כל מה שאתה צריך לדעת על הדבורים החדשות של Minecraft

לאחר הבנתם כיצד לקצור דבש מקנים שהולידו באופן טבעי וכוורות דבורים מעוצבות, תוכלו להקים את חוות הדבורים האוטומטית שלכם. התחל להקים את חוות הדבורים שלך כדי לקבל אספקה ​​אינסופית של דבש, שניתן להשתמש בהן ליצירת גושי סוכר ודבש ויכולים לשמש כתרופה לרעל. עיין בבלוגים המשעשעים האחרונים בדף הבלוג של BrightChamps כדי ללמוד עוד על כוורת Minecraft.

חוות Beehive & Bee של Minecraft הסבירה

חוות Beehive & Bee של Minecraft הסבירה

דבורי Minecraft הן אחד המשאבים הטובים ביותר מכיוון שהם מספקים כמות עצומה של דבש שיכולה להיאסף על ידי השחקנים. ב- Minecraft ניתן להשתמש בדבורים לבניית כוורת או לאסוף דבש. כל התהליך של “חקלאות דבורים” במינקראפט יוסבר ביסודיות בבלוג זה. בסוף הבלוג הזה תבינו בבירור כיצד למצוא דבורים, למלאי כוורות ולאסוף דבש.

מציאת דבורים

חוות Beehive & Bee של Minecraft הסבירה

ניתן למצוא דבורים של Minecraft ליד קני דבורים ביערות פרחים, מישורים וביומים מישורי חמניות. קני הדבורים נמצאים בדרך כלל מחוברים לעצי ליבנה או אלון בביומים אלה. ההבדל בין קני דבורים לכוורות הוא שהראשון נוצר באופן טבעי, ואילו האחרון יכול להיות מעוצב על ידי השחקנים.

צעדים ליצירת כוורת דבורים

תצטרך 3 חלת דבש ו 6 קרשי עץ כדי להכין כוורת. בואו נסתכל כיצד לרכוש את האספקה ​​הדרושה וליצור אותם.

שלב 1: קבלת קרשי העץ

חוות Beehive & Bee של Minecraft הסבירה

כדי לקבל 6 קרשי עץ, אתה צריך לפחות 2 גושי עץ. ניתן להשתמש בכל סוג של עץ, כמו אלון, אלון כהה, ליבנה, ג’ונגל, אקשיה, ארגמן או מעוות,. קוצצים כל עץ ואוסף 2 בלוקים. הניחו גוש עץ ברשת 3 × 3 של שולחן היצירה, ותקבלו 4 קרשי עץ.

שלב 2: קבלת חלת הדבש

חוות Beehive & Bee של Minecraft הסבירה

ניתן להשיג חלת דבש על ידי שבירת קני הדבורים המוליכים באופן טבעי באמצעות מספריים. ניתן ליצור מספריים באמצעות שני מטילי ברזל. ניתן לייצר מטילי ברזל אלה על ידי בניית מגרש עץ, הפיכתו למגורים אבן, שימוש בפס האבן למכרי עפרות ברזל ואז להכות את העפרות ליצירת מטילי ברזל.

אתה יכול לבדוק את זה כדי ליצור גזירה במיינקראפט:

חוות Beehive & Bee של Minecraft הסבירה

כדי ליצור כוורת, הניחו את שלושת הדבש שהתקבלו מקני הדבורים בשורה האמצעית והקיפו אותם עם קרשי העץ בשורות הראשונות והשלישית. בחריץ שהתקבל יוצר כוורת, שתוכל לגרור למלאי שלך לשימוש במועד מאוחר יותר.

קציר דבש

דבורים משאירות את הכוורת או קן הדבורים שלהן בשעות היום בחיפוש אחר פרחים. זה מרחף מעל הפרחים, אוסף את האבקה וחוזר לקן שלו. הדבורים יעבדו זמן מה, וייסירו את האבקה לדבש. אם זה עדיין בשעות היום, זה ישאיר את הכוורת לאסוף את האבקה שוב. עכשיו רמת הדבש תגדל באחת. אם רמת הדבש מגיעה ל -5, חלקיקי הדבש מתחילים לטפטף, מה שמצביע על כך שהוא מוכן לקציר. השחקנים יכולים לאסוף את הדבש על ידי הנחת בקבוק ריק בכוורת והפיכתו לבקבוק דבש. הדבורים יחזרו לכוורות שלהן אם הלילה ייפול, או יורד גשם. ניתן לקצור דבש גם על ידי הצבת מכשירים בכוורות עם מספריים בתוכם.

