מערכת Transmog של Hogwarts Legacy הוסברה

במשך שנים רבות, משחקי וידאו משחק תפקידים קיימו סטנדרט בו ניתן למצוא מאות פריטים שונים ולהשתמש בהם ליצירת מערכות תלבושת שיכולות לספק גוברות סטטוס נהדרות ולגרום לדמותו של האדם להיראות נהדר תוך כדי חקר העולם שבחרתם.

כיצד להעביר ציוד בהוגוורטס Legacy

מורשת הוגוורטס

במשך שנים רבות, משחקי וידאו משחק תפקידים קיימו סטנדרט בו ניתן למצוא מאות פריטים שונים ולהשתמש בהם ליצירת מערכות תלבושת שיכולות לספק גוברות סטטוס נהדרות ולגרום לדמותו של האדם להיראות נהדר תוך כדי חקר העולם שבחרתם.

ב הוגוורטס מוֹרֶשֶׁת, מכשפים ומכשפות יכולים לתרום בגדים מכל הסוגים כשהם חוצים את האדמות המופלאות שלפניהם, מחפשים להרשים גם בכישוף וגם לסגנון כאחד. אבל לא כל פריט לבוש זהה, ממראה שונה לחלוטין לבונוסים ייחודיים שיעזרו לשחקן במסעותיהם שלהם.

למרות שלנשים יש סגנונות וטעמים שונים באופנה, הכוח הוא אוניברסלי. אם מצאת חלוק נורא למראה עם חובבים מדהימים, אל תדאג-המשחק מאפשר לשחקנים לשנות את מראה הציוד שלהם דרך מערכת הטרנסוג, כך שהם יוכלו לשמור על כל הסטטיסטיקות יחד עם הסגנון.

מורשת הוגוורטס מערכת טרנסוג

על מנת להעביר פיסת ציוד, השחקנים חייבים לעבור לכרטיסיית ההילוכים ולרחף מעל הפריט שהם רוצים לשנות. יחד עם הסטטיסטיקות הנוכחיות של הפריטים, יש להופיע בקשת כפתור שתאפשר לשחקנים לשנות את המראה של הפריט. לאחר לחיצה על הכפתור, תועבר לתפריט חדש הכולל את כל הבגדים השונים שאספתם במשחק.

כעת תוכל לבחור באיזה פיסת ציוד תרצה שהפריט הנוכחי ייקח צורה, והוא יחול על הדמות שלך באופן מיידי וללא כל עלות. בנוסף, שחקנים יכולים לאפס פריטים למראה המקורי שלהם מתפריט זה, או להפוך את הפריט הנוכחי לבלתי נראה בדגם הנגן במקום זאת.

באופן כללי, מורשת הוגוורטס מאפשר לשחקנים להתאים אישית את המראה שלהם בצורה מושלמת כך שיוכלו לשמור על כמה שיותר כוח תוך להישאר טריים ומותאמים אישית ככל שיהיה.

Lead League of Legends Writer of Dot Esports. לנצח תומך LCS, מודעה נושאת עיקרית, עם יותר מחמש שנים בענף. לפעמים אני אוהב ללחוץ על ראשים ב- Call of Duty או. יוצר הפודקאסט השביתה הקריטי.

מערכת Transmog של Hogwarts Legacy הוסברה

וודא שאתה יודע כיצד להתהדר בסגנון האופנה שלך תוך שמירה על הציוד הטוב ביותר המצויד במדריך שלנו למערכת הטרנסוג של Hogwarts Legacy.

Hogwarts Legacy Transmog: סטודנט לובש את סט האמנויות האפל המלא מהמהדורה הדלוקס של Legacy של הוגוורט

פורסם: 4 במאי 2023

עם ה הוגוורטס Legacy Transmog מערכת, אתה תמיד יכול להופיע לשיעור נראה כמו האדם הלבוש ביותר בבית הספר. למרבה המזל, הכומתה הנוראה למראה שמצאת ביער האסור עם סטטיסטיקות מדהימות לא צריכה לבזבז. ניתן לשנות כל פיסת ציוד שתמצאו כדי להראות על כך של פריט אחר.

