!

~ Gamegal, #ai #Review #INACCERTIRTE #FUN