Meta Connect 2022: Meta Quest Pro, יותר VR חברתי ומבט אל העתיד

מעבר לכל מה שהכרזנו היום, חלקנו גם עדכונים על המחקר שלנו כלפי הטכנולוגיות היסודיות למכשירים עתידיים ומטברס, כולל:

Meta Quest Pro זמין כעת

אדם המשתמש ב- Meta Quest Pro

ב- Meta Connect 2022, הכרזנו. הוא מגיע עמוס בתכונות חדשניות כמו חיישנים ברזולוציה גבוהה המאפשרים חוויות מציאות מעורבות בצבע מלא, אופטיקה של פנקייק מהדור הבא, תצוגות LCD מתקדמות המספקות חזותיות חדות, עיצוב חדש, מלוטש ונוח, שלם עם התאמת התאמה מודרכת, וכן מעקב אחר עיניים והבעות פנים טבעיות לנוכחות חברתית משופרת.

כל זה הופך את Meta Quest Pro למכשיר המושלם לשיתוף פעולה ולעבוד הרבה יותר באופן טבעי ב- VR. ואנחנו מתכננים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מפתחים לאורך זמן לבניית מערכת אקולוגית עשירה של חוויות הממנפות את המציאות המעורבת של Meta Quest Pro ויכולות הנוכחות החברתית של Meta Quest Pro.

Meta Quest Pro זמין היום תמורת 1,499 דולר.99 דולר. מחיר זה כולל את האוזניות, שני בקרי Meta Quest Touch Pro של מעקב עצמי, טיפים לחרטה, חוסמי אור חלקים ומזח טעינה. אתה יכול לקנות אותו בכל מדינה בה נתמכים מוצרי Meta Quest, שניהם במטא.COM ובקמעונאים נבחרים כולל Best Buy בארה”ב ובקנדה, ארגוס וקאריס בבריטניה ו- FNAC ו- Boulanger בצרפת. אתה יכול גם לרכוש מאמזון בארה”ב, בריטניה, קנדה וצרפת .

חוויות חדשות ומתקדמות

.

לדוגמה, תמונה במשרד הביתי שלך מובילה מפגש סביב שולחן וירטואלי גדול עם כל הצוות שלך, שכולם גם עובדים בבית. אתה יכול לראות את השולחן האמיתי שלך ולהשתמש במקלדת ובעכבר הפיזי שלך. כשאתה צריך להסביר משהו לצוות שלך, אתה קם ומשרטט אותו על לוח לבן וירטואלי ענק כדי שכולם יוכלו לראות. כשאתה מצייר, אתה יכול לראות את ביטויי ההבנה על פניו של חברי הצוות שלך. זה אפשרי ב- Meta Quest Pro ב בזכות מעבר הצבע המלא של האוזניות, מעקב אחר עיניים והבעות פנים טבעיות.

או דמיין לתעל את הפיקאסו הפנימי שלך. אתה ב- VR, מתנסה בסגנונות ציור שונים, צבעים ומברשות, ובכל פעם שאתה מסיים תמונה, אתה תולה את האמנות הווירטואלית על קיר הסלון שלך. . אתה יכול אפילו להזמין חברים מרחבי העולם לבקר באולפן האמנות הווירטואלי שלך. זה אפשרי בגלל תכונות הצבעים של Meta Quest Pro ותכונות העוגנים המרחביים המשותפים, באמצעות אפליקציה בשם ציור vr .

כשאתה נכנס לאוזניות החדשות שלך או לגשת לאפליקציית Meta Quest Mobile, תוכל למצוא את הכותרות האלה בחנות Meta Quest. תוכלו למצוא גם אוספים אוצרים של תוכן מציאות מעורבת, אפליקציות פרודוקטיביות שמביאות את מקום העבודה שלכם לחיים, אפליקציות ומשחקים הכוללים מעקב ידני וממנפים נוכחות חברתית, ועוד ועוד. למבט על מערך ההשקה, לחצו כאן . וכשאתה חוקר את האפליקציות הטבילות הללו, נסה ללחוץ על כפתור המטא כדי לגשת לאחת מתכונות Meta Quest Pro האחרונות שלנו, המאפשרות לך לפתוח דפדפן, לשלוח הודעה או לקיים אינטראקציה עם אפליקציות דו -מימדיות אחרות מבלי להשאיר את החוויה האדירה שלך.

