מדריך הנשק המלאי של Final Fantasy XIV Manderville

כוונון זה, בשילוב עם מספר סה”כ מעט גבוה מעט יותר של נקודות תכונה, הופך את כלי הנשק של Manderville המלכותיים מעט יותר חזקים מכלי הנשק voidcast ברמת פריט שווה.

נשק מנדרוויל

נשק מנדרוויל הוא כלי הנשק ברמה 90 Relic עבור Endwalker ששוחרר בתיקון 6.25. השחקנים צריכים להשלים את כל רשת החיפוש.

בניגוד לנשק השריד הקודם של שתי ההרחבות (נשק יורקן ונשק התנגדות), נשק מנדוויל אינו קשור לסדרת הפרים הרפתקנית, מכיוון שאף אחד מהם לא שוחרר עבור Endwalker. בניגוד לנשק שרידים קודמים, אשר דרישות שדרוג מפותלות וגוזלות זמן, תהליך השדרוג לנשק מנדוויל פשט מאוד: לכל צעד, על השחקנים רק לאסוף 1,500 טום סיבתיות אלגנית, שניתן להשיג מכל פעילויות קצה-משחק, כדי רכוש 3 פריטי שדרוג מג’וברונה ברדז-אט-האן (12.2, 10.9).

תוֹרָה

תיקון 6.25 מציגה סדרה חדשה של שיפורי נשק עם תחילת סאגת הנשק של מנדוויל, שתמשיך להימשך לאורך 6.איקס. אירועי הקווסטים האחרונים של הילדיברנד יפילו אותך בראשו לסיפור סביב חימושם המשמעותי והאסטרונומי המרהיב מבחינה היסטורית!

לורד גודברט פענח בשקדנות את מדריך אבותיו במטרה ליצור מחדש את הנשק המפואר של מנדוויל. אף על פי שהוא מוגדר על ידי קוד קריפטי במשך זמן רב, המפתח לקידום תהליך ההגדלה הוא סוף סוף בידיו המטופחות!

לורד גודברט, בלתי נלאה במסעו, פתח את הנעילה של סוד נוסף של טכניקות ההתחייבות המדהימות של אבותיו. הוא עומד מוכן לקדם את הנשק שלך לשלב הבא. בהנחה שגרולט עדיין מוכן לשתף פעולה.

נשק מנדרוויל (ILVL 615)

נשק מנדרוויל PROMO1.JPG

כדי לבטל את נעילת רשת החיפוש, השחקנים צריכים להיות ברמה 90 עם תלמיד מלחמה או תלמיד קסמים ולהשלים את התרחיש העיקרי Questwalker, כמו גם את כל קו החיפוש של הילדיברנד החל מעלייתו ונפילתו של רבותיי לג’נטלמן הלא מושלם. לאחר מכן השחקנים יכולים להשיג את השריד הראשון על ידי דיבור עם הבית Manderville Manservant ברדז-אט-האן והשלמת המסע הצדדי הופך אותו למנדוויל.

עבור שרידים עוקבים, השחקנים חייבים להשלים את המסע החוזר על עצמם לעשות מנדוויל נוסף.

עבור משימות אלה, בית המלאכה של מנדוויל מחייב את השחקנים להשיג ולהפוך ב -3 מטאוריטים של מנדרום, הזמינים בג’וברונה ברדז-אבן (12.2, 10.9), עבור 500 אסטונס של סיבתיות אלגנית כל אחת, או 1,500 סה”כ).

נשק מנדרווי מדהים (ILVL 630)

נשק מנדרוויל PROMO2.JPG

כדי לשדרג את כלי הנשק שלהם, השחקנים צריכים להיות ברמה 90 עם תלמיד מלחמה או תלמיד קסמים ולהשלים את איכשהו איכשהו הרפתקאות ההרפתקאות ההולדיברנד חוזה דורות, כמו גם לבעלות על אחד מכלי הנשק של מנדוויל שהושגו במסע התכונות הופך אותו למנדוויל.

לשרידים הבאים, השחקנים חייבים להשלים את המסע החוזר על גובה המדרג הבא.

עבור משימות אלה, בית המלאכה של מנדוויל מחייב את השחקנים להשיג ולהפוך 3 כונטריטים משלימים, הזמינים בג’וברונה ברדז-אבן (12.2, 10.9), עבור 500 אסטונס של סיבתיות אלגנית כל אחת, או 1,500 סה”כ).

כלי נשק מנדוויל מג’סטיים (ILVL 645)

נשק מנדרוויל PROMO3.JPG

התאמה אישית של Majestic Manderville.jpg

כדי לשדרג את כלי הנשק שלהם, השחקנים צריכים להיות ברמה 90 עם תלמיד מלחמה או תלמיד קסמים ולהשלים את מסע ההרפתקאות ההילדיברנד איכשהו לא מסביב, כמו גם לבעלות על אחד מכלי הנשק של מנדוויל שהתקבלו במסע התכונות ובכן מְשׁוּמָן.

עבור שרידים עוקבים, על השחקנים להשלים את המסע החוזר על עצמו הזקוקים להתאמה.

עבור משימות אלה, בית המלאכה של מנדוויל מחייב את השחקנים להשיג ולהפנות 3 ACHONDRITES הגברה, הזמינים בג’וברונה ברדז-אבן (12.2, 10.9), עבור 500 אסטונס של סיבתיות אלגנית כל אחת, או 1,500 סה”כ).

