כיצד להשתמש בגרעינים בלבבות ברזל 4

ברגע שאתה מתחיל לייצר פצצות גרעיניות ויש לך כמה במלאי שלך, תצטרך לעמוד בכמה דרישות כדי להשתמש בהן .

כיצד להשתמש בגרעינים בלבבות הברזל הרביעי

פצצות גרעיניות בלבבות ברזל IV

נשק גרעיני הוא אפשרות נשק המופיעה לקראת סיום לבבות טיפוסיים של משחק IV IV. כל הדברים הנחשבים, גרעינים די חלשים בלבבות הברזל הרביעי ולא באמת יעזרו לכם לזכות במלחמות. אבל, אם אתה רוצה לנסות את כלי הנשק המשניכים ההיסטוריה האלה בעצמך, המשך לקרוא למטה.

ביטול נעילת נשק גרעיני

כל מה שאתה צריך כדי לפתוח גרעינים הוא כמות מסוימת של התקדמות לאורך עץ המחקר האטומי .

  • עם הטכנולוגיה ב -1943 אתה מבטל את נעילת הכורים הגרעיניים, שעליך להתחיל לבנות מיד כדי שלא תבזבז זמן לעשות זאת ברגע שאתה ממש פותח את הנשק.
  • לאחר מכן, הטכנולוגיה ב -1945 תעניק לך גישה לפצצות גרעיניות. כל כור שבנית יתחיל לייצר נוק אחד בשנה.

באמצעות הגרעינים

ברגע שאתה מתחיל לייצר פצצות גרעיניות ויש לך כמה במלאי שלך, תצטרך לעמוד בכמה דרישות כדי להשתמש בהן .

  • ברור שתצטרך תחילה להיות במלחמה עם המדינה שבבעלותה השטח שאתה רוצה להפציץ.
  • תצטרך גם להיות כמות משמעותית של עליונות אוויר: 75%.
  • בנוסף, תצטרך לקבל מפציץ אסטרטגי המוצב בטווח של השטח.

לבסוף, עם הקריטריונים האלה שנמצאו תוכל להשתמש בפצצות שלך. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הפרובינציה שברצונך להשתמש בה ולחץ על כפתור הפצצה הגרעינית בחלון המחוז . 12 שעות לאחר מכן, תוכלו לראות ענן פטריות גדול בתוך המחוז שבחרת.

פצצה גרעינית בלבבות הברזל הרביעי

השפעת הגרעינים

כָּאָמוּר, פצצות גרעיניות אינן כל כך חזקות . חלוקות במדינה ייפגעו, בניינים מחוזיים ייפגעו משמעותית, ובנייני המדינה יקבלו נזק אקראי. תמיכה מלחמה במדינה המושפעת תקטן, תלוי ברמת התשתית או לנקודת הניצחון הגדולה ביותר במדינה. עם זאת, זה כל מה שאתה באמת יכול לצפות מזה.

בסך הכל, כנראה שלא כדאי לרדוף פצצות גרעיניות: הן כמעט ולא תורמות למאמץ המלחמתי ולכן לא ממש כדאי להשתמש בהן במהלך הפעלה טיפוסית (אלא אם כן אתה פשוט סקרן). הם חלשים מדי ומופיעים מאוחר מדי במשחק כדי להשפיע רבות. רעיון טוב יותר להצליח בלבו של ברזל IV יהיה לשפר את עיצובי החלוקה שלך.

מזל בופ

חובב משחקי אסטרטגיה, במיוחד כותרות פרדוקס וסדרת התרבות. בכל פעם שהוא לא כותב הוא מבלה את זמנו בצפייה בספורט, ליהנות מקפה או ללמוד היסטוריה.

כיצד להשתמש בגרעינים בלבבות ברזל 4

פיצוצים גרעיניים מופיעים על מפת המשחקים של ברזל IV

אז אתה רוצה לדעת להשתמש בגרעינים בלבבות ברזל 4? בתור הסכסוך שהביא חימוש גרעיני לבמה העולמית, הגיוני שהנשק המפחיד הללו נוכחים במשחק האסטרטגיה הפופולרי של פרדוקס.

אבל איך משיגים אותם? איך משתמשים בהם? הרכבנו עבורך מדריך מהיר כדי שתדע מה אתה צריך לעשות כדי להפעיל את הכוח ההרסני של גרעינים. ראוי לציין שלמרות היותו דבר רציני מאוד, לבבות יישום הגרעינים של Iron IV משאירים הרבה רצוי. נעבור על זה ביתר פירוט לקראת הסוף, אך לעת עתה נבחן מה אתה צריך לדעת על בניית חימוש הגרעיני שלך.

ראשית, תצטרך להתקדם בסניף המחקר האטומי הקצר אך האיטי במדור המחקר ההנדסי. יש רק שלושה שלבים, אך צעדים אלה מתפשטים לאורך חמש שנים. Hearts of Iron IV מעניש בכבדות את השחקן כשמנסים לחקור טכנולוגיה מוקדם יותר מהשנה שהמשחק מציב את הטכנולוגיה הזו, ולכן לעיתים רחוקות כדאי לנסות להתחיל לפני כן. המשמעות היא שתצטרך לחכות עד שנת 1945 לפני שתוכל להתחיל להשתמש בגרעינים, אלא אם כן אתה מצליח להשיג כמה חובבי מחקר ספציפיים.

