Minecraft 1.21: תאריך שחרור, תכונות חדשות, דליפות ושמועות

Contents

. מפתחי Mojang הקניטו עדכונים לאווירה דרך הסדרה “סצינות מרגיעות” בערוץ היוטיוב הרשמי שלהם. סביר להניח שאנחנו הולכים לקבל כמה שיפורים באווירה נחוצה בעתיד Minecraft 1.21. עדכון.

מתי יוצא עדכון Minecraft החדש (2023)

ה- Minecraft 1.עדכון 20 כמעט כאן. שבילים וסיפורים, אחרי ספקולציות רבות, אמורים להגיע מחר, 7 ביוני. תאריך השחרור הוכרז בסוף מאי, וההתרגשות של הקהילה רותחת מאז. כאשר יגיע סוף סוף 7 ביוני, גיימרים יטופלו בהמון, ביומים, מבנים ועוד ועוד ועוד. כמו תמיד, העדכונים של מוג’אנג מספקים שינויים גדולים.

המסע שלך עומד להתחיל: עדכון השבילים והסיפורים מגיע 7 ביוני!

תתכונן להחיות את הסיפורים שלך, בין אם אתה בוקע רחרח, חוקר חורשת דובדבן, גזום את השריון שלך, או הרבה יותר. סמן את היומנים שלך והתחל לתכנן!

כרגע אין זמן. מהדורות עיקריות קודמות עבור Minecraft שוחררו בסביבות השעה 11 בבוקר EST, כך שניתן לצפות ציר זמן דומה. עם זאת, הדבר לא אושר נכון לכתיבת שורות אלה.

.

למה לצפות מה- Minecraft 1.עדכון 20

ה- Minecraft 1.עדכון 20 נבנה באמצעות תמונות, בטא/תצוגה מקדימה ושחרור מראש. ככאלה, לקהילה יש מושג די הגון כיצד ייראה העדכון. אחרי הכל, הם שיחקו גרסאות לכך כשמוג’אנג בדק וכוונו את התכונות משובחות.

. גמלים והמרחרח, זוכה ההצבעה של האספסוף, יתווספו. ניתן לרכוב על גמלים, והרחרח ירחרח ויחפר זרעים לשחקנים.

ביצה מוזרה. חבר חדש!

החזירו את הרחרח לעולם העולמי כאשר עדכון Trails & Tales משחרר 7 ביוני.

ה- Biome של Cherry Grove תציג עצי דובדבן חדשים ודמויות להיות כניסה פופולרית מאוד לזכיינית, למרות שזה יהיה שרד לא נדיר למדי.

. ניתן להבריש חול חשוד וחצץ חשוד כדי למצוא את מה שאורב בפנים.

חורבות שביל הוא מבנה חדש שיוליץ עם החול, החצץ והחזה החדשים. . .

חיתוכי שריון הם דרך חדשה להתאמה אישית של שריון. שריון יהלום יכול כעת להיראות שונה מאוד בהתאם לקצץ המשמש.

במבוק מקבל גם שינוי משמעותי ב- Minecraft 1.20. במקום להשתמש בו אך ורק ליצירת מקלות או כמקור דלק אלטרנטיבי, כעת ניתן להפוך במבוק לעץ. כתוצאה מכך ניתן להשתמש בו לייצור קרשים, לוחות, בלוקים ואפילו סירה. במקרה זה, זה יהיה רפסודה, אך הוא מתפקד באופן דומה. במבוק עדיין ישריץ בג’ונגל.

כל זה והרבה יותר פונה למינקראפט תוך קצת יותר מ -24 שעות. כאשר הוא מגיע, הורד את העדכון ותוכל לחוות את כל התוספות הללו מייד.

Minecraft 1.21: תאריך שחרור, תכונות חדשות, דליפות ושמועות

שמים עטורי כוכבים

Minecraft 1.עדכון 20 הביא שינויים שונים המיוחלים והרצויים לעולמות החוסמים שלנו. מהפסים חדשים לגמרי כמו Smer ו- Camel ועד היכולת להתאים אישית שריון עם חיתוכי שריון, מערכת ארכיאולוגיה במיינקראפט, ועוד ועוד, Minecraft 1.20 הוא באמת עדכון מדהים. עם זאת, כעת, לאחר שההייפ התיישב, הקהילה מעוניינת במה שנמשך. וזה מה שאנחנו מכסים כאן, שופכים אור על תאריך השחרור ותכונות חדשות אפשריות כמו המונים וביומים המגיעים עם Minecraft 1..

הערה . .

Minecraft 1.21 תאריך שחרור (צפוי)

[עדכון | 13 בספטמבר, 9:30 בבוקר PST] – מוג’אנג הודיע ​​רשמית על האירוע של Minecraft Live 2023, יחד עם הצבעה חדשה לגמרי של האספסוף. האירוע נקבע ל -15 באוקטובר 2023, ויחשוף סוף סוף את הפרטים הראשוניים עבור Minecraft הקרוב 1.עדכון 21. אז, הישאר מעודכן לכל העדכונים האחרונים. עיין בטיזר ואת כל הפרטים דרך הפוסט המקושר לעיל.

Minecraft Live 2023 - Minecraft 1.21 תאריך חשוף

לפני שאנחנו קופצים למינקראפט 1.21, נדבר על דפוס העדכון הקודם לשנייה. Minecraft 1.17 היו אמורים להיות עדכון מאסיבי של מערות וצוקים, אך הוא לא היה מוכן להפעלה בזמן. .17 מערות וצוקים חלק 1 ומינקראפט 1.18 מערות וצוקים חלק 2. עדכונים אלה שוחררו ב- 8 ביוני 2021 וב- 30 בנובמבר 2021 בהתאמה.

.19 עדכון פראי שוחרר ב- 7 ביוני 2022. לכן, כפי שאתה יכול לראות, Mojang עוקב אחר קדנס עדכון דו שנתי עבור העדכונים הקודמים. אבל זה השתנה עם Minecraft 1.20 שבילים וסיפורים עדכון, שיצא שנה לאחר העדכון הפראי, ב- 7 ביוני 2022.

למה העיכוב? זו הייתה, למרבה הצער, תוצאה של אכזבה קהילתית שכן הרבה תכונות מובטחות בוטלו או התעכבו. אז עם ה- Minecraft 1.. ואנחנו מצפים שאותה דפוס ימשיך עם ה- Minecraft הקרוב 1.עדכון 21. אז, ה- Minecraft 1.עדכון 21 ככל הנראה יהיה שחרור מתישהו ביוני 2024. להלן סקירה מהירה של מחזור העדכון האחרון:

שם עדכון Minecraft תאריך הוצאה
Minecraft 1.17 מערות וצוקים חלק 1 8 ביוני 2021
Minecraft 1.18 מערות וצוקים חלק 2 30 בנובמבר 2021
.19 הטבע 7 ביוני 2022
Minecraft 1.20 שבילים וסיפורים 7 ביוני 2023
Minecraft 1.עדכון 21 יתכן ויוני, 2024

Minecraft 1.21 שם: מה העדכון שנקרא

העדכון העיקרי האחרון MC 1.20 לא היה שם רשמי כאשר הוכרז לראשונה באוקטובר 2022. Minecraft 1.20 קיבלו את שמה הרשמי מספר חודשים לאחר מכן. יתכן שזו הייתה תוצאה של חוסר שביעות רצון הקהילה שהוזכרה בסעיף הקודם. מסיבה זו, מוג’אנג ייקח את הזמן המתוק שלו עם שמות של Minecraft 1.21 עדכן והתמקד בתכונות תחילה. עם זאת, זה לא מונע מאיתנו לקבל רעיונות משלנו ולשער מה יהיה הנושא של העדכון הבא.

עדכון הסוף?

ללא ספק, אחד העדכונים הנשאלים ביותר בתולדות Minecraft הוא ה- עדכון סיום. מימד זה הוזנח על ידי צוות מוג’אנג עד כה. זה עדיין ממד רגיל, לרוב ריק עם כמה המונים, מבנה עם השלל הכי הרבה, והבוס המילולי של המשחק. הייתם חושבים שזה ראוי קצת יותר אהבה וכבוד. .21 עדכון מציג למפתחים סיכוי טוב לשפץ את כל הממד הקצה ולהביא אותו לחיים.

עדכון המלאי?

יתר על כן, בעיה המוחזקת כל הזמן שכל שחקן Minecraft מתמודד היא חוסר מרחב מלאי. לא משנה אם יש לך חבורה של קופסאות שולקר שיעזרו לך להעביר פריטים, אתה עדיין רוצה יותר מקום במלאי ברירת המחדל שלך. יכול Minecraft 1.21 להיות קשור לנושא מתמשך זה ויכול להיות שזה זה לפתור אותו? האם נקבל את עדכון מלאי אוּלַי? !

עדכון הביומים?

סוואנה ביומה משופצת במיינקראפט 1.21

אם אתה במקרה גולש בסרטונים בערוץ ה- YouTube הרשמי של Minecraft, סביר להניח שתמצא רמזים רלוונטיים לגבי Minecraft 1.. הצוות העלה סרטונים מ הטבע הגדול סדרה מציגה ביומים שונים במשחק. זה לא יוצא דופן שמוג’אנג יצירת תוכן רומז על התכונות החדשות הפוטנציאליות, אבל זה יכול להיות. האם Minecraft 1.21 היה עדכון ביומה, מוסיף משהו קטן לכל ביומה? או אולי סתם ביומים מסוימים יקבלו שדרוג כמו המדבר, סוואנה ובאדלנדס ביומס.

במהלך הצבעת הביומה בשנת 2018 ובשנת 2019, מוג’אנג רשמה שלושה ביומים שיועדו והקהילה בחרה בביומה אחת. עם זאת, זה לא אומר שתכונות המיועדות לביומים אחרים לעולם לא יתווספו. Meerkats, עצי דקל, יענים, נשרים וכל כך הרבה יותר זה יכול להיות תוספות מדהימות ל- Minecraft.

Minecraft 1.21: המונים חדשים

ביומים והמון המונים חדשים בהחלט תלויים בנושא העדכון, אז נזכיר כמה אפשרויות שונות שאנו משערים יתווספו ב- Minecraft 1.21.

סוף סוף ברווזים! אני מניח!

הפרק החודשי האחרון של Minecraft שוחרר ב- 22 בספטמבר 2023, והוא היה מלא אזכורי ברווז לאורך כל התוכנית. אז ברגע שהנחתי את כובע הבלשים והמשקפיים שלי, אני מאמין שמוג’אנג רומז מאוד על אפשרות לברווז להיות אספסוף צפוי.

אספסוף, ניתן להוסיף אותו ל- Minecraft 1.21, שהוזכר בהצבעות ביומה

כלומר, היו לנו יותר מדי בדיחות שהתרנגולות במשחק כבר נראות כמו ברווזים, ומדוע לא פשוט לתת להם לשחות; ובכן כן. בצד הבדיחות, הרעיון שיש ברווזים במינקראפט נשמע ממש כיף. נקבל אספסוף חדש שלא רק שוחה אלא גם מטיל ביצים ומספק אוכל. האם נקבל גרסאות ברווז, כמו שאנחנו עושים עם גידול סוסים? מעניין, נכון?

Meerkats יכולים להיות יצורים חמודים וידידותיים שיכולים לעזור לשחקנים במובנים מסוימים, כמו דולפינים. יענים יכולות להיות בעלות אנימציה מצחיקה לליווי ראש ואולי אפילו להיות אוכפים. נשרים היו מתנופפים וגונבים את הפריטים שזרקת על האדמה ואולי נותנים לך משהו בתמורה.

Minecraft 1.

.16, הממד הנטולת היה די לא יומרני. השטח שלו כלל כמעט לחלוטין את Netherrack וההמונים המשוטטים באדמה היו פיגלינים זומבים עם ריחוקים באוויר. עם Minecraft 1.עדכון 16, כל הנדר קיבל שדרוג לא יאומן באמצעות ביומים, המונים חדשים, מוזיקת ​​אווירה ועוד.

תאר לעצמך אם מימד הסוף קיבל שיפוץ דומה מכיוון שהוא מייצג את הוויברציות “הישן יותר”. יכולות להיות ביומים שונים לסיום חדש עם כמה צמחי סיום אקזוטיים הולכים וגדלים ואחרים הם ביתם של המונים מסוכנים, כמו דרקון אדום זה הוזכר בציוץ של נוטש לפני זמן רב.

תכונות חדשות שאנו מצפים ב- Minecraft 1.21

1. בלוקים המיוחלים

לאחרונה ב -11 ביוני, מנהל האמנות Minecraft ג’אפה (ג’ספר בורסטרה) פרסם ציוץ שואל איזה בניין או בלוקים דקורטיביים או ערכות בלוקים צריך להוסיף למוג’אנג למינקראפט ב- Minecraft 1.עדכון 21.

תמונת רקע של Minecraft 1.20 עם דסקל מעניין

היו הרבה הצעות מדהימות מהקהילה, עם זאת, אנשים רבים הסכימו על קבוצה אחת של בלוקים בפרט. אלה הם . בלוקים אלה התווספו בדרך חזרה ב- Minecraft 1..12 עדכונים, אך עדיין אין להם גרסאות כמו בלוקים אחרים. עם תוספת של בלוקים אלה, לבונים תהיה שליטה הרבה יותר גדולה על הבניינים שלהם ועוד הרבה אפשרויות.

ובכן, זה רק שריון ברזל, אתה יכול לומר, אבל זה לא, מכיוון שזה מרקם השריון ההולדיט. עפרות יקרות חדשות בממד הסוף במינקראפט 1.עדכון 21, עוד יותר חזק ונדיר יותר מהפסולת העתיקה ב- Nether? או שזה שריון הולנטרי צבוע? .

3.

סוגי עצים המוזכרים בהצבעות ביומה שיכולות להגיע למיינקראפט 1.21

צרורות הם ממש לא נושא חדש בשלב זה. הם הוכרזו לראשונה ב- Minecraft Live 2020 והיו עבודה בעיצומה מאז עם תאריך יישום וניל לא ברור. ובכן, אחרי שנים של פיתוח ושינויים מתמדת, סביר להניח כי צרורות יגיעו למיינקראפט 1.. בזכות ההדלפות בפוסט בטוויטר המשותף למשתמש NiKMC, אנו יכולים לראות איך ייראו צרורות ואיך הם יתפקדו ב- Minecraft Bedrock.

5. מימד חדש וחשק

.עדכון 19, כולם שאלו את אותה שאלה: האם יהיה מימד חדש? במרכז כל עיר עתיקה, יש מבנה דמוי פורטל ענק. במבט ראשון, זה מזכיר לנו את “הפורטל” המסיבי העשוי מגושי עמוק מחוזקים בלתי ניתנים להתייחסות. אבל לאן יכול הפורטל הזה להוביל?

פורטל הנדר נדלק מאחורי המבנה הדמוי הסוהר הענק בעיר העתיקה

היו המון ספקולציות של פורטל עיר עתיקות לגבי מבנה מסתורי זה שניתן היה לפתור סוף סוף במיינקראפט 1.21. עם זאת, מוג’אנג הודיע ​​שהם לא יוסיפו מימדים חדשים עד שהם יסתפקו באלה שכבר נמצאים במשחק. אז, עדכון הסוף נראה הרבה יותר סביר.

6. יותר תכונות אווירה

אווירה מרמזת על תכונות שהן טבולות ויגרמו למינקראפט להרגיש יותר חי. עד כה הם היו חסרים במשחק עד כה. המוזיקה הסביבתית קיימת בכמה מיקומים, כמו הנטול או התת -מימי בעולם, אבל זה לא מספיק.

