כיצד להתנתק פריטים ב- Minecraft – הסר קסמים בקלות

תוכן העניינים

כיצד להסיר קסמים ב- Minecraft

כיצד להסיר קסמים ב- Minecraft

קסמים במיינקראפט תמיד כיף לחקור. אבל זה לא אומר שכולם רצויים. אתה יכול למצוא כמה פריטים קסומים במשחק ארגז החול הזה אך עם קסמים שליליים עליהם. לחלופין, אתה עלול בסופו של דבר לשים את הקסם השגוי תוך כדי לימוד להשתמש שולחן קסום במיינקראפט. ללא קשר לאופן שבו אתה בסופו של דבר עם קסם לא רצוי, הסרת זה ממש קל. כדי ללמוד כיצד להסיר קסמים ב- Minecraft, נצטרך לעצב אבן טחינה. זה הכלי היחיד בו תוכלו להשתמש בכדי להסיר קסמים הן במהדורות ה- Minecraft Java והן ב- Bedrock. לחלופין, תוכלו גם להתקין Forge ב- Minecraft כדי למצוא פתרונות ייחודיים וקלים מבוססי Mod עבור אותו דבר. אבל רוב השחקנים לא צריכים לעבור את המסלול המורכב הזה. לכן, בלי להתייחס יותר, הרשו לי ללמד אתכם כיצד להסיר קסמים במיינקראפט מכלים וכלי נשק.

הסר קסמים ב- Minecraft (2022)

.עדכון 18. אז אתה יכול להיות סמוך ובטוח תוך שימוש בו במשחק שלך ללא שום בעיה. תוך כדי תחילת העבודה, נלמד קודם כיצד להכין אבן שחיקה במיינקראפט. זה הכלי בו נשתמש כדי להסיר קסמים ב- Minecraft. אבל אתה יכול גם לדלג ישירות לתהליך בפועל באמצעות הטבלה שלהלן.

איזה כלי משמש להסרת קסמים ב- Minecraft?

כאמור, הכלי היחיד בו תוכלו להשתמש כדי להסיר קסמים במיינקראפט הוא א אֶבֶן מַשְׁחֶזֶת. גם בעולמות Minecraft המסורתיים ובעולם האמיתי, אבן שינה משמשת ללטש ולשדרוג כלי נשק וכלים. עם זאת, Minecraft מאפשר לך להשתמש בו כדי לטחון גם את כל הקסמים על הכלים שלך. זה עובד על כל סוג של ציוד קסם מחרבות לגזר על מקל. שחקנים רבים משתמשים בזה כדי לאסוף XP (נקודות חוויה) אך יותר על כך בהמשך. ראשית, בואו נגלה כיצד להשיג אבן שחיקה במשחק.

כיצד להשיג אבן טחינה במיינקראפט

  • 2 מקלות
  • 2 קרשים (כל עץ)
  • לוח אבן
  • שולחן יצירה

יש לנו כבר מדריך להכנת שולחן יצירה במיינקראפט. זה גם יעזור לך לגלות כיצד להכין קרשי עץ במשחק. הצבת קרשי עץ אלה אנכית זה ליד זה באזור היצירה גורמת ליצירת מקלות עץ במשחק.

מקלות יצירה במיניקראפט

איך להכין לוח אבן

המרכיב הסופי והעיקרי שאתה צריך להכין אבן טרידה הוא לוח אבן. למרבה המזל, Minecraft מציעה שתי דרכים ייחודיות להשיג לוחות אבן. עם זאת, עבור אחד מהם, עלינו להשיג אבנים במשחק. ניתן ליצור אבן על ידי חימום אבן מרוצף בתוך תנור במיינקראפט. ומכיוון ש- Cobblestone הוא אחד הבלוקים השופעים ביותר במשחק ארגז החול הזה, זה לא צריך לקחת זמן רב לאסוף ולהתחיל עם יצירת אבנים.

אבן מרוצפת בתנור לייצור אבן

ברגע שיש לך אבן במשחק, אתה יכול למצוא כפר עם א סַתָת בּוֹ. בדרך כלל קל יותר למצוא את Stonecutters מאשר טחינה. או שאתה יכול הניחו 3 אבנים בשורה התחתונה של שולחן היצירה כדי ליצור בקלות לוחות אבן. שיטה זו תביא לך 6 לוחות אבן, למרות שאנחנו צריכים רק 2 כדי להסיר קסמים במיינקראפט.

