Minecraft 1.עדכון 20 שבילים וסיפורים הוא רשמית כאן

למרות שלא ציפינו בתחילה לביומה חדשה, הופתענו מההכרזה של Minecraft על ה- Brossom Brossom Biome ב- 1.עדכון 20. נוף מדהים של עלי כותרת של פרחים ורודים היה ההכרזה הוורודה המושלמת ליום האהבה.

Minecraft 1.20 – הכל כדאי לדעת על עדכון ה- Minecraft החדש

Minecraft 1.20 הוא “שבילים וסיפורים”, והכול קשור לסיפור סיפורים ויצירתיות.

Minecraft 1.20 - ארי מחזיק תגלית מארכיאולוגיה

 • תאריך הוצאה
 • חסימות והמון חדשות
 • אַרכֵיאוֹלוֹגִיָה
 • פריחת דובדבן ביומה
 • תכונות אחרות

כצפוי, Minecraft 1.20 הוא העדכון העיקרי האחרון של Minecraft, והוא הגיע סוף סוף. בנוסף לכל התכונות החדשות – כולל זוכה הצבעת ההמון, ביומה חדשה, בלוקים חדשים לגמרי, ארכיאולוגיה ועוד – יש לזה שם משלו מאוד. Minecraft 1.20 הוא “שבילים וסיפורים” וזה מתמקד ב”סיפורי סיפורים ובניית עולם “על פי מוג’אנג. והכי חשוב, התכונות והשם החדשות אינן מחייבות אותך לחכות עוד כדי לטעום לעצמך.

מוג’אנג העביר לנו הצצה למה שבחרו כנושאים עבור ה- 1.20 עדכן בשלב מוקדם, כלומר “ביטוי עצמי, יצירתיות ומוטיבציה מהותית.. הֵם לא רוצה שמיינקראפט ירגיש דביק, כמו שאמרו, ורוצים ששחקנים ימשיכו לשחק ולהתחיל עולמות חדשים מכיוון שהם מרגישים השראה, לא בגלל שהם מרגישים כבולים לטחנת היצירה.

אין זה מפתיע אז שחלק מהתכונות החדשות עבור 1.20 מרכזים בבניית דרכך: בלוקים אסתטיים חדשים ומדף ספרים פונקציונלי. אנו מקבלים גם אפשרויות לחקירה והרפתקאות עם הר הגמל החדש והארכיאולוגיה – שניהם נמצאים במדבריות עולמו של מינקראפט.

עם השלמת רשימת התכונות והפרטים מפונקים, יש לנו ידית על מי Minecraft 1.20 זה עניין. להלן כל הפרטים העסיסיים והחסומים על העדכון החדש:

תאריך הוצאה

מתי Minecraft 1.תאריך השחרור של 20?

Minecraft 1.20 זמין כעת כעדכון Trails & Tales. זה בעקבות הצפחה הרגילה של Builds PreleSearding ו- Snapshot Builds, שהחלה באוקטובר 2022. אתה לא צריך לחכות עוד כדי לחפור בארכיאולוגיה ולתכונות החדשות האחרות.

גרסאות חדשות

 • סלע 1.20.1 – תיקון חם קטן העוסק באג עיכוב לוחית לחץ ובאג עם סירות שהונחו לפני עדכון עולם ל -1.20
 • סלע 1.20.10 – קבוצה קטנה של שינויים בתכונות לסלע, כולל התגנבות קצרה – מה שמקטין את גובה הנגן ל -1.5 חסימות בעת התגנבות – ומשתנה למתכוני הסירה והחבית, בתוספת תכונת זחילה ניסיונית חדשה.

