אפשרויות רומנטיקה של Mass Effect: כל הזיווגים הגבריים והנקביים במהדורה אגדית

מחפש אהבה ב- Mass Effect: המהדורה האגדית? אתה במזל.

אפשרויות רומנטיקה

עמוד זה של מדריך Mass Effect של IGN נוגע לאופן שבו הרומנטיקה עובדת באפקט ההמוני המקורי, כולל כיצד להחליט מי לרומנטיקה ולהופיע בהצלחה ולהשלים את הגביע של Paramour.

יש ספוילרים גדולים עבור אפקט מסה 1 במאמר זה, כמו גם עבור Mass Effect 2 ו- 3. קרא על אחריותך בלבד!

הבסיס

בין אם אתה משחק כשפרד זכר או שפרד נשית, יש לך שניים אפשרויות רומנטיקה באפקט המוני 1:

 • קיידן אלנקו, חייל שמור המוכשר בביוטיקה. שפרד נקבה בלבד.
 • Liara T’Soni, מדען אסארי סקרן אך בקיא. זמין לכל שפרד.
 • , חייל דובר וזריקת סדק. .

יש כמה הערות שיש להגיש לגבי רומנטיות וצוותך:

 • .
 • בעוד שאשלי גזענית כלפי מינים אחרים, היא משתפרת בזמן אפקט המוני 3, למקרה שזה גורם עבורך.
 • אם אינך רומנטיקה אשלי או קאידן ב- Mass Effect 1, הם בסופו של דבר זמינים ב- Mass Effect 3. אשלי עדיין תהיה לגברים בלבד, אך קאידן יהיה פתוח לשתי הנשים וכן שפרדס גברים.
 • טלי וגארוס הופכים אפשרויות רומנטיקה באפקט המוני 2, עבור שפרדס גברים ונשים בהתאמה. אינך יכול להתחיל איתם רומנטיקה באפקט מסה 3; עליכם לרומן אותם באפקט המוני 2 תחילה.
 • WREX אינו מסוגל להיות רומלי בשום שלב בטרילוגיית אפקט המסה.

השלמה מוצלחת של רומנטיקה תעניק להישג/גביע PARAMOUR.

מדריך הרומנטיקה של קיידן אלנקו

אם אתה משחק כמפקדת שפרד, קאידן יהיה זה שיפריע למגדלור הפרוטאי על עדן פריים במהלך המשימה Find the Beacon. כשאתה מתעורר בנורמנדי, אתה יכול להתחיל להיות די ידידותי איתו על ידי בחירת אפשרויות פרגון. לאחר מכן תוכל להמשיך בזה לאחר עולמות המשימה הבאים להיות חברים איתם יותר איתם.

לאחר שתשלים את עולם המשימה הראשון שלך (תרום, נובריה או פרוס), אתה יכול לדבר עם קאידן על המשימה. לאחר מכן תוכלו להתחיל להתחיל איתו חברות קרובה יותר. לאחר מכן תוכל להמשיך בזה לאחר עולמות המשימה הבאים.

אם אספת את ליארה טסוני ודיברת איתה לפני שעשית את וירמייר, לאחר שסיימה את וירמייר היא תשאל אם אתה מעוניין בה אחרי שהיא מודה בקריאת קובץ הרקע שלך. עליכם לדחות אותה כדי למנוע סיבוכים.

אם בכל זאת חיזרת אחר ליארה וגם בקיידן בו זמנית, אז לאחר התדריך המשימה הבאה שלך תתעמת עם שניהם, והם יבקשו ממך לבחור אחד כזה. בחירת קאידן תמשיך במערכת היחסים איתו. אם תנסה לומר את שניהם, שניהם יסתערו איתך, וקיידן ייכלל כאפשרות רומנטיקה (עם זאת ניתן לאסוף את ליארה).

לקראת סוף וירמייר, בנקודה מסוימת תתבקש להציל את אשלי או קאידן (זה לא מי לשים את הצוות של קיררה בחוף הים, זה שונה). ברור שתרצה להציל את קאידן כדי שיוכל לחיות והרומנטיקה יכולה להתקדם.

לאחר שתשלים את כל ארבעת עולמות המשימה ותחזור למצודה, הנורמנדי יהיה מבוסס וקיידן ייראה כמנחם את שפרד. אלא אם כן תבחר בעקביות באפשרויות Renegade כאן, הרומנטיקה שלך עם קאידן תיעול פנימה.