מתכון של לוח אבן

מתכון יצירה של אבן טחנה במיינקראפט

לאחר שאספת את כל הפריטים, אתה צריך לשלב אותם כדי להכין אבן טחנה. לשם כך, בצע את השלבים שלהלן:

1. ראשית אתה צריך הניחו מקל עץ משני צדי השורה הראשונה של אזור היצירה.

2. לאחר מכן, הניחו קרש עץ מתחת לכל מקל בשורה השנייה. סוף כל סוף, הניחו את לוח האבן בתא האמצעי מהשורה הראשונה (בין מקלות העץ). מתכון יצירה זה ייתן לך אבן טחינה במיינקראפט.

מתכון יצירת מתכון אבן שוחק כדי להסיר קסמים במינקראפט

כיצד להסיר קסמים במינקראפט באמצעות אבן שחיקה

כדי להסיר כל קסם מהכלים או הנשק שלך, אתה רק צריך הניחו אותם באבן השחיקה. ישנן שתי עמודות באבן הגרידה (ראה צילום מסך למטה), ותוכל להשתמש בכל אחת מהן. רק וודא שהעמודה השנייה ריקה או שיש בה אותו פריט. תהליך זה לא עולה דבר מבחינת ניסיון, דלק או זמן.

באמצעות אבן שחיקה להסרת קסמים ב- Minecraft

השימוש באבן גרינדט להסרת קסמים מוביל גם לנקודות חוויה. הכמות שלהם תלויה ברמת הקסם לצד איכות הכלי שלך. קחו בחשבון שתוכלו להסיר את כל הקסמים במשחק מהציוד שלכם למעט קללת כריכה וקללת היעלמות. נכון לשנת 2021, אין דרך להסיר אף אחת מהקסימות הללו אלא אם כן אתה משתמש באחד מהמצבים הטובים ביותר של Minecraft.

בונוס: שימושים בטרינדסטון במינקראפט

  • תיקון כלי נשק וכלים במיינקראפט
  • שילוב העמידות של שני סוגים של פריטים
  • הגדלת העמידות המרבית הכוללת של הציוד שלך
  • יצירת סמיתס נשק על ידי הצבת אבן טחון בכפר

הסר בקלות קסמים ב- Minecraft

עם מתכון היצירה והשימוש באבן שחיקה בידיים, אתה מוכן להסיר את כל הקסמים במיינקראפט. אבל אפילו בלי כלי הקסם, ישנן כמה דרכים מהנות וייחודיות יותר לשיפור סגנון הלחימה שלך. דרך אחת כזו היא יצירת שיקוי של עמידות לאש או שיקוי של אי -נראות להתמודד עם המונים מבלי להיכנס למאבק. אתה יכול אפילו להשתמש בכמה מה- Minecraft 1 הטובים ביותר.18 זרעים ליתרונות נוספים מההתחלה. עם או בלי עזרה נוספת, Minecraft מאפשר חקר רב. ולעבור חזרה לעולם הקסמים, אל תשתף כמה מהקסמים האהובים עליך שעל השחקנים לעולם לא להסיר במינקראפט. .

תוהה כיצד להתנתק במיינקראפט? עקוב אחר מדריך זה כדי לקבל תשובות לכל השאלות שלך לגבי התנתקות.

על ידי קיילאש עודכן לאחרונה 13 בספטמבר 2021

ניכר שהייתם קסמים כמה פריטים כדי לחזק אותם. עם זאת, לעיתים חשוב להתנתק מהפריטים הקסומים, וזה מה שאנחנו כאן. מדריך זה יעבור אותך כיצד להתנתק במינקראפט.

תוכן העניינים

כיצד להתנתק במיינקראפט?

אתה יכול להתנתק ב- Minecraft על ידי שימוש בסניפים לשילוב קסמים או שימוש באבני טחינה להסרת קסמים. אבל תצטרך ליצור תחילה את שניהם לפני שתשתמש בהם.

כיצד ליצור סדן כדי לשנות קסמים ב- Minecraft?

כיצד ליצור סדן במיינקראפט

אתה יכול לבנות סדן עם ארבעה מטילי ברזל ושלושה גושי ברזל. ברגע שיש לך את הסדן במקום, כל שעליך לעשות הוא להכניס לתוכו שני פריטים קסומים בדיוק. ANVIL ישלב את שני הפריטים ויהפוך אחד חדש, שהוא עוד יותר חזק מהאדם.

