מטאטא הטוב ביותר של Hogwarts Legacy ואיך להשיג אותו

האם יש מקלות מטאטא שונים ב- Hogwarts Legacy?

? – ענה

לחקור את סביבת בית הספר לכישוף וקוסמים לא היה מרגיש טוב אם לא נוכל לעשות זאת בזמן טיסה על מטאטאים. . ניתן להשיג אותם על ידי קנייתם ​​ישירות מהספקים או על ידי השלמת אתגרים מסוימים של בלונים.

עם כל כך הרבה טרמפים מעופפים זמינים, תרגישו נוטים להשתמש במיטב והטוב ביותר, וכאן תלמדו איזה מטאטא עליכם לבחור מכל האפשרויות.

איזה מטאטא הוא הטוב ביותר ב- Hogwarts Legacy?

. בחירת המטאטא, בדומה לשרביט או לבחירת הר, היא אסתטית גרידא ואין לה השפעה על המשחק, כך שתוכלו לטוס על כל מה שתרצו ויהיה מהר בדיוק כמו כל אפשרות אחרת.

. אתה יכול לעשות את זה על ידי חזרה לחנות של אלבי ולבקש ממנו שדרוגים בכל פעם שהם זמינים. .

.

, לא ניתן לראות כמה קלאסיקות מהספרים כמו סדרת Nimbus או The Firebolt. .

על הסופר

לרוע המזל תקוע בגיהינום של הויוברס. . אוהב להתמודד עם אתגרים קשים במשחקים, אבל החתולים שלו הם עדיין הבוסים הקשים ביותר שיכול היה לבקש מהם.

מטאטא הטוב ביותר של Hogwarts Legacy ואיך להשיג אותו

אשלי קליין

היה האדם המהיר ביותר במטאטא על ידי לימוד איזה מטאטא הוא הטוב ביותר לרכוש וכיצד לשדרג אותו ב- Hogwarts Legacy.

טיסת מטאטא מאפשרת לך לחקור את סביבת טירת הוגוורטס עם נוף מדהים לראות. .

כמו גלימות וורדים, למקלות מטאטא יש הרבה אפשרויות; עם זאת, הסטטיסטיקה שלהם זהה לכולם, אך כמה מטאטאים למראה הטוב ביותר עומדים גבוהים וניתן לשדרג אותם. אנו בוחנים את מה שנחשב למטאטא הטוב ביותר שיש בבעלותו ב- Hogwarts Legacy.

תזכורת - Legacy Hogwarts הייתה אמורה להשקה ב- PS4 ו- Xbox One ב -4 באפריל, אך כעת לא ישוחררו עד 5 במאי 2023.

מטאטאים מדור קודם של Hogwarts, מדורגים

ב- Hogwarts Legacy, יש 13 מקלות מטאטא ידועים אתה יכול לרכוש מכיוון שאתה יכול להחליף כדי לבחור אחד על בסיס העדפות אישיות. אבל להיות התלמיד המהיר ביותר על מטאטא בהוגוורטס, להתקדם עם קווסטי הסיפור העיקריים ו השלם את ניסויי המטאטא, מבחן טיסה מסע צדדי, היכן השלמתם מבטל את הנעילה של שדרוגים עבור מטאטא שלך.

בלי קשר לאיזה מטאטא אתה רוצה לשדרג, זה טכני יהיה הטוב ביותר שיש למשחק, אבל מעטים בולטים מהשאר. ה מטאטא בית הוגוורטס תהיה בחירה טובה שכן מטאטא זה, על פי התיאור במשחק שלו, “קסום עם גאוות הבית הספציפית שלך”, שמרגיש חשוב לתמוך בביתך בזמן טיסה.

מדריך הילוכים מדריכי Hogwarts הטוב

  • קשורים: כיצד להשלים את המסע האחרון של Scrope ב- Hogwarts Legacy

ה מטאטא ניצוץ בהיר הוא שיקול ראוי מכיוון שהוא מתהדר בגימור יפה ומודרני ועם זאת מודרני, אך הוא מחייב אותך לבלוני פופ שנמצאים ברחבי הוגוורטס כדי לפתוח אותו. יש את מטאטא חץ כסף, מה שדורש ממך למצוא את ה- NPC, ARN, ולהשלים את המסע החיצוני כדי לפתוח אותו ולקנות ממנו את המטאטא ממנו.

