לבריחה מטארקוב סוף סוף יש סט טוב של מפות

אם אתה לא עוסק בטרקוב, ל- Map Genie יש מפות לאוסף משחקים מתרחב הכולל את העולמות החיצוניים, אופק אפס שחר, כמה כותרות של Assassin’s Creed, כמה משחקי Far Cry ועוד.

MAPGENIE: מפת טרקוב 12+

לא בטוח איך מישהו יוכל ללמוד את המפות ללא אפליקציה זו. לא יודע איפה יעד המשימה שלך? פשוט השתמש בסרגל החיפוש. לא בטוח היכן נמצאים מולידי הבוס? פשוט סנן עבור SCAVS. רוצה לדעת כמה ערך תקבל לרכישת מפתח? בדוק את השלל בחדר את נעילת המפתח. יש טונות של שימושים אחרים שלא רשמתי כאן, ובאמת אין שום סיבה לא להשיג את האפליקציה הזו.

אפליקציה נהדרת אך תקן את התמציות

. זה מאוד מועיל למצוא דברים כמו מפתחות וסטאשס, אבל אחד הדברים החשובים ביותר עבור שחקנים חדשים לדעת הוא תמציות וכאשר תמציות מאפשרות הטקסט גדול מדי והם חופפים עם שרצים/תמציות אחרות מה שאפשר להבין את זה. אז למרות שיש לי את התמציות ששיננו, זה לא מאפשר לי להמליץ ​​על אפליקציה זו לשחקנים חדשים שהדאגה העיקרית שלה היא למצוא תמציות שהם פשיטות. אפליקציה נהדרת בסך הכל אך בהחלט זקוקה לשיפורים. הייתי מציע פשוט להשתמש בסמל ותווית קטנה שפשוט גדולה מספיק כדי לקרוא ולהבין מתי מסתכלים על הגודל המלא של המפה.

אפליקציה נהדרת אבל קצת מאוחר לפעמים

השתמשתי במפה זו כדי ללמוד יערות ומפעל (היער הישן ואלה היו המפות היחידות שהמחשב יכול להתמודד איתו) וזה עזר לי מאוד. האפליקציה עזרה לי לפנות את דרכי ולמצוא את השלל במקום שלא ידעתי שהיא שם. זו אפליקציה נהדרת אבל ההרחבה החדשה של וודס פשוט יצאה ועברו 4 ימים. אתה לא חושב שאפליקציה שעוסקת בנתוני מפה תעדכן מפה אולי ביום או יומיים? אני יודע שלא עבר זמן רב שהמפה החדשה יצאה, אבל זה רק רעיון להשתמש נגד האפליקציה הזו. אני לא אומר שזה רע אבל אפשר לעבוד על זה קצת יותר.

פרטיות אפליקציות

היזם, אוזין אוניל, לא סיפק פרטים על נוהלי הפרטיות שלו וטיפול בנתונים לאפל. למידע נוסף, עיין במדיניות הפרטיות של המפתח.

אין פרטים שנמסרו

היזם יידרש לספק פרטי פרטיות כאשר הוא יגיש את עדכון האפליקציה הבא שלהם.

מֵידָע

אייפון תאימות דורש iOS 10.0 ואילך. iPad דורש iPados 10.0 ואילך. iPod Touch דורש iOS 10.0 ואילך. Mac דורש MacOS 11.0 ואילך ו- Mac עם שבב Apple M1 ומאוחר יותר.

לבריחה מטארקוב סוף סוף יש סט טוב של מפות

בריחה מרובה צלף טרקוב

להתחיל בבריחה מטרקוב זה פחות על ירי ויותר על הבנת לאן אתה אמור ללכת. אתה יכול לקנות מפות מספקי NPC במשחק, אך שחקנים רבים משתמשים במפות סטטיות שנמצאו ברשת. בדרך כלל אלה היו מגוונים באיכותם ובכמות המידע שהם מכילים, אך למרבה המזל כעת יש קבוצה אינטראקטיבית מוחלטת. הם מעולים.

הבריחה ממפת טרקוב שנקבעו על ידי Map Genie מכילה שש מפות בחינם: מפעל, יער, מכס, מחלף, קו החוף והמעבדה. השמורה היא, ובכן, שמורות למשתמשים ‘Pro’, שעולים 4 דולר.99 לשנה או 9 $.99 למנוי לכל החיים.

מה שאתה מקבל הוא כלי מקוון שימושי ביותר שהוא יותר מסתם מפה, אם כי המפות בכוחות עצמן הן מפורטות מאוד, ברורות ועמוסות במידע. אתה יכול לסנן סוגים מסוימים של מידע כדי להתמקד בפריטי מפתח או באויבים, או להשאיר את הכל הלאה – ניתן להתקרב למפות פנימה והחוצה, והם קריאים בכל סולם. הם מראים שודדים של PMC, מיקומי SCAV, נקודות סינון, מיקומי פריטי קווסט וכל חתיכת שלל בכל מפה.

אתה יכול גם להגדיר את המפות לעקוב אחר קטגוריות ספציפיות של פריטים, הערה מיקומי שימו לב ולהשאיר הערות משלך. כפי שידע כל מי שרק מתחיל בטרקוב, זה מערך כלים שימושי להפליא.

ל- Map Genie יש גם עוקבים למשימות ספקים, כמו גם תרשים זרימה תלות מפורט שמראה אילו משימות לעשות אילו ספקים לפתיחת משימות מאוחרות יותר. זה מוציא את כל הניחושים המעצבנים מהפילוס, שיכול להיות מטלה ענקית.

אם אתה לא עוסק בטרקוב, ל- Map Genie יש מפות לאוסף משחקים מתרחב הכולל את העולמות החיצוניים, אופק אפס שחר, כמה כותרות של Assassin’s Creed, כמה משחקי Far Cry ועוד.

עיין ברשימה של משחקי העולם הפתוח הטוב ביותר במחשב אם מסתכל על מפות מכניס אותך למצב רוח להרפתקה. תוכלו למצוא את כל הבריחה ממפות טרקוב שאתם צריכים על העומס.

איאן בודריו גיימר מחשב מאז שנות השמונים, איאן נהנה משחקי אסטרטגיה, RPGs ו- FPS קלאסיקות כמו Unreal and Quake. הוא הכי שמח שמפקד על אורקים במלחמה מוחלטת: Warhammer או השעה את מסעו בנשמות כהות. לפני שהצטרף ל- PCGamesn במשרה מלאה, הוא תרם מאמרים וביקורים למבצע משחק, סגן, IGN, מחשב גיימר, הדבק ואחרים.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.