Minecraft הוא משחק גדול עם המון ביומים ייחודיים ראויים לחותם משלהם על השחקנים. מפתחי Mojang הקניטו עדכונים לאווירה דרך הסדרה “סצינות מרגיעות” בערוץ היוטיוב הרשמי שלהם. סביר להניח שאנחנו הולכים לקבל כמה שיפורים באווירה נחוצה בעתיד Minecraft 1.21. עדכון.

Minecraft 1.21: שוויון ג’אווה ומדד

למרות שמיינקראפט הוא משחק אחד, יש לו שתי גרסאות שונות – מהדורת Java ו- Bedrock. המפתחים באולפני מוג’אנג מנסים להביא זוגיות לתכונת התכונות שלהם במשך השנים האחרונות. המאמצים שלהם היו די מוצלחים ככל שיותר ויותר בלעדיות למהדורה אחת תכונות איבדו את התואר הזה. עם זאת, עדיין יש כמה תכונות מובחנות שצריך לתקן ב- Minecraft 1.עדכון 21.

מצב הארדקור

אחרי הרבה המתנה, שחקני הסלע, סוף סוף, קיבלו מצב צופים עם ה- Minecraft 1.עדכון 20. זוהי תוספת מדהימה לשחקנים יצירתיים והיא תוספת מבורכת. עם זאת, מצב הארדקור המבוקש והרצוי ביותר עדיין לא נוספה למהדורת הסלע.

מצב הארדקור הוא א גרסה של מצב ההישרדות הרגיל, אבל מסוכן וכואב יותר, כשאתה מאבד את כל עולמך לאחר המוות. לפיכך, זה מהווה אתגר גדול עבור כל מי שמוכן לקחת אותו. .21 צריך לעשות את אותו הדבר עם מצב הארדקור.

אלה רק ספקולציות כרגע, יחד עם כמה בקשות תכונות מהקהילה, אך עלינו לקבל מידע רשמי ממוג’אנג בחודשים הקרובים. .21? אל תודיע לנו את המחשבות והדעות שלך בתגובות למטה.

שאלות נפוצות

הוא Minecraft 1.21 הוכרז עדיין?

לא, עדיין לא הוכרז. אם כי, אנו נעדכן אותך עם כל מה שאתה צריך לדעת, אז הישאר מעודכן!

מאמרים מומלצים

אימות תיבות Apple iPhone 15

לא עוד הונאות אייפון: קופסאות Apple iPhone 15 יש תוויות אור UV

התאמה אישית של כפתור הפעולה ב- iPhone 15 Pro ו- 15 Pro Max

כיצד להשתמש ולהתאים אישית את כפתור הפעולה ב- iPhone 15 Pro

WhatsApp לאפליקציית iPad מוצגת תמונה

WhatsApp לאייפד נמצא כאן; הנה מה שאני חושב אחרי שחיכיתי כל כך הרבה זמן

Cyberpunk 2077 סקירת חירות פנטום

Cyberpunk 2077 סקירה של חירות פנטום: התפנית שהיינו צריכים

אגם מטאור אינטל - ארכיטקטורת Gen 14

אינטל חושפת את מעבד אגם המטאור ה -14 עם גרפיקה קשתית, NPU ועוד

סיור של אינטל מלזיה - כיצד נעשים מעבדי אינטל - Beebom

סיור מפעל אינטל 2023: כך נוצרים מעבדי אינטל

55 הערות

ה- Minecraft 1.עדכון 21 יערות ומאובנים יתמקדו בעיקר בהרחבת יערות וארכיאולוגיה. יערות הם כמה מהביומים הנפוצים ביותר במשחק, וכתוצאה מכך, רוב השחקנים יושקע באיזשהו ביום יער.1.. 1.30 “עדכון גלילאי” הוא ממשיך דרכו של שני העדכונים האחרונים 1.29 “עדכון עצמאות” ו- 1.28 “עדכון מעגלים”. זהו העדכון השמימי השלישי אחרי 1.24 ו -1.. עדכון זה מוסיף 6 ממדים סבירים (יופיטר Float, Ganymede, Callisto, IO, Europa, Rings). במקרה שאנשים רוצים לדעת.

אומר:
האם אתה פשוט מחפש דברים

אני באמת באמת רוצה את 1.21 כדי להיות עדכון ספארי, אתה יכול להוסיף לוטרות שאפשר לאלף אותו ואולי משמשות כדי לעזור לדגים, גם אריות מכיוון שהם יכולים להפיל טופר ואריות רעמה שניתן היה ליצור כדי ליצור כמו שריון פרווה, ואז נשר וזה יכול להיות רגיל להתנדנד ולתפוס דגים אך לא ניתן היה לאלף אותו, ולבסוף נוכל לזכות בהצבעה של המון [מה שלא יהיה]. אתה יכול גם להוסיף מכשפה יען שאני יודע שכולם רוצים להוסיף את זה.ואז לבלוק נוכל להוסיף אולי בלוק פרווה, חול מוקשה, וגם אתם הופכים את האחרון. וגם אם תוסיף את זה חרב מודעה, פיקקס, גרזן וכל האחרים שריון חיתוך זה יהיה מחליף משחק אמיתי. קרדיט כדי לדלג על ההדרכה להצעת כמה מרעיונות ההמון האלה ובבקשה אני מתחנן בפניך Mojang תעשה את העדכון הזה אני באמת רוצה את זה.