גידול דבורים

חוות Beehive & Bee של Minecraft הסבירה

ניתן לעשות חקלאות דבורים בעזרת פרחים ועל ידי מתן בית לדבורים, לגדל אותם ולקצור כמות עצומה של דבש. לשתול שפע של פרחים ועצים ברחבי החווה ליצירת כוורות טבעיות. אבל כדי להגדיל את מספר הכוורות, אתה צריך ליצור אותם, כפי שהוסבר קודם לכן. אסוף את חלות הדבש מהכפורת הראשונה ויצר יותר כוורות. לאחר קבלת הכוורות, אתה יכול להתחיל לגדל את הדבורים. ראשית, קבלו שתי דבורים והאכילו אותן עם כל פרח. הדבורים נכנסות ל”מצב אהבה “, ודבורה תינוקת תיווצר לאחר זמן מה. המשך בתהליך זה עד שיש לך מספיק דבורים כדי לכבוש כל כוורת. עכשיו אתה יכול להשיג דבש ודבש באופן אוטומטי באמצעות מכשירים בחווה שלך.

סיכום

לאחר הבנתם כיצד לקצור דבש מקנים שהולידו באופן טבעי וכוורות דבורים מעוצבות, תוכלו להקים את חוות הדבורים האוטומטית שלכם. התחל להקים את חוות הדבורים שלך כדי לקבל אספקה ​​אינסופית של דבש, שניתן להשתמש בהן ליצירת גושי סוכר ודבש ויכולים לשמש כתרופה לרעל. עיין בבלוגים המשעשעים האחרונים בדף הבלוג של BrightChamps כדי ללמוד עוד על כוורת Minecraft.

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

כמה זמן לוקח לדבורים להכין דבש במיינקראפט?

לוקח את הדבורים כשתי דקות להכין דבש מאבקה.

איך לחוות אוטומטית דבש במיינקראפט?

באמצעות מכשירים, שחקנים יכולים למלא בקבוקי זכוכית ריקים עם דבש באופן אוטומטי. מקם את המתקן על גבי הכוורת, פונה כלפי מטה. הכניסו מספריים ובקבוקים ריקים לתוך המתקן כדי לקצור חלות דבש ובקבוקי דבש.

כל מה שאתה צריך לדעת על הדבורים החדשות של Minecraft

ג'סי לנוקס

אחרי חודשים של התחננות למוג’אנג לעדכון מערות, מבוכים והנודע, זה המשיך ונתן לנו דבורים. כן – דבורים.

 • כיצד לנגן את עדכון גרסת הדבורה של Minecraft
 • כיצד למצוא דבורים במיינקראפט
 • Minecraft Bee-Haviour
 • קן דבורים וכוורות
 • חלת דבש ודבש: למה הם משתמשים?
 • איך לאסוף דבש ויבש במינקראפט
 • מה ההבדל בין קן דבורים לכוורת דבורים במינקראפט?
 • מכשירי דבש
 • איך להזיז כוורת דבורה או קן דבורים
 • זהו זה! הראה 5 פריטים נוספים

העולם באמת צריך באמת את הדבורה הקטנה והחמודה יותר מתמיד, ולכן הצגת ההמון החדש אמורה לעזור למיליוני מיינקראפט שחקנים לומדים להבין ולאהוב מה החרקים הקטנים האלה עושים לכוכב הלכת שלנו.

אבל מיינקראפט הוא משחק ויש בו כמה מערכות מסובכות. לומד איך החדש מיינקראפט דבורה מקיימת אינטראקציה עם העולם זה דבר חשוב מאוד, ומדריך הדבורים הזה יגיד לך בתקווה את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להכניס את ההונים החדשים המקסימים האלה לשימוש.

כיצד לנגן את עדכון גרסת הדבורה של Minecraft

גרסת דבורה של Java Minecraft

דבורים נוספו ל- Java מיינקראפט ב -1.15 עדכון וב- 1.14 עדכון למהדורת הסלע. עכשיו, זה אולי נשמע מסובך לחלקם, אבל זה ממש קל לקפוץ לעדכון הדבורים אם אתה משחק במחשב האישי.

לגישה לתמונת מצב של Java 19W34A ולחוות את החדש מיינקראפט דבורים במלוא הדרם, כל מה שאתה צריך לעשות זה לירות ג’אווה מיינקראפט ולהבטיח את טקסט הגרסה משמאל לירוק לְשַׂחֵק .”