חסימות והמון חדשות

כל המיינקראפט 1.20 חסימות חדשות

כל הבלוקים החדשים למיינקראפט 1.20 מתרכזים בהתאמה אישית של בניינים ומספרים סיפורים באמצעות תגליות ומניעות חדשות. יש את סוגי הפריחה של הבמבוק והדובדבן החדשים, מדף הספרים המסותת, פונקציונלי, סירים בדוגמת, ושלטים תלויים – כל מה שאתה יכול לגלות ולספר את הסיפורים שלך

 • סימנים תלויים: הם מגיעים בקיר, תקרה ובזנים תלויים צרים.
 • עץ במבוק: סט מלא של אבני עץ העשויות מבמבוק כולל דלתות, מדרגות, דלתות מלכודת וקרשים.
 • רַפסוֹדָה: גרסת הבמבוק של סירה היא למעשה רפסודה שטוחה שתוכלו לרכוב עליו.
 • פסיפס במבוק: סוג בלוק דקורטיבי חדש בדיוק לבמבוק.
 • מדף ספרים מסותק: מדף ספרים פונקציונלי שתוכלו למקם עד שישה ספרים עליהם.
 • חול חשוד: נמצא מקדשי מדבר בקרבת.
 • עץ פריחת דובדבן: סט מלא של אבני עץ מהביומה של פריחת הדובדבן החדשה, הם גוון ורוד יפהפה.
 • סיר בדוגמת: חשוף בארכיאולוגיה, אתה יכול להרכיב את השברים שאתה מוצא להכין סירי סיפורים יפים לקישוט איתם.

מדף הספרים המסותת מסודר במיוחד בזכות יכולת האות Redstone שלו. זה יפטר אות רדסטון בהתבסס על כמה ספרים שהוא מחזיק כיום, שמג’אנג מציע יכול להניע כמה דלתות סודיות מגניבות מאוד. למדף אין ממשק מלאי, אומר מוג’אנג. זה אומר שתניח ספרים על המדף על ידי לחיצה עליו עם ספר ביד או לקחת ספר על ידי הצבעה עם הרשת שלך ולחיצה עם יד ריקה.

ה- Minecraft 1.20 המונים חדשים הם הגמל והרחרח

Minecraft 1.20 הביאו לנו שני חברים חדשים: הגמל של Minecraft, אותו בחר מוג’אנג כהר חדש במדבקות, והמרחרח של Minecraft, שזכה בהצבעה של המון קהילתי בשנה שעברה.

ניתן למצוא גמלים שמסתובבים בכפרים מדבריים הולכים, יושבים ומפנים את אוזניהם הקטנות. הם אכן סוג חדש של הר, שהוא חלק מהתכונה הכי מגניבה שלהם: הם יושבים שני שחקנים. זה אומר שאתה יכול להביא חבר לטרק בין בסיסים מבלי שתזדקק לשני מושבים שונים. לגמלים יש גם יכולת מקף אופקית מיוחדת לחציית נקיקים.

בינתיים, הרחרח הוא המון עולמי נכחד שתצטרך להחיות מחדש על ידי מציאת הביציות שלהם באמצעות ארכיאולוגיה. הם גדולים מאוד ומעטים בצורת צב עם גב טחבי, חוטם צהוב גדול ואוזניים ורודות תקליטונים. לאחר בקע, מרחרחים משתמשים בחוטם הצהוב הגדול שלהם כדי לחפור זרעים עתיקים מהאדמה כדי שתשתול.

Minecraft 1.20 תכונה ארכיאולוגיה

במקור הוכרז על Minecraft 1.17 מערות וצוקים מתעדכנים בשנת 2020, ארכיאולוגיה בסופו של דבר נדחתה יחד עם צרורות – שהיו אמורים להגיע גם עם Minecraft 1.17. אבל עכשיו, מוג’אנג הביא סוף סוף את הארכיאולוגיה עם שחרורו של 1.20.

אתה יכול למצוא סוג חדש של חול – נקרא “חול חשוד” – מקדשי מדברי. לאחר מכן תוכל לעבוד על כלי המברשת החדש כדי להקציף את כל החול החשוד בניסיון לחשוף את הכל, החל מברסי חרס, כלים נסתרים ועצמות, ועד ביצי ריחרוד, שהן הפרס הנחמה המקסים ביותר שניתן להעלות על הדעת.

