אם תרצה, אתה יכול לעשות עט ולהשאיר אותם בפנים. אם שחקנים לא בונים את העט כמו שצריך, הצפרדעים האלה פשוט ילכו. מכיוון שבעלי חיים אלה עשויים לקפוץ עד שלושה רחובות, וודאו שגדר המתחם הוא לפחות ארבעה בלוקים.

Minecraft: איך לאלף צפרדעים

Minecraft Mangrove Biwpls

Minecraft עדכון Wild Fresh מרשים שחקנים שמאלה וימינה עם התוכן החדש שלו. בית הגידול החדש כולו, ביצת המנגרוב, מלא תעלומות. . . ! מכיוון שזה לא בהכרח משחק של ילדים, הנה כיצד לאלף Minecraft צפרדעים.

אילוף צפרדעים במיינקראפט

Minecraft צפרדעים

לצערי, Minecraft לא ניתן לאלף צפרדעים . עם זאת, שחקנים יכולים לגרום לצפרדעים האלה לעקוב אחריהם במעט שכנוע. לא ניתן לקרוא להם, אבל הם יכולים לקפוץ איתך למסע שלך.

אפשר לשכנע בקלות צפרדעים לעקוב אחריה. גם אם המשתמשים לא יכולים לאלף אותם, הם יכולים להשיג חבורה של צפרדעים קטנות שתלווה אותם ברחבי העולם. אתה יכול גם להשתמש ב- Lead כדי להסתובב בצפרדע על ידי חיבור זה אליו. השתמש בארבעה מיתרים וכדור רפש אחד כדי להפוך את המובילים השימושיים האלה. סוף סוף תהיה לך צפרדע ברצועה. הם לא יאולפו, אבל בכל זאת, זה טוב כמו שזה מקבל.

קָשׁוּר:

Minecraft: כיצד לגדל עצי מנגרוב

כדורי רפש עשויים להאכיל גם לצפרדעים כדי לגרום להם למצב הרבייה. לאחר מכן הם ימשיכו להניח צפרדנים במקור המים הקרוב ביותר. זה ייקח כחמש עד עשר דקות עד שישה ראשנים לבקוע מבלוק צפרדע יחיד. גם אם גיימרים לא יכולים לאלף צפרדעים, הם יכולים לבנות את אתרי גידול הצפרדעים שלהם בסביבות מימיות. עשה מה שאתה עושה עם תושבי הכפר.

. אם שחקנים לא בונים את העט כמו שצריך, הצפרדעים האלה פשוט ילכו. .

מכיוון שצפרדעים גרים רק בביצות המנגרובים, הנה כיצד למצוא את הביומה החדשה שלהם בקלות.