אם לא פעלת שוחק לקיידן במהלך ישיבת הנעילה, אז תוך כדי בדרך לאילוס הוא יבקר אותך במגורים האישיים שלך. אפשרויות פרגון יביאו להרבה תשוקה וסצנת חדר שינה מהבילה מאוד. בחירות Renegade יגרמו להן לעזוב את החדר, עם זאת הן עדיין נחשבות למערכת יחסים איתך, וכך תקבל את ההישג של Paramour.

מדריך הרומנטיקה של אשלי וויליאמס

אם אתה משחק כמפקד הגברי שפרד, אשלי תהיה זו שתפריע למשואה הפרוטית באדן פריים במהלך המשימה Find the Beacon. כשאתה מתעורר בנורמנדי, אתה יכול להתחיל להיות די ידידותי איתה על ידי בחירת אפשרויות פרגון. זה לא משפיע על הרומנטיקה, אך ניתן לראות בו כהתחלה של אחד.

לאחר שתשלים את עולם המשימה הראשון שלך (תרום, נובריה או פרוס), אתה יכול לדבר עם אשלי על המשימה. לאחר מכן תוכלו להתחיל להתחיל איתה ידידות קרובה יותר. לאחר מכן תוכל להמשיך בזה לאחר עולמות המשימה הבאים להיות חברים איתם יותר איתם.

אם אספת את ליארה טסוני ודיברת איתה לפני שעשית את וירמייר, לאחר שסיימה את וירמייר היא תשאל אם אתה מעוניין בה אחרי שהיא מודה בקריאת קובץ הרקע שלך. עליכם לדחות אותה כדי להימנע מסיבוכים.

. בחירת אשלי תמשיך במערכת היחסים איתה. אם תנסו לומר את שניהם, שניהם יתעצבנו מכם, ואשלי תיכלל כאופציית רומנטיקה (עם זאת ניתן לאסוף שוב את ליארה).

לקראת סוף וירמייר, בנקודה מסוימת תתבקש להציל את אשלי או קאידן (זה לא מי לשים את הצוות של קיררה בחוף הים, זה שונה). ברור שתרצו לחלץ את אשלי כדי שתוכל לחיות והרומנטיקה יכולה להתקדם.

לאחר שתשלים את כל ארבעת עולמות המשימה ותחזור למצודה, הנורמנדי יהיה מקורקע ואשלי ייראה כנחמה את שפרד. .

אם לא פעלת שוחק לאשלי במהלך ישיבת הנעילה, אז בדרך לאילוס היא תבקר אותך ברבעים האישיים שלך. . בחירות Renegade יגרמו לה לעזוב את החדר, אולם היא עדיין נחשבת למערכת יחסים איתך, וכך תקבל את הישג הפאמור.

מדריך הרומנטיקה של ליארה טסוני

גַם .

אם אתה רוצה להימנע מרומנינג ליארה, עליך לוודא שאתה אומר לה שהקשר שלך מקצועי בהחלט. יתר על כן, עליכם להימנע מהרגשת קאידן או אשלי בזמן שהנורמנדי מקורקע על המצודה, מכיוון שהמשחק אז יניח שאתם נמצאים ברומנטיקה עם ליארה.

אם אתה מתכוון לא לרומנטיקה מִישֶׁהוּ באפקט המוני 1, עליך להציל את ליארה עד אחרי וירמייר. .

בהנחה שארמת את ליארה לפני וירמייר, אתה כמובן צריך להיות נחמד אליה כדי ליצור חברות. אם עדיין יש לך עולם משימה שאינו מוודר אחרי זה, אתה יכול להפוך אותו לחברות מוצקה יותר על ידי שיחה איתה אחרי זה.

Virmire הוא המקום בו הדברים נעשים רציניים: אם חיזרתם את אשלי או קאידן, ליארה תשאל איך אתה מרגיש כלפיה. אם אתה מביע עניין בה, הרומנטיקה שלך עם אשלי או קאידן מסתיימת ביעילות.

אם אתה רומנט גם את אפשרות החילוף האנושי שלך וגם את ליארה, אז בנקודה מסוימת תתעמת עם שניהם ותתבקש לבחור ביניהם. . אתה יכול להציע את שניהם, עם זאת לא יהיה להם את זה ויסערו. בעוד שהרומנטיקה עם החילוף האנושי נעולה, אתה יכול לדבר עם ליארה ולהצית מחדש את הרומנטיקה.