אבל ללא ספק, על ידי רבים המשלבים עיצוב מודרני וגימור אלגנטי. את מטאטא הרקדן הלילה ניתן לרכוש על ידי קפיצות בלונים המפוזרים ברחבי הוגוורטס לפני שהם פונים אל ספיטרס מוצרי ספורט בהוגסמיד כדי לקבל שדרוגי מטאטא רק לאחר סיום שבילי המטאטא.

מדריך הילוכים מדריכי Hogwarts הטוב

השדרוג הראשון יחזיר אותך בחזרה 1,000 גלונים, השני יעלה לך 4,000 גלונים, והשדרוג הסופי יעלה לך 7,500 גלונים. אם אין לך מספיק לשלם עבור השדרוגים, אתה יכול לעקוב אחר המדריך הנוח שלנו כיצד לחוות גלילונים במהירות, מכיוון ששדרוגים אלה יהיו שווים את ההשקעה אם תרצה שיהיה לך את המטאטא הטוב והמהיר ביותר במשחק.

כלול בשדרוגים הוא דחיפה לתאוצה של המטאטא שלך ומהירות בסופו של דבר למקסימום, שעבורו תוכלו לבדוק אותו באחת מפלטפורמות הנחיתה הרבות שנמצאו ברחבי המפה. אתה יכול גם להשלים את האתגרים הקשורים אליו לקבל תגמולים שיסייעו להתקדמותך לעבר גביע המהדורה של האספן או הישג.

המטאטא הטוב ביותר של Hogwarts Legacy ואיך להשיג את השאלות הנפוצות

מה שנחשב למטאטא הטוב ביותר ב- Hogwarts Legacy?

אמנם מבחינה טכנית כל מטאטא משודרג יכול להיחשב כטוב ביותר במשחק, אך חלקם בולטים מהשאר, כולל מטאטא האוס של הוגוורטס, מטאטא הניצוץ הבהיר, מטאטא החץ הכסף ומטאטא הרקדן המוערך מאוד.

כיצד אוכל לרכוש את מטאטא הרקדן הלילה בהוגוורטס Legacy?

כדי לרכוש את מטאטא הרקדן הלילה ב- Hogwarts Legacy, אתה צריך לפופ בלונים המפוזרים ברחבי הוגוורטס. .

האם יש מקלות מטאטא שונים ב- Hogwarts Legacy?

כן, ב- Hogwarts Legacy, ישנם 13 מטאטאים. יש לך אפשרות להחליף ולבחור מקל מטאטא המבוסס על העדפות אישיות. כשאתה מתקדם במשימות הסיפור העיקריות ותשלים את ניסויי המטאטא, תפתח את הנעילה של שדרוגים עבור מטאטא שלך.

אשלי קליין

נכתב על ידי אשלי קליין

אשלי הייתה מתמחה לשעבר בתכונות בגלאמור דרום אפריקה ועבדה בעבר כעיתונאית מולטימדיה ב- IOL New.

כעת היא עובדת במשרה מלאה עם ג’ינקס ולעתים קרובות ניתן למצוא אותה וחוקרת את עולמות גולי הקונאן, מגילות הזקנים ברשת ואלדן טבעת תוך כדי ניסיון להגיע לדרגה אינסופית במארוול הצמד. למרות שהיא לא כל כך נהדרת בחקלאות בעמק סטארדו (היא מנסה), אשלי יותר מאשר מפצה על זה על ידי היותה מאמנת Blastoise טובה בפוקימון GO.

אם אתה מצליח לתפוס אפר בין משחקים משחקים וצפייה בתוכניות מארוול או מלחמת הכוכבים, אתה יכול להעביר לה כל טיפים וטריקים אימונים באמצעות דואר אלקטרוני או במדיה החברתית.