מורשת הוגוורטס: כיצד לפתור את פאזל מגדל השעון

מורשת הוגוורטס יש כמה סודות ליבה לפתור, הממוקמים באופן מרכזי בהוגוורטס עצמה. אחת מאותן חידות היא פאזל מגדל השעון, וזה קצת מבלבל בהתחלה; מה גם שזה לא פאזל מסורתי. הנה כיצד לאתר אותו, ואיפה לפתור אותו.

כיצד לפתור את סוד מגדל השעון במורשת הוגוורטס

מורשת הוגוורטס יש כמה סודות ליבה לפתור, הממוקמים באופן מרכזי בהוגוורטס עצמה. אחת מאותן חידות היא פאזל מגדל השעון, וזה קצת מבלבל בהתחלה; מה גם שזה לא פאזל מסורתי. הנה כיצד לאתר אותו, ואיפה לפתור אותו.

Pensieve Guardian Hogwarts Legacy

שלב ראשון: רכוש גלאקיוס או תאורת Arresto

לפני שאתה אפילו מנסה את הסוד הזה, תרצה לאסוף את גלקיוס (כישוף קפוא) או תנופת Arresto (כישוף עצירה). זה יאפשר לך לקיים אינטראקציה עם המטוטלת במגדל השעון ולהיכנס לדלתות הסודיות שהוא נפתח.

תוכלו לרכוש מומנטום גלקיוס וארגסטו באמצעות פרופ ‘קוגאווה משימות, לאחר שתפתח את היכולת לטוס עם המטאטא שלך.

שלב שני: הרוויחו את היכולת לפתוח מנעולים דרך גלדווין מון

באמצע הסיפור, המטפלת בהוגוורטס גלדווין מון תסייע לך בפתיחת מנעולים לאורך כל המשחק על ידי לימודך את הכישוף Alohomora.

תצטרך את הכוח כדי לפתוח מנעולים כדי להגיע לאומץ העיקרי של מגדל השעון.

שלב שלישי: פנו למגדל השעון (באגף הדרומי -> להבת פלו של מגדל השעון) ופתרו את הפאזל

עכשיו כשכולכם מוגדרים, עבור אל אגף מגדל השעון. תוכלו למצוא את מיקום Floo להבה בקטגוריית הכנף הדרומית, בחירת נקודת החצר של מגדל השעון. זה ייקח אותך ישירות לפאזל מגדל השעון. אם אתה מסתכל קדימה, יש שתי דלתות שאתה יכול לבטל את הנעילה: אתה רוצה את זה משמאל.

רץ במדרגות והסתכל על המטוטלת שמתנדנדת לפניך. שימו לב לסמלים בבר ממנו מתנדנד? אלה מציינים את הדלת שתפתח סמל מסוים (כך שדלת חד -הקרן המסומנת תיפתח אם המטוטלת תיעצר מעל סמל חד -הקרן). כדי להחזיק את הדלת כדי שתוכל להיכנס אליה, תרצה להקפיא (גלקיוס) או להפסיק (Arresto Momentum) את המטוטלת כשהוא פוגע בסמל הזה. כל דלת מובילה לחדר קטן מאוד, שבדרך כלל יש אוצר או פריט לקחת לפני שהם עוברים לקומה הבאה.

שימו לב להתקדמות סמלי המטוטלת: סמל חד קרן תואם לדלת בקומה הראשונה, ואז הסמל הבא מימין הוא הקומה השנייה, וכן הלאה עבור הקומות השלישית והרביעית. זה אמור לעזור לך להקפיא בקלות את המטוטלת על כל סמל משמאל לימין, לנוע בכל קומה תוך כדי.

לאחר שנכנסים לחדר האחרון, אתגר SOLTE HOGWARTS SESRETS

כדי “לפתור את הפאזל” (קרא: השלם את האתגר וקבל אשראי מלא לאזור זה) תצטרך להיכנס לכל ארבע הדלתות. ברגע שאתה נכנס לפתח האחרון (עוד לפני שאתה תופס את האוצר בפנים), אתה תקפץ את האתגר “פתר את האתגר” הוגוורטס “”.

EIC, מנהל ביקורות – כריס נהנה מהשחרר באדיבות מאז 2008. סוף סוף הוא החליט לעשות את הצעד הבא בינואר 2009 בלוגים באתר. עכשיו, הוא צוות!

מורשת הוגוורטס: כיצד לפתור את פאזל מגדל השעון

למי שמחפש להשלים את כל האתגרים ב- Hogwarts Legacy, תצטרך לדעת כיצד להשלים את פאזל מגדל השעון.

למי שמחפש להשלים את כל האתגרים ב- Hogwarts Legacy, תצטרך לדעת כיצד להשלים את פאזל מגדל השעון.

יש מספר חידות לאורך כל הדרך מורשת הוגוורטס. מהניסויים של מרלין ועד קמרונות אוצר, המשחק גורם לך לחשוב במגוון דרכים. יש כמה חידות מכוונות מוח שתצטרך להשלים כשאתה דוחף אתגרים. שלושת הסודות המבלבלים במיוחד, גשר Viaduct, מגדל פעמון ומגדל השעון, לכל אחד עם חידה משלהם לפתרון. כך ניתן לפתור את פאזל מגדל השעון מורשת הוגוורטס.

פתרון פאזל מגדל השעון

הדבר הראשון שצריך לדעת על פתרון פאזל מגדל השעון הוא שתצטרך לקבל תנופה של Arresto או Glacius Unlocked כדי להשלים אותו כמו גם Alohomora. ניתן ללמוד את שני לחשי הלחימה מגדאם קוגאווה על ידי השלמת המטלות שלה Alohomora ניתן ללמוד מגלדווין מון במסע “קינה הירח של המטפל.”

ברגע שאתה מסוגל לפתוח דלתות ולמדת כישוף מגברת קוגאווה, עליך לפנות למגדל השעון באגף הדרומי. כשאתה מסתכל סביב קומת הקרקע, תראה שיש דלת מגודרת עם סמל חד קרן עליו. לכו לעמוד בצד החדר עם הכניסה למגדל לגבכם ופנו כלפי מעלה לכיוון המטוטלת. אתה יכול לראות שיש סר.

צילום מסך של Gameskinny

אתר את סמל חד -הקרן בצד שמאל הקיצוני והשתמש במומנטום Arresto או Glacius כדי לעצור את המטוטלת כשהוא עובר על אותו סמל. גיליתי שעדיף להשתמש במומנטום Arresto כדי להאט את המטוטלת ואז שוב כפי שהיה מעל הסמל. זה יפעיל את השערים בדלת כדי לפתוח את הנעילה, ויחשוף קצת אוצר.

בטל את נעילת אחת מדלתות העץ משני צדי קשת הכניסה כדי להמשיך כלפי מעלה. ברמה הבאה תצטרך לחזור על התהליך, אך עבור הינשוף. סמל זה הוא השני משמאל על מוט המטוטלת. הדלת לרמה זו של המגדל נמצאת בפינה השמאלית הקיצונית של הנחיתה.

במפלס השלישי, לרדת במדרגות הקטנות של המדרגות בצד ימין כדי למצוא את דלת השער. דלת זו צריכה להפסיק את המטוטלת על סמל של שני דרקונים, שהם השניים משמאל על הבר.

צילום מסך של Gameskinny

לדלת האחרונה, קדימה במדרגות, אבל עברו דרך דלת העץ הראשונה שתגיעו אליהן. אתה אמור לראות את הדלת המגודרת עם סמל חראב. אתה צריך לחזור לרמה השלישית כדי לעצור את המטוטלת. לאחר שסיימת חזרה לדלת כדי לקבל גישה.

עם כל הדלתות לא נעולות תסיים את סוד הוגוורטס. בדוק את דף האתגרים שלך כדי לתבוע את תגמולך. לקבלת עזרה בהשלמת שני הסודות האחרים של הוגוורטס, בדוק את האחר שלנו מורשת הוגוורטס מדריכים.

תמונה מוצגת דרך Warner Bros. משחקים

על הסופר

אשלי אריקסון

אשלי, הידוע גם בשם Glitchiee, הוא גיימר מושבע של RPGs, TTRPGs, סימס חקלאי, הסימס ומגוון משחקים בין לבין. משחק ב- NES ו- SNES, איסוף קלפי פוקימון 1 של ג’נר. בשילוב עם תשוקה לכתיבה, אשלי מתמקדת בהבאת החדשות הטובות ביותר, מדריכים, ביקורות ורשימות שיש לתעשייה להציע.