כיצד למצוא, לאלף ולגדל את האקסולוטלים של Minecraft

עם זאת, הם עוינים את כל המוני המים האחרים, כאשר החריגים היחידים הם דולפינים וצבים.

Minecraft: Axolotls – כיצד לאלף אקסולוטל בעדכון Cliffs & Caves

האקסולוטלים של Minecraft נמצאים כאן סוף סוף כאחד משלושה יצורים חדשים מקסימים שנוספו למשחק עם עדכון המערות והצוקים האחרון.

כדי לראות תוכן זה אנא הפעל מיקוד לעוגיות. נהל הגדרות עוגיות

אנחנו לא מאשימים אותך אם אתה מסתכל אחד על הצ’ארמרים הקטנים והמדבילים האלה ופשוט ידעת שאתה צריך להיות אחד משלך, אז הרכבנו את כל מה שאתה צריך לדעת על מציאת, אילוף, האכלה וגידול Axolotls minecraft.

 • Minecraft Axolotls: איפה הם משריצים
 • האם אתה יכול לאלף אקסולוטלים ב- Minecraft?
 • כיצד לגדל אקסולוטלים במיינקראפט
 • צבעי אקסולוטל: גידול אקסולוט כחול נדיר
 • הם אקסולוטלים minecraft עוינים?

Minecraft Axolotls: איפה הם משריצים

אקסולוטלים בחיים האמיתיים נמצאו רק בטבע בשני אגמים במקסיקו, שאחד מהם כבר לא קיים. כך שלמרות שאוכלוסיית האקסולוטל של Minecraft יש כמה מגבלות ספציפיות שקובעות היכן הם יזרמו, תנחם את עצמך בידיעה שהם עדיין הרבה יותר קלים למצוא מאשר בעולם האמיתי.

Axolotls ישרדו רק בתנאים הבאים:

 • הם יכולים רק לשרוד במים ומתחת לרמת Y 63.
 • הם יכולים רק לשרוד בחושך מושלם (רמת אור 0).
 • מיקום השרצים שלהם חייב להיות בתוך חמישה רחובות של גוש מסוג אבן, וחייב להיות בלוק מוצק מעל מיקום השריץ שלהם.

בגלל מגבלות אלה, Axolotl נהגה רק להשרטה במערות תת -קרקעיות מסוימות. עם זאת, עם מצוקים ומערות חלק 2, מוג’אנג שינה את מיקומם. כעת, תוכלו למצוא רק אקסולוטל במערות שופעות, שנמצאות מתחת לעצי אזלאה

האם אתה יכול לאלף אקסולוטלים ב- Minecraft?

מבחינה טכנית, אינך יכול לאלף את האקסולוטלים של Minecraft. מאכזב, אנחנו יודעים.

עם זאת, אתה יכול לגרום להם לעקוב אחריך על ידי החזקת א דלי של דגים טרופיים (אבל לא פריטי דגים טרופיים!) בידך כשאתה ניגש אליהם. זה מאפשר לך לתאם אותם במידה מסוימת, ולתת לך קצת חופש להוביל אותם למיקום שבחרת.

אתה יכול גם לחבר Axolotls לידים, או לאסוף אותם בדלי מים אם אתה רוצה להעביר אותם עוד יותר. אקסולוטל שנאסף לעולם לא יתייצב, כך שתוכל להשיג לעצמך חיית מחמד בשיטה זו.

היכולת לעדר Axolotls היא גם שימושית מאוד לגידול אותם.

כיצד לגדל אקסולוטלים במיינקראפט

כדי לגדל אקסולוטלים, עליכם להביא שני מבוגרים לאותה סביבה באמצעות אחת מהשיטות שתוארו לעיל. פיתוי אותם עם האוכל האהוב עליהם הוא הדרך הקלה והיעילה ביותר לעשות זאת.

לאחר מכן אתה צריך להכניס את שניהם מצב אהבה על ידי הזנתם דלי דגים טרופיים כל אחד.

כששניהם במצב אהבה הם יגדלו באופן אוטונומי וייצרו אקסולוטל לתינוק.

התינוק יעקוב אחר הוריו בסביבה עד שהוא יגיע לבגרות לאחר 20 דקות – אם כי אם אתה חסר סבלנות אתה יכול להפחית את הזמן הזה עוד יותר על ידי הזנת דלי התינוקות של דגים טרופיים. Aww, כמה מהר הם גדלים!

צבעי אקסולוטל: גידול אקסולוט כחול נדיר

Axolotls Minecraft מגיעים בחמישה צבעים.