לאחר שתשלים את כל ארבעת עולמות המשימה ותחזור למצודה, הנורמנדי יהיה מקורקע וליארה תיראה כמנחם את שפרד. אלא אם כן תבחר בעקביות באפשרויות Renegade כאן, הרומנטיקה שלך עם ליארה תיכלל פנימה.

אם לא פעלת שוחקים לליארה במהלך ישיבת הנעילה, אז בדרך לאילוס היא תבקר אותך ברבעים האישיים שלך. . בחירות Renegade יגרמו להן לעזוב את החדר, עם זאת הן עדיין נחשבות למערכת יחסים איתך, וכך תקבל את ההישג של Paramour.

מחפש אהבה ב- Mass Effect: המהדורה האגדית? אתה במזל.

מדריך הרומנטיקה המהדורה האגדית של Mass Effect

פורסם: יום שישי, 14 במאי 2021 בשעה 14:26

Mass Effect: המהדורה האגדית נמצאת כאן, מה שאומר שיש הזדמנות רעננה לנסות ולחזור על הדמויות הלא-משחקיות האהובות עליך, כמו שהמפקד רועה הולך לחפש אהבה בין הכוכבים שוב.

אפשרויות הרומנטיקה של Mass Effect היו תמיד חלק עצום מהמשחקים האלה. למרות העובדה שהגלקסיה עומדת על כף המאזניים ויש לך ערימות של משימות צדדיות, תמיד יש מקום לרומנטיקה כלשהי אם תעשה את הזמן.

אפשרויות הרומנטיקה ב- Mass Effect, Mass Effect 2 ו- Mass Effect 3 נותרות שלמות במהדורה האגדית, אז המשך לקרוא לפרטים המלאים עם מי אתה יכול להכות רומנטיקה בכל משחק!

Mass Effect 1 אפשרויות רומנטיקה

רועה זכר . .

כ שפרד נקבה באפקט מסה 1, האפשרויות שלך הן קאידן אלנקו או ליארה טסוני. שוב, אין דרך להצטרף לשניהם.

הרומנטיקה די פשוטה במשחק הזה: פשוט לשוחח עם הדמות הרצויה שלך בין כל משימה מרכזית, בחירת האפשרויות הפלרטטניות ביותר כשאתה הולך, וודא שאתה משלים את משימת הנאמנות שלהם (משימה צדדית מאוד ברורה שהם יבקשו את עזרתך אחרי מספיק שיחות). .

קרא עוד על Mass Effect:

 • Mass Effect Edition Edition בהשוואה למשחקים המקוריים
 • סקירת המהדורה האגדית של Mass Effect
 • איך ה- DLC עובד ב- Mass Effect: המהדורה האגדית?
 • מיקומי שומר המהדורה האגדית של Mass Effect

Mass Effect 2 אפשרויות רומנטיקה

יש עוד כמה אפשרויות ב- Mass Effect 2. רועה זכר, אתה יכול לקבל רומנטיקה מן המניין עם Tali’zorah vas Neema, Miranda Lawson או Jack. עם זאת, היזהר עם ג’ק: היא תציע אותך למין מוקדם למדי במשחק, ואם אתה אומר כן, היא לא תרצה מערכת יחסים רצינית אחר כך.

רועה נקבה ב- Mass Effect 2, אתה יכול לקבל רומנטיקה עיקרית עם גרוס וואקריאן, ג’ייקוב טיילור או תאין קריוס. אין אפשרות למערכת יחסים נשית עם ג’ק, אם כי לאחרונה נחשף כי הדבר נחשב בעבר כאופציה לשחרור המקורי.

כרועה זכר או נקבה, אתה יכול גם ליזום נדנפים קצרים עם סמארה, מורינת או קלי צ’יימברס, אבל אלה לא יזכו לך את ההישג של Paramour (אתה צריך אחת מאפשרויות הרומנטיקה העיקריות לכך).

רועים זכריים או נקביים יכולים גם לקיים סצינה מהבילה באמצע המשחק עם ליארה, אם הם ישלימו את מאורת משימת מתווך הצללים ויבחרו את אפשרויות השיחה הנכונות לאורך הדרך. זה היה במקור תוכן DLC, אבל כאן הוא ארוג למשחק הראשי. ליארה לא מרוויחה לך הישג פרמורי.