משחק ה- RPG כולל מגוון בגדים כדי לגרום לאווטאר שלך להתבלט משאר הדמויות של הוגוורטס מדור קודם. כל פיסת בגדים שתמצאו בהוגוורטס Legacy יופיעה כאפשרות טרנסוג. זה אומר שאתה לא צריך להחזיק את הבגדים האהובים עליך רק בגלל שהם נראים טוב. כל עוד הפריט הופיע במלאי שלך, אתה פותח אוטומטית את היכולת להעביר אל אותו ביגוד.

כיצד להעביר במורשת הוגוורטס

פתח את כרטיסיית ההילוכים בתפריטים והרחף מעל הפריטים המצוידים שלך. אתה אמור לראות את הסטטיסטיקה של כל פיסת ציוד שיש לך יחד עם בקשת כפתור (F על מקלדת ועכבר, x על בקרי Xbox, מרובעים על רפידות פלייסטיישן) כדי לשנות את המראה שלו.

כשאתה בוחר באפשרות Change Hook, שני חלקים צריכים להופיע: אוספים ואחרים. גישה לתפריט זה בשלב מוקדם של המשחק עשויה שלא להניב תוצאות, אלא אם כן רכשת את מהדורת הדלוקס הכוללת סט של בגדי אמנות כהים. למערך האומנויות האפלות הבלעדיות אין ציוד מחובר אליו, ולכן עליכם להשתמש במערכת הטרנסוג כדי ללבוש אותה.

אוספים יכולים לכלול חתיכות ציוד מיוחדות שתקבלו להשלמת משימות ספציפיות, כמו התלבושת שאתה פותח על כך שהפכת לאלופת השרביטים החוצה. ישנם גם תגמולים להופעת הילוכים להשלמת חבורה של משימות, אך עליכם לממש את אלה בקטע האתגרים של Hogwarts Legacy בתפריטים.

האפשרות ‘אחרת’ כוללת כל פיסת ציוד שהיה לך אי פעם במלאי שלך. זכור, אינך צריך להיאחז בהילוך הישן שלך כדי להעביר את המראה שלו, אז אל תהסס למכור כל ציוד שאתה לא משתמש בו.

זה כל מה שאתה צריך כדי להשתמש במערכת הטרנסוג של Hogwarts Legacy. אם אתה מחפש לתת לתכונות הפיזיות שלך מהפך, המדריך שלנו כיצד לשנות את המראה ב- Hogwarts Legacy אמור להיות התחנה הבאה שלך. עכשיו כשאתה מסתכל כמיטב יכולתך, הגיע הזמן לאסוף את כל מפתחות הדאדליה המורשת המוצעת. יש לנו גם מדריכים כיצד לאסוף את הדפים המעופפים העולים בתוך הטירה, וכיצד לפתור את מספר הדלת המסובך המנוקד סביב הוגוורטס. אם אתה מחפש משהו אחר לגמרי, רשימת משחקי המחשב הטובה ביותר שלנו כוללת רק את הכותרות הגדולות ביותר שיש למשחקים להציע.

יוצר סדרת הארי פוטר, ג’יי.ק. רולינג, העלה מספר הערות טרנספוביות במדיה החברתית בשנים האחרונות. האחים וורנר. יש רישיון להכין משחקים המבוססים על הארי פוטר. בעוד שפרטי העסקה לא ידועים בפומבי, ומשחקי WB אומרים “J.ק. רולינג אינה מעורבת ישירות ביצירת המשחק “, סביר להניח כי היוצר והבעלים של ה- IP של הארי פוטר, היא תרוויח תמלוגים ממכירותיה. אם תרצה ללמוד יותר על שוויון טרנסג’נדרי או להשאיל את תמיכתך, הנה שתי ארגוני צדקה חשובים שאנו ממליצים לך לבדוק: המרכז הלאומי לשוויון טרנסג’נדרי בארה”ב, ובתולת ים בבריטניה.

כריסטיאן ווז במערב לונדון, נולד וגדל, כריסטיאן מבלה את רוב ימיו במשחקים כמו אלדן רינג וגנשין אימפקט. תוכלו למצוא אותו גם בוחן את היקום בסטארפילד ותרגול שילובים ב- Street Fighter 6.