אם אתה שומר על עיניך קלוף, תוכל גם למצוא חורבות שבילים, שהם אתרי ארכיאולוגיה תת -קרקעית כאשר רק החלק העליון שלהם ייצא מהאדמה. חורבות שביל חשיפה יכולות לחשוף את שרידי יישוב עתיק שלם.

Minecraft 1.20 ביומה חדשה: פריחת דובדבן

למרות שלא ציפינו בתחילה לביומה חדשה, הופתענו מההכרזה של Minecraft על ה- Brossom Brossom Biome ב- 1.עדכון 20. נוף מדהים של עלי כותרת של פרחים ורודים היה ההכרזה הוורודה המושלמת ליום האהבה.

“העצים החדשים והיפים האלה ממלאים את האופק בגוון מדהים של ורוד,” אמר מוג’אנג. “כמובן שעצים חדשים אלה יכולים להיות מתפרקים ולהיוצר גם למערך עץ מלא, כולל שלטי התלוי החדשים שהוצגו ותשתילי עץ הדובדבן כדי לגדל יותר מהעצים הוורודים המקסימים.”

תוכל למצוא גם חזירים, כבשים ודבורים שמסתובבות בביומה, נמשכות לפריחות וכנראה מתנשאים מתחת לענפים. סניפים שללא ספק יסתירו אינספור מטפסים שנהנים גם מפריחים, ומעניקים לך חיבוקים.

תכונות אחרות

Minecraft 1.20 מציג את חיתוך השריון

Minecraft 1.20 הציגו חיתוכי שריון, התאמה אישית צבעונית לכל חלקי השריון שלך. אתה יכול למצוא תבניות מחדשות בעולם ואז להחזיר אותן לשולחן המרהיב כדי לשנות את השריון שלך. אתה יכול גם פשוט לקפוץ לכפר סמוך כדי לגנוב גם את שלהם, למקרה שתרצה להסתכל על זבוב.

אם אי פעם קיננתם של שריון תפל המכסה את הבחורים שלך, זה העדכון עבורך – ובדיוק מה השריון הנטריט צריך להיראות קצת פחות משעמם, עם הזהב שמוג’אנג משתמש כדוגמה בכך שהוא מתאים למלך.

הם צרורות במיינקראפט 1.20?

נחשף דרך חזרה באוקטובר 2020, חבילות הן פריט פשוט המאפשר לאחסן סוגי פריטים מרובים בתוך משבצת מלאי בודד. מאז הם הוחזרו מעדכונים, כולל 1.17 ו -1.18 – הזמנה כתכונות ניסיוניות שהוסרו לפני שחרור נכון.

בעוד שוב, חבילות החליקו כמאפיין ניסיוני החל בתמונת מצב 22W42A – ונשארו חבילת נתונים שתוכלו לאפשר במהלך היצירה העולמית ב- 1.20 שחרור – הם לא הכניסו את העדכון רשמית.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

Minecraft 1.העדכון של 20 ‘שבילים וסיפורים’ הוא רשמית כאן

עדכון התוכן המסיבי מתגלגל כעת לכל השחקנים.

תמונה של Minecraft 1.20

(קרדיט תמונה: אולפני משחק Xbox)

מה שאתה צריך לדעת

 • Minecraft 1.20 “שבילים וסיפורים” הוא עדכון התוכן העיקרי האחרון ששוחרר עבור Minecraft בכל הפלטפורמות.
 • ב- 26 במאי חשפו אולפני מוג’אנג לבסוף את תאריך השחרור של העדכון מיום 7 ביוני 2023.
 • העדכון מביא אספסוף, חסימות, מכניקה, תכונות התאמה אישית, מתכוני יצירה ועוד ועוד ועוד.
 • לצד העדכון, Minecraft: מהדורת Bedrock משחררת רשמית ב- Google Chromebooks.

עדכון, 7 ביוני 2023, בשעה 10:15 א.M. CT – נאמן למילה שלה, אולפני מוג’אנג נמצאים כעת בתהליך של שחרור ה- Colossal 1.עדכון 20 “שבילים וסיפורים” למינקראפט בכל פלטפורמה ולכל שחקן. העדכון נמדד בסביבות 960MB בגודל, או קצת פחות מ -1 ג’יגה -בתים. יתכן שייקח זמן עד שהעדכון יופיע עבור כל השחקנים. אתה יכול גם להציג כעת את ה- Changelog המלא לעדכון Trails & Tales של Minecraft כדי לראות כל תכונה חדשה, שינוי ושיפור, כמו גם טריילר השקה חדש שכללתי להלן.

לצד העדכון, Minecraft: מהדורת Bedrock משאירה גם גישה מוקדמת ב- ChromeOS, מה שהופך אותו לזמין במכשירים נוספים ומעניק לו זוגיות תכונות עם כל הפלטפורמות האחרות.

המאמר המקורי שלנו נמשך להלן.

Minecraft לא הפכה לאחד המשחקים המצליחים והנמכרים ביותר בכל הזמנים ללא סיבה, ונהנתה יותר מעשור של חיים בריאים בגלל זרם תמיכה מתמיד של יוצריו והקהילה שלה. ביום שישי, אולפני מפתח Minecraft Mojang גילו סוף סוף בדיוק מתי השחקנים יכולים לצפות לשחרור הרשמי של עדכון התוכן העיקרי הבא של Minecraft.

ה- Minecraft 1.עדכון 20 “שבילים וסיפורים” מגיע רשמית 7 ביוני 2023, לשני Minecraft: Java Edition ו- Minecraft: Bedrock Edition. זהו עדכון ענק, אז אני לא אעסוק את הכל, אבל הנה סקירה מהירה של כמה מהתכונות המרגשות ביותר שמגיעות ל- Minecraft במהדורה זו.

 • ביומה חדשה. חורשת הדובדבן היא ביומה חדשה ונדירה המגיעה לעולם העולמי הכולל עצי דובדבן מקסימים. עצים אלה מביאים עץ חדש וורוד המוגדר ל- Minecraft שניתן להשתמש בו לבנייה, ובכן, את כל העץ שניתן להשתמש בו ב- Minecraft. יש גם אפקט פריחת דובדבן נופל ייחודי שניתן למצוא רק בגרובי דובדבן.
  • שחקנים יכולים גם למצוא חורבות שבילים חדשים בביומים מסוימים כמו טייגאס, ג’ונגלים ועוד, שיכולים להיות מוקפים באבני חול חשודות ובקציצות שריון, דיסקי מוסיקה ועוד
  • גמלים הם הר ייחודי שיכול לשבת שני שחקנים, הם מספיק גבוהים בכדי להימנע מהידיים הכועסות של המונים עוינים, יכולים לטפל במרחקים ארוכים במקום לקפוץ ולהיות המון אנימציות ייחודיות לפעולות שונות
  • רחרחים הם המון ארוך שנכחד ששחקנים יכולים להחזיר לחיים על ידי מציאת ביצי רחרוח והניקה אותם לחיים, ולהשתמש באף החזק שלהם כדי לרחרח זרעי צמחים עתיקים שניתן לגדל לשני סוגים שונים של צמחים נדירים ודקורטיביים
  • שחקנים יכולים ליצור את כלי המברשת החדש ולמצוא חול חשוד כדי להבריח, לחשוף את מה שמוסתר מתחת
  • בעזרת ארכיאולוגיה, שחקנים יכולים למצוא טונות של אוצר, כולל ביצי רחרוח רדומות ושרדי חרס שניתן לשלב אותם לסירי חימר ייחודיים ודקורטיביים
  • שלטי תלייה, שהם גרסאות מגוונות יותר וניתנות להתאמה אישית של שלטים רגילים
  • כל השלטים יכולים גם לעדכן את הטקסט שלהם לאחר היותם מקומות, יש טקסט וצבעים שונים מכל צד, ולהחיל שעוות דבש כדי למנוע עריכות נוספות
  • מדפי ספרים מסותרים, שהם מדפי ספרים פונקציונליים לחלוטין שיכולים אפילו לקשור למניעות רדסטון
  • סט עץ במבוק מלא, כולל רפסודה במבוק ייחודית במקום הסירות מערכות עץ אחרות מקבלות
  • ראש אספסוף חדש של פיגין, כמו גם אינטראקציות חדשות בין ראשי אספסוף לחסימות פתק כדי ליצור רעשי המון בפיקוד
  • תחנת Smithing עובדה מחדש כדי להפוך לתחנת עבודה של כל אחד לשדרוגי שריון וציוד פיזיים ושינויים
  • חיישני Sculk קיבלו המון שדרוגים ושיפורים כדי להיות שימושיים יותר לשחקנים
  • חיתוכי שריון מאפשרים לשחקנים למצוא תבניות נדירות להתאמה אישית של השריון האהוב עליהם עם צבעים ועיצובים ייחודיים, עם עשרות שילובים אפשריים
  • עבור שחקני מהדורת הסלע, כעת ניתן לשלב את Shields עם הבאנרים המועדפים עליך כדי לתרום את העיצוב שלהם