עוד כמו זה

על ידי הזנת פרטיך, אתה מסכים לתנאים ולמדיניות הפרטיות שלנו. אתה יכול לבטל את המנוי בכל עת.

באפקט המוני 3, א שפרד זכר .

אם אתה א שפרד נקבה . גארוס, תאנה וקלי יעבדו רק אם תרדמו אותם במשחק האחרון, עם זאת.

מבחינת ההפגנות, רועה יכול לנסיון קצר עם סמארה או דיאנה אלרס. רק רועה נקבה יכולה להיות נופלת עם סמנתה טריינור, יאוויק וג’יימס וגה.

 • לקבלת החדשות האחרונות והטיפים המומחים על קבלת המבצעים הטובים ביותר השנה, תסתכל על שלנויום שישי השחור 2021סייבר יום שני 2021

עם כל אפשרויות הרומנטיקה הללו לבחירה ב- Mass Effect: המהדורה האגדית, הגלקסיה יכולה להיות מקום די גרוע!

עיין בכמה ממבצעי המנויים הטובים ביותר במשחקים למטה:

 • .49
 • קנו מתג נינטנדו מקוון 12 חודשים חברות תמורת 14 פאונד.99
 • קבל ניסיון של 14 יום של משחק Xbox Pass Ultimate עבור 2 פאונד.99
 • קבל PS פלוס 12 חודשים ב- CDKEYS תמורת 43 פאונד.99

בקר שלנו לוח הזמנים לשחרור משחקי וידאו לכל המשחקים הקרובים בקונסולות. התנדנד ליד הרכזות שלנו לעוד משחק וכן טֶכנוֹלוֹגִיָה חֲדָשׁוֹת.

מחפש משהו לצפות בו? ראה את שלנו מדריך שידורי טלוויזיה.

אפשרויות הרומנטיקה של Mass Effect 3 הן ללא ספק המרחיבות ביותר של הטרילוגיה, מה שאומר שיש לך מאגר משמעותי של פרמורים פוטנציאליים לבחירה במהדורה האגדית. יש להודות, הבחירות שלך מוגבלות בחלקן בכך שמגדר שפרד אתה משחק כמו וההחלטות שקיבלת במשחק הקודם, ובנוסף לא כולם נספרות על ידי Mass Effect 3 כמערכות יחסים מלאות, אבל זה עדיין הרבה פחות מגביל מאשר קודם רשומות בסדרה כשמדובר ברומנטיקה. מכיוון שיש כל כך הרבה דרכים לנסוע כשמחפשים אהבה, הרכבנו את מדריך הרומנטיקה המלאה של Mass Effect 3 זה למהדורה האגדית, ומדגיש את כל הדמויות שאפשר לפלרטט איתן, ואילו הבחירות מובילות לאילו מערכות יחסים.

אפקט מסה 3 רומנטיקה – שפרד זכר בלבד

 • אשלי וויליאמס
 • סטיב קורטז
 • ג’ק (רק אם נשמר מ- ME2)
 • מירנדה לוסון (רק אם תישמר מ- ME2)
 • Tali’zorah vas neema (רק אם יישמר מ- me2)

Mass Effect 3 רומנטיקה – שפרד נקבה בלבד

 • ג’יימס וגה *
 • Javik *
 • סמנתה טריינור
 • Thane Krios (רק אם נשמר מ- me2) *

אפקט מסה 3 רומנטיקה – שפרד זכר או נקבה

 • דיאנה אלרס *
 • Liara T’Soni
 • קלי צ’יימברס (רק אם נשמר מ- ME2)

* הערה: אפקט מסה 3 רומנטיקה עם דיאן אלרס, ג’יימס וגה, יאוויק, סמארה או תאן קריוס אינו פותח את ההישג או הגביע של Paramour.

בניגוד לתשלומים הקודמים במהדורה האגדית של Mass Effect, אתה יכול להחליף בחירות שיחה פלרטטניות עם כמה מחזרי רומנטיקה Mass Effect 3 פוטנציאליים בבת אחת מבלי להשפיע לרעה על אף אחד מהקשרים שלך איתם. עם זאת, תגיע נקודה בה עניין האהבה שלך יביטול בך בכוונותיך, או שבחירה בפעולה תציג את עצמה כדי לאשר את מערכת היחסים שלך, וכאן אתה צריך להחליט אם לאטום את העסקה או ללכת משם.