.14.4), “פשוט לחץ על טֶקסט לפתיחת התפריט. שם, אתה אמור להיות מסוגל לבחור את האמור לעיל Build Update Build. יתכן שתצטרך לחכות להורדה מהירה של משחק, אבל ברגע זה לְשַׂחֵק כפתור נדלק, אתה טוב ללכת!

כיצד למצוא דבורים במיינקראפט

מוצא דבורים פנימה מיינקראפט בהתחלה יכול להיות מעט קשה, אבל הם למעשה בולטים יותר ממה שאתה יכול לחשוב.

מיינקראפט דבורים כמו להסתובב בשלושה ביומים מובחנים: יער פרחים, מישורים ומישורי חמניות. בטח, יהיה לך קשה למצוא אותם אם אתה משתרע בטונדרה, אבל הרפתקאות לאקלים סועי יותר, ואסור לך להתקשות יותר מדי לעקוב אחריהם.

Minecraft Bee-Haviour

דבורים הן המון נייטרלי. הם לא יתקפו אותך אלא אם כן אתה תוקף אותם. אבל הם ישחמו אותך אם תפגע בהם, תביא את העוקצים שלהם לתוכך לנזק ולהרעיל אותך קצת יותר. סביר להניח שהם לא קטלניים מעצמם, אבל כעס של נחיל שלם זה כמו לדפוק פיגמן זומבי – הם יצודו אותך למטה.

הדבורים יפסיקו לתקוף אחרי הלהיט הראשון מכיוון שכמו דבורים אמיתיות, הן יסכמו אחרי עוקץ יחיד, ולא ישאירו לאל שלל ויגרמו לכם להרגיש די אכזריים בתהליך. הדבורים יכעסו גם אם תפיל כוורת דבורים או קן דבורים כאשר הם נמצאים בבית או סביב ביתם, כך שתצטרך להיזהר אם אתה מפיל עצים באקראי בביום דבורה.

אם הם לא מתקמים על פעולותיך האגרסיביות, הדבורים עוזבות את בתיהם אך ורק כדי לאסוף אבקה מהפרחים הסמוכים. הם חכמים ככה. הם לא סוסים רחוק מדי ונוטים לדבוק בפרח “אהוב” יחיד, אבל ברגע שהם אוספים אבקה – גלויים מהשפעות החלקיקים סביבם – הדבורה העמוסה תעבור חזרה כדי להפקיד את הסחורה לקן שלהם. הם יישארו שם זמן מה לפני שיצאו החוצה לעשות את זה שוב.

דבורים ישנות בלילה ואינן אוהבות את הגשם, אז אל תצפו לראות שום דבר בתנאים האלה.

קן דבורים וכוורות

קן דבורה של Minecraft

מעקב אחר דבורה הוא רק חלק מהסיפור. חייו של דבורה סובבים סביב תפיסת אבקה מפרחים צבעוניים ומחזירו אותו לקן דבורים או, אם הוא מעוצב, כוורת דבורים.

מציאת קן דבורים זה קצת יותר מסובך מאשר לעקוב אחר דבורה בודדת. אחרי הכל, אחד עף במקום ואילו השני הוא חפץ נייח. אבל הדרך הקלה ביותר למצוא קן דבורים היא פשוט לעקוב אחר בית דבורים.

אל תדאג, מיינקראפט דבורים לא אכפת לך שתעקוב אחריהן קצת. הם המונים ניטרליים לחלוטין. זה יכול לקחת קצת זמן כדי לחזור הביתה, אבל עקוב אחריהם מספיק זמן והם ייקחו אותך למגורים הצנועים שלהם.

חלת דבש ודבש: למה הם משתמשים?

גם דבש וגם חלת דבש משמשים בדרכים שונות מאוד. יש סיבה להאמין שהם ישמשו במתכונים נוספים לעיצוב בהמשך, כמו נרות כאשר 1.17 משגר, אך לעת עתה, זה מקרה של אחד מביא לשנייה.

. ממש כמו שיקוי, אתה יכול לשתות דבש מהבקבוק כדי לקצור את היתרונות שלו, אם כי זה רק עוד סוג של אוכל. . אתה יכול אפילו להפוך דבש לסוכר!

חלת דבש, לעומת זאת, היא יותר מרכיב יצירה. אתה יכול לזווג אותו עם כל סוג של קרש עץ כדי ליצור כוורת דבורים.

איך לאסוף דבש ויבש במינקראפט

הסיבה לחיפוש קני דבורים צריכה להיות ברורה – לאסוף דבש ויבש! אלה אינם פריטים מועילים להפליא בפני עצמם, אך ניתן להשתמש בהם למגוון מטרות.