  אתה יכול לראות רבים מהתכונות והשיפורים החדשים הללו בתמונות למטה.

  שחקני Minecraft לא רק מקבלים עדכון ענק מלא בתכונות – אנחנו אפילו מקבלים פלטפורמה חדשה עליה ניתן לשחק. Minecraft בוחנת את Chromebooks כבר זמן מה, אך המשחק משחרר רשמית על המחשבים הניידים והטאבלטים של Google-Fied עם יציאת עדכון Trails & Tales. זוהי מהדורת הסלע, כמובן, ולכן היא כוללת משחק חוצה ומצבים צולבים מלאים עם כל שאר פלטפורמות המהדורה של הסלע.

  Minecraft מקבלת גם חמישה שירים חדשים עם עדכון זה, שהלחין על ידי אהרון צ’רף. אם אינך יכול לחכות לשמוע אותם, אתה יכול למצוא את שירי ה- Minecraft החדשים ברוב שירותי הסטרימינג ברגע זה. אתה יכול לבדוק את המוזיקה החדשה בזמן שאתה מרוויח את הישגי ה- Xbox החדשים שנוספו בעדכון זה.

  למקרה שפספסת את זה, נושא חם ארוך טווח בקהילה Minecraft שוב ביצע את הסיבובים כאשר נמצאו קבצים עקבי ריי ב- Minecraft: Bedrock Edition. עם זאת, סביר להניח שקבצים אלה כבר היו במשחק עבור גרסת המחשב של Windows ו- NVIDIA RTX GPUs, כך ששחקנים לא צריכים להעלות את תקוותיהם למעקב אחר ריי במינקראפט ב- Xbox Series X | S.

  Minecraft אינו רק אחד ממשחקי ה- Xbox הטובים ביותר ומשחקי המחשב הטובים ביותר. זה פשוט אחד המשחקים הגדולים בכל הזמנים. 1.עדכון 20 “שבילים וסיפורים” אינו העדכון הגדול ביותר או הכי שאפתני ש- Minecraft ראה אי פעם, אך הוא כולל המון תכונות חדשות המתמקדות בהרחבת הביטוי, היצירתיות והייצוג של השחקנים, כמו גם עשרות רבים מתחת ל שינויים בגין שיפור החוויה הכוללת.

  Minecraft 1.20 “שבילים וסיפורים” משחררים רשמית ב- 7 ביוני 2023, וזה מגיע לשחקנים ב- Xbox Series X | S, Xbox One, Windows PC, PS5, PS4, Nintendo Switch, Android ו- iOS פלטפורמות. שתי המהדורות של Minecraft זמינות גם דרך Xbox ו- PC Pass Pass, מה שמאפשר לך עוד יותר דרכים לשחק.

  עדכון זה משחרר גם את יום לאחר להגיע דיאבלו 4, ולכן Minecraft הוא רשמית מתחרה דיאבלו (בנוסף לצינוקים של Minecraft, אני מתכוון). שמעת את זה כאן קודם.