משהו שיהיה כיף היה אם יש יותר טכנולוגיה במשחק. זה יכול להפוך את זה ליותר מהנה ומעניין

אני באמת מרגיש שהם צריכים להוסיף עפר חדש לסוף לשחרר עם AAB אולי תוכל להשתמש בשרידי אובסידיאן בוכים שאפשר היה ליצור אותו משילוב של בכי ואובסידיאן רגיל. ואז ליצור את האובסידיאן האובסידיאני הבוכה עם קוורץ, אולי PURTUR, ו- Diamond להכין עפרות AAB גולמיות כדי להריח אותה למטילי AAB ואז להכין שריון באופן קבוע אז זה יהיה פשוט וחלש יותר מאשר נטריט אבל הוא מפיל חובבים כמו כוח קבוע, מהירות, עמידות בפני אש וספיגה. דבר שאינני באמת הייתי רוצה להוסיף זה אדון אנדרפיל שעובד כמו שריון או כלים אם זה מאבד עמידות ואז נשבר בסופו של דבר. כמו כן אני לא משוגע על היענים, אבל אם היינו מקבלים אותם, עלינו להיות מסוגלים לרכוב עליהם ואני מרגיש שאמור להיות מסוגל לשאת אחסון כמו החמור. שאני חובב ענק של אבל ממש לא אוהב את החמור בעצם בגלל האטיות שלו. . בעוד שגורילות פשוט היו פשוט תוקפות, ואתה יכול אפילו להאכיל. זה אולי יש מקום עבורם גם להיות מתוחכמים ….

Animaster12345 אומר:

הם צריכים להוסיף קצת שימוש לנחושת אולי עם כמה מהביומים החדשים שנוכל להוסיף בוס שקשור לנחושת. אבל אם לא אז אנא הוסף מיני בוס לסוף, ואולי אפילו יום אחד מהנודע יהיה מיני בוס משלו. אולי …… מפלצות לבה? רק מחשבה!

עדכון סוף pls הסוף הוא כל כך משעמם

מה שיהיה מגניב זה אם הוסיפו בלוקים אור מהבהבים יותר גרסאות של צפרדעים ערפל יותר המונים עוינים עצים מתים מתים.

chlayer4000 אומר:

האם אנו יכולים לראות את הדרקון האדום? .

רעיון נהדר ילד וגם הוסף עפרות קצה חדשות אלה הצמחים האקזוטיים ופשוט להוסיף כל דבר עדכון סוף יופי מלא שאמרת

AARAV MANEK אומר:

אנא הוסף אמרלד, רדסטון, כלים של לפיס והוסיפו שריון סוס ניטריט ושריון סוסים ועבור אליטרות ושליליות הוסיפו את החיתוכים בבקשה �� אנא הוסיפו את פורטל Aether במהדורת Java ו- Bedrock ��

אותו דבר אני אוהב את הרעיון הזה
אני אוהב את הרעיון הזה הרבה

אהרב אני אוהב את ההערה שלך אבל מה היה אזמרלד, רדסטון, כלים של לפיס מלכתחילה בטוח שיהיה נחמד שיהיו לך כלים כאלה והמגנים שאנחנו יכולים להכין באנרים ולהניח אותם על המגנים שלנו מאז 22 ביולי, 2011 כאשר האתר. Mod גרם לאנשים בתקווה שמוג’אנג יוסיף את פורטל Aether כדי שאנשים יוכלו ללכת ליותר מסתם הנוצה והסוף, אבל כולנו יודעים שמוג’אנג לעולם לא יוסיף את האתר למינקראפט. אני מקווה שמוג’אנג יוסיף כפרי פיליגר למינקראפט ועדכונים שנתיים כמו תגי גורילה עדכון חודשי ואני רוצה שמוג’אנג יוסיף מחשבי Minecraft כדי לשחק Minecraft במינקראפט ומוג’אנג אתה יכול בבקשה להוסיף Minecraft ל- Qust 2 Plz

ריימונד רייבין אומר:
האם תשובה מסוימת יכולה לתגובה האחרונה שלי על מימד העבר
עדכון סיום בבקשה �� אנא �� אנא �� אנא ��
אני מקווה שהם יוסיפו את הממד החדש “עיר עתיקה” פורטל האמצע
לירי אמלט אומר:

אולי זה אמור להוסיף עדכון חלל כך שיש כוכבים וחלקם בוהקים יותר וכולם נמצאים בעמדות שונות בכל לילה אבל יחזרו פה ושם, גם יכול להיות טלסקופ לראות את הכוכבים. ויכולים לטלסקופים טובים יותר על ידי הוספת כוס אחת כדי לראות רחוק יותר.