כדי לאסוף דבש, פשוט השתמש בבקבוק ריק עם קן דבורים מלא או כוורת דבורים. דבורים צריכות להפקיד חמישה הרבה אבקה לפני שתוכל לקצור את הדבש. אתה יכול לדעת מתי קן מוכן לקצור כאשר המרקם משתנה כדי להראות כי צוף מוזהב שנשפך משני החורים שלו עם אפקטים של חלקיקים נוטפים על הרצפה שמתחת.

ואם אינך רוצה את הדבש, השתמש בגזזות בקן הדבורים במצב זה כדי לקבל חבורה של חלת דבש במקום זאת!

?

כוורות דבורה של Minecraft

בהתחשב בכך שרק קיבלנו המון חדש ב , הייתם מצפים שכל פריט חדש הנוגע אליו יהיה ייחודי ומעניין. אין הבדלים אמיתיים בין קן הדבורים החדש לבין כוורת הדבורים מלבד האחד הוא שרץ טבעי ואילו השני מעוצב. אבל זה לא אומר שהם חסרי טעם.

יצירת כוורת דבורה נותנת לך דרך לטפח מושבה משלך של היצורים המועילים האלה בכל מקום שאתה רוצה. ניתן לגדל אותם באמצעות פרחים ולמעשה לעזור לפרחים אחרים לצמוח. זה אומר שאתה יכול לספק בית לדבורים, לגדל אותן ולקצור אספקה ​​חסרת-קצה כמעט של דבש מכוורות הדבורים כאשר הדבורים רוקדות סביב הגנים שלך.

מכשירי דבש

חלק מעניין נוסף של מיינקראפט עדכון הדבורים נסוב סביב מכשירים. אמצעי מניעה שימושיים אלה יכולים כעת לבקבוק באופן אוטומטי נוזלים כמו מים ובהרחבה, דבש. .

בימים הראשונים של הקמת חוות הדבורים שלך, אתה יכול אפילו לזרוק מספריים למתקן כדי לאסוף אוטומטית את חלת הדבש במקום זאת. ?

איך להזיז כוורת דבורה או קן דבורים

כיצד להזיז כוורת דבורה במיינקראפט

כשמתזמרת את ממלכת הדבורים שלך, הידיעה להזיז כוורת דבורים או קן דבורים מבלי להכעיס אותם זו הליך עדין.

תצטרך להשתמש בכלי עם קסם “המגע המגע” כדי להשיג את כוורת הדבורים או בלוק קן דבורים (שלם עם דבורים!). פגעו בבית ללא מגע משי, ותאבדו את הבית ואת הדבש, וכנראה שתהיה לכם חבורה של דבורים זועמות המסיימות את חייהן כדי להוריד אותך.

רק וודא שאתה מציב מדורה מתחת לכל קן דבורים או כוורת דבורים בהן תרצה להשתמש. העשן יכניס את הדבורים למצב “צינה”, מה שאומר בעצם שהם לא יטוסו מהבית שלהם לעולם. השתמש בכלי שימושי זה כדי להחזיר את כל הדבורים לקן הבית שלהם, כך שלא תשכח אף אחד מהם.

זהו זה!

ובכן, הנה לך את זה, אנשים. זה על כל מה שאתה באמת צריך להבין עליו מיינקראפט דבורים. הם עשויים להיראות מעורפלים בהתחלה אך לנסוע לביומה הנכונה, ועצמי הענק שלהם לא יוכלו להסתיר את עצמם ממך לאורך זמן רב. פשוט עוקב אחריהם מקרוב ועקוב אחר אחד בחזרה לקן שלו. ואז, אסוף את חלת הדבש. מכאן, תוכלו להתחיל לבנות אתכם אימפריה דבורים.

אם אתה שולט בטכניקה של אמצעי מניעה של רדסטון, אנו יכולים להבטיח לך שאתה תהיה בדרך שלך לעצב חוות דבש באוטומציה מלאה. חווה זו תעניק לך דבש מתוק וטעים זמין בקלות לאסקפדה הבאה שלך. אבל אנחנו כן רוצים להדגיש את החשיבות של טיפול בדבורים הקטנות. הם מציעים לנו יתרונות רבים יותר ממה שאתה יכול לחשוב.

המלצות העורכים

 • מה זה איל? הנה כל מה שאתה צריך לדעת
 • אתה יכול לשחק Quidditch ב- Hogwarts Legacy?
 • אתה יכול לנסות את Google Play Games במחשב היום כאשר בטא מתרחב ל- U.ג.
 • אתה יכול לקבל מנוי משחקי מחשב בחינם באמצעות מנויים של Twitch