סדן מועיל ליצירת פריטים בעלי סוכנות טובה יותר. יש מגבלות עד כמה אתה יכול לקסום פריט מסוים ב- Minecraft. אבל אנוויל מאפשר לך לשלב אפילו שני פריטים קסומים באופן מקסימאלי כדי ליצור אחד חזק יותר.

כיצד ליצור אבן שחינה במיינקראפט להתנתק?

כיצד ליצור אבן שחיקה במיינקראפט

אתה יכול ליצור אבן טחינה במיינקראפט על ידי הנחת אבן ויערות בחריצי השולחן. לחלופין, אתה יכול גם להשיג אבן טחנות מנפח. Grindstone משמש לתיקון וגם להתנתק. זה ישאל אותך אם אתה רוצה לתקן או להתנתק. כל שעליך לעשות הוא למקם את הפריט הקסום בחלקו העליון של השולחן והוא יתנתק.

הבעיה היחידה באבני טחון היא שהיא יכולה להתנתק רק פריטים לא מקובצים. המשמעות היא שתצטרך לבטל את העצירה של פריט ארור כדי להתנתק אותו.

זה כל מה שאתה צריך לדעת כיצד להתנתק במיינקראפט. בעודו כאן, הקפידו על קריאה איך ליצור הופר, א חָבִית, ו מגן במיינקראפט. מדריכים אלה יעזרו לכם ליצור פריטים יקרי ערך המועילים במשחק.

כיצד לקסום ולתת פריטים במינקראפט

אהרון דונלד אהרון דונלד הוא סופר טכנולוגי נלהב עם דגש מובהק על משחקים וגאדג’טים אלקטרוניים. הידע הנרחב שלו על חומרת משחק ועין נוקבת לפרטים טכניים מציידים אותו לספק יסודי, מעמיק כיצד TOS וביקורות על ציוד המשחקים והמשחקים האחרונים. קרא עוד 24 בספטמבר 2021

במשחק Minecraft שני אלמנטים עיקריים, ומשם הם ברורים, כרייה ובאופן כללי אוספים משאבים, ויוצרים את המשאבים הללו לכלים ופריטים שימושיים. מבחינה טכנית, אתה יכול לשחק לאורך כל המשחק ולעולם לא להסתכל על מערכת הקסם, אבל אתה תהיה חסר לך חבורה שיפורים עוצמתית ושימושית להפליא לכלים, כלי נשק ושריון שלך שלא רק יכולים לחסוך לך זמן אלא גם להציל את חייך!

ח

מערכת הקסם היא הגרסה של Minecraft לרמת השחקן ממשחקים אחרים, ההבדל היחיד הוא שאתה לוקח את החוויה שלך ומשתמש בה כדי להטמיע את הציוד שלך בשיפור ולא ליישם אותו באופן מהותי על עצמך.

המכניקה

כשאתה מביס מפלצות, מכרה חומרים מסוימים, ריח בלוקים או מבשלים מזון, בעלי חיים, דגים וסחר עם תושבי הכפר, תשיג ניסיון. הניסיון בונה לאט יותר עם כל רמה הולכת וגוברת; לדוגמה, דרוש 7 נקודות ניסיון כדי לעבור מרמה 0 לרמה 1, אך לוקח 9 נקודות לעבור מרמה 1 לרמה 2 והרמות לא הופכות להיות בעלות ערך רב יותר (זה כמו 7 סנט שמשווה לדולר הראשון שלך, ו -9 סנט השווים את הדולר השני שלך, אבל כשאתה הולך להוציא אותם, עדיין יש לך רק 2 דולרים שווים). המשמעות היא שאם אתה רוצה להיות יעיל ככל האפשר, עליך לנסות לאסוף רק חוויה מספקת לכל מה שאתה מנסה לעשות. לאגור את החוויה שלך רק הגיוני אם אין לך דרך טובה לבזבז אותה.

בנוסף לעלות המוגברת של להשיג כל רמה, אם אתה בטעות מתפזר בזמן שאתה מחזיק את כל החוויה הזו, כשאתה בא להשיב את הדברים שלך, תאבד את רוב החוויה שהייתה לך בזמן המוות. ברור שככל שאתה מחזיק יותר, אתה עומד להפסיד בדרך זו.

וה סַדָן.