ארבעת הצבעים הנפוצים הם לוסי (ורוד), פראי (חום), זהב (צהוב), וציאן (למעשה לבן עם כתמי אקווה). גידול במשחק נותן סיכוי של 50/50 עבור אקסולוטל לתינוק לרשת את דפוס הצבע של אחד ההורים.

יש סיכוי של 1,200 סיכוי שגידול ייצר את האקסולוטל הכחול הנדיר במקום זאת.

כמה טריוויה לסקרנים: בניגוד לארבעת התבניות האחרות, אקסולוטלים כחולים אינם מבוססים על צבע אקסולוטל בחיים האמיתיים, אלא הם בהשראת הפוקימון הבוץ. סיכוי ההשרצה הנמוך הוא התייחסות למספר המשוער של אקסולוטלים בעולם האמיתי שנשאר בטבע. ככל שאתה יודע יותר!

הם אקסולוטלים minecraft עוינים?

Axolotls הם המון פסיבי – לפחות כשמדובר בשחקן.

עם זאת, הם עוינים את כל המוני המים האחרים, כאשר החריגים היחידים הם דולפינים וצבים.

אם אתה מפלצת צור-לב (או אולי פשוט מגושם מאוד) ומטפל נזק לאקסולוטל שלך, יש לו סיכוי גבוה לשחק מתים ולא למות בפועל. כך גם אם זה נגרם נזק מהמון המונים אחרים (כמו אלה, זה כל הזמן מתגלה ללא סיבה נראית לעין).

תוך כדי שיטוף זה ישחזר לאט לאט את בריאותו האבודה לאורך זמן, ולא ניתן לתקוף אותו על ידי המונים אחרים עד שהוא יחזור לפעילות רגילה. במילים אחרות, הדו -חיים החמודים האלה הם יצורים למרבה המזל, מפתיע ומפתיע.

לעוד Minecraft, עיין במדריך שלנו לזרעים העולמיים הטובים ביותר שתוכלו לשחק כרגע.

או אם אתה מעוניין להתאים אישית את המשחק שלך, ייתכן שתאהב את המדריך שלנו למודעות ה- minecraft הטובות ביותר בשנת 2021.

אתה לא נרשם!

צור את תכונות הקהילה של reedpop and uncome שלך ​​והרבה יותר!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

 • Android Follow
 • מדריכים עוקבים אחריהם
 • iOS עוקבים אחריה
 • Mac Follow
 • Minecraft עוקב
 • עוקבים 3DS חדשים
 • Nintendo 3DS עוקבים אחריהם
 • מתג Nintendo עקוב
 • Nintendo wii u עקוב
 • PC Follow
 • PEGI 7 עקוב
 • פלייסטיישן ויטה עוקב
 • PS3 עקוב
 • PS4 עקוב
 • ארגז חול עקוב
 • הישרדות ויצירה עוקבים
 • Windows Phone עוקב
 • Xbox 360 עקוב

עקוב אחר כל הנושאים רואים 13 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לניוזלטר היומי של VG247

החדשות הגדולות ביותר של היום הועברו לתיבת הדואר הנכנס שלך.

רבקה היא מעריצה ותיקה של ז’אנר Life Sim, והיא תפס כמעט 2,000 שעות זמן משחק בין סימס 4 למעבר בעלי חיים: אופקים חדשים בלבד. היא עדיין לא בטוחה אם זה תג של כבוד או מקור של בושה.

כיצד למצוא, לאלף ולגדל את האקסולוטלים של Minecraft

Minecraft 1.17 Axolotl

ה- Minecraft Axolotl הוא אחד החיות הטובות ביותר שתמצאו סביב הביומים, דו -חיים ורודים קטנים שמטלטלים בעיקר על מערות המשחקים ומערות, קרוב למים אם הם יכולים. זה לא צירוף מקרים; Axolotls ב- Minecraft יש להישאר קרוב למים, או להסתכן בהתייבשות ולהפוך מעט. אבל אם אתה יכול ללמוד כיצד הם עובדים, אתה יכול למצוא, להתרבות ולאלוף אקסולוטלים במיינקראפט כדי להפוך את הפמליה הקטנה שלך בעצמך של דו -חיים חביבים. גלה כיצד הם נמצאים ושולטים במדריך הפשוט שלנו למטה.