הם כבר לא הוסיפו את ה- SpyGlass שעושה בדיוק את זה?
מפסיד באהבה אומר:

גבר כל מה שאני רוצה זה עדכון סיום עדכון מלאי של זוגיות ואיכות חיים ואז עדכון מימד Sculk

Pazzo di Minecraft
הם צריכים להוסיף את השריון והנחושת הנחושת וכלים
PAGE Panda אומר:
עוד דברים זאב בבקשה!
PAGE Panda
עוד דברים זאב בוודאות שאני אוהב את זה.
[email protected] אומר:
אני רוצה להוריד את האפליקציה הזו
הם באמת צריכים להוסיף חזה חדש שניתן לנעול אותו עם קוד מעבר

מוג’אנג צריך לשקול להפוך את הקהילה על ידי הוספת ביומים בסופו של דבר בגלל העובדה שברגע שהגעת לגבול מסוים, מימד הסוף הופך להיות חסר תועלת ביותר מכיוון שלא תהיה שום פעולה או דבר לחפש. אנדריט עשויה להיות רעיון טוב או לא יכול להיות כי אנו הולכים נטוריטים וזה יניא את השחקנים מלהביא את הנטריט מלכתחילה. זה יכול להיות בעל פונקציונליות אחרת כמו תיקון כלים / שריון על ידי מידה מסוימת של עמידות או אולי יש שדרוג של אליטרה. זה יהיה עדכון ענק אם מוג’אנג יחליט לעשות את זה 1.21 אבל לעת עתה, אנחנו תקועים עם 1.20 ו- Mapacks – למעשה לכו לבדוק את אלה.

אני חושב שמוג’אנג צריך להוסיף המונים עוינים חדשים

. אספסוף עוין יותר, או סתם לשפץ את כל ההמון והופך את ה- AI שלהם שונה לחלוטין כדי לשנות את המשחק. יש לי ליקוי חמה שיכולים להביא או להוליד מונסים חדשים

מר סוויקר אומר:

ריימונד רייבין אומר:

כולם חושבים שלאפל העמוק יהיה ממד אבל מה אם במקום זאת לא הייתי לוקח אותם לממד כהה עמוק ולקחתי אותם לממד העבר בגלל כל המבנים הישנים אני חושב שהייתי די מגניב עבור 1.21

ג’סטין אוליטה אומר:

זה היה כל כך מגניב �� אני כל כך מרוצה מזה, אבל מה עם פיזיקת הסביבה והמים, ג’אווה לפטנד, פריטי זוהר זוהרים בחושך כשהוא ביד, שנה את צליל הגשם והאחרון הוא להוסיף את הצרורות … פנימה 1.17 Mojang אמר שהם יוסיפו את הצרורות אבל זה לא הוסיף את המשחק ועד עכשיו

רוביניו ווד אומר:

עלינו להיות שריון אזמרגד וכלים. אנו זקוקים ליותר קומנטים ויותר כלי נשק כמו גם עפרות אנדרית שהייתי מחכה להן.

.

ג’סטין אוליטה
לא סיני, הכפר היפני מגניב
אין שנאה
ליו שיניאנג סיני אומר:

אני חושב שמוג’אנג צריך להוסיף כפרי ביצות וכפרי יערות גשם, ניתן להעלות את בתי הכפרים הללו כמו כבישים של כמה מקומות בדרום מזרח אסיה

רוביניו ווד אומר:
אני מסכים איתך מר …/גברת קסיניאנג?

עליהם להוסיף שכמיות בהתאמה אישית ומעבר קרוסאובר כמו אם יש לי עור בהתאמה אישית בנייד, זה אמור להופיע במתג PS Xbox או על מחשב נייד

אני רוצה רהיטים עובדים במשחק ובגרפיקה של RTX
זמרת מרלה אומר:

. חלק חשוב ממצב ההישרדות הוא לעשות את מה שאתה יכול כדי לשרוד, במיוחד בזמן נסיעה, על ידי ניהול חכם של המלאי והתכנון שלך קדימה. האתגר הוא חלק מהכיף.

אומר:
JustDoingStuff אומר:

אני חושב שזה יהיה מגניב עבורם להוסיף עדכון חלל כך שיש כוכבים שבהירים יותר מהאחרים ואולי להוסיף טלסקופ כדי שתוכל לראות את הכוכבים.

משהו שהייתי שמח לראות ב -1.. אנו יודעים איך זה שאותו האספסוף ייראה אחרת עם ארנבים, סוסים, חתולים, תוכים וכו ‘. אבל מה אם זה היה ככה עם יותר אספסוף. כאילו, פרות בצבע שונה, כבשים, חזירים, תרנגולות וכו ‘. עם זאת, כשמדברים על זני אספסוף, המבוקשים ביותר המבוקשים ביותר תהיה זאבים. זאבים הם בעצם החבר הכי טוב של השחקנים- ובכן, אני צריך לומר שהזאב הוא החבר הכי טוב של השחקנים, מכיוון שיש רק גרסאות אחת. אני לא אומר להוסיף גזעי כלבים. . . זו הסיבה שאני רוצה סוגי זאב שונים. אולי אפילו זאבים שיש להם צבע של כמה גזעי כלבים, אבל לא אותה צורת גוף. הייתי אומר לשמור על דגם הזאב המקורי, אבל הוסף טקסטורות שונות לזאב תלוי באזור בו נולד (בדומה לצפרדעים) או איפה הם משריצים (או סתם מה זאבים גודלו)
אם כבר מדברים על זאבים, הייתי אומר גם מוסיפים דברים כמו שריון זאב או שידות כדי לבטל את הזאב שלך. בשחקן יחיד, הזאב הוא בדרך כלל בן לוויה היחיד שלך (ונאמן, בזה) אז למה לא להוסיף לו קצת יותר פונקציונליות מלבד להתקפה ולתת לו הגנה מסוימת. אנחנו לא רוצים לאבד את חברך הפרוותי. יש לי עוד רעיונות, אבל הייתי כותב חיבור שלם.

