Minecraft 1.20 שבילים וסיפורים עדכון: תאריך שחרור, תכונות, עוד

בדרך כלל, עדכון Minecraft העיקרי הופך לראשונה כשבועיים עד שלושה שבועות לאחר שחרורו הראשון לפני השחרור שלה. בהתחשב בכך שה- 1.20 שחרור לפני שחרור 1 שוחרר ב- 10 במאי 2023, שחקנים עשויים לראות שבילים וסיפורים מגיעים לכל מקום בסוף מאי לתחילת יוני.

Minecraft 1.20 שבילים וסיפורים מעדכנים תאריך ושעה צפויים לשחרור

Minecraft 1.תאריך השחרור של 20 נותר דו משמעי, מכיוון שמוג’אנג רק אישר שהוא יועמד לרשות הקהילה בסוף אביב 2023. עם זאת, בהתחשב בגורמים מרובים, כמו ארבעת המהדורות של העדכון שכבר היו זמינות להורדה, תאריך השחרור לעדכון Trails & Tails לא יכול להיות רחוק, וייתכן שהשחקנים יצטרכו להמתין עוד כמה שבועות.

בדרך כלל, עדכון Minecraft העיקרי הופך לראשונה כשבועיים עד שלושה שבועות לאחר שחרורו הראשון לפני השחרור שלה. בהתחשב בכך שה- 1.20 שחרור לפני שחרור 1 שוחרר ב- 10 במאי 2023, שחקנים עשויים לראות שבילים וסיפורים מגיעים לכל מקום בסוף מאי לתחילת יוני.

כל הכרזות על תאריך השחרור הרשמי עבור Minecraft 1.20 עדיין לא הגיעו, אך נראה כי גורמים מרובים מצביעים על העובדה שהבכורה של Trails & Tales Update אינה רחוקה משם.

מדוע יכול להיות 1 של Minecraft.עדכון 20 מופיע בסוף מאי או בתחילת יוני?

למרות חוסר הרצון לכאורה של מוג’אנג להכריז על תאריך השחרור המלא של ה- 1.עדכון 20, נראה כי מרבית השבילים והסיפורים הושלמו. מוג’אנג כבר עבד בתמונות התצלומים השונות של העדכון והסתובב מהוספת תכונות ועד לתיקון באגים וביצוע ציוץ משחק קטן עבור המהדורות של Java וגם של Minecraft של Minecraft,. אם עדכון 1.20 היה תאריך שחרור שהיה רחוק יותר, זה היה סביר שמוג’אנג עדיין יוסיף תוכן ותכונות במקום לתקן פרוטוקולים.

בנוסף, המהדורה הרביעית והסופית החזקה לעדכון 1.20 שוחררו ב -19 במאי 2023. כאשר שלב השחרור לפני השחרור הושלם לעדכון Minecraft, מוג’אנג נוטה להתחיל בפיתוח מועמדים לשחרור שקדמו מייד לשחרור העדכון המלא.

מכיוון ששחרור לפני השחרור 4 נמצא במראה האחורית בשלב זה, יתכן שזה עניין של ימים לפני הופעת הבכורה של מועמדי השחרור, שאחריו אחריהם השבילים והסיפורים המלאים שחשפו במסגרת זמן קצרה מאוד אם מוג’אנג נדבק לפיתוח מחזור שהם השתמשו בעבר.

כמו עדכונים רבים שלפניו, Minecraft 1.20 ככל הנראה יגיעו לכל הפלטפורמות ביום השחרור שלה בין השעות 8 בבוקר ל 12 בערב, תלוי באזור הזמן של השחקן. ברור שמכשולים עשויים להופיע למוג’אנג בין עכשיו לבין הגעתם של Trails & Tales שעשויים לדחוף מעט את העדכון, אך עד כה לא היה שום אינדיקציה לסוג.

יתר על כן, מוג’אנג עשוי בהחלט להחליט לשחרר את העדכון ולהחיל כל תיקונים של הרגע האחרון בכתמים רציפים מהירים שמגיעים לאחר מכן כדי לטפל בכל סיבוכים או באגים בלתי צפויים שלא נתפסו במהלך תהליך התמונת המצב/תצוגה מקדימה.

לעת עתה, האוהדים יצטרכו להמשיך לפקוח על ההודעות הרשמיות של Mojang. ספקולציות זה דבר אחד, אך מילת המפתח היא מחוון קונקרטי הרבה יותר מכל דפוסים שנמצאים בתהליך הפיתוח של מוג’אנג ובחלונות העיתוי. יש לקוות שתאריך השחרור המאוחר של מאי או תחילת יוני נמצא בסימן, מכיוון שהמתנה הרבה יותר זמן תדחוף את העדכון לטכניקה לקיץ, שהוא מאוחר יותר ממה שמוג’אנג הבטיח בתחילה להביא אותו לבסיס הנגן.

Minecraft 1.20 שבילים וסיפורים עדכון: תאריך שחרור, תכונות, עוד

שם עדכון Minecraft 1.20

מוג’אנג

דרך פרק הבכורה של Minecraft Mojang החודשי הודיע ​​על שמו של ה- 1 הקרוב.עדכון 20, קוראים לזה שבילים וסיפורים.

עדכון Trails & Tales של Minecraft, שכונה בעבר ה- 1.עדכון 20 הוצג במקור במהלך ה- Minecraft Live של 2022, שם האוהדים הצביעו על ההמון הבא והמפתחים נתנו הצצה לתכונות הקרובות כמו גם על אגדות Minecraft הקרובות. עם זאת, למידה מה- 1.עדכון 19, מוג’אנג הסביר כיצד יודיעו לאט לאט על תכונות ועל שם העדכון, במקום להבטיח יותר מדי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עכשיו, בזכות הפרק הבכורה של Minecraft חודשי סוף סוף יש לנו את השם הסופי של Minecraft הצפוי מאוד.עדכון 20, הידוע גם בשם שבילים וסיפורים. הנה כל מה שאנחנו יודעים על העדכון החדש.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עץ דובדבן Minecraft

Biome Brossom Brossom הוא

מה יש בעדכון Trails & Tales עבור Minecraft?

יש המון עדכון של Trails & Tales למרות שחלקם בולטים בהרבה מאחרים. עדכון חדש זה יציג ארכיאולוגיה, שני המונים חדשים, הידועים גם בשם The Sniffer ו- The Camel, Biome חדש, חיתוך שריון, ובלוקי במבוק חדשים לגמרי, המאפשרים לשחקנים ליצור בתים חדשים ומלהיבים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מתי השבילים והסיפורים משחררים עבור Minecraft?

במאי 2023 Minecraft חודשי, Mojang אישר כי עדכון Trails & Tales ישוחרר ב- 7 ביוני 2023. הקפד לבדוק את הסרטון לאישור כל התכונות שיישלחו עם העדכון.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

למידע נוסף על The Trails & Tales עדכוני תאריך שחרור, עיין ב- Trains & Tales Update Hub שלנו המספק את כל מה שצריך לדעת על העדכון הקרוב, כמו גם כיצד תוכלו לנסות את התכונות החדשות בקרוב כדי להגיע.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

בינתיים, התבונן בכמה מתכולת ומדריכי Minecraft הנוחים האחרים שלנו שיעזרו לך במסע החוסם שלך: