כיצד להשיג Alohomora & דלתות נעולות פתוחות בהוגוורטס Legacy

גלדווין מון ייצור איתך קשר עם ינשוף ויבקש מכם להתגנב לאזור מוגבל של הטירה בלילה כדי לאסוף שני פסלי ירח של Demigiuse Moon. לאחר שתעשו זאת, תקבלו את כישוף Alohomora אשר נותן לכם גישה לכל הדלתות הנעולות ברמה 1 בהוגוורטס Legacy.

מורשת הוגוורטס: כיצד לפתוח דלתות וחזה

כך אתה פותח דלתות וחזה נעולים כדי להשיג יותר תגמולים.

ב- 7 בפברואר 2023 בשעה 16:08 PST

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

לאורך כל ההרפתקאות שלך ב- Hogwarts Legacy, אתה תיתקל בדלתות נעולות שאתה לא יכול להיכנס אליו ולחזה נעול שאתה לא יכול לפתוח. למרות שדלתות אלה עשויות להיות בלתי נגישות אז, הן לא תמיד יהיו. לעתים קרובות יותר מאשר לא שווה את זמנכם ומאמץכם לפתוח את הדלתות והחזה הללו מכיוון שכולם מכילים שלל שניתן להשתמש בהם במשחק. הנה כל מה שתצטרך לדעת על פתיחת דלתות וחזה נעולים בהוגוורטס Legacy

?

כדי לפתוח דלת נעולה, תצטרך לשחק תחילה דרך קצת מהסיפור המרכזי. באופן ספציפי, תצטרך לשחק בערך 20 המשימות העיקריות הראשונות. כשאתה מסוגל לשחק הקינה של המטפלת Quest, אתה תתוגמל עם Alohomora (פיקוח נעילה) כישוף. זה יעניק לך את היכולת לפתוח דלתות וחזה ברמה 1.

כשאתה לומד לראשונה Alohomora, תוכל רק לבחור מנעולים ברמה 1. אם אתה רוצה לפתוח מנעולים ברמה 2 ו -3, תצטרך למצוא עד 30 פסלי Demiguse סביב עולם המשחק. .

כיצד לפתוח דלתות נעולות

לאחר שתשלים את המסע, תוכל לפתוח כל דלת נעולה שאתה נתקל. כדי לפתוח דלת נעולה, תצטרך לפנות אליה תחילה וליזום מיני-משחק. עכשיו כשאתה במסך הנעילה, תצטרך ליישר תחילה את הניצוץ האדום. תדע שזה מיושר כראוי כשהוא מתחיל להסתובב. אחרי זה, עשו את אותו הדבר אך עם הניצוץ הירוק.

כדי לפתוח דלתות, אתה

זה עשוי להיות כרוך בך להזיז אותם הרבה בהתחלה, אבל תדע שהם בחריץ הנכון כשהם מתחילים להסתובב בעצמם. ברגע ששניהם מתחילים להסתובב, החזיקו את המיקום הזה עם שני המקלות האנלוגיים שלכם למשך מספר שניות, והדלת תיפתח.

Hogwarts Legacy מפותח על ידי Avalanche Software, חברת בת של Warner Bros. בידור אינטראקטיבי. המשחק הסתבך במחלוקת בגלל הערות טרנספוביות של הסופר הארי פוטר ג’יי.קי רולינג. למרות שהיא לא מעורבת באופן אישי בפיתוח שלה, היא עומדת להרוויח מהצלחתה. למידע נוסף, קרא את המאמר המעמיק שלנו על האופן בו הערותיו של רולינג השפיעו על קהילת הטרנס. במאמר זה תוכלו למצוא גם קישורים ליוצרים טרנסים שאתם יכולים לתמוך בהם, כמו גם לצדקה שתוכלו לתרום אליהם.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

קיבלתי טיפ חדשות או רוצה ליצור איתנו קשר ישירות? דוא”ל חדשות@Gamespot.com

כיצד להשיג Alohomora & דלתות נעולות פתוחות בהוגוורטס Legacy

Hogwarts Legacy כיצד לפתוח דלתות

תוכנת Avalanche/Bros Warner. משחקים

האם דלתות נעולות צצות בכל מקום שאתה הולך במורשת הוגוורטס ואתה פשוט לא יודע איך לפתוח אותם? לא פחד לא במדריך זה של Hogwarts Legacy אנו נלמד אותך איך להשיג איות Alohomora ומשתמש בו כדי לפתוח אותם.

במהלך זמנך עם Legacy של Hogwarts, אתה חייב להיתקל בשפע של דלתות נעולות ומשלולות ממך גישה לאזורים ומוצרי ממתקים.