הטכנולוגיה הראשונה – מחקר אטומי – זמין בשנת 1940 ומעניק לך בונוס מהירות מחקר +4%. אז אתה צריך לחקור כור גרעיני, הזמין בשנת 1943. זה פותח את הנעילה של הכור הגרעיני כבניין חדש ברמת המדינה, שתוכל לבנות כדי לספק לאומה שלך אורניום מועשר, אם כי אתה לא יכול לעשות כלום עם זה עדיין.

בשנת 1945 אתה יכול סוף סוף לחקור פצצות גרעיניות, מה שמאפשר לך לייצר ולאגר נשק גרעיני. כל כור גרעיני שיש לאומה שלך מייצרת נוק אחד לשנה.

כיצד להשתמש בגרעינים בלבבות ברזל 4

על מנת לפרוס נוק בלבבות הברזל הרביעי, הקפד לעמוד בקריטריונים הבאים:

  • אתה חייב להיות לפחות פצצה אחת במלאי שלך
  • אתה חייב להיות במלחמה עם הבקר של מחוז היעד שאתה רוצה להפיל אותו
  • אתה צריך לפחות 75% עליונות אוויר באזור האוויר שמטרה למחוז נופל תחת
  • אתה זקוק לתחנת מפציץ אסטרטגית בטווח מחוז היעד

בהנחה שכל התנאים הללו מתקיימים, עבור אל תצוגת מפת ברירת המחדל (F1), לחץ על המחוז שברצונך להפציץ ואז לחץ על הסמל הגרעיני הגדול בתחתית חלון המחוז.

אתה יכול להפיל רק פצצה אחת לפרובינציה, אך ניתן להפציץ פרובינציות מרובות בו זמנית. זה ייקח 12 שעות מהרגע שתשיק את ה- Nuck כדי שהוא ייפול; לאחר מכן תראה ענן פטריות ענק מופיע ממחוז היעד.

לבבות של ברזל 4 גרעיני השפעה ויעילות

נשק גרעיני בלבבות ברזל 4 הם קצת תכונה לא מפותחת ברגע זה. הם עוצמתיים עד לנקודה מסוימת, אבל לא ממש מצדיקים את העלות של חקרם ולא את המאמץ בפריסתם.

כל יחידות במחוז Nuked לוקחות בכל מקום בין 10% ל 90% מהכוח והארגון הנוכחיים שלהן כנזק. כל הבניינים במחוז מצטמצמים ל- 0 HP, ובנייני המדינה מצטמצמים לרמה אקראית מתחת לרמה הנוכחית שלהם. מבקר המחוז מאבד גם 20% תמיכה במלחמה, שהובאה בתיקון 1.5.

תלוי היכן משתמשים בגרעינים, טקסט טעם עשוי להיות מופעל גם. בתנאים מסוימים בתנאים מסוימים, יפן יכולה להיכנע לאחר התקפה גרעינית, כחלק מהחלטה מיוחדת, המשקפת את האירועים ההיסטוריים של מלחמת העולם השנייה.

קָשׁוּר: מדוע לבבות של ברזל IV קייזררייך הוא ארגז החול האולטימטיבי

בסך הכל, נשק גרעיני מאכזב. אמנם היה להם פוטנציאל לשבור קיפאות או השמדת כוחות ספציפיים, אך ליבם הנוכחי של מטה ברזל 4 מרתיע את קיבוץ כמויות גדולות של יחידות במחוז אחד בגלל בעיות אספקה. יתכן שתוכלו לפגוע בכוחות מסוימים, אך ככל הנראה לאויב יש הרבה יותר מה להגיב לכל פריצת דרך.

השימוש בגרעינים אינו יעיל מבחינת התמיכה והכניעה המלחמה כפי שהוא נראה. בלי קשר לכמה אתה משתמש, אומה של אויב לא צפויה להכניס כל כך הרבה יותר מוקדם ממה שהיה להם בכל מקרה, במיוחד אם אתה לא יכול לכבוש הרבה טריטוריה. השימוש בגרעינים לא ממש מתייחס לרצינות שהיא צריכה להיות, ותמצאו דוגמאות אנקדוטליות רבות ברשת של ה- AI שמפיל גרעינים באופן קבוע כמו שהן היו פצצות רגילות, ויש לה מעט מאוד השפעה על אומת היעד.

כדוגמה, בהפעלה אחת, גילינו שגם לאחר שהרסנו את בריטניה עם פצצות גרעיניות, בעלות הברית בסך הכל סירבו להיכנע, אם כי בריטניה אכן התכוננו בסופו של דבר. אז מכיוון שההשפעות לטווח הארוך של נשק גרעיני אינן מיוצגות באמת בלבבות ברזל 4, וההשפעה על המורל הלאומי אינה חזקה כמו שהיא צריכה להיות, גרעינים הם תכונה אחת שהמלצנו להימנע ממנו, אלא אם כן אתה ‘מִחָדָשׁ בֶּאֱמֶת סקרן.

ושם אתה הולך, כל מה שאתה צריך לדעת על גרעינים בלבבות הברזל הרביעי. בדוק מה השתנה בהרחבה האחרונה של No Step Lack, כמו גם המדריך שלנו לשינויים בלבבות מערכת האספקה ​​של ברזל 4. יש גם כמה לבבות נהדרים של ברזל 4 מצבים שכדאי לבדוק,.

ג’ו רובינסון משחקי אסטרטגיה חובב ג’ו היה בעבר עורך של Wargamer וכתב עבור RPS. נהנה מכל משחקי הפרדוקס, במיוחד לבבות ברזל 4, מלחמה מוחלטת: וורהאמר, הילה וטיולים ארוכים על החוף.