השולחן הקסום

האפשרות הראשונה שלך לשימוש בכל אותה חוויה שהרוויחה קשה היא שולחן קסום. כדי להשתמש בשולחן הקסום, תצטרך משהו כדי לקסום כמו כלי, נשק, חתיכת שריון או ספר ותצטרך לפחות חתיכה אחת של לאפיס לאזולי.

עם רק שולחן קסום, יהיו לך רק אפשרויות קסם ברמה נמוכה שתעלו 1, 2 או 3 לפיס להחיל. זה יוסיף קסם אקראי ברמה נמוכה לפריט שהנחת בטבלה הקסומה הרלוונטית לאותו פריט. לדוגמה, לא תקבל את הקסם הנופל על חרב, או את הקסם החדות על חפירה.

כדי לבטל את נעילת הקסמים ברמה הגבוהה יותר, תצטרך הוסף מדפי ספרים להגדרתך. כדי שהם יפנו על שולחן הקסם הם צריכים להיות ממוקמים באותו גובה כמו טבלת הקסם או חסימת 1 גבוהה או נמוכה יותר, וחסימה אחת משולחן הקסם (כך שיש שטח בלוק אחד בין שולחן הקסם ל מדפי ספרים).

אזור זה צריך גם להיות ברור מפריטים אחרים, למשל, הצבת לפידים בפער זה תחסום את החיבור בין שולחן הקסום למדף הספרים שהפיד נמצא מול.

כדי לקבל גישה לרמה הגבוהה ביותר של קסמים שתצטרך 15 מדפי הספרים הכוללים מונח סביב השולחן הקסום.

זה יבטל את הנעילה של האפשרויות הקסומות הגבוהות ביותר בתפריט טבלת הקסם. כשאתה עולה ברמת הקסם, תצטרך גם להוציא יותר לפיס כדי ליישם אותם, 1, 2 או 3.

שיטת קסם זו היא מסלול נהדר אם אינך מחפש שום דבר ספציפי ופשוט רוצה לקבל כמה שיפורים גנריים על ציוד לא מסודר. זה גם מושלם אם אתה זקוק למשהו ציוד ספציפי שכן שיטה זו מגבילה את הקסמים האפשריים לכל סוג של ציוד שאתה מציב בממשק (כך שאם תכניס חרב, תקבל רק חרב או קסמים גנריים המופעלים עליו. אם תכניס קסדה, תקבל רק קסדה או קסמים גנריים וכו ‘. חריג בולט הוא הגרזן שנחשב לכלי וכלי נשק כך שהוא יכול להשיג את שני סוגי הקסמים).

הסדן

השיטה האחרת העומדת לרשות השחקנים לקסום היא סַדָן. . לדוגמה, נניח שיש לך 2 קשתות קסומות, 1 יש לא פורץ II ו- Punch II בעוד שלשני יש להבה i ו- unrakeabress II. אם נשלב את אלה על הסדן, נקבל קשת אחת עם להבה I, Punch II ו- Unkroubs III. ה קסמים ייחודיים משתי הקשתות להעביר מעל לקשת החדשה ו קסמים דומים בשילוב לספק גרסה ברמה גבוהה יותר של הקסם ההוא. חשוב לציין כי עבור קסמים דומים לשלב הם חייבים להיות באותה רמה ולא בכובע הקסם הספציפי ההוא. במילים אחרות, אילו זה היה בלתי נשבר I ו- Unkreaking II, הקשת החדשה הייתה פשוט שומרת על הגרסה הטובה יותר של השניים, במקרה זה Unsrabress II. באופן דומה, אם לשתי הקשתות כבר היו Unsrakeak.

אם אין לך שני חלקים מאותו ציוד שאתה רוצה לשלב, אתה יכול גם להחיל קסמים חדשים על הציוד שלך (גם לא מסודר וגם קסום) ספרים קסומים.

כמו קודם, שים את הציוד שתרצה לקסום בממשק הסדן, אך במקום להכניס את הציוד השני, אתה מוסיף את הספר עם הקסם שתרצה להחיל על הציוד. זה פשוט יוסיף את הקסום הזה לרישום הציוד ההוא.

אם מסיבה כלשהי יש לספר הקסום שלך קסמים מרובים עליו עבור ציוד שונה (הגנה IV וחדות V למשל) הממשק יחיל את הקסם הרלוונטי עבור ציוד זה והשני יאבד.