ועם Meta Quest Pro, אנו ממשיכים לשפר את חווית תוכנת VR. אנו יודעים שקהילת Meta Quest ביקשה דרכים חדשות ללכוד ולשתף את חוויות הריאליטי המעורבות המדהימות שלהם עם המכשיר החדש הזה, כך שנוסיף הקלטה ויציקה עבור MR בעדכון תוכנה עתידי.

אידיאלי לעתיד העבודה

Meta Quest Pro תוכנן לתמוך במגוון רחב של כלי שיתוף פעולה ופריון המאפשרים לך לשים על עבודתך על גבי העולם הפיזי ולתת לך מרחב וירטואלי עצום למשימות מרובות.

זה אידיאלי עבור בונים, אדריכלים, מהנדסים, מעצבים ואחרים שרוצים להגדיל את זרימת העבודה שלהם ולהעביר את היצירתיות שלהם. וזה עוזר לנו לקדם את עתיד העבודה עם מגוון חוויות ושותפויות חדשות שיהפכו את Quest Pro אפילו יותר טוב עבור יחידים ועסקים כאחד. .

העברת Meta Quest קדימה

עם שחרורו של Meta Quest Pro, מפתחים יכולים להתחיל לבנות חוויות עצומות עבורו היום. אנחנו לא יכולים לחכות לראות מה הם ייצרו עם הכלים החדשים שמשתחררים לפלטפורמת נוכחות, חבילת תפיסת המכונה שלנו ויכולות AI הכוללות תנועה SDK, מעבר צבע מלא, עוגנים מרחביים משותפים ועוד.

.com למידע נוסף או לרכישת Meta Quest Pro משלך עוד היום.

Meta Connect 2022: Meta Quest Pro, יותר VR חברתי ומבט אל העתיד

היום ב- Meta Connect, מארק צוקרברג הצטרף למנהיגים ממעבדות הריאליטי במטא וכמה אורחים מיוחדים כדי להציג את התקדמותנו בהפיכת המטבס למציאות. הדגשנו את ההצלחה המדהימה של Meta Quest 2, דנו כיצד המציאות המדומה הופכת לחברתית יותר ומציגה חידושים לחידושים, משחקים ועבודה. חשפנו גם את Meta Quest Pro, מכשיר פורץ דרך שמקרב את העולמות הפיזיים והדיגיטליים צעד ענק אחד קרוב יותר.

הצגת Meta Quest Pro

אוזניות Meta Quest Pro במזח הטעינה שלו

בשנים האחרונות שיתפנו כמה פרטים על מכשיר ה- VR הבא שלנו, שאותו קראנו לפרויקט קמבריה. היום אנו מפילים את שם הקוד ומציגים את Meta Quest Pro. .99 דולר. .com .

Meta Quest Pro הוא הראשון בשורה חדשה של אוזניות מתקדמות שנבנו כדי להרחיב את האפשרויות של מציאות וירטואלית ומעורבת. עדשות הפנקייק שלה מתקפלות אור מספר פעמים, ומפחיתות את גודל האוזניות תוך הצגת חזותיות חדה יותר. סוללה חדשה ומעוקלת מאחור עוזרת להפוך את Meta Quest Pro לאוזניות מאוזנות וארגונומיות יותר בסך הכל.

מצלמות הפונות לרזולוציה גבוהה כלפי חוץ לוכדות 4x פיקסלים רבים כמו Meta Quest 2 והופכים את Meta Quest Pro המכשיר המעורב הראשון שלנו בצבע מלא שלנו. תאר לעצמך את האפשרויות כאשר העולמות הפיזיים והדיגיטליים יכולים סוף סוף לקיים אינטראקציה חלקה, מבלי שאתה מכה את הצוואר שלך כדי להביט למטה בטלפון.

תמונה המפרטת את Meta Quest Pro

זה גם האוזניות הראשונות שבנינו שמשלבות חיישנים הפונים פנימה כדי לתפוס הבעות פנים טבעיות ומעקב עיניים. הרם גבה, חיוך או פשוט ליצור קשר עין עם מישהו, והאווטאר שלך יעשה את אותו הדבר. כל זה עוזר בשיפור הנוכחות החברתית – התחושה שאתה ממש שם יחד עם מישהו לא משנה איפה אתה נמצא בעולם.

זהו צעד גדול קדימה בהבנת ההבטחה למטברס, ויש עוד כל כך הרבה מה לכסות, אז קבל את כל הפרטים בבלוג Meta Quest שלנו .

. אנו ממוקדים באותה מידה ביצירה ותמיכה בתוכנה המשפרת את אופן העבודה שלך.

יו”ר ומנכ”ל מיקרוסופט, סטיה נדלה מתוך אולמות עבודה של Meta Horizon.

צילום מסך המציג צוותי מיקרוסופט של מיקרוסופט ב- VR

קרא עוד על השותפויות שלנו וחדשות אחרות על עתיד העבודה בבלוג Meta Quest .

חוויות חברתיות חדשות ב- VR ומעבר

כאשר Meta Quest 2 הושק לפני שנתיים, רוב הזמן של האנשים ב- VR בילה לבד. כעת, הרוב מושקע באפליקציות מרובות משתתפים ואפליקציות חברתיות.

. הכרזנו גם על חידושים חברתיים חדשים שעלינו עובדים עם צוות ה- YouTube VR. אם אתה מסתובב עם חברים בבית Meta Horizon Home, בקרוב תוכל לצפות בסרטוני יוטיוב יחד.

תצוגה מקדימה של הדור הבא של אווטרי מטא שלנו שיהיו אקספרסיביים ומפורטים יותר-והכרזנו על אווטרים בגוף מלא ב- VR, החל בעולמות Meta Horizon. מחוץ ל- VR, אנו מביאים אווטרים לצ’אט וידאו, מתחילים ב- Messenger ו- WhatsApp, כך שתוכלו לבטא את עצמכם ולהגיב מבלי להפעיל את המצלמה שלכם.

קבלו סקירה עמוקה יותר של כל חדשות פלטפורמת ה- VR שלנו בבלוג Meta Quest, כולל עדכונים על כושר ושיתוף הפעולה הרב-שנתי שלנו עם NBCuniversal כדי להביא לחיים קומדיה ואימה איקונית באמצעות חוויות במטברס.

עדכוני מחקר של מעבדות מציאות

מעבר לכל מה שהכרזנו היום, חלקנו גם עדכונים על המחקר שלנו כלפי הטכנולוגיות היסודיות למכשירים עתידיים ומטברס, כולל:

  • היצירה שלנו לשימוש בבינה מלאכותית ובאלקטרומוגרפיה כדי ליצור ממשקים אינטואיטיביים יותר, מרוכזים אנושיים
  • פרויקט אריה והשותפות שלנו עם אוניברסיטת קרנגי מלון כדי לעזור לאנשים עם ליקויי ראייה לנווט טוב יותר בסביבתם בתוך הבית
  • שתי טכנולוגיות לבנות ולתפעל חפצי תלת מימד במטברס: שדות זוהר עצביים ועיבוד הפוך
  • Avatars Codec Photorealistic, כולל הבעות פנים חזקות יותר ואווטרי קודק מיידיים שהם מהירים וקלים יותר לייצור

עם מעבדות מציאות, אנו ממציאים פלטפורמת מחשוב חדשה – אחת שנבנתה סביב אנשים, קשרים ומערכות יחסים החשובות. בקר בטק במטא לקבלת הסיפור המלא על המחקר האחרון שלנו.

  • Meta Quest Pro: בנוי עם פרטיות בראש
  • פלטפורמת נוכחות מציגה כלי מפתחים חדשים עבור Meta Quest Pro
  • משחקים ב- Connect 2022: ‘Marvel’s Iron Man VR’, Xbox Cloud Gaming, תאריך השחרור ‘בינינו VR’ ועוד
  • Meta Spark Roundup
  • חדשות מפתחים ב- Meta Connect 2022
  • מדגישים מטא אווטרים מ- Connect 2022