מלחמת הכוכבים ג’די: סדר נופל

Contents

לכו ימינה וקחו את המעלית לאתר החפירה הקיסרית, נשרו כדי למצוא נקודת מדיטציה ואז קבלו BD-1 להעביר את קו הרוכסן למטה, כך שתוכלו להשתמש בו, קחו קו רוכסן שנייה עוד יותר ופנו לחדר קדימה, כאן תתמודד עם שני דרואידים אבטחים כמו גם עם סערה, פשוט לפרוץ את הדרואיד ותראה אותם נלחמים בזה. לאחר הטיפול באויבים, התקשר עם ספסל העבודה כדי לרכוש את Zipline מופעל שדרג ל- BD-1.

מלחמת הכוכבים המלאה ג’די נופלת בהזמנת דרך ומדריך

מלחמת הכוכבים ג’די נופלת בהזמנת דרך – קבר מיקרול

. באזור זה לוקח אתכם אל, צניחו לתעלה השנייה ועברו את הפתח משמאל. כוח דחיפה הקיר למצוא א נקודת מדיטציה ופער זעיר לסחוט את זה ייקח אותך אל קבר מיקרול שם מחכה פאזל פנס.

לכו ימינה ועקבו אחר המדפים למטה לדאבל מתנדנד היישר למגלשה למטה אל קיר לטפס. זה יוביל אותך אל פער צר שתוכל לסחוט את המקום בו תמצא אפוטרופוס מקדש הורג כמה סערה. להביס אותו ו כוח דחיפה הדלת החוצה, כדי להיכנס לחדר מימי, למצוא עוד דלת מפורטת אדומה ולעזוב.

לאחר מכן סרוק את הצמחים מפעילים את הדום כדי להפעיל את המגנטים ולמשוך פנס לשורשים האדומים ולשרוף אותם משם. ראש במעלה המדרגות והשתמש ב נקודת מדיטציה. במורד המדרון תגיעו לגשר ארוך עם א כוח הד וכן ארגז סקומפ בסוף המכיל את גמל שלמה צבע משרה. חזור ו כוח דחיפה הקיר להיכנס לחדר העליון בו תמצאו כמה חבורה של חיילים להרוג. כשהם מתים בראש בצד ימין ומשתמשים ב קיר לטפס להגיע לאדף העליון ו כוח דחיפה הקיר למצוא א אַרְגָז עם ה .

התעלם מהדלת השנייה שאתה יכול כוח דחיפה כאן למעלה לעת עתה מכיוון שלא תוכל לעשות כלום עד שתפתח את הנעילה כוח משיכה יְכוֹלֶת. במקום זאת חזרו אל אדן התחתון והשתמשו בהדרכה כדי להפעיל את המגנטים ולשלוף בלוק מהקיר. ואז השתמש שוב בהדרכה כדי להפוך את המגנטים כבוי, כוח דחיפה .

תגיעו למסדרון מעגלי עם אפוטרופוס מקדש אינרטי שתוכלו לתקוף או לעזוב להיות. עקוב אחר המסדרון מסביב ותגיע ל , א קיר לטפס עטוף בשורשים שאינך יכול עדיין לגשת אליו, ופינה עם א אַרְגָז גם עטוף בשורשים שאינך יכול להגיע עדיין.

כוח משיכה תוכל לנקות את קיר לטפס כדי להגיע ולהביא סיר להבה מהחדר הראשי או מעל מעל גשר תחצה אחר כך ואז תזרוק אותו לשורשים מהגשר כדי לשרוף אותם ולפתוח את אַרְגָז שמכיל את BD-1 Skin Sumi.

. יהיה א ריצת קיר זה מוביל לכפול חֶבֶל להתנדנד ל קיר לטפס זה יאפשר לך לקפוץ למדף עם כמה צמחים דוקרניים. עקוב אחר הדרך לאחר קיר לטפס זה ייקח אתכם לאזור פוזז גדול למחצה בו תצטרכו לארגן מחדש טנדרים גדולים סביב עמוד מרכזי כדי להגיע לצד השני. יהיו גם כמה יצורים וחיילים להתמודד איתם.

קיר לטפס. השתמש בו כדי להגיע לרציף הבא ולהתמודד עם חיילי הצופים שאתה מוצא שם. קפוץ לרציף הבא ופנה שמאלה למצוא קרן וכמה פלטפורמות נוספות שייקחו אותך לאחר קיר לטפס, דרך א ריצת קיר. כשאתה הולך, ספינה תגיע ותיפול א טיהור טרופר .

כאשר חייל הטיהור מת מפעיל את המתג כדי לסדר מחדש את הוואנים ופנה שמאלה מהמתג כדי לנשור ולהגיע למוצב חדש טפס וול. השתמש בזה כדי להגיע לרציף הבא ולעקוב אחריו, התבונן במארב של חייל צופים ואז קפוץ לרציף הבא. פנה לאחור ושימוש כוח דחיפה כדי לשלוח את מפעל הספייק לדלת שעברת כדי לגשת ל מהות חיים בְּתוֹך.

חזור לרציף עם המתג ושימוש כוח איטי על השבש לפני שתפעיל את המתג. זה אמור להחזיק אותו במקום כדי שתוכל לטפס עליו ולרכוב אותו לרציף חדש. כוח דחיפה הדוקר קיר לטפס לְמַעלָה. בחלקו העליון אתה אמור לראות פלמטרופר נלחם. מתי זה נגמר ריצת קיר והפיל התקפה את מי שעזב, ואז קח את הכפיל ריצת קיר אל ה קיר לטפס ולראש למצוא עוד אחד קיר לטפס זה מוביל לגשר.

יש יצור על הגשר שתצטרך להרוג וכשהוא מת, עבור אל השורשים האדומים החוסמים את הדרך ולהפעיל את המתג. מגנטים ידחפו פנס אל הקיר שתוכלו אז לשרוף את השורשים ולעבור.

כעת תוכלו לגשת ל קיר לטפס עברת קודם לכן והרמה שהיא עולה אליה, שתוביל לדלת שאתה יכול כוח דחיפה דרך להיכנס לשכבה העליונה של קבר מיקרול. כוח דחיפה הדלת בצד השני כדי לחשוף חייל טיהור בצד השני. תהרוג אותו ואת המפלצות שבאות אחרי.

ראש שמאלה וקח את המגלשה למטה. תגיעו לגשר מלא בכיסאות סערה שתצטרכו להרוג. כשכולם מתים, פנו לשער וקחו את השביל ימינה לעלות לדלת תוכלו מחוץ לדרך.

פנו אל העמודים המכוסים הגפן והשתמשו ב קירות מטפסים כדי לעבור לצד השני בו תוכלו לראות את המחסומים נפתחים וסגירים. לעבור את המחסומים הנעים, באמצעות כוח איטי אם אתה צריך, ותמצא מתג שמכבה אותם, אם כי עדיין לא תצטרך אותו. נקודת מדיטציה משקיף על פלטפורמה מושעה על שרשראות עם סערות מחכות עליה.

מלחמת הכוכבים ג’די נופל סדר מסדר דרך – כוח משיכה

הסתובב ימינה ותוכל לקפוץ אל מעקה בתחתית הרציף התלוי. שימי סביב קיר לטפס קטע בו תוכלו להשתמש כדי לקום למעלה כדי להילחם בכיסרי הסערה, בשלב זה א טיהור טרופר גם ייפול. ברגע שהוא יביס את הספינה שהביאה אותו תפתח באש ותשבר את אחת השרשראות. תיפול ותפעיל זיכרון שילמד אותך את כוח משיכה יְכוֹלֶת.

תנחת על פלטפורמה בה אתה יכול עכשיו כוח משיכה א חֶבֶל להגיע לרציף התלוי שעכשיו בצד שלה.

לטפס במעלה הרציף וכשאתה מגיע לשימוש העליון כוח משיכה כוח דחיפה לירות אותו בשורשים ולנקות את קיר לטפס. לעלות ותמצא אזור עם א נקודת מדיטציה ופער צר מימין בו תוכלו להשתמש כדי להגיע לאזור עם המחסומים הנעים מקודם. זה יהיה מלא בחיילים ודרואיד בדיקה שאתה יכול כוח דחיפה וכן כוח משיכה אל המחסומים.

תצטרך להוציא גם את האפוטרופוס הקבר בסוף, וכשהוא יורד ה חֶבֶל להתגבר על הצד השני. כעת תוכל להשתמש כוח משיכה לצייר את החבל מהציר ליד הדלת, שתפתח אותו כשאתה מושך. קח את המחבר בידיים שלך לתפקיד מימין ונעל אותו במקום כדי לשמור על הדלת פתוחה.

תמהרו על ידי חיילי צופים, דרכי בדיקה וחייל טיהור ברגע שהדלתות פתוחות, אז תתכוננו לקרב. כאשר כולם נשלחים ראש אל האור משמאל שמוביל לדרך לא אתה יכול כוח משיכה לממש א ריצת קיר. תגיעו לדלת אחרת שתוכלו לפתוח באמצעות . תהיה חיה ענקית להרוג כשאתה כן, אבל אני מקווה ש- StormTroopers ירכך אותו קצת לפני כן.

ברגע שהכל מת דרך הדלת המפורטת האדומה המובילה לכמה מדרגות, משגיח על החיילים בפנים. עקוב אחר השביל סביב נקודת מדיטציה וכן קיר לטפס .

לנגב את הניצולים ופנה ימינה, במעלה קיר לטפס לדלת אתה יכול כוח דחיפה . פנו פנימה ותראו כמה מים נופלים מהגג, כמה שורשים מימין, ודלת משמאל שתוכלו לפתוח על ידי כוח מושך . זה ישחרר כמה יצורים שתצטרך להרוג. כשתסיים זה בדוק את השורשים: אם אתה משתמש תמשוך פנס לשורשים ותשרוף אותם, ותעניק לך גישה לא כוח הד והפנסים האחרים.

עברו דרך הדלת שפתחתם ותמצאו א קיר לטפס מכוסה בשורשים המובילים ל תמצית כוח, אבל אם תנסה לקחת פנס כדי לשרוף אותם המים יכבו אותם. במקום זאת תביא פנס לאמצע החדר השני והשאיר אותו על הרצפה. עברו דרך הדלת וחפשו א קיר לטפס ליד הדלת שתכניס אותך לגומחה שלמעלה.

אם אתה מכוון א כוח משיכה לקראת המקום בו נעלתם את חבל הציר במקום, עליכם למשוך אותו בחינם, לסגור את הדלת ולפתוח את הגומחה בה אתם נמצאים. אז את \ ה יכול \ ה כוח משיכה הפנס עד אליך, ו כוח דחיפה תמצית כוח.

. . כדי לעשות את זה למטה שמאלה כדי למצוא ציר ליד השרשרת שאתה יכול כוח משיכה ולנעול במקום כדי להעלות את המטוטלת, להביא את השורשים לרמה שאתה נמצא בה.

מלחמת הכוכבים ג’די נופל פלידה פנסי

הפעל הבא את השדה המגנטי שהניע את החסימה ופנה חזרה לרמה הגבוהה יותר לתפוס פנס. כוח דחיפה זה לשדה המגנטי, שומר עליו באוויר ומחוצה לו מהמים.

ואז נשר כדי להשיג את הפנס ו כוח דחיפה זה בשרשרת כדי לשרוף את השורשים ולהפיל את המטוטלת, לשחרר את הכדור בפנים. להפיל כוח דחיפה אוֹ הכדור אל הבמה כדי להרים את הצריח. הקלטה של ​​אנו קורדובו תשחק כשאתה עולה לפני השטח זפו.

כשאתה עוזב את הצריח אתה תהיה בחוץ עם המטרה האולטימטיבית לחזור לגמל שלמה. נקודת מדיטציה ואז פנו לאורך סדרה של ריצות קיר באמצעות כוח משיכה כדי להביא את החבלים אתה צריך להמשיך עד שתגיע ומפיל להרוג סערה. בדוק בתוך הדלת ותמצא סַפְסָל עם שדרוג פרוסת הפרוסה דרואיד שיאפשר לך להפוך את כל האבטחה שאתה נדהם ידידותית.

המשך על ידי כוח לדחוף גשר אחד, אם כן הבא, ובעקבות הגנטרי עד שתמצא דלת קטנה משמאל שמובילה לחדר עם מעלית ימינה חזרה למטה אל אתר חפירה אימפריאלית, ושדה כוח משמאל אתה יכול חִיוּב יֶתֶר להמשיך הלאה. .

תגיע לדלת שלא נפתחת עם מאוורר משמאל שאתה יכול כוח איטי לעבור. התעלם מהדלת שאתה יכול פתוח לרגע, ופנה שמאלה, במדרגות ו כוח משיכה הגשר כדי להגיע ל קיר לטפס. לעלות כדי להגיע לאוהד אחר שאתה יכול כוח איטי להגיע א אַרְגָז עם ה Aurodium חומר אורות בְּתוֹך.

פנה מה- אַרְגָז ותראה את הדלת שאתה יכול כוח דחיפה מוקדם יותר אז פנו למטה ועברו במקום שיש כמה אפשרויות. יש דלת SCOMP משמאל אתה יכול לפרוס כדי להגיע א טיהור טרופר ושדה כוח. הוצא אותו החוצה ו ריצת קיר ישר לדלת שאתה יכול כוח דחיפה, ואז עזב לפתח היכן שאתה יכול כוח משיכה חבל להגיע לא כוח הד וכן חִיוּב יֶתֶר שדה הכוח לכבות אותו. בצד השני נמצאת מגלשת קרח שתביא אותך אל אתר התרסקות.

המעלית מימין תוריד אותך בחזרה כדי לגשת לחדש קיצור ל מטה קיסרי. בצד ימין תוכלו לראות כמה מדרגות גדולות שיובילו לרציף עם מסלול חלופי לרציף הנחיתה שעברתם כשיצאתם מהמקדש (שאינכם צריכים לדאוג לו). קישור SCOMP דלת אתה יכול לפרוס, מה שמוביל ל כוח הד ו נקודת מדיטציה, דלת SCOMP אנדרטה מבולבלת אזור בו נכנסת במקור לפסל כדי לפתוח את קישור ה- SCOMP.

בעיקרון אתה יכול לקחת כל אחד מהנתיבים האלה כדי לנסות להגיע אל גְמָל שְׁלֹמֹה. עם זאת, כל מסלול שתעבור, תירט על ידי צייד השפע Madge Midge, למאבק בוס אתה לא יכול לנצח שיסתיים כשאתה נלכד.

אחרי ש- Mad Mitch לוכד אותך אתה תתעורר בתא. כל הפאנלים מהקיר כדי למצוא כבל חשמל ושקע שתוכלו להביא יחד לפתיחת הדלת. פנו למסדרון ולסוף בו תוכלו למצוא מכונה ומגוון כבלים ושקעים. הוצא את הכבל המופעל מהמכונה וחבר אותו לשקע הקרוב ביותר שיפעיל את החוט המחובר לזה. ואז קח את הכבל התלוי מהפאנל שהפעלת זה עתה וקח אותו על פני המסדרון לשקע ליד הדלת. חבר אותו לפתיחת הדלת.

בתוך התא שרק פתחת תמצא דלת שתוכל לכפות על הדחיפה המובילה לפער לסחוט דרכה. ראש שמאלה ותראה אסיר נוסף שאתה יכול לתקשר איתו למרות שהוא לא עוזר הרבה. פנו לכיוון החור הגדול (התעלם מהמסדרון ימינה לעת עתה) ו ריצת קיר על

בחן את הדלת הגדולה אז כוח משיכה כבל החשמל החוצה ולהשתמש בו כדי להתנדנד אל מדף מעל הדלת. חבר את הכבל לשקע שתמצא שם ואז צא דרך הדלת שנפתחת מאחור כדי למצוא BD-1. השתמש בכוח משיכה כדי להסיר את לוח הקיר מימין לדלת כך ש- BD-1 יכול פרוסה הדלת נפתחת ומניחה אותך

עכשיו פנו למסדרון שהתעלמתם קודם ויש לכם BD-1 פרוסה זה נפתח ותחזור לסוף מסדרון הכלא. החזיר את החוט הראשון שעברת למכונה המרכזית מאיפה קיבלת אותו ואז קבל BD-1 ל חִיוּב יֶתֶר הלוח בצד השני כדי להניע את המעלית. ללכת על לוח הרצפה כדי להפעיל ואז להשתמש ב נקודת מדיטציה לפני שאתה יוצא החוצה.

. יהיה מגוון של מפלצות להילחם בגלים, לפני כן Madge Midge . המשך להילחם ובסופו .

השלמת חלק הזירת Bounty Hunter Arena מהסיפור פירושו שעכשיו אתה עלול להתקפות אקראיות מצד ציידי השפע בכל נקודה במשחק. .

עמוד נוכחי: מלחמת הכוכבים ג’די נופל הזמנה דרך דרך – קבר של פאזל פנס מיקרטרול,

זפו – חקור את קבר מיקרול

מלחמת הכוכבים ג'די: צילום מסך של סדר נופל

בחינת אתר החפירה הקיסרית ורכישת שדרוג zipline מופעל

קבל BD-1 לחייב יתר על הפאנל שייתן לך גישה למעלית, הורד אותו וחזור למאילמנט ותגדיר את מסלולו לזפו. לאחר שנחתת ויצאת מהספינה תלך ימינה וקח את קיצור הדרך שפתחת לפני שתשאיר חזרה למערות הקרח, עקוב אחר השביל ימינה וקח את המעלית לאתר ההתרסקות. קח את קיצור הדרך שמאלה וקבל BD-1 להזיז את קו הרוכסן לעברך כדי שתוכל להוריד אותו לרציף שלפנינו.

השג את קו הרוכסן המופעל מספסל העבודה באתר החפירה הקיסרית.

לכו ימינה וקחו את המעלית לאתר החפירה הקיסרית, נשרו כדי למצוא נקודת מדיטציה ואז קבלו BD-1 להעביר את קו הרוכסן למטה, כך שתוכלו להשתמש בו, קחו קו רוכסן שנייה עוד יותר ופנו לחדר קדימה, כאן תתמודד עם שני דרואידים אבטחים כמו גם עם סערה, פשוט לפרוץ את הדרואיד ותראה אותם נלחמים בזה. לאחר הטיפול באויבים, התקשר עם ספסל העבודה כדי לרכוש את Zipline מופעל שדרג ל- BD-1.

עם ה- Zipline המופעל שנרכשה כעת תוכל להשתמש ב- BD-1 כדי להחזיר אותך לזיפלינים.

צא מהחדר וחזור לנקודת המדיטציה ואז הזיז את קו הרוכסן כדי לעלות ולהשתמש בו, עכשיו הקיר ניגש אל קו רוכסן אחר ותוריד אותה, כאן תתמודד עם כמה סערים, אך ניתן בקלות לטפל בהם בכוח דוחף אותם מהצד. לאחר שהאויבים דואגו לראש דרך הדלת קדימה ועקוב אחר השביל ימינה, הכוח דחף את הדלת ונפל למטה כדי למצוא את שומרי כוח הקבר הד, עכשיו פתח את קיצור הדרך וחזר שוב למעלה.

הוציאו את האויב שלפניו וקבלו BD-1 לפתוח את הדלת, ראשו וקיר רץ שמאלה כדי להשיג את אמצעים הרסניים כוח הד, עכשיו עברו דרך הדלת הסמוכה ונשרו ימינה, המשיכו ללכת בדרך מסביב עד שתפסו את החבל ואז הסתובבו כדי לעלות על מיכל שמחזיק את .

השתמש בחבל כדי להתנדנד לצד השני ולהשתמש בנקודת המדיטציה, לאחר שתסיים את המעלית קדימה כדי להתמודד מול האחות השנייה.

בוס: האחות השנייה (זפו) ¶

בוס: האחות השנייה (זפו)

בוס: האחות השנייה (זפו).

כאן תילחם שוב באחות השנייה אבל הפעם המטרה שלך היא להוריד אותה לחצי בריאות. למאבק זה היא תשתמש בכמה מאותן התקפות מהקרב הקודם אך עם כמה תוספות. הפעם היא תשתמש בכמה התקפות אדומות שיש להתחמק ממנה, הראשונה תערוך אותה בקפיצה לאוויר ודקירת האורות באדמה. .

עברו במהירות מהדרך כאשר האחות השנייה קופצת

עברו במהירות מהדרך כאשר האחות השנייה קופצת

ותעמדו לאחור כשהיא טוענת התקפת החלקה

(1 מתוך 2) עוברים במהירות מהדרך כאשר האחות השנייה קופצת

עברו במהירות מהדרך כאשר האחות השנייה קופצת

ותעמדו לאחור כשהיא טוענת התקפת החלקה

. (ימין)

למרות שאתה יודע מה ההתקפות המסוכנות ביותר, עדיין יש לה התקפות רגילות יותר שאתה צריך להיות מודע להן. אם אתה עומד במרחק היא תטפטף לעברך ותנסה לדקור אותך עם אורות האור שלה, והשנייה היא כשאתה עומד קרוב אליה היא תעשה התקפת ספין שתעניש מאוד ככל שתוכל להשיג המום בזה.

עם ההתקפות המכוסות תצטרך לדעת כיצד להתמודד עם נזק משלך, כדי לעשות זאת תרצה להשתמש בכוח איטי עליה כשהיא מתנפצת לכל פינה בחדר ולקבל כמה התקפות מאחור או אם אתה מרגיש מספיק אמיץ אתה יכול לנסות להכות אותה.

בחינת קבר מיקרולול ורכישת כוח Pull¶

קבר הכניסה למיקרול

קבר הכניסה למיקרול.

אחרי ששרדת את הקרב תהיה לך רק דרך אחת ללכת, והיא להרפתקה דרך קבר מיקרול. .

עבודת צבע גמל גמרית לצד עידן הכוח האקסטרווגנטיות הד. .

אסוף את עור גמל העל של הכסף העגום מחזה

וכוח דחף את הסקונגוס לכיוון הקיר כדי להשתחרר

מהות החיים בחדר הפתוח הגדול

(1 מתוך 3) אוספים את עור גמל העל של הכסף העגום מחזה שמתחבא על הגשר בהתחלה

השתמש בנקודת המדיטציה ואז המשך ללכת אחר השביל מסביב, בסופו של דבר תיתקל בחדר פתוח גדול שיש בו כפתור שמחכה לקיים אינטראקציה ברגע שתכנס, לחץ עליו ותירד, עשה את דרכך למרכז החדר למצוא כפתור נוסף ולחץ עליו כדי להמשיך סביב. תראה סקונגוס יחיד שיושב לבד מהות חיים.

. .

קפוץ לעבר וכוח דחף קיר נוסף כדי לקבל גישה לגשר, עשה את דרכך לרוחב ודחף את האויב מהצד, מחליק עכשיו במדרון ודחף יותר אויבים מהצד ולפנות את דרכך לימין כדי להיפתח קיר נוסף. כאן תצטרך לטפס סביב העמודים כדי לפלס את דרכך לצד הנגדי, לאחר שגרמת לו להמשיך הלאה ולקפוץ על פני הקירות הפותחים והסגרים.

קבר מפת Miktrull, Zeffo למלחמת הכוכבים ג’די סדר מסדר

דרך דרך קבר מאזור מיקרטר עם קבר מפת מיקרול על כוכב הלכת זפו במלחמת הכוכבים ג’די סדר עם מיקום של חידות, סודות, שידות, הדהדים של כוח נתונים, מיכלים, יומנים מוצפנים, תמצית כוח, תמצית חיים וזרעי חממה, אויבים וכיוון בהמות אגדיות לסרוק למדריך טקטי, מלחמת הכוכבים ג’די: מפות סדר נופלות & דרך דרך.

קבר מפת Miktrull, Planet Zeffo עבור מלחמת הכוכבים ג’די סדר מסדר

קבר מפת Miktrull, Planet Zeffo עבור מלחמת הכוכבים ג'די סדר מסדר

קבר מפת Miktrull, Planet Zeffo עבור מלחמת הכוכבים ג'די סדר מסדר

מפות מיקום אחרות עבור זפו

קבר השלמת מיקרטר

שידות בסדר נפילה של ג'די

סודות בהזמנת נפילה של ג'די

יומנים מוצפנים בהזמנת ג'די נפילה

בולי עץ מוצפנים

כוח הדה

הכוח הדהד

שמור נקודות בצו נפילת ג'די

שמור נקודות

אויבים לסרוק בהזמנת ג'די

אויבים לסרוק

תמצית חיים בסדר נפילת ג'די

תמציות חיים

תמצית הכוח בסדר נפילת ג'די

זרעי חממה בהזמנת נפילה של ג'די

כוח איטי בסדר הג'דיי ריצת קיר בהזמנת נפילה של ג'דיי כוח דחיפה בצו נפילת ג'די כוח משוך את סדר הנפילה של ג'די

אתה לגלות את כל תעלומות כוכב זפו במהלך הביקור הראשון. .

קבר מיקטרול דרך ההליכה על זפו פלאנט

.

בקבר Miktrull מלבד מציאת שידות וסודות, יש לך שני דברים:

 • ראשון: לִלמוֹד מְשׁוֹך כוח כוח – עשה זאת קודם.
 • שנית: העלה את הצריח של מיטרול .

קבלת כוח כוח משיכה

עליכם להעביר את כל הקבר ממזרח, דרך דרום למערב. אתה עדיין לא צריך לעשות שום דבר בחדר הראשי, פשוט לעבור את זה.

מ- Entance

.

. השתמש בנקודת שמור וקיר קיר טיפוס

. .

חדר ראשי

בשלב זה אתה צריך רק לעבור לחדרים הסמוך. .

כדי לפתוח את המעבר עוד יותר, הפעל את המכשיר ומכבה עם מתג ודחף את בלוק לקיר.

פְּרוֹזדוֹר

לך לסוף המסדרון, צא בחוץ והלך ישר לקווים.

עבור לצד השני של התהום על ידי קפיצה על החבלים.

אתה צריך לעקוף את החדר הזה. המתג משנה את מיקום הפלטפורמות.

.

מעבר סודי ומסובך

כדי לקבל סוד לדחוף את סקונגוס לארגז.

.

.

YouTube: קבר מיקרטר סוד ראשון וסבך מעבר מסובך

השתמש במתג לשריפת מחסום

ואז לטפס לרמה גבוהה יותר וללכת ל [08]

החלק למטה

עכשיו חזור לחדר הראשי באמצעות המשיכה החדשה שלך. אתה יכול למשוך קווים וחפצים אחרים.

קו משיכה ראשון ליציאה.

הבא למשוך את Carnister Burning ודחף אותו על Barier כדי לשרוף אותו.

בדיקה דרואיד

בדרך חזרה מ- [09] תפגשו את בדיקת דרואיד, תוכלו לסרוק אותו.

כעת תוכלו לפתוח ארגזים גדולים ומושכים את נעילת המנעול.

פתיחת דלתות על ידי משיכת מנעול

כניסה פתוחה

היכנס לחדר הראשי ועלה.

יומן מוצפן

אתה יכול לקרוא את היומן המוצפן הזה אחרי שקיבלת משיכה.

אתה צריך לשרוף מטפסים כדי לפתוח את החזה. .

לפתיחת חזה לזרוק מכולה תבערה מלמעלה

 • משוך מיכל תבערה בגודל שמאל כדי לשרוף מטפסים
 • .
 • .
 • דלתות פתוחות.
 • קח מכולה תבערה עם משיכה וזרוק אותו לעבר חוזר.

להעלות את הצריח של מיטרול

 • עבור לחדר הראשי
 • עליית כדור למעלה עם חבל עם הרמה, קו נעילה.
 • .
 • עבור לצד השני של החדר ולמשוך מיכל תבערה
 • לך לשם, משוך מיכל ודחף אותו על מטפס

קבר וידאו של Miktrull - העלו את הצריח של Mitrull Walktround

YouTube: קבר מיקרול – הרם את הצריח של Mitrull Walktrough

יציאה למטה הקיסרי

Kashyyyk וללמוד ג’די פליפ

קבל חזה אחרון.

סודות בקבר מיקרול

סוד בצו נפילת ג'די

סוד – מהות חיים

סוד בצו נפילת ג'די

שידות בסדר נפילה של ג'די

חזה: חומר אורות – הריח הייסיאן

שידות בסדר נפילה של ג'די

חזה: עבודת צבע של גמל שלמה – כסף גרעיני

שידות בסדר נפילה של ג'די

תמציות חיים בקבר מיקרול

תמצית חיים בסדר נפילת ג'די

תמציות כוח במסדר נפילה של ג'די

1. מרווה מיקרול

“חבר שלי, מה שמצאתי כאן הוא מרתיע. נראה כי נרות אלה היו הצעות שהובאו לקבר זה בהתרוממותו של החכם מיקרטרול. בהתחלה האמנתי שהם מצביעים לרוח החיים, אך ככל שיותר || להתעמק בקבר זה פחות הראיות תומכות בכך. . למרות שחלק גדול מהקבר הזה נשמר היטב, אלה נהרסים באופן אחיד. חידה מעניינת.”

יומנים מוצפנים בהזמנת ג'די נפילה

2. מגנטים

“ידידי, נראה כי המכשירים האלה מדמים את משיכת הכבידה של כוכב הלכת הזה. . . מצאתי גליפים חוזרים ונשנים עם אותה מילה: “אסטריום.”תמיד ליד פסלים פגומים. אני מאמין שהאסטריום הזה היה פעם סמל מקורב בכל מקום. .”

יומנים מוצפנים בהזמנת ג'די נפילה

3. המפתח לכספת

“ידידי, סוף סוף מצאתי ייצוג שלם של חפץ הזפו הקדוש ביותר. . אני מאמין שזה מאפשר למגרש כוח לתפוס את תעלומות הכספת. זה המפתח והמדריך: זפו אסטריום! אבל מי הרס תמונות של זה ומדוע? זה דורש מחקר נוסף, אולם השלב הבא ברור: מצא אסטריום, אם עדיין קיימים קיימים.

מרווה מיקרול (07)

כוח הדה

1. גיל הפזרנות

שריד זפו מגיל המסמל על ידי יהירות, אקסטרווגנטיות וכוח.

.

שרידי פועל צפונית. הם עבדו יתר על המידה עד למוות.

3.

.

. פועל זפו

גופה השייכת לכוח העבודה הזפוני שעזר בבניית הקבר.

כוח הדה

5.

החכם של עידן זה דרש הצעות יקרות.

כוח הדה

. נרות מצביעים

ההצעות הנפוצות ביותר שהובאו לקברו של מיקרול היו נרות מצביעים, בדרך כלל עטופים במתכת ומעוטרים בגילופים. נאמר שהלהבות שלהם ייצגו את כוחו הבלתי פוסק של מיקרול.

כוח הדה

7.

שרידים מושלכים של חייל זפו. הם נהרגו בגלל שגנבו הצעה קדושה למרווה שלהם.

עדכוני מדריך טקטיים בקבר מיקרולול

עדכון מדריך טקטי בהזמנת נפילת ג'די

. מסוגל לתמרן פיזית ולהשתמש בו כנשק.

. בדיקה משוריינת קלה זו מצוידת בשש זרועות מניפולטור המשתרעות מתרמיל מרכזי ומספר זרועות חיישן נשלפות לאיסוף דגימות. .

יכולות ושדרוגים המעניקים גישה למיקומים.

יכולות כוח כוח, שדרוגי DROID BD-1 ויכולות אחרות יביאו לך, כפי שהם מתגלים, לבקר מיקומים שלא נגישים בעבר. אם אתה נתקל במקום שאתה לא יכול להגיע אליו או להיכנס אליו, צא לחקור נוסף כדי למצוא יותר מיומנויות או יכולות, חזור ונסה שוב.

כוח איטי – אתה יודע את הכוח הזה מתחילת המשחק, הוא מאפשר לך האטה את זמן ההאטה.

ריצת קיר – תוכלו ללמוד את הכוח הזה יחסית מוקדם על כוכב הלכת בוגנו במקלט תת -קרקעי, הוא מאפשר לכם לרוץ לזמן קצר על כמה קירות אנכיים סמוכים אנכיים.

כוח דחיפה – תלמד זאת על כוכב הלכת זפו בקבר אילרם, זה מאפשר לך ואויבים.

– תלמד זאת על כוכב הלכת זפו בקבר מיקרול, זה מאפשר לך למשוך חפצים, אויבים ABD קטעים פתוחים.

ג’די פליפ – תלמד זאת על כוכב הלכת Kashyyyk. זה קפיצה כפולה ארוכה.

שדרוגי DROID BD-1

קישור SCOMP – אתה יכול למצוא קישור SCOMP על כוכב הלכת זפו אך תצטרך לדחוף כוח, זה יאפשר לך דלתות וחזה נעולות פתוחות.

חִיוּב יֶתֶר – .

פרוסה – פרוסה ראשונה: דרואיד אבטחה שתמצאו בכוכב קשיייק, זה מאפשר ל- BD-1 לשלוט על דרואיד אבטחה פגום. פרוסה שנייה: בדיקה דרואיד שתמצאו על זפו, היא מאפשרת לשלוט על דרכי בדיקה פגומות.

Zipline מופעל – על זפו אחרי קאשייייק, זה יאפשר לך לנסוע ומטה זיפלי קווי.

צִיוּד

נשימה מתחת למיםלצלול מתחת למים.

מטפסים על טפרים – .