עומס ה- M13 הטוב ביותר ב- COD Mobile (2023)

כריסטיאן ווז במערב לונדון, נולד וגדל, כריסטיאן מבלה את רוב ימיו במשחקים כמו אלדן רינג וגנשין אימפקט. תוכלו למצוא אותו גם בוחן את היקום בסטארפילד ותרגול שילובים ב- Street Fighter 6.

העומס הטוב ביותר ב- M13 ב- Warzone

רובה התקיפה M13 בתפריט הנשק המקדימה של Call of Duty Warzone

מהו העומס הטוב ביותר ב- M13 ב- Warzone? לרוב מתעלמים מ- M13 ב- Call of Duty Battle Royale מכיוון שהוא יכול להיעדר אגרוף על מרחקים ארוכים. עם זאת, ה- M13 הוא מכונה בקרבות קרובים ובינוניים, ללא רתיעה אנכית ושיעור שריפה המציגה את הנזק הנמוך שלה לכל דירוג ירייה. נוסף.

קשה יותר לכמת, אבל עומס M13 הטוב ביותר פשוט מרגיש טוב לשימוש ב- Warzone – בתנאי שאתה לא מנסה להרוג איתו צלפים. צילום ממרחקים ארוכים עם ה- M13 עובד מספיק טוב, אך לא תוכל להפיל אויבים בקלות רבה אלא אם כן הם כבר איבדו את השריון שלהם. על מנת להפיק את המיטב מה- AR המועבר הזה, הרכבנו את הבחירה שלנו עם הקבצים המצורפים הטובים ביותר של M13 עבור ה- Dream Warzone M13 Loadout.

למערך זה ניסינו למקסם את מהירות המראות המטרה, לשפר את הטווח ולהרתיע עוד יותר, ולהבטיח שעדיין יש לו את כל התכונות המהותיות של תותחי מלחמה הטובים ביותר, כלומר מדכא ומגזינים גדולים. יש לנו גם הגדרת כיתת M13 אלטרנטיבית הכוללת סטטיסטיקות אופטיקה לטווח קצר וטיפול טוב יותר.

להלן ה- Call of Duty Warzone M13 Loadout:

בעוד של- M13 אין כמעט רתיעה אנכית, הוא יכול לסטות ימינה אפילו עם קבצים מצורפים אלה, אז נסה למשוך מעט שמאלה כשאתה יורה לתוצאות הטובות ביותר. המדכא המונוליטי חיוני מכיוון שהוא סוחר את המטרה בהליכה יציבות ומכוון מהירות הראייה לטווח נזק ודיכוי צלילים, עסקת ללא מוח.

חבית Tempus Marksman בונה גם את ה- M13 באותה צורה, ומתמקדת בשיפור טווח הנזקים, מהירות הכדור ושליטה על הנשק על הנשק. שוב, זה בא בעלות למטרה של הנשק למטה מהירות הראייה ומהירות התנועה, אך לא תבחין ב- NERF הזה בזמן המשחק.

השיפורים שנעשו בטווח הנזקים של M16 ומהירות הכדור פירושה שנוכל לסטור ל- VLK 3.היקף אופטי 0x על רובה התקיפה הזה. ללא קבצים מצורפים אלה, הצילומים שלך בטווח היו קשים לנחות, אך ה- M16 הוא חיה שונה לחלוטין עם קבוצת ההתקשרות הנכונה.

כדי להבטיח שיש לנו מספיק כדורים כדי להוריד אויבים מרובים, הלכנו עם 60 התיקים העגולים. זה אכן משפיע לרעה על הניידות שלנו שוב, אבל הסחר שווה את זה. בגרוע מאוד, אם אתה מוצא שאתה איטי מדי עם M16 שלך, אתה תמיד יכול לעבור לנשק המשני שלך.

לבסוף, הקומנדו הקדמה מסגיר את הבנייה הזו עם חובבים כדי לרדת ייצוב ויציבות מכוונת. אל תדאג מכל הלהיטים לניידות של ה- M16, הנשק הזה יכול להרשות לעצמו לנקוט מכות באזור זה.

אלה הקבצים המצורפים הדרושים לך כדי לבנות את העומס הטוב ביותר ב- M16 ב- WARZONE. יתכן שתרצה לשקול להביא את הטענה הטובה ביותר שלנו ב- Warzone PKM או את העומס העליון שלנו ב- Warzone Kar98K עבור אפשרות לטווח ארוך יותר – מסמר יעדים שכן מרחקים קיצוניים עם ההתקנה הזו הם מסובכים והיא לא תטפל מספיק נזק.

כריסטיאן ווז במערב לונדון, נולד וגדל, כריסטיאן מבלה את רוב ימיו במשחקים כמו אלדן רינג וגנשין אימפקט. תוכלו למצוא אותו גם בוחן את היקום בסטארפילד ותרגול שילובים ב- Street Fighter 6.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

עומס ה- M13 הטוב ביותר ב- COD Mobile (2023)

M13 COD Mobile

אחד מרובי התקיפה הטובים ביותר ב- COD Mobile הוא ה- M13 מ- Modern Warfare 2019, ושנים אחרי שהנשק עלה לראשונה במשחק, עדיין יש לו כמה מהגדרות הכיתה הטובות ביותר. במדריך העומס הזה, אעסוק את כל הקבצים המצורפים הטובים ביותר עבור ה- AR ומדוע כל אחד מהם אינטגרלי לבנייה.