ממש כמו שידות התפכחות, דלתות חידות וציורים של מסגרת ריקה, זה יכול להשאיר הרבה סטודנטים מבולבלים ומאוכזבים מכך שהם לא יכולים לחשוף את כל הסודות המסתתרים מחוץ לטווח הראייה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

למרבה המזל, פתיחת הדלתות הנעולות הללו בהוגוורטס Legacy הופכת לקלה ביותר לאחר שלמדת את הכישוף הנכון. למרבה הצער, לא ניתן לשים יד על הקסם במשחק המוקדם.

.

תוכן

  • איך להשיג את Alohomora ב- Hogwarts Legacy
  • כיצד לפתוח דלתות נעולות ב- Hogwarts Legacy
  • איך לפלס את Alohomora ב- Hogwarts Legacy

איך להשיג את Alohomora ב- Hogwarts Legacy

דלתות נעולות של Hogwarts Legacy

ניתן למצוא ציוד ייחודי ותגמולים מועילים מאחורי דלתות נעולות ב- Hogwarts Legacy.

על מנת לפתוח דלתות ב- Hogwarts Legacy, אתה צריך ללמוד את כישוף Alohomora. זה מתקבל דרך “הקינה הירחי של המטפל” זה הופך להיות זמין ברגע שתתקדם מספיק מהסיפור הראשי, בערך 8 שעות ב.

המאמר נמשך לאחר המודעה

גלדווין מון ייצור איתך קשר עם ינשוף ויבקש מכם להתגנב לאזור מוגבל של הטירה בלילה כדי לאסוף שני פסלי ירח של Demigiuse Moon. לאחר שתעשו זאת, תקבלו את כישוף Alohomora אשר נותן לכם גישה לכל הדלתות הנעולות ברמה 1 בהוגוורטס Legacy.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זכור, השלמת המסע רק מעניקה לך גישה לאלוהומורה ברמה 1, כך שתצטרך לשדרג אותו כדי לפתוח מנעולים ברמה גבוהה יותר. ניכנס לאופן בו תוכל לשדרג את Alohomora למטה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כיצד לפתוח דלתות נעולות ב- Hogwarts Legacy

Lockpick Legacy Legacy

משחק המיני-פיק של Lockpick פשוט ביותר ב- Hogwarts Legacy עם מספיק תרגול.

פתיחת דלתות נעולות ב- Hogwarts Legacy מחייבת אותך להשלים משחק מיני מנעול שנראה מסובך במבט חטוף, אך הוא למעשה פשוט מאוד.

המטרה היא לגרום לשני ההילוכים להסתובב בו זמנית, אז התמקדו תחילה בטבעת החיצונית ותמצאו את המיקום הנכון על ידי הזזת המנעול לאט עד שהוא מתחיל לזוז. ואז עברו להילוך הפנימי ועקוב אחר אותו תהליך.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה

לאחר שמצאת את שני המקומות המתוקים, שלב אותם יחד והמנעול ייפתח, וייתן לך גישה לסודות ולתגמולים המוסתרים מאחורי הדלת הנעולה בהוגוורטס Legacy.

איך לפלס את Alohomora ב- Hogwarts Legacy

דלתות נעולות של Hogwarts Legacy

.

פתיחת דלתות נעולות ברמה גבוהה יותר בהוגוורטס Legacy תדרוש מכם לשדרג את Alohomora. ניתן לעשות זאת על ידי הבאת גלדווין מון כל פסלי ירח של Demiguise שתמצאו ברחבי העולם הפתוח והטירה.

ראוי לציין שאתה יכול , אז הקפד להחליף את הזמן באופן קבוע באמצעות תפריט המפה אם אתה מחפש אחר פריטי האספנות.

אתה יכול לבדוק כמה פסלי Demiguse Moon אתה צריך כדי להביא את גלדווין מון לשדרוגים למטה:

  • Alohomora רמה 1 – השלם את המסע ‘הקינה הירחי של המטפל’
  • Alohomora רמה 2 – תן גלדווין מון שבעה ירחי דמייוז בסך הכל
  • – תן גלדווין ירח שלוש עשרה ירחי ירחי דמייוז בסך הכל

עם כל כך הרבה תגמולים מוסתרים מאחורי דלתות נעולות ב- Hogwarts Legacy, כדאי לשדרג את Alohomora בהקדם האפשרי.

השימוש ב- Revelio לעיתים קרובות תוך כדי חקר המפה בלילה הוא דרך נהדרת לאתר את ירחי הדיגיוז ביעילות.

לקבלת תוכן נוסף סביב RPG של Action-Adventure, הקפד לבדוק את העמודים הבאים: