מגדל של זמן שחרור פנטזיה ואיך להעמיס מראש במחשב ובנייד

מגדל הפנטזיה בקרוב ורבים מכם להוטים לבדוק את זה. בין אם במחשב או לנייד, ההורדה יכולה לקחת זמן מה, במיוחד אם אתה צריך להתקין את המשחק באמצעות אמולטור כמו Bluestacks או קובץ APK.

מגדל זמן שחרור הפנטזיה: מתי בדיוק נוכל לשחק?

זמן מזרחי, זמן פסיפיק. קשה להתרגל לכל אזורי הזמן האלה להבין מתי בדיוק ישוחרר מגדל הפנטזיה באירופה ובמיוחד בצרפת. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על זמן השחרור והתאריך במחשב ובנייד.

בשבוע, ב- 11 באוגוסט 2022, סוף סוף ישוחרר מגדל הפנטזיה המיוחל. נחשב למתחרה מספר 1 של Genshin Impact (שאמור לשחרר את 3 שלו.0 עדכן כמה שבועות אחר כך), אולפן Hotta/תואר העולם המושלם מציע מכניקה שיש למשחק של מיהויו וזה אולי זה שיגייס את ליבם של השחקנים. בכל מקרה, יותר מ 3 מיליון משתמשי אינטרנט נרשמו מראש עד כה.

מגדל זמן שחרור הפנטזיה: באיזו שעה נוכל להתחיל לשחק אותו?

חשבון המגדל הרשמי של פנטזיה חשף לפני מספר ימים את תאריך השחרור העולמי של המשחק כמו גם את זמן השחרור שלו במחשב האישי ובמובייל. אם 17:00 PDT או 20:00 EDT לא אומר לך כלום, זה נורמלי, זה אזורי זמן מלבד שלנו. שים לב שאפשר פשוט לכתוב זמן כמו “17:00 PDT” בגוגל על ​​מנת להשיג את הזמן באזור הזמן הנכון (כלומר זה של צרפת).

  • בצרפת, מגדל הפנטזיה יהיה זמין ביום חמישי 11 באוגוסט ב -2 א.M. אכן, גם אם תאריך השחרור הרשמי הוא 10 באוגוסט, תצטרך לחכות שעתיים קצרות (ולכן למחרת) כדי להיות מסוגל לשחק אותו בצרפת.

חיכית מספיק זמן! סוף סוף הגיע הזמן לשחרר את תאריך ההשקה של #TOF! ��#Toweroffantasy יושק ב -10 באוגוסט, בשעה 17:00 PDT/8 בערב EDT! ��

הורד אותו מראש!

שימו לב שכדי להתכונן כראוי לשחרור מגדל הפנטזיה, תוכלו טען מראש את המשחק , כלומר הורד את הנתונים מראש, החל מה -9 באוגוסט ב- iOS, אנדרואיד ומחשב האישי. זה יהיה חיסכון זמן רב כדי להימנע מהמתנה ליום D. שימו לב שגרסת Steam לא תהיה זמינה עד סוף השנה: עם זאת תוכלו להוריד את משחק המחשב ישירות דרך האתר הרשמי.

טוב לדעת: מגדל הפנטזיה הוא מלא CrossPlay . כך שתוכלו להוריד אותו בפלטפורמות מרובות ולשחק עם אותו חשבון מבלי לאבד את השמירה שלכם. לבסוף, דעו שזה תמיד אפשרי להירשם מראש במחשב ובנייד על מנת ליהנות ממספר תגמולים רבים.

מגדל הפנטזיה

מגדל פנטזיה משחק על ידי Perfect World, משחק על אותם מיתרים כמו Genshin Impact. נופים של יופי גדול, דמויות כריזמטיות להפעיל דרך השיטה הישנה והטובה של גאצ’ה. מגדל הפנטזיה אכן ינסה ללכת על ערוגות הפרחים של טיטאן. אלא שלמצטרף החדש הזה יש כמה חוטים חדשים לקשתו. הוא מושרש ביקום עתידני יותר בהחלט, ובעל הכל יוכל להתפאר בהצעת תוכן רב -משתתפים אמיתי הראוי ל- MMORPG הגדולים ביותר.

מגדל הפנטזיה בקרוב ורבים מכם להוטים לבדוק את זה. בין אם במחשב או לנייד, ההורדה יכולה לקחת זמן מה, במיוחד אם אתה צריך להתקין את המשחק באמצעות אמולטור כמו Bluestacks או קובץ APK.

מגדל הפנטזיה שחרור זמן וכיצד להעמיס מראש במחשב ובנייד

שינה במגדל מעבדת הפנטזיה

מוכן לשלב הבא שלך הפנטזיה מדעית בהשראת אנימה MMO? מגדל הפנטזיה, מה שנקרא השפעה על גנשין שיבוט, הקהל הרשים עם נופי השופעים שלו, התאמה אישית מדויקת ופוטנציאל מרובה משתתפים. אה, וזה בחינם לשחק! מובן, שמי שמחפש חווית שירות חי נוספת כדי להשלים את שלהם גנשין הרפתקאות עשויות להתעניין באסתטיקה ובמשחקים המוכרים.

האם זה יעמוד בציפיות? שחקנים יכולים לגלות בעצמם מתי מגדל הפנטזיה משגר ב -10 באוגוסט. העמיס מראש את המשחק ותוכל להיכנס ברגע שהשרת הולך לחיות. כך איך לעשות בדיוק את זה למחשב ולנייד.

מה זה מגדל הפנטזיה?

מגדל הפנטזיה הוא MMORPG בהשראת אנימה בסביבת פנטזיה מדעית מדעית. אמנם זה דומה השפעה על גנשין בהתבסס על האסתטיקה שלה, היא למעשה שונה בהרבה מבחינת מערכות ההתקדמות והתכונות שהיא מתעדפת. אתה יכול לצפות לחימה בזמן אמת, כלי נשק הניתנים לשדרוג, יצירה וחקירה כמו שהיית עושה השפעה על גנשין. עם זאת, הוא מציע התאמה אישית מעמיקה לדמויות שלך ומדגיש את המשחק כחוויה “עולם משותף”.

מגדל הפנטזיה מתרחש בעתיד בו האנושות החלה להתיישב כוכבי לכת אחרים. זה פועל על אומניום – אבל במחיר. ההדרכה תציג בפניכם במהירות את הטכנולוגיה המתקדמת והמפלצות המפוארות שאולי אתם עשויים לחוות בעולם הזה.

מתי ה מגדל הפנטזיה זמן שחרור?

התחבר מאוחר יותר הערב בשעה 8 עמ ‘.M. מזרחי.

מגדל הפנטזיה משגר הלאה 10 באוגוסט בשעה 8 עמ ‘.M. מזרחי. זה זמן ההשקה הגלובלי, כך שכל מה שאתה צריך לעשות זה להמיר את הזמן לאזור הספציפי שלך. אם אינך בטוח, באתר יש גם טיימר ספירה לאחור שאמור ליידע אותך מתי הוא זמין להוריד.

כיצד להעמיס מראש מגדל הפנטזיה בנייד

העמסה מראש מגדל הפנטזיה עבור נייד עובד באופן דומה גם במכשירי iOS וגם באנדרואיד. פשוט עבור אל חנות האפליקציות (iOS) או Google Play (Android) ולחץ על כפתור “קבל” או “התקן” כדי להתחיל. ברגע שההורדה הראשונית מסתיימת, הפעל את האפליקציה להתחבר והתחל את ההתקנה המוקדמת.

מסך ההתקנה שלפני ההתקנה נראה כמו מעבדה עם סרגל התקדמות להורדה בתחתית. זה אמור לאפשר לך לבחור את האזור והשרת שלך לאחר סיום. אתה יכול אפילו להתחיל להתאים אישית את הדמות שלך לפני ההשקה, גם אם לא תוכל לצייד את העור עד שתגיע לחלק ההתאמה האישית של ההדרכה.

כיצד להעמיס מראש מגדל הפנטזיה במחשב האישי

איך זה צריך להיראות בזמן שאתה מתקין מראש במחשב האישי.

למחשב, הורד היישר מה- מגדל הפנטזיה אתר אינטרנט. מתחת לטיימר הספירה לאחור, צריכה להיות אפשרות להורדה עבור Windows, iOS או Android. לחץ על סמל Windows כדי להוריד את קובץ הביצוע ולפתח אותו כדי להתחיל להוריד את המשגר.

לחץ. זה יבקש ממך ליצור חשבון אם עדיין לא. אם יש לך כזה, התחבר באמצעות האישורים שלך. כניסה פנימה פותחת חלון אחר (שנראה לעיל) שם אתה צריך ליזום את ההורדה לפני ההתקנה.

מגדל הפנטזיה יושק למחשב, iOS ואנדרואיד ב- 10 באוגוסט.