אומר:

שריון זאב הוא רעיון נהדר.
והם צריכים להוסיף יותר לאוקיאנוס כמו כרישים ודיונון יהיה מגניב.
ועוד אוכל כמו טאקו!

ריימונד רייבין אומר:
רעיון טוב neocodemus
ריימונד רייבין אומר:

רעיון טוב Neocodemus זאב שריון נשמע די מגניב והיה לי מושג איך להשיג את מוג’אנג יוסיף מערות זאב ואולי אפילו כמה כלבים אחרים ולצערנו הם אמרו שהם לא יוסיפו כרישים

!, באדי 1-3 וכו ‘.). אני חושב שהרעיון של שריון לחיות מחמד הוא מדהים. אני לא רוצה לשחרר איגזה אחרת (במשחק כלב תמיכה רגשית) כדי להתעצבן.

פניריס מויניאן אומר:
אני מסכים מאוד איתך �� �� ��
במיוחד השריון והחזה
אומר:
אני באמת רוצה לראות עדכונים חדשים

עדכון סיום:
אם אתם מתכננים להוסיף עפרות תאלסיום, אולי ממש להשיג את המטילי, עליכם ליצור את העפרות שתקבלו עם דמעות נוקבות ו/או המון אמטיסט ו/או המון קוורץ (קוורץ ואמטיסט שניהם זקוקים לשימוש רב יותר), כדי להשיג את התלסיום הגולמי, אז הריח אותו בכבשן! כי זה לא יהיה OP? טוב יותר מנטריט? כמו כן לא תמצאו הרבה את העפרות האלה בפתוח! זה יהיה די נדיר! כמו כן, שמעתי משהו על הוספת רדיום כעפרה! אולי אפשר לכרות אותו רק בסוף! או את החוץ והסוף! או כל 1 או 2 מתוך 3 הממדים, או כולם! בכל אופן שמעתי שזה יכול לשמש כדלק, אבל לגרום לדברים להתבשל/להריח מהר יותר, כמו 4x מהר יותר! וכן, כשאתה מכרה אותו, אתה מקבל אבק רדיום, אבק ירוק, אותו אתה מתבצע לבלוק רדיום! אם אתה מניח אותו למטה, זה רדיואקטיבי ☢️, אז אתה לוקח נזק כשאתה קרוב אליו! ! עכשיו, מסתכלים על “מה אם Minecraft 1.20 הוא עדכון הסוף?. אתה בטח אומר: “הו יש ביומיות של 3 קצה!”כן לא הם זהים. . ראשית, אדמות הענבר. . ושני סוגי שיחים. . אולי סוג של נבט? Idk. ואז יהיה אחד בצורת ריבוע, שיוריד רק חלק מסוים אם ימכר או לחיצה ימנית עם גרזן, או חלק אחר מסוים אם יגזר אותו. ואולי אלה רק סיכויים קטנים אם הם צורמים או מגולפים. אך הבטחה ששום דבר לא נופל אם מכור עם משהו אחר מאשר זה. ! . אז אתה יכול להגיע מ 8 רחובות משם! כמו כן, יש שיחים שכאשר מכורים, קבלו לכם פטריות ענבר, אז אתם יוצרים אותם עם פטרייה מעוותת ופטריית ארגמן כדי להכין תבשיל OP (או אולי אמצע). שנית, יער הפזמון. העברו מחדש את המרקמים של עצי הפירות הנוכחיים של מקהלה, או שלא, אך יש להם את זה כך שאותם עצי פרי/גבעולים נמצאים רק ביער הפזמון הזה ביומה. אתה יודע, כדי להפוך את האוכל הזה קצת יותר קשה למצוא בסוף. ואז אין לך עצים, אבל עלים מיוחדים על האדמה, כך שכשאתה מארוחה אותם, סוג מעניין של אוכל או כלי או מרכיב יגדל עליהם. ואז אתה יכול לאסוף אותו על ידי כרייתו, או גזירה, הבחירה שלך! שלישית, האורורה הילס. הביומה הזו יכולה להיות מעט, אך עדיין נדירה יותר באופן משמעותי מהביודים האחרים. היו לו המון גבעות, כמעט שינוי גבעה של קומנט, אבל לא תלול מדי! . ��. בכל אופן, יהיה לזה איזשהו דשא (רק למראה) ויש להם את גבישי האורורה! ובדיוק כמו בסרטון, הצבע שלהם יהיה תלוי איפה הם בדיוק! לא היה משנה את ההבדל כשכריית הבלוק, אבל בטוח תיראה יפה! בכל אופן, אתה יכול להשיג אותם עם ככל הנראה מגרש ברזל או יותר טוב, ותצליח ליצור אותם עם סוג נדיר אחר של עפר. אה! או אולי אתה בעצם עושה את זה עם שרידי הד?. לחלופין, עם שניים מאותם כוכבים, אתה מייצר אותו לחרב שעושה לכל היותר כמות נזק הגונה, אך מוריד סורגי רעב 1 או 2 בכל פעם שאתה מכה באויב שלך (עבור פגיעות מטען מלאות בלבד!)! משהו יצירתי כזה! אולי יכול להיקרא את הכוכב וולטור או משהו כזה. וכן, כמו שאמרתי, או שהוא עצמו מתרגל כהפוך נזק, ו/או שאתה מייצר 2 של EM עם מקל (או יהלום) כדי ליצור חרב וולטור! אולי יש לזה רק 100 עמידות, או אולי 1,000+! ! IK זה יהיה OP, אבל זה גם נדיר מאז שאמרתי בתחילת הפסקה הזו כי ביומה אורורה זו תהיה נדירה יותר מהאחרים! אולי כמו שאחרים הם 20% וזה 10-15% זה! רביעית, ההרים המצוירים! בכנות, לא הרבה מה לומר על אלה, אלא שהם יכולים להופיע בגושים גדולים, שם מדובר באבן חצי קצה רגילה, ומחצית איזה בלוק צבעוני שחור מוזר שיכול לשמש כדלק, או כאבן שלישית, כמו מרוצף ואבן בלקסטון! או משהו אחר! אתה יכול להיות יצירתי עם זה! לדוגמה, שברים זעירים של פריט שאתה מקבל על ידי צחצוחו! חמישית, הנקודות הקפואות! הם כמו פתיתי שלג מאסיביים שהייתם צריכים להתייצב עליהם, חצי מהבלוקים היו בסדר, והחצי השני, כשאתם עומדים עליהם, אתם קופאים במהירות! ויכול לקחת נזק ללב מקפיא הרבה יותר מהר מאשר להיות באבקת שלג! הם היו מרחפים באוויר, איתך קופצים מפתית שלג ענקית אחת לפלאיק הענק הבא, ופשוט יש בטל תחתיך. השישי, יער הצללים. . עם אספסוף עוין חדש, זה בדיוק הגודל והצורה שלך, אבל שחור לחלוטין, עם אפקטים של חלקיקים סביבו. הולך לאט לאט, אבל אם הם פוגעים בך, הם עושים 5 לבבות, ומעניקים לך עיוורון למשך 10 שניות. ככל הנראה תהיה בסביבות אותה בריאות כמו זומבי. בכל מקרה, 3 דברים לכל מה שתעשו כשאתם מעדכנים את הסוף: 1. אל תשים יותר עצים עם יותר עץ. תאמין לי, אנחנו לא צריכים יותר עץ, במיוחד עם המנגרוב ב -1.19, ועץ הדובדבן והבמבוק ב 1.20!
2. כשאתה מוליד בסוף, זה יהיה מגניב אם תשנה אותו כך, אתה תהיה באמצע הסוף, ואתה צריך לנסוע כמו 500 חסימות כדי להגיע למאבק בדרקון אנדר. IK החשיבה שלך: “ובכן, הם לא יידעו באיזו דרך!”אבל הם יבדקו את הרכיבים שלהם והם יידעו שזה תמיד ב- x = 0 ו- z = 0! וכן, אתה יכול לעשות את זה כדי שלא תכירו 10,000 רחובות משם, אבל אולי 500 או 1,000 רחובות, זה יהיה הצטברות מגניבה, ואז, אתה רואה את המקום המרכזי עם אנדר דרקון קרב. אולי אתה עדיין צריך לגשר על זה, אולי עדיין יש פער חלל ענק בין הביומים הקצה החיצוניים לבוס להילחם, או אולי אין!
3. . . הו כן! המבנה האחד בו נראה כמו כתיבה של שפות עתיקות. יש 8 כנים במעגל סביב פורטל ריק כמו סט של חסימות מקדש רומיות. אולי יש גרסאות שונות בהן, הם נראים זהים, אבל הפריט שאתה צריך להכניס את הכן משתנה. לדוגמה, באחד מהם עליכם להכין שמונה עמידות מלאה ברזל ברזל ולהניח אותם על הכן, אחד על כל אחד, ואז הפורטל יפעיל ו -8 פיקקסות הברזל ייצרו. להלן הרעיונות שלי לגרסאות שונות. 8 פיקסי ברזל, 8 חלת דבש, 8 בכי אובסידיאן, 8 שרידי אמטיסט, או 8 או אותם חניתות מוזרות שדיברתי עליהם קודם לכן. וגם, הפורטל והכן הם בלתי ניתנים לשבירה, כמו סלע, ​​או קשה מאוד לשלי, ולא תקבלו את זה אפילו עם מגע משי, כמו Deepslate מחוזק. בכל אופן, כן, הפורטל, ייקח אותך לממד השלג המגניב הזה! אולי אתה צריך את זה אחרי שהרג את דרקון אנדר! אולי אתה הולך בממד השלג, ומשתמש בביצת הדרקון אנדר כדי לשים הדום ואז הפורטל בחזרה לעולם העולמי המכונה לנצח את המשחק יתמלא. אבל יהיה לך האתגר האחרון האחרון למצוא את הדום הזה בממד השלג. כמו כן, ראיתי במוד ההוא, כמה קקטוסים מוזרים שצומחים לצדדים או בכל דרך שהיא באמת. והם ארוכים מאוד, זה יהיה דבר מגניב להוסיף. אתה רואה כמה חשוב יותר כל כך הרבה פריטים יהיו במיינקראפט אם תוסיף דברים כאלה? המלאי שלך יהיה צפוף וארוז עד אפס מקום! ואז דמיין אם אתה יכול לשדרג את המלאי שלך! זה יהיה עדכון לרמה שלמה! מזל טוב, הגעת לסוף הרשימה שלי! אלה רק ההצעות שלי, אבל כן, אני באמת רוצה עדכון סיום כל כך רע, גם עדכון המלאי יהיה די נחמד!