כיצד למצוא אקסולוטלים ב- Minecraft

למרבה הצער, קל יותר למצוא את מציאת אקסולוטל של Minecraft מאשר לעשות זאת. האקסולוטל הוא חיית מערות מימית, מה שאומר שהם רק משריצים במים, ובחושך מוחלט (רמת אור 0). באופן טבעי, חייבים להיות גם חסימות גגות על בית הגידול שלהם.

בצד הפלוס, אגם מערת האקסולוטל של Minecraft לא צריך להיות עמוק (חייב להיות בלוק מוצק שלא יותר מחמישה בלוקים מתחת לנקודת שרץ האקסולוטל). גם אתה לא בהכרח צריך לחפור עמוק, מכיוון שהאקסולוטל יכול להוליד מתחת y: 63. זה אומר סביב פני הים או נמוך יותר.

שימו לב שרק רק אקסולוטלים יזרמו בקבוצה אחת. הם מגיעים בחמישה צבעים שונים, אך הכחולים נדירים ביותר. בערך 1 מכל 1200 אקסולוטלים הם כחולים, אז אל תעלה את התקוות שלך אם זה הצבע האהוב עליך.

כיצד ללכוד ולייבוי אקסולוטלים ב- Minecraft

עם מראה כל כך מקסים, זה טבעי רק ששחקני Minecraft ירצו לאלף את חיית המחמד של אקסולוט משלהם. למרבה הצער, אינך יכול לאלף אקסולוטל כמו חתול או זאב. עם זאת, מדובר בבעלי חיים פסיביים וניתן בקלות ללכוד אותם ולהובל אותם בקלות. אז כן, אתה יכול לגדל אקסולוטל ולהכין את גן החיות של Axolotl משלך ב- Minecraft!

הדרך הקלה ביותר להעביר אקסולוטל היא באמצעות דלי עליהם. לאחר מכן תוכל לקחת איתך את דלי האקסולוט לאן שאתה הולך. לחלופין, אתה יכול לפתות אותם עם דלי של דגים טרופיים, או להשתמש במוביל. היזהר איפה אתה מפיל את האקסולוטל שלך; הם ימותו לאחר שבילו יותר מחמש דקות מהמים.

כיצד לגדל אקסולוטלים במיינקראפט

Minecraft Axolotls ייכנס ל’מצב אהבה ‘אם אתה נותן להם דלי של דגים טרופיים (אתה צריך את הדלי כאן; רק הדג לא יעבוד). כמובן שאתה צריך שני אקסולוטלים כדי להכין חדש. אקסולוטל לתינוק לוקח 20 דקות לגידול במלואו.

אם אתה רוצה להשריץ אקסולוטל במצב יצירתי, אתה יכול להשתמש בפקודה לזמן, בביצת שרצים או בדלי אקסולוטל.

צבאות אקסולוטל במיינקראפט

אז למה היצורים האלה טובים, מלבד היותם חמודים? האקסולוטל יכול למעשה להיות שימושי למדי אם אתה רוצה לדוג או לנקוט במאבק מתחת למים. ראשית, אתה צריך לתפוס לפחות שני אקסולוטל ולהתחיל לגדל אותם. ברגע שיש לך צבא אקסולוטל של Minecraft די גדול, אתה יכול להכניס את כולם לדליים ולקחת איתך את הדליים (או פשוט להוביל אותם עם דלי דגים טרופיים). אם אתה נתקל באויב מתחת למים, פשוט שחרר את האקסולוטל מהדליים שלהם. כל עוד זה לא דולפין או צב, הם יהרגו כל דבר בשבילך.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

Marloes Valentina Stella

אני עיתונאי פרילנסר שמפתיע!) לסוג יש דבר למשחקי וידאו. כשאני לא עובד על מדריכים עבור GamesRadar, אתה בטח יכול למצוא אותי איפשהו בטייט, נובגרד או Whiterun. אלא אם כן אני מרגיש תחרותי, ובמקרה כזה אתה צריך לנסות את ארנגל. אתה יכול גם למצוא את דברי ב- PCGamesn, Fanbyte, PCGamer, מצולע, esports Insider ו- Game Rant.

Cyberpunk 2077 DEV הורג רשמית את תיאוריית הקמיע של אלון מאסק: “מי הגיע עם השטויות האלה?”

Devs משחקים מגיבים לעמלה המתעדכנת של יוניטי והתנצלות: חלקם “שמחים עמוק”, אחרים עדיין מודאגים לעתיד ומסתכלים על מנועים שונים

נפילת סקירה של בית אושר: הירושה פוגשת את AHS במיניסטריות של מייק פלנגן מרושע