זכור כי בחירות מסוימות זמינות רק אם אתה עובר על רומנטיקה של Mass Effect 2 שהוקמה כבר עם הדמות הספציפית הזו, וכי אפשרויות רומנטיות “פחות אפקט” של המסה 3 לא יפתחו את ההישג או הגביע של Paramour, וזה חשוב אם אתה מנסה להשיג את מערך הפרסים המלא, כמפורט לעיל.

מתחייב לאפקט ההמוני שלך 3 רומנטיקה

בעוד שהם רודפים אחר מספר אפשרויות רומנטיקה של Mass Effect 3 בבת אחת אינה בעייתית כמו שהייתה בתשלומים קודמים, לדמויות מסוימות יש רגעים מרכזיים שבהם תצטרך להתחייב למערכת היחסים שלך או להזיז אותם. אם אתה מתחייב אז אפשרויות הדיאלוג לתווים אחרים ישתנו ולא תוכל לעקוב אחר כל אפשרויות רומנטיקה של Mass Effect 3, אם כי אם תדחה אותן, האפשרות האלטרנטיבית שלך תישאר פתוחה.

. האינטראקציות העיקריות של התחייבות שאתה צריך להיזהר מהן הן כדלקמן:

אשלי וויליאמס: כשאתה פוגש את אשלי במצודה בבית הקפה של אפולו, דבר איתה על אביה ואז הגיב בחיוב לשאלה לגבי לאן הקשר שלך הולך.

Garrus Vakarian: כשגרוס מגיע לנורמנדי, דבר איתו ואשר מחדש את חיבתך. מאוחר יותר, כשאתה נפגש לתאריך בנשיאות, תהיה לך אפשרות להתחייב למערכת היחסים.

ג’ֵק: לאחר סיום האקדמיה של גריסום: פינוי חירום ועדיפות: משימות המצודה II, מצא את ג’ק בבר המגרד. מסכים עם הערותיה על לחימה לצדה כדי לאשר מחדש את הרומנטיקה שלך.

קאידן אלנקו: כשאתה פוגש את קאידן במצודה בבית הקפה של אפולו, הגיב בחיוב להערותיו על חיפוש מערכת יחסים.

קלי צ’יימברס: בעקבות העדיפות: משימת המצודה השנייה, דברו עם קלי לאחר שסיימו כל משימת סיפורים ראשית עוקבת. לאחר זמן מה, קלי תשאל על “אחר משמעותי” ושפרד צריך לענות על אותו אדם הוא קלי לאינטראקציה רומנטית מהירה. אפשר לרדוף רומנטיקה עם דמות אחרת בנוסף לזה, אבל אתה חייב להתחייב עם קלי קודם.

Liara T’Soni: בעקבות העדיפות: משימת המצודה השנייה, פגוש את ליארה במצודה קרוב לשוק המרידיאן פלייס ושוחח איתה על משפחתה, לפני שעוקב אחר האפשרות להתחייב למערכת היחסים.

מירנדה לוסון: לאחר שהזהירה את מירנדה מפני הסכנות שיכלה להתמודד, היא אחר כך מזמינה אותך לחדר הפרטי שלה במצודה. מנחם אותה אחרי שהיא גורמת לה גילויים כדי לאשר את מערכת היחסים שלך.

סמנתה טריינור: לאחר שהזמנה את סמנתה למגורים שלך, תן לה להשתמש במקלחת שלך ואז עקוב אחר ההנחיה להצטרף אליה.

סטיב קורטז: תשכנע את סטיב לקחת חופשת שור, ואז לנחם אותו כשאתה רואה אותו סביב המצודה. כשאתה מוצא את סטיב בבר המגרד, לרקוד איתו ונשק אותו כאשר ההנחיה זמינה להתחייב לרומנטיקה שלך.

לאחר השיחות הדיפלומטיות, השתמש באינטרקום כדי להתקשר לטאלי עד למגורים שלך ואז בחר את התגובות המתאימות להתחייב למערכת היחסים שלך. אתה צריך לעשות זאת לפני שתתחיל את העדיפות: משימת רנוך, אחרת לא תוכל להשלים את הרומנטיקה.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.