COD Mobile: הטעינה הטובה ביותר והקבצים המצורפים עבור ה- M13

בהשוואה לשאר ה- ARS במשחק, ל- M13 יש מבנה ייחודי למדי שמשחק לעוצמות הנשק. עם כל כך הרבה דיוק ושליטה על בסיס, אנו יכולים להתמקד בניידות או בחיבורי כוח של כלי נשק אחרים שאין להם את המותרות להשתמש. ניתן למצוא את כל חלקי הבנייה למטה.

עומס ה- M13 הטוב ביותר ב- COD Mobile (2023)

  • חָבִית: חבית ארוכה כבדה של RTC
  • אחיזה אחורית: קלטת אחיזה גרגירה
  • המניה: אין מלאי
  • לייזר: לייזר OWC – טקטי
  • תַחְמוֹשֶׁת: .300 RTC ערימה כפולה 40 סיבוב

שני ההתקשרות הכבדות ביותר במבנה זה הם החבית הארוכה הכבדה של RTC וה- .300 RTC Double Stack 40 מגזינים עגולים. עבור החבית אתה יכול לצפות לטווח נזק רב יותר ודיוק הרבה יותר על התפשטות הכדור. ואז המגזינים יתנו יותר כוח, מהירויות טובות בהרבה ואף דיוק נוסף.

כדי להתמודד עם הקבצים המצורפים לעיל, אני ממליץ להשתמש בכמה חתיכות ניידות כדי להפוך חלק מבעיות הניידות. ראשית, לייזר ה- OWC – טקטי הולך להגדיל את מהירות המודעות ואת הדיוק של ה- M13. ואז אני מוסיף את המלאי ללא הרבה יותר ניידות בכל רחבי הלוח.

לקובץ המצורף האחרון, הוספתי את קלטת האחיזה הגרגרית בחריץ האחיזה האחורי. האחיזה הזו פשוט מוסיפה כמעט 12% יותר דיוק התפשטות כדורים, שהיא אחת הסטטיסטיקות החשובות ביותר ב- COD Mobile.

אם אתה רוצה להישאר מעודכן בעונה האחרונה, הקפד לפתוח את הגראו 5.56 רובה תקיפה ב- COD Mobile, שהוא כלי נשק MW נוסף לשנת 2019.

על הסופר

דניאל וורוביץ ‘

דן כותב מדריכי משחקים וחדשות ככותב צוות ופרילנסר מאז סיים את לימודיו באוניברסיטת ווסטפילד סטייט בשנת 2020. אתה יכול למצוא אותו מכסה את ה- FP.

WARZONE 2 – עומס M13 הטוב ביותר, קבצים מצורפים וכוונון

M13 Warzone 2

Warzone 2 נמצא כעת בעונה 2, וטון שינויים ותכנים חדשים הגיעו עם העדכון. לידה מחדש חזרה, יחד עם כלי נשק חדשים לפתיחת הנעילה דרך מעבר הקרב ואתגרים חדשים, לטלטל את המטא.

ה- M13 הוא אחד מרובי התקיפה האיקוניים ביותר ב- Call of Duty, ולוחמה מודרנית 2 לא הרגישו אותו דבר בלעדיו. זה נראה גם תחייה מאסיבית בעונה החדשה. הנה כיצד לבנות את זה כדי לגרוס את אויביך ולקח קרבות בכל טווח במלחמה.

הקבצים המצורפים הטובים ביותר של M13 ב- Warzone 2

למדריך שלנו כיצד לפתוח את הנעילה של ה- M13, לחץ כאן.

ה- M13 מציע את קצב האש הטוב ביותר בשיעור רובה התקיפה ומצטיין לחלוטין בטווחים הקצרים עד אמצעיים. הנה מה שאנחנו ממליצים למלא את הפערים בכוחו ולהפוך אותו לבלתי ניתן לעצירה:

  • לוֹעַ: Echoless-80 | 1.05^ | 0.43>
  • חָבִית: 14 “דרג ברון
  • תחתון: FTAC Ripper 56 | 0.55^ | 0.17>
  • מגזין: 60 סיבוב מג
  • אופטיקה: AIM-OP V4 | -1.57^ | -1.65>

ה- M13 הוא כלי נשק נהדר בכל רחבי Warzone 2, בין בדיוק כמו ראשוני או עם עומס מלא. הוא מצטיין באמצע הטווח, כך שעזרנו לנזק שלו תוך שמירה על התחושה הקלה של הנשק.

התיקים של 60 הסיבובים הם חיוניים במיוחד, מכיוון שקצב האש המהיר יעסוק במגזין רגיל מהר מדי. שאר הקבצים המצורפים יסייעו לטווח במידה ניכרת, כאשר רתיעה תניע את המיקוד.

הטבות וציוד M13 הטובים ביותר ב- Warzone 2

ה- M13 נהדר לסגנון ריצה ואקדח, ואפילו טוב יותר אם אתה יכול לשמור על המרחק שלך בזמן שאתה עושה זאת. הנה מה שאנו ממליצים לסיים את הכיתה שלך:

עיין ב- Warzone 2 Loadout. אם אתה מעוניין להתקרב ואישי, FENNEC 45 או המשנה של Lachmann הם שניהם אפשרויות נהדרות.

לקבלת מאמרים נוספים כאלה, התבונן בקריאת החובה שלנו, קלעים בגוף ראשון ועוד עמודים.

RealSport101 נתמך על ידי הקהל שלו. כשאתה רוכש דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלה שותפים. למד עוד. מחפש מוצרים ספציפיים? בקר ב- StockInformer.שיתוף.בריטניה / StockInformer.com.