יתכן שאתה תוהה מאיפה להשיג ספרים קסומים. ישנם כמה מקורות שונים. ברור שאתה יכול ליצור אותם בעצמך עם השולחן הקסום וספר לא מסודר. הקסם שאתה מקבל על הספר יהיה אקראי כך שזו לא דרך בטוחה להשיג את מה שאתה רוצה, אבל אם אתה רק מחפש להיפטר מכמה נקודות חוויה נוספות זו אפשרות טובה.

אתה יכול גם לקבל ספרים קסומים כשלל ברוב המבנים שנוצרו (צינוקים, מנטות נטושות, מבצרים של הולנד וכו ‘.). אלה נוצרים באופן אקראי, אך בדרך כלל יציעו אפשרויות קסם טובות יותר מאשר הספרים הקסומים הביתיים שלך.

לבסוף, וכנראה שהאפשרות הטובה ביותר שלך היא להשיג ספרים קסומים מ תושבי הכפר הספרנים. רובם יוכלו להציע 2 עד 3 אפשרויות כאשר ברמת המאסטר שלה.

כמו כן, הקפד לבחור את הקסמים שאתה מגיש בקשה בזהירות מכיוון שכל קסם נוסף יעלה ניסיון רב יותר מהאחרון והממשק בסופו של דבר ייצא לך ואומר לך שזה יקר מדי ליישם קסמים חדשים (גם אם יש לך ניסיון רב לכסות אותו ).

אפשר להגיע רק קצת יותר על פיסת ציוד על ידי שיבוץ מראש של ספרי הקסם שברצונך להוסיף לציוד ולהוסיף את הספרים המשולבים לציוד בכמה צעדים במקום כמה. באותו אופן בו תוכלו לשלב קסמים ייחודיים יחד ליישום יעיל לציוד, תוכלו גם לשלב ספרים קסומים באופן דומה כדי להגדיל את רמת הקסם (לדוגמה תוכלו לשלב 2 ספרים קסומים בלתי נשברים II כדי לקבל 1 ספר קסום III).

איך ל לְשַׁחְרֵר מְאַשְׁלָיָה פריטים במיינקראפט

לפעמים, יש צורך להסיר את הקסמים מפיסת ציוד. לדוגמה, אתה במבצר נטולת ומוצא חזה עם חרב הולנטית! זה ממצא מדהים, אבל למרבה הצער יש בו מעין פרוקי רגליים. זה טוב רק מול כמה המוני עוינים שונים שלא תעמוד בפני זה לעיתים קרובות, ברור שלא משהו שתרצו להשקיע המון ניסיון בהשפר טוב יותר. עם זאת, ישנן כמה דרכים להסיר קסמים מפריטים במשחק.

האפשרות מספר אחת, וכנראה שההתנהלות שלך לרוב המצבים הולכת להיות אבן השחיקה. כל שעליך לעשות הוא למקם את הציוד שייפרק לתפריט האבן של גרינדסטון ואבן השחזה תציג גרסה לא מפוקחת לחלוטין של אותו פריט שתוכל לתפוס אותך. התנתקות הציוד גם יחזירו לכם מעט מהחוויה שהוצאתי כדי ליישם את הקסם. למרבה הצער, זה לא יסיר קללות לכן לשיטה שנייה.

זוהי אפשרות נהדרת לסיטואציות בהן אתה צריך להסיר קסמים פחות אידיאליים מציוד המתקבל מחזה שלל או מסחר בכפר, ולהשאיר צפחה ריקה שתוכל לקסום כראות עיניך לנכון.

הדרך השנייה להסיר קסמים מהציוד שלך, ואחד שאינם יודעים על כך היא לשלב את הציוד שלך ברשת יצירה. נניח שיש לך 2 קשתות קסומות כמו טיפות מחוות ההמון העוינת שלך. אינך צריך להיות קסום, אבל אתה אוסף קשתות לא מסוכנות למלאות מלאות לשימוש במפזרים. אתה יכול לקחת את שתי הקשתות הקסומות ולשלב אותן ברשת היצירה שלך כדי ליצור קשת אחת לא מפוצצת בעמידות גדולה יותר מסכום של 2 הקשתות הפגועות (מכסה, כמובן בעמידות המקסימום של הפריט). עם זאת, שיטה זו אינה מחזירה לך שום ניסיון, וגם לא תסיר קללות.

תודה שעצרת, אני מקווה שמצאת את המידע מַקסִים … אז סליחה, אני יודע שהבדיחות שלי עוזבות אנשים מנותק, אבל המערכת הקסומה של Minecraft בהחלט לא!