תכונות

. שחקנים רשאים לבחור שתי תכונות שיש למקסם (בערך 293), ותכונה שלישית שתוגדר לערך נמוך יותר (72). התכונות לבחירה הן שיעור פגיעה ישירה, להיט קריטי, נחישות ותכונה אחת שתלויה בתפקיד השחקן (מהירות איות, מהירות מיומנות, עקשנות או אדיקות).

לאחר שנבחרה, ניתן לשנות את התכונות בבית האלכימאי של מנדוויל במחיר של מגבר אחד של Achondrite.

כוונון זה, בשילוב עם מספר סה”כ מעט גבוה מעט יותר של נקודות תכונה, הופך את כלי הנשק של Manderville המלכותיים מעט יותר חזקים מכלי הנשק voidcast ברמת פריט שווה.

שדרוגים עתידיים

השלב האחרון של כל נשק צפוי להיות זמין בתיקון 6.55.

שולחן הנשק של מנדוויל

שכבת נשק ilvl Pld מִלחָמָה דרק GNB Whm Sch אסט SGE MNK Drg RPR נין סם BRD MCH DNC BLM Smn RDM
בסיס מנדוויל 615
מנדוויל מדהים 630
Majestic Manderville 645

הישגים

כלי נשק של מנדוויל קשורים למספר הישגים.

הערות

  • שחקנים יכולים להשלים את כל המשימות של הילדברנד שנוספו מאז תחום נולד מחדש עד שהג’נטלמן הלא מושלם תוך מספר שעות בלבד אם הם בוחרים לדלג על כל הגזרים. זה מומלץ לשחקנים שאינם מעוניינים בסיפור ההילדיברנד אך רוצים לרכוש נשק מנדוויל. הגורם המגביל זמן הוא ככל הנראה משפט קוגן אוהאשי, שעשוי להיות בעל זמני תור ארוכים בתפקיד במציאת התפקיד. דרך אלטרנטיבית להשלים אותה היא להקים צד בלתי מוגבל (שלא הוקפץ) באמצעות Finder Party, שדורש רק 2-3 £. 90 תווים להשלמת החובה.

מדריך הנשק המלאי של Final Fantasy XIV Manderville

צילום מסך של דמות קירחת שחוצה את זרועותיו ב- FFXIV

ה Final Fantasy XIV המסע האפי לזייף את כלי הנשק המנדוויל שאבדו מזמן החלה סוף סוף. אחרי תיקון 6.25 הציגו אותם, השחקנים מתחילים את מסעותיהם בשחזור הנשק עם הנושאים הילדיברנד.

בהתחלה, ישנם מעט מאוד צעדים שעליכם לנקוט בכדי לזייף את הנשק שלכם. 6.25 עדכון רק סיפק את הצעד הראשון ביצירת הנשק, כך שתרצה להשיג את הנשק של כל עבודה בזמן שאתה מחכה לתיקון הבא כדי לספק צעדים נוספים.

בדרך כלל, כלי נשק שרידים הם טחינה, אך בהתחלה הם די קלים להשיג. זה לא שונה לתחילת כלי הנשק המוריק של מנדוויל, אבל יש כמה דברים שעליך לעשות לפני שהם יכולים להתחיל לזייף נשק עם נושא מנדרוויל.

ביטול נעילה Ffxiv משימות נשק של Manderville Relic

כדי לפתוח את היכולת לייצר את הנשק, עליכם תחילה להדביק את משימות ההילדברנד שלהם. ברגע שאתה נקלע לתיקון 6.25, מה שאומר שסיימת את המסע “ג’נטלמן לא מושלם”, תוכלו להתחיל לאסוף את החומרים הנדרשים כדי לזייף את הנשק Relic.

לאחר שתסיימו את המשימות של הילדברנד, תוצבו ברדז-אט-האן, או אם עשיתם הפסקה, תוכלו למצוא את תחילתו של קו המסע ליד האתרייט שם. .

.

. שלב זה די קל, אבל הוא דורש קצת זמן להשיג את כל הגרסאות של הנשק השריד. . משאב זה אינו ניתן למכירה בשוק, ולכן תצטרך לחוות את Tomes כדי לקנות אותם.

אתה זקוק ל -1,500 אלגום טום סיבתיות לכל נשק כדי ליצור אותו (וכבר לא אסטרונומיה, שהופסקת). פנו לג’וברונה ליד האתרייט של ראדז-האן כדי לסחור ב -500 אסטונס. תצטרך שלוש, בסך הכל 1,500 לכלי נשק.

מכיוון שהכובע לאלגאן Tomestones של סיבתיות הוא 2,000 טומנים, תצטרך להשלים ניסויים, צינוקים או פשיטות כדי להשיג אותם. . וודא שאתה מבלה את Tomestones שלך כשאתה מקבל אותם כדי להבטיח שאתה לעולם לא יגיע לכובע.

  • נדרש מטאוריט מנדרום לכל נשק: שלוש
  • Manderium Meteorite הנדרש לכל הנשק: 51

לנשק שתקבל יש רמת פריט של 615. אתה יכול לראות את הנשק עבור DPS, טנק ומרפא למטה למטה.