נגן טבעת אלדן עושה התחזות לורד הטבעות מושלמת

יוצר משחקי הכס סיים ככל הנראה את עבודתו על טבעת אלדן ‘לפני כמה שנים’.

אוהדי LOTR מאבדים את דעתם בגלל המבט הזה על אראגורן בטבעת אלדן

“אלדן רינג” הוא אחד ממשחקי הווידיאו הגדולים של השנה, והמשחק מכר למעלה מ 12 מיליון עותקים מאז ששחרר בפברואר (לפי פורבס). בדומה למשחקים הקודמים של המפתח FromSoftware, “אלדן רינג” הוא RPG של אקשן פנטזיה עם דגש גדול על קרבות קרב וקשים של בוסים קשים. “אלדן טבעת” ראוי לציון במיוחד מכיוון שהציג את הסופר “שיר של קרח ואש” ג’ורג ‘ר’ R.ר ‘. מרטין עוזר בפיתוח העולם והדמויות במשחק (לכל גיימר מחשב).

בהתחשב בפופולריות שלה, “טבעת אלדן” הייתה גם נושא של ממים ומקרביות שונות של פרודיה, כולל מאשופ אחד מצחיק “Breaking Bad”. לאחרונה, YouTuber eli_handle_b ․wav יצר עוד מאשופ כזה, רק הפעם זה שמכיל את הדמות הפופולרית “שר הטבעות” אראגורן (Viggo Mortensen) שהועברו לארצות בין. הסרטון המדובר מציג כמה מקווי הדיאלוג הזכורים ביותר של הדמות בסרטים כמו גם “קרבות” ההומוריסטיים שלו עם בוסים שונים במשחק.

גם “טבעת אלדן” וגם “שר הטבעות” כאחד מיהרו להציע את מחשבותיהם החיוביות להפליא בקטע ההערות של הסרטון.

המעריצים אהבו כמה נראה ה- Mashup ללא רבב

בתגובות YouTube לסרטון, “שר הטבעות” ו- “טבעת אלדן” אהבו לחלוטין את המלאכה שנכנסה לבניית המאשופ. ברנרד העיר על חוסר הפגמים של ה- Mashup, ונראה שהוא מעריך את הזמן והמאמץ שנכנסו ליצירתו. Masturcheef123 שיקף את זה באומרו, “יצירת מופת, זה מתאים כל כך טוב.”Real_Moisan זרק קצת צל בתוכנית אמזון הקרובה”, שר הטבעות: טבעות הכוח “, על ידי השוואה בין השניים. “זה טוב יותר מכל דבר שיצא מסדרת ‘טבעות הכוח’ של אמזון,” הם אמרו.

אחרים רצו לראות יותר דמויות “שר הטבעות” במאשופ, כולל לא אחר מאשר ג’ימלי (ג’ון רייס-דייויס) ולגולאס (אורלנדו בלום). “אני יכול לראות את ג’ימלי ולגולאס עם גוון כתום כאצבעות פרוותיות בעתיד,” אמר חבר הרועה. המשתמש של יוטיוב רואץ ‘הופתע שהסרטון לא הלך עם ההשוואה הברורה בין הבוסים השונים של “טבעת אלדן” לבין הווייתונים של “שר הטבעות”, שכן השניים אכן חולקים כמה תכונות פיזיות דומות. עם זאת, בסך הכל, קבלת הפנים של המאוורר להכללתו של אראגורן ב”טבעת אלדן “נפגשה עם קבלת פנים חיובית להפליא מצד המעריצים בתגובות, בתקווה שיהיו יותר בעתיד.

טבעת אלדן השחקן עושה מושלם שר הטבעות התחזות

מהתלבושות ל’משחק ‘, זה די טוב לעזאזל

פורסם ב -2 במאי 2022
.

טבעת אלדן לא שר הטבעות. אפילו לא קרוב. אֶלָא אִם.

סיפון הצמד הטוב ביותר של מארוול לניצחון עם אגאתה הארקנס
השבוע במשחקים: חולדות, רבדים ועטלפים הו

סרטון זה של PickleLover חותך יחד מיקומים ורצפים שונים , שמלות גיבור אחד או שניים כמו הוביטים, מעניקה להם נשק מתאים ואז מחלקת מחדש חבורה של רגעים מזוהים מהפרודו והמסע של סם מריבנדל למורדור.

!

  • ?”)
  • הלילה הראשון של פרודו וסאם בדרך, קמפינג עם הנקניקיות שלהם וישן על שורשים נהדרים מלוכלכים
  • פרודו וסם עוברים על מעט דשא. שבאמת יכול להיות המון פעמים בסרטים.
  • מסתתרים מ- RingWraiths מחוץ לברי כשהם עושים את דרכם למעבורת אבזם
  • . לאחר שפרודו שוכב, בעוד סם מחזיק את העוקץ הזוהר, הוא נגיעה נחמדה מאוד.
  • עוברים דרך מורדור
  • ?

.

ג’ורג ‘ר.ר מרטין משווה את עולמו של אלדן רינג לורד הטבעות וקונאן

.

כעת, כאשר למשחק סוף סוף יש תאריך שחרור בינואר 2022, סופר אלדן רינג ג’ורג ‘ר.ר מרטין הודה כי כל עבודותיו הושלמו “לפני שנים” – אך משווה את העולם לורד הטבעות וקונאן הברברי.

. “העבודה שלי על זה למעשה נעשתה לפני שנים,” אומר מרטין. “המשחקים האלה, הם כמו סרטים, הם לוקחים הרבה זמן לפתח.”

לאחר מכן מסביר מרטין כי עבודתו על אלדן טבעת הייתה לגמרי ממוקדת בדמויות ובבניית עולם. לאחר מכן הוא מצטט את “הכדור הארץ האמצעי של JRR טולקין, רוברט ה. עידן ההיבוריאן של האוורד, [וגם] יקום הקרן של אייזק אסימוב “כהשפעותיו העיקריות על האופן בו התקרב ליצירת היקום של טבעת האלדן. יתכן שהוא אחראי לסיר המוזר הזה, במילים אחרות.

. “באמת עברו כמה שנים מאז שראיתי אותם בפעם האחרונה, אבל הם היו באים ומראים לי מעת לעת כמה מפלצות שעיצבו או את האפקטים המיוחדים האחרונים, או דברים מגניבים.”

הכותב מציין גם כי “אני אהיה נרגש כמו כל אחד אחר לראות את זה” ומאשר את מה שאנחנו כבר יודעים – שלאלדן רינג יש תאריך שחרור של ינואר בשנה הבאה. לפחות הם אמרו לו כל כך הרבה. הוא גם אומר, באופן מוזר, כי אלדן טבעת היא סרט המשך ל- Dark Souls, אבל זה כנראה צריך להיחשב כטעות מצידו של ג’ורג ‘ר.ר. מרטין מכיוון שלא הייתה שום אינדיקציה לכך שזה נכון.

הם אולי לא קשורים, אבל הבמאי של המשחק Hidetaka Miyazaki אכן אישר כי אלדן רינג יהיה קושי “ניתן לניהול” יותר מאשר משחקי הנשמות של האולפן. יתר על כן, בניגוד למשחק הכס של ג’ורג ‘ר.ר.

כריס ג’יי קפל סופר חדשות לשעבר של PCGamesn, כריס כתב על משחקי FPS, RPGs, מלחמת הכוכבים וספרי קומיקס.